Beki Ingram (FO)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Beki Ingram (FO)

Příspěvekod Mogo Mogo » 17 kvě 2014, 01:05

Nějak mě to teď chytlo, tak přidám ještě jednu :oops:

Beki byla velice kontroverzní a vůbec se nedivím, že ji někdo nemusí mít rád :-?
Měla velké štěstí, že ve Face Off o vítězi nerozhodují soutěžící, protože kdyby se do finále dostala, tak hlasy od Brea, Sue a Matta by asi nedostala :fight: :lol:
Beki byla ale sama o sobě velice zkušená a talentovaná, tahle maska znázorňující parazitofóbii patří do mojí osobní TOP 5 všech masek..
Obličej, břicho a hlavně barva jsou prostě dechberoucí a zaslouženě v tomhle kole vyhrála.
Skvělá byla taky první maska Wicked Witch of the West, kterou nečekaně nevyhrála. Málo kdy se stane, že bych s rozhodnutím poroty nesouhlasil, ale dle mého si tohle vyhrát zasloužila..
To, že nakonec vypadal dřívě než Sue, je pro mě osobně, velice nespravedlivé, protože v celé soutěži předváděla mnohem lepší výkony a v Burtonovské soutěži si i přes ne moc povedenou masku cukrářky, zasloužila zůstat alespoň o to jedno kolo déle..
Přílohy
NUP_146545_1356.jpg
images.jpg
images.jpg (7.27 KiB) Zobrazeno 1832 x

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Beki Ingram (FO)

Příspěvekod rhee » 17 kvě 2014, 21:12

No, zrovna já Beki opravdu ráda nemám, nebyla mi vůbec sympatická. Hodně konfliktní typ, až moc sebevědomá. Fobie se jí povedla :idea:
Ta její maska ve stylu Burtona nic moc. Nechápala jsem, proč skoro celý den věnovala výrobě muffinu, který nebyl důležitý a nesoustředila se pořádně na obličej. Špatně si rozvrhla čas a skoro nic neudělala. Ale její výtvor aspoň dobře zapadal pod určené téma. Ten loutkář od Sue byl úplně mimo.

fo.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Beki Ingram (FO)

Příspěvekod Mogo Mogo » 17 kvě 2014, 22:45

Konfliktní byla, o tom žádná, ale já mít kolem sebe někoho jako je Sue nebo Brea, tak se asi taky neudržím.. :angry: Brea byla až trošku moc sebevědomá, když si vlastně ani neuvědomovala, že ta její fóbie vypadá úplně hrozně..
stažený soubor.jpg
stažený soubor.jpg (9.39 KiB) Zobrazeno 1825 x

A co se týče Sue, tak to je asi moje nejmíň oblíbená soutěžící vůbec..
Takže ano, Beki byla trochu namyšlená, ale masky měla velice kvalitní a v těch hádkách měla rozhodně pravdu..


Zpět na „Face Off (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů