Conor McCullagh (FO)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Conor McCullagh (FO)

Příspěvekod rhee » 16 kvě 2014, 23:46

Obrázek

Když si vzpomenu na Conora, tam se mi jako první vybaví precizně udělané masky, šlo vidět, že má hodně zkušeností. Na základě výkonů v celé sérii si zasloužil vyhrát, ale pokud se zaměřím jenom na finále, tak mě trošku zklamala maska jeho čarodějnice. Dobře provedené, ale nijak výjimečné. Žabák byl perfektní. Když vezmu v úvahu obě postavy, tak bych to asi dala Gageovi (baba Jaga úžasná, Mařenka taky povedená).
Během celé série jsem tak nějak zažívala deja vu, spolu s Megan mi trochu připomínali Colbyho s Jerri ze Survivoru. Ona ho pořád uháněla, on nějaký větší zájem neprojevil... Musela jsem se hrozně smát, když Megan žárlila na Jo, že je s Conorem v týmu :D
Co jsem se dočetla, tak se dokázal prosadit v oboru, pracoval na Hunger Games a dalších filmech.

1.jpg

2.jpg

3.jpg


Danny Trejo :D

5.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Conor McCullagh (FO)

Příspěvekod Mogo Mogo » 17 kvě 2014, 00:36

Conor je určitě vítěz zasloužený, ale jako člověk mi byl strašně nesympatický :cry: Jeho "aférka" s Megan (nebo co to bylo.. :? ) byla s prominutím úplně trapná a pro show mi přišla úplně zbytečná..
Musí se mu ovšem nechat, že masky dělal precizně a velice čistě. :idea:
Nejlepší byl jednoznačně žabák, hlavně ten váček napodobující žabí dýchání byl do té doby originální a nový. Moc se mi taky líbil mimozemšťan, kterého udělal společně s Jo.
Ale jak už jsem řekl, sympatický mi nebyl, má u mě ale velké plus za skvělý výběr projektů.. (HAYMITCH!!! :hungry: )

A ještě k té Megan: Ona byla naprosto nesnesitelná!!! :heat: její smích mi přijde stokrát horší, než v poslední době mnohokrát vzpomínaný smích Trish nebo RC.. A myslím, že kdyby nebyli v show, Megan by po něm skočila, že by se chlapec ještě divil..


Zpět na „Face Off (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti