Face Off S6 - EP12

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S6 - EP12

Příspěvekod milan » 24 bře 2014, 09:30

Epizóda 12
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S6 - EP12

Příspěvekod rhee » 03 dub 2014, 12:18

Zklamal mě Daranův přístup - nedělám roboty, tak se na soutěž vykašlu, nedám do toho všechno, stejně to nemá cenu a budu doufat, že mě minulé úspěchy a přízeň poroty dostane dál. Nejsem ve svojí komfortní zóně, tak se nebudu snažit. Souhlasím s Nevillem, že člověk, který není schopný zkoušet cokoli nového, je prakticky nezaměstnatelný.
Na rozdíl od poroty se mi hlava jeho robota moc líbila, asi úplně neodpovídala zadání - robot z budoucnosti a spíš mi to připomínalo trošičku steampunk - ale má to něco do sebe. Zbytek masky byl ale odbytý, hlavně když vedle sebe postavím třeba Rashaadovu masku a tu Daranovu, tak ještě víc do očí bijící to minimum práce, co udělal Daran. Navíc mi dost vadí ten suspenzor nebo co to má být.

Jsem dost rozpačitá z toho, co předvedl George, nemůžu si pomoct, z blízka na mě jeho maska působí tak nějak amatérsky. Na přiložených fotkách vypadá mnohem líp než v pohybu a při jiném osvětlení. Musím ho ale pochválit za ruce, ty se mu povedly. To množství chvály na jeho masku mě upřímně překvapilo.

Niko... nikdy jsem nebyla jeho fanynka a jeho masky mě nikdy neuchvátily. Tentokrát mě příjemně překvapil. Má plusové body za ztvárnění přiděleného povolání, je to do očí bijící a každý hned musí poznat, co jeho robot představuje. Stejně jako porotě se i mně líbilo to hydraulické zařízení na rukou. Hlava a především helma se mu už tolik nepovedly, ale celkově je to dobrá maska.

Je neskutečné, kolik toho Rashaad za tak krátkou dobu stihl, udělal na mě dojem. Ten robot by opravdu mohl rovnou do filmu. Jediné, co bych mu vytkla, je to, že mi místy až moc připomíná Iron Mana. Ale je pravda, že u povolání hasič se takové barvy přímo nabízejí a je těžké se ubránit nějaké té tvarové podobnosti s něčím jiným. Hodně se mi líbí křídla u krku a paint job - vidím v tom ten oheň, ten ohořelý kov.

Tyler je opět můj osobní vítěz. Jeho maska je o něco precizní a má hned několik originálních prvků. Hlavně ta průhledná lidská tvář je výborný nápad. I malé operatérské ručičky potěšily.

Za mě bottom 2 - Daran a George, domů Daran, už jenom kvůli svému přístupu. Takovou kritiku si od poroty ale nezasloužil.

Téma epizody - Industrial revolution
► soutěžící musí vytvořit multifunkčního robota z budoucnosti, vykonávajícího určitě povolání

George - kadeřník
Daran - fotograf
Niko - stavař

1.jpg

Rashaad - hasič
Tyler - chirurg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Top masky - Tyler, Rashaad, George - vítěz Rashaad
Nejhorší masky - Daran - vyřazen Daran
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Face Off S6 - EP12

Příspěvekod EdBrush » 03 dub 2014, 20:48

Jo za ten přístup si to Daran zasloužil. Jeho robot byl stejně zdaleka nejhorší, hlavně ta hodně špatná vestička...celý dost odfláknutý a mně se třeba nelíbila ani ta hlava.

Niko už dlouhodobě zaostává za ostatníma bych řekl. Nestíhá a většina jeho výtvorů vypadá tak nějak obhrouble a tak i nějak násilně sešroubovaně. Tentokrát ten robot měl hodně divnou hlavu a to rameno dozadu vypadalo hodně špatně co do čistoty provedení. Sice písty byly parádní, ale nezachránily to. Podle mě by měl příště jít on, jeho výkony jsou totiž jak na houpačce a hlavně v posledních dílech se drží už jenom zuby nehty.

George mě začíná docela vadit, jak pořád naříká, kde ho co bolí, jak se nemůže hejbat atd...jeho kadeřnice byla docela fajn, ale levá ruka vypadala, že tam má pánev na lívance.

Rashaad a Tyler - určitě chci vidět ve finále. Tihle 2 jsou o kousíček dál než ostatní. Tyler se mi zdá hodně kreativní s neskutečně originálníma nápadama a provedením. Jeho medik to jenom potvrzuje, ale osobně mýmu vkusu víc sedí Rashaad. Zatím pokaždý, všechno co udělal se mi neskutečně líbilo (až na jednu výjimku, kdy málem vylítnul proti Corinne - to bylo zlý). Líbí se mi jeho styl barvení (barevná paleta, vzory...) a hlavně to, jak složitý dělá svoje výtvory + jak si pohraje s doplňkama. Hasič byl fakt povedenej, zasloužený vítězství.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S6 - EP12

Příspěvekod rhee » 03 dub 2014, 22:13

Niko je o třídu níž než ostatní ve final 6, každý někdy ujede, ale obecně Niko nedosahuje jejich kvalit... ani zdaleka. Taky jsem ho chtěla zdrbat kvůli nedostatečně čisté masce, ale pak jsem si řekla, co vlastně od stavebního dělníka čekám? Ten by neměl být nablýskaný. Netvrdím, že byl jeho záměr to udělat takhle "špinavé", ale tak nějak to k masce sedne. To rameno vzadu mi připadá docela v pohodě.
Doufám, že se do finále dostane Tyler s Rashaadem [spoiler](podle počtu epizod to vypadá, že bude pouze dvoučlenné finále)[/spoiler] a vyhraje ten lepší. Víc se přikláním k Tylerovi, ale i výhra Rashaada by mě potěšila.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů