S10 - Palau - EP15

Koror, Palau
February 17, 2005 – May 15, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S10 - Palau - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:51

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 16:03

Parádní série, kde jedné straně se podařilo všechno na co sáhla a druhé vůbec nic. Kmen Koror s jedním z nejlepších vítězů - Tomem a velice sympatickým Ianem proti Ulongu s neuvěřitelně silnou Steph, dobrákem Bobby Jonem a předpovědí na všechno Jamesem. Opravdu jsem si tuhle sérii užíval.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:41

Série mě bavila přesně do desátého, možná jedenáctého dílu, kdy vypadla Steph, pak se pro mě stala totálně nudnou, díky tomu že mi byl Tom nesympatickej. Samozřejmě nikdo jiný si to z těch co zbyly nezasloužil víc, ale mě prostě od začátku neseděl. No a to ostatní, Ian hloupej, Jenn při vší úctě milá, ale spíše si to tam užívala, Katie o ničem atd atd 8) každopádně do desátého dílu supr :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:47

Palau mám rád hlavně kvůli té vojenské tématice (konečně jsem se přiznal a je mi líp). Ale řada mě bavila, snad jediným kazem je "one tribe show".

10 Favs - Ian, Tom, Janu, Steph, James
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod wily1 » 10 říj 2013, 19:45

Suhlasim s tym ze dobra seria, pacili sa mi vyzvy, ulovenie zraloka a sekanie hadich hlav, prevrhnutie clna s prave vyhratym kresadlom tych momentov tam bolo vela. Co sa vsak uz samotnej sutaze tyka jedna velka nuda, proste najvacsi zvrat v hre nastal ked Ibrahim dostal od Kororu imunitu a preto ho nemohli vyrazit.

Vitaz Tom mne osobne nesympaticky, ale pri vyzvach makal bol vodcovsky typ. Zaujimalo by ma ako by si poradil keby mal v tyme hracov typu Boston Rob, Rob Cesternino a inych vykukov. Inak svojou predvedenou hrou si vyhru zasluzil.

Co sa tyka Kat, jej hra je presne to co u finalistov nenavidim. Prilepi sa na silneho hraca, ktory za nu vsetko vydrie celu hru sa len vezie v tabore nepohne zadkom a pred porotou rozprava aka je na svoju hru hrda ako mala svoju hru naplanovanu a dalsie plky. Otras!!!! Je vela hracov co sa do finale dostali podobnou hrou Australia - Tina, Markezy - Vecepia a ano da sa vyhrat aj takouto hrou ale pre boha ziveho trosku skromnosti, viem ze to za mna oddrel druhy a nie to som si ja zasluzil. WTF???? Co mohla Kat hovorit ze sa dostala do finale svojou hrou, ved keby nieje Iana ktory jej finale daroval tak sedi v porote. Clovek ktory si nevidi na spicku nosa!

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 03 lis 2013, 21:57

Palau je rozhodně v mým TOP 5 - má perfektního a zaslouženýho vítěze a sympaťáka až na půdu Toma Westmana, krásný prostředí, parádní soutěže, 11 hodinovou vytrvalostní soutěž, Iana, kterej nevím proč nebyl ve FvF, protože on rozhodně Favourite byl, a to velkej, dále kmen Ulong, kterej prohrál všechny výzvy o imunitu, krásnou a silnou Steph, který tady fandil snad každej... je toho prostě moc, tohle je Survivor jak má být :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod Lifty » 14 dub 2014, 21:20

Tak jsme o víkendu dali s přítelkyní maraton a měl bych otázku ohledně Jeffa.
Neprocházel nějakým špatným obdobím, které si vybíjel na hráčích? Přišel mi po většinu řady protivný, někdy až zlý.. To, že ovlivňoval hru - např. si myslím, že dost pomohl k odejití Janu, jsem u něj zvyklý, ale občas se ostatním vyloženě vysmíval.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod sun.eagle » 06 kvě 2014, 18:10

Zajímavá série at už kvůli dosud neviděné dominanci jednoho kmene, nebo kvůli Steff která mi přišla jako jednoznačně nejzajímavější hráč nejen této série...
Ohledně vítěze - Tom podle fyzičky jasný vítěz, ale přišlo mi že ostatní z něj měli bud strach nebo byli prostě tak hloupí. Tolik hráčů mělo karty na to aby byli ve final four a vždy to zahodily. To jak citovým vidíráním zblbnul Iana, tak nad tím kroutím hlavou doted. Pustit Toma do poslední trojky bylo jako dát mu rovnou ten milion. Katie - asi jedna z nejhorších hráček. Proboha měla tolik možností vykoupnout Toma a Iana a rozdat si to na férovku s ženama, místo toho čekala co? že porazí dva asi fyzicky nejzdatnější chlapy ve hře?

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S10 - Palau - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 10:11

Palau mě totálně dostalo. Byla to vynikající série, kterou si řadím do svých absolutních TOP. Měla velké osobnosti na obou stranách, spoustu skvělých a zapamatování hodných momentů. Navíc vyhrál hráč, který si to naprosto jednoznačně zasloužil.

Tom, hasič, byl neuvěřitelný borec. Ocitl se v kmeni starších, Kororu, který ale dokázal strhnout k nadvládě, která nemá obdoby. On sám byl jednoznačně nejsilnější a ve spoustě soutěží jsem se nestačil divit, co dokázal. Byl čestný a s Ianem tvořili skvělou dvojku, která udržovala pozitivního ducha ve svém kmeni. Navíc chytil žraloka! Po všech stránkách jasný a zasloužený vítěz.
Katie se snažila hrát, ale moc se jí to nedařilo. Chytře vstoupila na začátku do aliance s Tomem a Ianem, se kterým navíc navázala blízký vztah, díky čemuž nakonec došla do finále. Ian je mojí další oblíbenou postavou z této série. Ohromně mě bavil jeho otec-syn vztah s Tomem. Ke konci se snažil něco vymyslet, ale trochu se do toho zamotal. Nakonec si uvědomil, co je pro něho důležitější a vzdal se kvůli tomu naděje na milion dolarů. Jenn, budiž jí země lehká, nebyla v soutěžích špatná a hrát chtěla, ale když chtěla s Katie a Gregem hru otočit, tak je zase naopak přečetli Tom, Ian a Caryn a rozsekli dřív, než něco bylo. Caryn se v konečném důsledku ukázala jako důležitou hráčkou pro vývoj hry, ale tam její role jaksi končila. Grega jsem měl rád. Správný chlap, který doplatil na to, že jeho záměr byl přečten příliš brzy. Steph byla mojí velkou oblíbenkyní. Ohromná bojovnice, kterou jen tak něco nezlomí. I přes nekonečné porážky svého kmene to dotáhla jako jediná až do poroty. Jí snad ani nešlo nefandit. :) Dostáváme se k Janu. Zatímco Steph by dala cokoliv za den navíc ve hře, Janu se naopak rozhodla sama skončit. Fyzicky se ukázala na začátku v táboře, ale zbytek hry na tom pak byla špatně. Čekal jsem od ní víc, ale chápu, že na tom byla fyzicky a psychicky dost zle. And here comes Coby! :) Měl jsem ho docela i rád. Byl to lehký "villain" téhle řady, ale v jádru byl citlivý, což nám párkrát ukázal. Nechápu, proč byl neustále tak naštvaný na Toma. V jednu chvíli tam plakal radostí, že se konečně cítí být součástí týmu, což se mu do té doby nikdy nestalo, a pak je naštvaný kvůli rybaření. Prostě se urazil, což byla ta slečinkovská část jeho osobnosti. Každopádně bavil. Bobby Jon pracoval a bojoval, co to šlo, ale nakonec se ukázalo, že to nešlo. Taky mi přišel trochu natvrdlý, co se týče sociálního aspektu hry. Ibrehem byl nevýrazný, taková klidná síla. James byl naopak výborný. Bavil mě jeho přízvuk, jeho hlášky. Byla zábava ho poslouchat. Angie překvapila určitě všechny. Ukázala se jako silná holka. Willard by to dotáhl až do poroty nebýt dílu, kdy musely vylučovat oba kmeny. Kim se svým přístupem měla vyletět už mnohem dřív. Jeff měl smůlu na zranění, jinak to byl správný chlap. Ashlee toho moc neukázala a Jolanda naopak ukázala až moc, takže letěla jako první.
Mrzelo mě vyřazení Jonathana a Wandy, aniž by pořádně dostali šanci. I když je pravda, že přeci jen tu šanci dostali a nevyužili jí. V podstatě byly vyloučeni jako první. Kromě toho, že Jonathan vyskočil první z lodi a s nikým se moc pak nebavil a že Wanda byla zapálená do Survivor a všem tam zpívala, jsme se o nich moc nedozvěděli.

Když to celé shrnu, tak tahle série byla famózní! Byl tu Koror, nepřemožitelný kmen, ve kterém takřka neustále vládla dobrá nálada, a na druhé straně Ulong, který se nezvdával, ale vždy byl o Toma kratší. :)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S10 - Palau“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti