Eric Fox (FO)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Eric Fox (FO)

Příspěvekod rhee » 15 kvě 2014, 15:39

Obrázek

Když už byl zmíněn ten Eric, tak...
Eric je megaloman, ten se toho nebál :D Vždycky si toho naložil tolik, že bylo skoro nemožné, aby ve stanoveným čase stihl masku dokončit. Nešel cestou nejmenšího odporu a několikrát si to sám sobě dost zkomplikoval. Mockrát riskoval. Tím svým přístupem mi byl hodně sympatický.
Skoro pokaždé mě něčím překvapil. Jeho výtvory byly odlišné a nápadité. Myslím, že prvenství mezi největšími maskami mu jen tak někdo nesebere :D

Škoda, že jsme ho neviděli v páté sérii, do konceptu Veterans vs Rookies by perfektně zapadl.

1.jpg

2.jpg

3.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Eric Fox (FO)

Příspěvekod Moly » 15 kvě 2014, 18:03

Nemám co dodat, tomuhle šílenci zjevem i výtvarnými koncepty se nedalo nefandit, proto mě také dost mrzí jeho neúčast ve finále 4. série, nad to potom celková neúčast v sérii 5 - spolu s Anthonym rozhodně nejvýraznější účastník 4. série.

btw. Ostatně nějak jsem nepochopila ten projekt s vrácením nějakého soutěžícího do další série, který běžel v průběhu 4. série a ze kterého se vrátil Eric Z. (a v 5. sérii také nic moc nepředvedl) - jak to probíhalo? Mám to chápat tak, že tím měli vybrat jediného zástupce 4. série a další (zajímavější) si měli trhnout? Áchjo.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Eric Fox (FO)

Příspěvekod rhee » 15 kvě 2014, 21:40

Popravdě vůbec netuším, jakým způsobem výběr probíhal. Druhý Eric byl nevýrazný, vlastně si nevzpomínám ani na jednu jeho masku. Nevím, proč zvolili zrovna jeho (stejně tak jsem nechápala návrat Franka s Mirandou, ale oba se o hodně zlepšili, hlavně ten Frank). Když už ne Foxe, tak bych z téhle série radši viděla Krise s Waynem. Možná i House.
Snad ještě někdy v budoucnu dostane druhou šanci, tenhle magor by si ji zasloužil :)

4.jpg


Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Eric Fox (FO)

Příspěvekod Moly » 16 kvě 2014, 13:01

Přesný souhlas, mnohem raději bych viděla zpátky jak Erica F., tak třeba House, který přinesl taky pěkných pár originálních nápadů. Akorát si pamatuju, jak někdy uprostřed série pustili promo na ten projekt, kde už ukázali vypadlého House - a to navzdory tomu, že do jeho vyřazení v klasické sérii zbývalo ještě několik kol. Tohle jsem vážně nějak nepochopila. -,-

[spoiler]Stejně tak souhlasím s tím, že z výběru některých navrátilců jsem byla dost rozpačitá. Nejen Eric Z., ale především Miranda, Frank, ale i Alana, kterou osobně moc nemusím (především co do vyjadřování, zvládání stresových situací, ale ani tou tvorbou mě nějak extra neuchvátila, jen si pamatuju, jak mě pobavilo, že ji strčili hned do 3. série co by partnerku Iana, finalisty série 2). Frank nakonec velmi mile překvapil, ač tedy opět dojel na to, co prve - laxní přístup k zadání a přilišné sebevědomí ohledně svého odvedeného výkonu. Přesto jsem mu fandila, myslím si, že vypadl příliš brzy vzhledem k některým nováčkům, kteří stále zůstávali ve hře a při tom nic moc nepředvedli. Miranda se konečně ukázala jako výtvarně schopná, ale neskutečně jsem jí to nepřála - kdyby kolem ní pořád někdo netajtrlíkoval a nepomáhal ji, nedokončila by snad jediný kostým - a k tomu ty kecy na kameru. -,-[/spoiler]

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Eric Fox (FO)

Příspěvekod rhee » 16 kvě 2014, 17:19

To promo si pořádně nepamatuju, musím se po něm podívat, třeba mi to nějak pomůže vyřešit jednu z největších záhad lidstva - proč nebyl Eric F. v 5. sérii! :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Eric Fox (FO)

Příspěvekod Doki » 18 kvě 2014, 17:47

Eric Z. se dostal do další série proto, protože soutěžící, kteří vypadli, se spolu utkali v takzvaném "Face Off Redemption", a kdo vyhrál (tedy Eric Z.), dostal se do 5. série.

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Eric Fox (FO)

Příspěvekod Moly » 26 kvě 2014, 11:36

Doki, to jsme pochopili z ukázek ve 4. sérii (i sám Erik Z. pak v 5. sérii tuhle událost zmínil), spíš mi šlo o to, že krom té jedné ukázky jsem tenhle pořad vůbec nezaznamenala a nějak jsme s rhee nepochopily, ve kterém vesmíru mohl Erik Z. porazit ostatní vypadnuvší (a také nám nebyl jasný ten systém hry - jestli byl totožný s klasickým Face off anebo byla nastolena nová pravidla).


Zpět na „Face Off (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů