S11 - Guatemala - EP05

Laguna Yaxhá, Yaxhá-Nakúm-Naranjo National Park, Petén, Guatemala
September 15, 2005 – December 11, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S11 - Guatemala - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:54

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S11 - Guatemala - EP05

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 16:57

hurááá :mrgreen: Steph si sáhla na imunitu :mrgreen: :idea: a opravdu si jí zasloužila, v soutěži o imunitu makala jako čertik, mám pocit že její trojka chytla všechny míčky pokud se nepletu, navíc je tam pěkně zformovala co maj dělat :mrgreen: bylo tu řečeno že rozbíjí kmeny a proto nevyhrávaj...nevim teda čím...
po té odměně mi jí bylo už fakt líto, jen přihlížela tomu jak další soutěžící neschopně táhne celý kmen do prohry. Jako sorry ale pižlat se tam s tím celou soutěž, to muselo bejt pro Steph hotový peklo a doooost se divim že se takhle po těch prohrách drží a nepřenáší to do kmene, drží pusu a kmen jak je vidno se s tím snaží poprat, vymejšlí kraviny aby přišel na jiný myšlenky a Steph si prostě dojde ke kameře ukápnout její slzu a zase se jde bavit. Za mě zatím jednoznačně smůla...jak bylo řečeno, má přítele, tak třeba je to ukázkový exemplář "neštěstí ve hře, štěstí v lásce" :mrgreen:
Každopádně konečně střídačka na kmenovce a já poznávám všechny trosečníky a konečně mám více favoritů...
Nejvíce je mi samozřejmě sympatická Steph, pak Brian a :o :o :o pánové a dámy, ta Danni je neskutečná kočka :oops: zatím je to taková tichá voda břehy mele, něco jako Erin z S5 a tuze hezky se na to kouká :idea:
Obrázek


Zpět na „S11 - Guatemala — The Mayan Empire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti