Laura Tyler (FO)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Laura Tyler (FO)

Příspěvekod rhee » 25 bře 2014, 19:16

Obrázek

Laura je moje druhá nejoblíbenější soutěžící. Je skvělá v modelování, ale ještě víc vyniká v malování, dělá asi ten nejlepší "paint job" ze všech. Sympatická, nadaná, skromná a určitě ta nejschopnější žena v Face Off. Kdyby všechno šlo tak, jak bych si přála, tak by vyhrála 3. sérii a vítězství v S05 přenechala Tateovi. Výhru jí ale i tak přeju.

3. série
7x mezi nejlepšími, z toho 2x výhra soutěže

5. série
7x mezi nejlepšími, z toho 2x výhra soutěže
1x mezi nejhoršími

Finále s05 - Swan Song - Italian Renaissance - podle TOP 20 sestaveného porotou 6. nejlepší kostým prvních pěti sérií

Obrázek

[spoiler]Finále s03 - Immortal Enemies - element země

Obrázek

Living Art - kubismus - podle TOP 20 sestaveného porotou 20. nejlepší kostým prvních pěti sérií

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Laura & Alana - Dragon Dance (podle čínského horoskopu) - koza & krysa

Obrázek

Mortal Sins - hněv (podmínka - červená barva)

Obrázek
Obrázek

Pirate treasure - vylosovaný předmět - mušle

Obrázek

Scene of crimes - Insectoid Wesen

Obrázek

Flights of Fantasy - kakadu bílý

Obrázek

Dark Magic - Víla

Obrázek[/spoiler]
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Laura Tyler (FO)

Příspěvekod Moly » 14 kvě 2014, 19:03

V 3. sérii, zvláště po jejím výkonu v Star Wars challenge jsem jí hodně fandila a ač se Nicole do série vrátila podle pravidel, byla jsem z tohohle twistu, který nakonec zapříčinil některé prapodivné situace (Roy chybějící ve finále, Laura jako runner-up) dost nešťastná. Lauře jsem přála v její původní sérii zejména díky jejím malebným dovednostem a konstantně kvalitním výkonům vítězství, po jejím návratu se ale už mezi moje oblíbence nezařadila. Ač odváděla kvalitní práci (její finálový výtvor byl opravdu hoden vítězství), už mne nedokázala nadchnout jako prve, navíc mi začaly vadit její výlevy na kameru a "Amandiny psí oči" (zejména ve chvíli prezentování svých výtvorů porotě). Vítězkou se stala zaslouženě, ale ne, nepřála jsem jí to.


Zpět na „Face Off (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti