Face Off S6 - EP1

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S6 - EP1

Příspěvekod milan » 24 bře 2014, 09:29

Epizóda 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Face Off S6 - EP1

Příspěvekod EdBrush » 26 bře 2014, 00:11

Tak jsem zkusil tuhle reality show a musím říct, že dost zajímavý.

Vůbec jsem nevěděl, co od toho mám čekat, kromě toho, že je to de facto soutěž umělců. Po prvním díle jsem zůstal s otevřenou hubou a sbíral jsem bradu ze země. To, co někteří soutěžící vytvořili bylo brutální (pro mě jasně top poslední model, ta zelená mořská potvora, co vypadala jak kombinace Poseidona a Thanea Kriose a pak takovej ten faraon-like monster...aka to první, co stálo vlevo a hodnotili jako první) :shock: Show má hodně vysoký tempo. Takhle na začátku je to až moc, jelikož je tam snad 20 lidí, takže jména fakt neznám, a to si je normálně pamatuju dost dobře a rychle, ale tady prostě ty lidi skoro nejsou na kameře v souvislým záběru víc jak 5 sekund. Trochu mi možná i vadí to, jak rychle se přeskakuje mezi týmama, ale stopáž je holt neúprosná - 43min - a nějak se to tam všechno/všichni vejít musí.

Co se týče formátu show, tak mi trochu vadí, že to hodnotí porota, ale zase jak jinak to udělat že...divácký hlasování by bylo ještě horší. Musím ale rozhodně uznat, že hodnotili (zatím) velice objektivně a jejích připomínky dávaly rozhodně smysl (ještě aby ne, když dělají v oboru a vyhrávají oscary). Těžko říct po prvním dílu, ale nějak moc nečekám scény z vily. Na to tu není čas, možná v pozdějších dílech něco bude. Než jako RS se mi to zdá spíš jako jenom taková veřejně podaná soutěž, ale kouká se mi na to fakt dobře. Zatím mi tam chybí trochu nějáký vztahy/spory mezi soutěžícíma a celkově víc interakce, ale věřím, že to přijde s dalšíma epizodama.

Oblíbenci: ten nigga s obarvenou hlavou na blond (Raschaad nebo tak nějak) a ta holčina s červenou ofinou, která s ním dělala na tom zvířeti

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S6 - EP1

Příspěvekod rhee » 26 bře 2014, 13:22

Jsem ráda, že se show zatím líbí!
Scény z vily moc nečekej. Ve starších sériích jim věnovali trošku času, teď už jenom výjimečně. Stopáž to nedovolí. Osobně si myslím, že by Face Off prospělo těch 60 minut místo necelých 45. Ale co naděláme...
To, že hodnotí porota mi příjde ideální, svojí práci rozumí a bývají objektivní. Diváky bych zapojila asi jen ve finále.

Tady se mi nejvíc líbila maska Rashaada & Chloe a trojice Daran, Graham & George. Nejmíň od Matta & Margaret, ostatní fajn. Celkově masky povedené, na to, že je to teprve první kolo. Úroveň se oproti třeba takové první sérii hodně zlepšila, tady už není nikdo, kdo by nějak výrazně zaostával za ostatními a všichni jsou už v podstatě připravení.

Téma epizody - Sexy Beasts
► na motivy Krásky a zvířete - soutěžící si zvolí obraz hradu, podle něj vytvoří Zvíře

Rashaad & Chloe - obrázek podmořského města
Tyler & Bethany - indický palác

1.jpg

Matt & Margaret - mimozemská krajina
Daran, Graham & George - kamenná pevnost

2.jpg

Corrine & Tanner - ledová pevnost
Tess & Nico - arabský palác
Cat & Daniel - evropský palác

3.jpg

5.jpg

Untitled 37.jpg

Top týmy - Daran, Graham & George, Rashaad & Chloe - vítězka Chloe
Nejhorší týmy - Matt & Margaret, Tyler & Bethany - vyřazena Margaret
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti