S10 - Palau - EP09

Koror, Palau
February 17, 2005 – May 15, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S10 - Palau - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:49

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP09

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:49

Ten začátek jsem si maximálně užil, Steph sama proti přírodě...a prala se s tím neskutečně...oheň, pak na ryby, pro mušle, odskočit si pro kokosy, když to nejde hodem, nesednu si a nebrečim, zkusim tyč, když ne tyč, vylezu po stromě, uvařim si, nějaká ta dojemná chvilka jako že je to pěkně na pytel...ale zůstat tam dýl, tak věřím že přežije, sice to už asi nebude partnerka k pohledání :mrgreen: ale přežije, takže respekt, trosečník s velkým T ze všech sérií co jsem zatím viděl. Momentka kdy četla poštu byla úžasná :mrgreen: prý "juchů, budu mít jídlo a přátele" :mrgreen: zůstat tam ještě chvilku sama tak si namaluje na kokos obličej a bude mu říkat nejlepší kamarád :mrgreen: konečně pořádná trosečnická momentka...

No a následoval příjezd do civilizace, kde se zaplaťpánbu o Steph postarali. Bohužel to odnesl Coby, kterej je teda zjevově šílenej, ale zase nejvýraznější osoba, souhlasím že zbytek kmene je prostě jalovej. Ani nadšení z Toma a Iana nesdílím, jsou mi spíš protivný. Nevím co by se muselo stát aby se někdo v sympatiích alespoň přiblížil ke Steph :?
Obrázek


Zpět na „S10 - Palau“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů