Robert "RJ" Haddy (FO)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Robert "RJ" Haddy (FO)

Příspěvekod Moly » 14 kvě 2014, 19:19

Vidím, že prostoru k zakládání nových témat pro soutěžící je tu spoustu, nezbývá tedy než začít jedním z mých předních oblíbenců. RJ mne bavil po celou dobu jeho působení v obou sériích, kde se objevil, bohužel své zářnější momenty si vybral už v druhé sérii, kde nedokázal trumfnout své finálové soupeře.
Především se mi vryl do paměti jeho humorem prodchnutý výtvarný styl, který vyvrcholil v postavě hotelového poslíčka v Tim Burton´s challenge, kde si spolu s hercem předvádějícím kostým padli opravdu výborně do noty. Škoda jen, že svou finálovou účast nezopakoval i při návratu - jeho bohyně země mě náhodou bavila (bohužel ji nedokázal odprezentovat tak, aby zaujala i porotu).

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Robert "RJ" Haddy (FO)

Příspěvekod rhee » 14 kvě 2014, 21:02

RJ byl můj favorit ve druhé sérii. Souhlasím s tím, že se mu víc dařilo v téhle sérii než při jeho návratu. Docela mě to mrzelo, protože ostatní se zdokonalovali, u něj k žádnému vývoji nedošlo. Ale je pravda, že tím hotelovým poslíčkem si nastavil laťku tak vysoko, že bylo skoro nemožné, aby ji překonal. Jeho bellhop patří mezi nejpovedenější masky ze všech šest sérií, dokonale vystihl zadané téma a ještě mě šíleně rozesmál :D Celá epizoda byla výborná, moc mě tím Burtonem potěšili, jeho filmy zbožňuju.
I když jsem mu hodně fandila, tak se mi ale víc líbily finálové masky Iana (sedl mi ten Hellraiser styl) i Rayce (nejpropracovanější).

bellboy2.jpg

bellboy.jpg


Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Robert "RJ" Haddy (FO)

Příspěvekod Moly » 14 kvě 2014, 22:25

Také jsem Burtonův fanda. A ač Rayceova cellistka byla ladná s opravdu dobrým nápadem, bellhop udělal hop do mého top (a to jsme ani nezmínily Mattova zmrzlináře, který, pravda, nezapadal tak docela do Burtonová světa, na druhou stranu to propracování s třešinkou na nose bylo vynikající). :mrgreen:

Jinak ale souhlasím, nic lepšího jsem už od RJ v soutěži neviděla. Jeho Matka Země byla překrásná, Fénix originální, ale jeho poslední kostým ve finále mě vůbec nezaujal, zatímco Rayce předvedl komplexní pojetí zadání a Ian přeskočil své dosud nastavené laťky - RJ se tak dostal mimo nějaké šance na úspěch.
Také proto mě také mrzí, že se nestihl rozjet v 5. sérii, v době, kdy vypadl, tam bylo dost lidí, které bych namísto něj obětovala.

Jinak dnes spolupracuje s Ericem Foxem (Eric F.) ze 4. série. A takové kombinaci se věru nebráním. :dance:

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Robert "RJ" Haddy (FO)

Příspěvekod Mogo Mogo » 17 kvě 2014, 00:51

RJ je klasa :D pro mě nejvtipnější soutěžící vůbec :lol:
Neskutečný pohodář s neuvěřitelným talentem.. :beer:
Kromě Burtona se mi ještě hrozně líbily jeho tři dinosauří masky:
Deadly-Beautiful-by-Face-Off-Designer-RJ-Haddy-8.jpg

Patrick-Alien-by-Face-Off-Designer-RJ-Haddy-1.jpg

Dinosaur-Velicrapper-by-Face-Off-Designer-RJ-Haddy-2-678x1024.jpg

Zvlášť jeho nápad s rapperem byl skvělý a vtipný 8)
No a co se týče toho nepodařeného finále, tak musím souhlasit s názory na Matku Zemi a Fénixe, kteří byli opravdu skvělí. Pirát taky nebyl špatný, ale za ostatními docela zaostával.. Sice bylo vidět kolik práce vynaložil a kolik různých technik na všechny tři postavy použil, ale na vítězství to (hlavně v porovnání s Raycem) nemělo.. :evil:


Zpět na „Face Off (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host