Face Off S6 - EP15

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S6 - EP15

Příspěvekod milan » 28 dub 2014, 08:52

Epizóda 15
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Face Off S6 - EP15

Příspěvekod EdBrush » 04 kvě 2014, 19:24

Tak konečně finále!
Tím jsem teda dokoukal svojí první sérii Face Off a docela mě to i chytlo. Teď na konci řady můžu upřímně říct, že jsem čekal trochu víc klasickejch reality show prvků, nějaký pořádný hádky a hate mezi soutěžícíma, ale je to holt hlavně o předvedenejch výkonech :)

K finále samotnýmu...
Finálová trojka byla naprosto zasloužená. George, Rashaad a Tyler měli všichni výborný masky celou řadu a dost těžko bych si tam představil např. takovýha Matta, s kterým na začátku snad 3 lidi vypadli :fuck: Hype okolo finále byl fajn, ten klub vypadal zajímavě, ALE...
Elektronickou hudbu mám docela dost naposlouchanou, Ruska mám docela rád, ale zrovna Lift Me Up se k tomu tanci moc nehodilo. Možná víc ten tanec se nehodil ke stylu hudby a celkovýmu pojetí show v tom klubu. Jak se tam točili a brali za nohy jak při baletu, když to měli být znepřátelený alieni? :? No prostě tohle mi přišlo divný. Taky by mi přišlo vhodnější, aby finále bylo fakt největší challenge z celý soutěže, takže by všechno dělali sami bez pomoci a klidně 2 dny navíc. Upřímně si totiž myslím, že Tyler by nenamaskoval svojí alienku tak jako Chloe.
Co se týče celkově designu, tak upřímně žádná z postav, se mi nelíbila na 100%. Tylerova female alienka vypadala zepředu hrozně (utopený oči a imo moc placatej ksicht, což dělalo hlavně čelo), na druhou stranu tělo aliena a svítící dredy u aliena se mu povedly. V pohybu to vypadalo neskutečně dobře, akorát alien mi přišel nabarvenej zbytečně moc pastelkovou červenou alá Ferrari. Georgovi alieni si byli moc podobní barvou a hlavou, což je škoda. George mi ale potvrdil, že z celý řady umí asi úplně nejlíp modelovat obličeje. Male alien byl krutopřísnej i ta ozdoba na hrudi byla dobrá, ale dost to zazdil tou podobou mezi oběma postavama. Jako protivníky si je fakt nedokážu představit. Rashaad měl dost zajímavou barevnou kombinaci u aliena a ve tmě zase vynikala alienka. Alien male mi připomínal trochu nagy z warcraft 3, za něj :idea: ale alienka kromě toho, že ve tmě hezky svítila, tak mně ta její hlava přišla divná.

Výhra Rashaada mě nakonec potěšila, řekl bych, že naprosto zasloužený. Tyler mohl taky klidně vyhrát, kdybych zohledňoval celou sérii. Měl zdaleka nejvíc absolutních výher a obrovskou kreativitu. Rashaad byl akorát jednou málem vyřazenej, jinak se držel v horních pozicích, takže tady asi oba nastejno. George ze všech asi nejmíň univerzální, ale pořád vynikající. Kdyby bylo rozhodování na mě, dal bych to i tak Rashaadovi, protože jeho dovednosti ve vyrábění kostýmů a doplňků jsou neuvěřitelný (viz robot challenge) a v tomhle ohledu převyšoval ostatní.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S6 - EP15

Příspěvekod rhee » 13 čer 2014, 14:51

Všimla jsem si, že jsem se ještě nevyjádřila k finále. Takže s pětitýdenním zpožděním... :D

Jsem moc ráda, že se do finále po zásluze dostali opravdu talentovaní lidi. Všem třem jsem to od úplného začátku přála. Sice se mi některé Daranovy masky líbily víc než ty Georgeovy, ale George předváděl vyrovnané výkony, zato Daran nebyl dostatečně spolehlivý. S finálovou trojicí jsem tedy spokojená.

Musím souhlasit s EdBrushem, tyhle taneční finále mi taky nesedí. Soutěžící se snaží prosadit ve světě filmu a ne v hudebním nebo tanečním průmyslu. Sice takové taneční číslo dobře prověří trvanlivost a kvalitu provedení masek, ale i když má celé tohle vystoupení nejspíš působit epicky, tak na mě nikdy nezanechá silnější dojem. Výjimkou je tuším finále 4. série, to se docela povedlo.

2.jpg

George mě svým výtvorem zklamal. Tvarově byly sice masky fajn, ale barevně katastrofa. Obě masky vypadaly jak jedna rasa a ne jako protivníci. Už když jsem viděla jeho návrh, tak jsem věděla, že je zle. Nevím, asi si zadání špatně vyložil. Jednoznačně nejslabší masky finále. Přitom stačilo tak málo a mohlo to být úplně o něčem jiném...

3.jpg

Tyler potvrdil pozici mého favorita, byla jsem nadšená z obou masek. Asi nemám nic, co bych mohla vytknout. Ta červená barva mi k tomu dokonale sedla a u female characteru se mi naopak ty zapadlé oči líbily, působilo to na mě, jako kdyby měla na sobě schránku a pod ní další "vrstvu". No a perleťový nátěr výborný.

4.jpg

Jak jsem předtím psala, že mi nakonec bude nejspíš jedno, jestli vyhraje Tyler nebo Rashaad, tak to beru zpět. Jedno mi to nakonec nebylo, na základě poslední masky podle mě Rashaad vyhrát neměl. Oranžový alien měl sice dobrý tvar a byly u něj výborně využité světla, ale vůbec, vůbec se mi nelíbil paint job. Byl hrozně odbytý (jeden odstín oranžové) a kvůli němu vypadal mimozemšťan gumově jako nějaká levná dětská hračka. Druhá maska se mu povedla, potěšila mě nezvyklá kombinace barev.

5.jpg

Výsledek mě zklamal, hodně jsem to přála Tylerovi, a to nejen kvůli podle mě nejlepšímu výkonu ve finále, ale i za všechny předchozí masky. Rashaada mám ale ráda, je výborný maskér a věřím, že se ani jeden v branži neztratí.
Co jsem pochytila na zahraničních serverech, tak většina fanoušků taky doufala ve výhru Tylera. Nezbývá mi doufat, než že se znovu dočkáme série s navrátilci a Tyler dostane druhou šanci.

A abych zhodnotila sérii jako celek. Asi v polovině jsem do jiného vlákna psala, že se mi hodně líbí, hlavně kvůli mnoha talentovaným a sympatickým soutěžícím, postupně jsem ale změnila názor. Když se ale na S06 dívám zpětně, tak mi na ní něco vadí. Už to není ono. Na vině jsou nejspíš samotné soutěže, které mi nepřišly tak různorodé jako v předchozích řadách, navíc S05 nasadila laťku hodně vysoko.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Face Off S6 - EP15

Příspěvekod EdBrush » 18 čer 2014, 00:09

Už vím, koho mi hlavou připomíná Tylerova alienka :D
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S6 - EP15

Příspěvekod rhee » 18 čer 2014, 11:22

Jé, takový pěkný pokémon! Toho mám ještě někde na nálepce. Nevím, co se ti nelíbí! :mrgreen:
Rashaad byl z něho určitě nadšený :D

rashaad.jpg

A mini Rashaad taky :D

son.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti