S11 - Guatemala - EP11

Laguna Yaxhá, Yaxhá-Nakúm-Naranjo National Park, Petén, Guatemala
September 15, 2005 – December 11, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S11 - Guatemala - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:55

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S11 - Guatemala - EP11

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 17:16

Gary je out, jinak byl ale docela fajn, měl jsem ho rád ... hold smůla, že ho Judd nachytal :)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S11 - Guatemala - EP11

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:18

Supr díl :idea: máme tu jasné tři odpadlíky
Gary - tlačí moc na pilu, hned ráno začal tlačit na Lydii a Judd to "překvapivě" slyšel
Lydia - je tam jen do počtu, sice dělá tlaky, že si jí nikdo nevšímá a že má pak hlad, ale akorát tím štve lidi proti sobě
Danni - jediná rozumná, nepodniká žádný unáhlený kroky a pozoruje situaci ze zálohy, jsem zvědav jestli s nepříznivým stavem něco udělá :idea:

A pak tu máme silný kmen vedený Steph (sice nevyhrává soutěže, ale je tam nejvýraznější osobností za kterou každý chodí jak dál :idea: ) trochu mi to připomíná království Ami ve Vanuatu, jen s tím rozdílem, že tady to není čistě female, ale pravá a levá ruka Steph jsou Judd a Rafe. Ošklivé kačátko Twila ve Vanuatu, tady je jím Lydia, Scout nám tu nahrazuje Cindy. Králoství je tu umocněno tím, jak tihle lidi stále vysedávají na schodech starobylého chrámu kdesi nahoře a odpadlíci se lopotí kdesi dole :mrgreen: :idea:
Cindy a Rafe jsou mi v tomhle království trochu otázníkem zda by nebyli schopní zradit, protože ač Lydia prohlásila, že Steph je tu celebrita, ke které si potom Gary přihodil komentář, že po ní bude každý chtít autogram (včetně mě :mrgreen: ) Cindy si vybrala právě Rafa k sobě do odměny, takže z ní tyhle dva až tak v prdeli nebudou 8)

Každopádně tlačení na pilu Garyho, zajímavou hru Danni a vtipný koment z rady od Judda, shrnuji v komiksu s původními titulkami 8)

Obrázek
Obrázek


Zpět na „S11 - Guatemala — The Mayan Empire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti