S10 - Palau - EP10

Koror, Palau
February 17, 2005 – May 15, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S10 - Palau - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:50

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP10

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:50

Jedním slovem...wow :shock: :shock: :shock: tohle byla teda kmenovka, na začátku kmenovky jsem si říkal...a je vymalováno, tuhle sérii už jen prolítnu protože mě v ní nikdo nebaví jestli půjde Steph, škoda...na konci? ty vole :mrgreen: Janu je popravdě nejzvláštnější osoba Survivoru co jsem zatím viděl, ze začátku tam lítala po stromech jak opička a já si říkal...tahle holka má něco do sebe, sakra na tu bude radost koukat...uběhlo pár dílů a z Janu se stala troska a já nechápal proč, teď už to chápu...tohle dokáže udělat atmosféra zdánlivě dokonalého kmene Kororu, evidentně tahle holka není šutr a má ráda klidnou atmosféru, která v Kororu nebyla i když vyhrával jednu soutěž za druhou, vezměme to popořadě...

Big Tom - velká ikona, kapitán amerika, muž co dokáže vše...jen má trochu víc bobíky ze Steph a i přes to jaká je ikona by si v kmeni klidně nechal Janu, která ho prosí, aby jí dal hlas a je evidentní, že už je tam jen do počtu, i když věřím tomu že by dokázala vyhrát nejednu individuální soutěž.
Gregg - to samý jako Big Tom, jen okolo něj není taková hrdinská bublina
Katie - dělá prdlačku a je hlavním motorem atmosféry do jaké se Koror dostal
Jenn - dělá taky prdlačku a přikyvuje ostatním, navíc nemá Steph v lásce pač jí to nandala v soutěžích
Caryn - to samý v bledě modrém
Ian - možná jedinej člověk, kterej s tím co se v Kororu děje vnitřně bojuje. Když za ním Steph přišla že tuší že to bude ona, zdálo se že jí na to neodpověděl, nesnažil se mlžit že určitě ne a přiznal že má Steph rád
Coby - jedinej uváděl věci na pravou míru, vybalil snad všechno co šlo na ten kmen a samozřejmě za to zaplatil

Je s podivem že v takové atmosféře vyhráli tolik soutěží, muselo se sejít opravdu hodně lidí, kterým taková atmosféra nevadí a vůbec se to nepromítlo do soutěží, zajímavý :idea:

Každopádně Steph žije a doufám že tam Kororu udělá pořádný dusno, tuším že stejně nevyhraje a celej tenhle kmen nepřeválcuje ale jsem hodně rád že jím tam doufám udělá pořádný dusno a za to samozřejmě patří velké dík Janu, která už na to neměla nervy a místo toho aby si jí tam nechávali jako hlas do počtu, nechala tam raději jednu z největších bojovnic v Survivoru, všechny klobouky dolů :idea: :idea: :idea:
Obrázek

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S10 - Palau - EP10

Příspěvekod wily1 » 09 říj 2013, 13:25

Ako som bol zo zaciatku z tejto serie nadseny postupne pre mna straca atraktivnost. Doteraz totalna nadvlada Kororu a aj ked Bob Jon a Steph bojovali ako draci stale prehravali. Tom riadi hru ostatny ho zboznuju a vobec nic sa neriesi. Jediny clovek co naozaj mohol s hrou nieco urobit bukvak Coby vyradeny na prvej kmenovej rade po zluceni, ufff. Naozaj jedine co ma drzi aby som nezacal z dalsou seriou je ze som zvedavy ako to Steph dobojuje. Tato zena ma moj obdiv je to bojovnik telom aj dusou. Dufam ze dalsie casti prinesu nejaky zvrat.


Zpět na „S10 - Palau“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů