Roy Wooley (FO)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Roy Wooley (FO)

Příspěvekod Mogo Mogo » 16 kvě 2014, 21:58

Tak když už se to tady tak rozjelo, tak taky přidám svojeho oblíbence 8)
Ze začátku by se hodilo říct, že je pro mě Roy "Fabrication King". :idea: Neexistuje snad nikdo jiný, kdo by byl v tomhle odvětví tak skvělý (Rashaad se teď sice trochu přiblížil, ale..). Pro představu už jeho první maska patří mezi moje nejoblíbenější!
thousand-faces-1.jpg

Co se týče jeho samotného, tak je to neskutečný sympaťák s obrovským charisma 8)
Musím říct, že mě návrat Nicole v daný moment potěšil, ale když doslova "zabrala" Royovo místo ve final 3, tak už mi to tak skvělé nepřišlo.. :angry:

Možná je to ale dobře, jelikož se díky tomu objevil i v páté sérii, kde si zaslouženě došel pro svou účast ve finále, kde sice prohrál, ale myslím, že na svou labuť může být pyšný (už jen proto, jaká hrozné téma mu zbylo.. :cry: )
NUP_156101_1066.jpg

Pak ještě pár mých oblíbených masek:
beimage.jpg

NUP_156089_2656.jpg

NUP_156093_0794.jpg

P.S. Myslíte, že existuje barva, která by se neobjevila v jeho šatníku ve formě košile? :dance:

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Roy Wooley (FO)

Příspěvekod rhee » 16 kvě 2014, 23:23

Roy je moje osobní číslo 3. Přesně jak píšeš, je to fabrication king a ty jeho strojky a mechanismy už jsou legendární :) Moc mě mrzelo, že se ve třetí sérii neprobojoval do finále, je to jeden z důvodů, proč mě tolik naštvalo vrácení Nicole do hry. Hodně jsem si ho oblíbila i jako člověka, hlavně v páté sérii, kde se pořádně uvolnil. Asi nejraději mám tu jeho masku Srdcové královny, ta byla parádní.

Untitled 25.jpg

Co se týče toho Labutího jezera, souhlasím s tím, že na něj zbylo to nejhorší téma, přesto se s tím dobře popral. Nejvíc mě zaujal ten zlatý "plášť" ve tvaru labutí. Finále v 5. sérii bylo asi nejvyrovnanější (je to pochopitelné vzhledem k tomu, že se do něj dostali zkušení soutěžící), všichni tři se vytáhli.
Roy má nejen košile, ale i klobouky ve všech barvách :D

No a nesmím zapomenout asi na nejlepší výtvor ve foundation challenge vůbec.

1.jpg

A příšera podle té dětské čmáranice byla taky super.

2.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Roy Wooley (FO)

Příspěvekod Mogo Mogo » 16 kvě 2014, 23:31

rhee píše:No a nesmím zapomenout asi na nejlepší výtvor ve foundation challenge vůbec.

Souhlasím, i když tuším, že zrovna tuhle soutěž vyhrál Tate.. :D Taky se mi ještě neuvěřitelně líbila ta maska ve foundation challenge, kdy použil na modela muže tu plastový odlitek hlavy ženy.. Takhle na rychlo asi nenajdu nikde obrázek, ale doufám, že víš, kterou myslím :heat:


Zpět na „Face Off (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti