Tate Steinsiek (FO)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Tate Steinsiek (FO)

Příspěvekod rhee » 25 bře 2014, 18:30

Obrázek

Tate je můj nejoblíbenější soutěžící ze všech. Podával stabilně dobré výkony (už jen to, že se dvakrát dostal až do finále o něčem svědčí), jeho masky byly vždy originální, nebál se pouštět do riskantních projektů a byl mi hodně sympatický. Nedělalo mu problém komukoli pomoct, když potřeboval, byl vtipný...
Mrzí mě, že se mu během těch dvou účastí nepodařilo zvítězit. Přála jsem mu to hlavně v S05 a myslím, že tuhle sérii vyhrát měl - ta jeho labuť z finále podle mě patří mezi TOP 3 masky, co se v pořadu za těch 6 sérií objevilo. Byla jsem hodně zklamaná, že mu to znovu nevyšlo.

1. série
4x mezi nejlepšími, z toho 1x výhra soutěže
1x mezi nejhoršími

5. série
5x mezi nejlepšími, z toho 4x výhra soutěže
1x mezi nejhoršími

Finále s01 - Twisted Tales - Post-apocalyptic Little Red Riding Hood

Obrázek

Finále s05 - Swan Song - Industrial revolution

Obrázek

Další fotky ve spoileru, nechci to tu moc natahovat.

[spoiler]Obrázek

Halloween - Skeleton

Obrázek

7 mortal sins - lenost (podmínka - světle modrá barva)

Obrázek
Obrázek

Laughing dead - Cowboy

Obrázek

Tate & Frank - Cosmic Circus

Obrázek

Out of This World - Crab walker

Obrázek

Tate & Miranda - Peter Peter Pumpkin Eater - podle poroty nejlepší kostým z prvních pěti sérií

Obrázek
Obrázek
Obrázek

A vrcholem je tahle proměna jeho samého - aneb jak udělat z hezkého chlapa tlustého umaštěného gothica :D

Obrázek
Obrázek[/spoiler]
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Tate Steinsiek (FO)

Příspěvekod Moly » 14 kvě 2014, 18:56

Nemyslím si, že vyhrát měl, Laura objektivně předvedla lepší výkon ve finálovém zadání než Tate (jeho labuť byla naprosto nádherná a úžasná, ale jeho mág bohužel neuchvátil - ne, že by šlo o špatně odvedenou práci, "pouze" neměl ten hvězdný nádech, který bývá ve finále vyžadován), ale neskutečně jsem mu to přála. Svými schopnostmi jistý, improvizace schopný, vynalézavý, přátelský sympaťák by si výhru zejména v téhle sérii opravdu zasloužil. Pokaždé jsem se těšila na to, co předvede a jediné chvíle, kdy jsem si opravdu myslela, že chybuje, byly ty, kdy pomáhal Mirandě na svůj úkor. :P

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Tate Steinsiek (FO)

Příspěvekod rhee » 23 kvě 2014, 18:48

Tate hodil na twitter prank, na kterém pracoval :D



A když už jsem u toho Walking Dead... prý je to dobrý kamarád od Normana Reeduse (v TWD Daryl). Norman hrál i v jeho krátkometrážním filmu Clown :)

Untitled 11.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů