S11 - Guatemala - EP15

Laguna Yaxhá, Yaxhá-Nakúm-Naranjo National Park, Petén, Guatemala
September 15, 2005 – December 11, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:56

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 17:27

Tak a série je u konce a jsem rád, že to Danni vyhrála - Steph byla svině už od začátku a opravdu se nedivím, že jí nedal hlas nikdo kromě Rafa - to byl truhlík, ale na druhou stranu si zaslouží obdiv, protože to byl pravděpodobně ten nejčestnější hráč téhle řady.

Vzpomínám si na momenty, jak Rafe na kameře říkal, že Juddovi nevěří a pak stejně volil třeba Garyho, který se ho snažil zlanařit .. takže co jsme neviděli na kameře bylo podle mě to, jak Stephani řekla: Tak, teď se zbavíme toho a onoho.. a zkrátka jsem jí neměl rád chováním, strategií její hry, intrikařením obvykle proti hráčům, který jsem měl naopak rád atd..

Završila to ve finále, protože si myslím, že ještě ostatní vyhozený víc popudila proti sobě.


Danni je přijatelný výherce, jeden z mých favoritů od prvního dílu, protože jsem si říkal už od jednoho z prvních dílů, že bych jí to docela přál - holka z Kansas City s růžovým kloboukem a nádherným vysportovaným tělem (až pak později na netu jsem se dočetl, že to je modelka) - takže u mě spokojenost :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 17:40

Další z podle mě podceňovaných sérií. Opravdu mě mrzí, že jsou navrátilci z OW a odtud nikdo. Slušná skupinka zajímavých hráčů - Gary "Nejsem Gary Hogeboom" Hogeboom, moje oblíbenkyně Cindy, rozhodně zasloužená vítězka Danni nebo buran Judd. Sérii oživil návrat Steph a Bobby Jona, což bylo vlastně poprvé, co se k nováčkům připojili navrátilci. Hned velkolepá první epizoda - tůra skrz džungli a život pod stínem mayských pyramid
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 17:44

Jeden z nejnudnějších Reunionů, co si tak vybavuju .... jediný, co stojí za zmínku, byla sexy civilizovaná verze Danni :D
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod Spencer91 » 27 srp 2013, 11:19

no jo... už jsem si zvykl, že moji oblíbenci prostě nevyhrávají :D viď, Steph

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:12

Dreams Come True :o :o :o
Dvě největší kočky si to rozdaly mezi sebou :mrgreen: a jsem s oběma spokojen že se dostaly do finále :idea:

Steph - Moje oblíbenkyně od Palau, tady hrála úplně jinou hru (taky proto že byla v jiný pozici) a zvládla jí na jedničku. Hru řídila spolu se spojencem Rafem. Nechápu proč tu lidi na ní nadávají, že to byla svině a hned vedle píšou, že nechápou porotu proč je tak zahořklá, když takhle se ta hra hraje a hned vedle vychvalujou do nebes Boston Roba, kterej hrál dost podobnou hru. Boston Rob v All Stars všechny naštval, porota ho málem zmasakrovala a je nejoblíbenější a zaslouženě :idea: Steph zahraje tu samou hru a je to svině, která leze krkem 8) ale chápu že její urputnost může lidem lézt krkem, pro mě je ale numero uno, hned vedle Darrah. Navíc hrát dva Survivory hned po sobě, tenhle rozhodně nebyl procházka růžovou zahradou, navíc na sobě měla od začátku terč pač už jednu šanci dostala, ale setřásla ho a nakonec to tu šéfovala, v předchozím dopadla jak dopadla, veeeeelkej respekt.

Danni - do poloviny soutěže o ní nebylo vidu ani slechu, pak se rozjela až když zjistila že je v menšině proti alianci šesti a tu dokonale nahlodala, Steph si proti sobě poštvala porotu a nechybělo ani kus toho štěstí. Moc pěkná hra :idea: Kdyby Steph zůstala s aliancí šesti, tak těžko říct jak hra dopadne, možná by se dostala stejně daleko, měla by porotu na své straně, ale i já sám jsem z Judda neměl extra pocit, přebíhal jak se mu zlíbilo, Margaret to dal pěkně sežrat a tak chápu, že se Steph cítila více v bezpečí s Danni, která hrála velmi poctivě. Navíc je to rozhodně nejhezčí trosečnice co jsem zatím viděl :mrgreen:

Nějak nechápu výsledek hlasování že Rafe jedinej hlasoval pro Steph, znovu se ukázalo že závist, uraženost apod vládne této hře a málokdo se dokáže přenést přes to že byl vyřazen silnějším soupeřem. Já osobně bych to vzal a opravdu bych se snažil dát hlas osobě která více předvedla a tady to byla určitě Steph, ale ani Danni nebyla špatná, ta její hra má cosi do sebe, ale neumím si představit řadu, kde by takhle hráli všichni, to by bylo hodně nudný :mrgreen: Každopádně konečně série kde jsem jí hltal až do konce, jsem spokojen s výsledkem a aplaus pro tu nejhezčí a nejpůsobivější finálovou dvojku!!! 8)

A škoda že vyhlašujou výsledky ve velkoměstech, mnohem víc se mi ty holky líbí nenamalovaný, hezky ošlehaný divočinou 8)

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:50

Co z Guatíků beru? Pár (fakt jen pár) ženských a Garyho - víc ani ťuk. V pomyslném duelu Thajsko - Guatemala vyhrávají Asiaté.

11 Favs - Gary
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 03 lis 2013, 22:13

Guatemala je poměrně nudnou řadou, která má celkem dobrou vítězku... Steph si tady trochu pošramotila svojí image, protože nejenom mě v týhle řadě kapánek s*ala :mrgreen: Rafe byl blb, nevím co na něm kdo vidí, viz třeba aféra kolem Cindy a aut :? Nejvíc jsem si v týhle řadě oblíbil Garyho, což je dost málo na celou řadu... Judd byl celkem zábavnej prvek, Jamie debil, Bobby Jon mi tu taky už vůbec neseděl... prostě je to nuda, bohužel, jedeme dál!
Završením Survivora měla být 40. řada

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod vita » 20 úno 2014, 23:08

Pro mě mírně nadprůměrná řada, velké plus má u mě tato řada za výběr prostředí a alespoň trochu za fyzickou náročnost.
Bavil mě Judd a Gary, Amy a Brian, zajímavá postavička Rafe, Danni jako vítěz neurazí, ale do půlky série o ní nebylo vidu slechu.
Steph mi niak extra nevadila, hrála dobře, jen na finálové kmenovce si to nedokázala až tak obhájit. Jinak obě finalistky se mi tedy mnohem víc líbily nenamalované v přírodě, než vylepšené ve studiu..hlavně Danni a její rty... :o :vomit:
takže jen k reunionu - pobavil mě Jamie a jeho paranoia :) jinak průměr..pořád vidím Danni a její rty... :cry: :cry: není nad přírodní a přirozenou krásu

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod kata_rina » 23 led 2015, 22:09

V období zkoušek jsem si znovu oživila jednu ze svých oblíbených sérií. Krásné a drsné prostředí, skvělé a hodně fyzické výzvy, cast výborný až se divím, že z této série se nám nikdo nevrátil (kromě Steph, ale ta tam byla kvůli Palau :D). Docela mi vadí podceňování téhle řady, ale je to každého názor ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S11 - Guatemala - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 10:15

Guatemala byla velice povedenou sérií, ačkoliv si myslím, že produkce to trochu přehnala s tím pochodem džunglí hned na úvod, když jsem pak viděl, že spousta lidí padala doslova na hubu. Měla svoje momenty, krásné stavby Mayů, byli tu zajímaví hráči.

Danni dokázala přežít šestičlennou alianci. Hrála chytře, byla vcelku silná i v soutěžích. A měla i potřebné štěstí. Jako vítězka zasloužená. Je to hezká a pohodová holka. Steph překvapivě zasáhla do hry již podruhé za sebou. Opět bojovala, byla však v jiné pozici než v Palau, takže hrála i lehce jinak. Každopádně se mi líbilo, jak hrála. Na konci jsem přeci jen to vítězství přál víc Danni. Rafe hrál skvěle. Byl překvapivě silný v soutěžích, chytrý co se týče strategie. Myslím, že ho měli lidé ve hře radši než Steph, i když dělali ta samá rozhodnutí, protože byl prostě přístupnější. Pokud by se dostal do finále proti Danni dost pravděpodobně by dostal víc hlasů než Steph a možná by to vítězství i urval. Kdo ví? Lydia se nevezla, jak si mnozí myslí. Tvrdě pracovala v táboře a byla vidět. Bavila ostatní. V soutěžích byla slabá až běda, ale hrála to, na co měla. Cindy dělala, co mohla. Líbilo se mi na ní, že bylo vidět, jak jí to tam baví. Při těžké volbě se zachovala racionálně a nechala si auto. Sama žádné neměla, tak si myslím, že nebylo o čem přemýšlet. Judd mě ohromně bavil. Někdy byl zbytečně hrubý, ale byl bezprostřední a nebál se projevit svůj názor. Jeho síla v soutěžích ho zničila, ačkoliv individuálně už neměl moc šancí. Gary hrál nejlépe, co to šlo. Našel skrytou imunitu, udržel se tak o něco déle v soutěži, ale bylo jasné, že dříve či později půjde. Byl chytrý a chápu, že skrýval, že byl profesionální fotbalista. Můj největší oblíbenec v této řadě. Jamiemu přeskočilo a divím se, že to s ním vydrželi všichni tak dlouho. Kdyby měl mačetu, tak by určitě předvedl Matta z Amazonie. :D Bobby Jon se konečně dostal do poroty, ale celkově mi v Guatemale přišel slabší oproti Palau. Možná ho ten pochod vyčerpal na delší dobu.
Brandon hrál dobře, ale stáli proti němu počty. Mnohokrát mě překvapil a mrzí mě, že se nedostal do té poroty. Měl rozumné názory a hrál vcelku čestně. Amy? Všechna čest že při všech těch zraněních se dokázala vždycky vrátit zpět a porážet zdravé hráče. Brian byl můj favorit na celkové vítězství, ale i přesto, že podle mě hrál velmi dobře, tak ho ta snaha intrikařit nakonec dostihla. Margaret se postarala o muže ve svém kmeni po náročném pochodu a ti jí to pak vrátili tím, že jí vyhodili. Kmenová rada a "diskuse" s Juddem byla velmi dobrá. :) Blake "The Golden Boy" byl příliš ukecaný a chvástavý na to, aby se dostal dál. I přes zdravotní komplikace, ale ukázal, že je fyzicky zdatný. Trojice žen Brooke, Briana a Morgan mě osobně nijak nezaujala. Brooke se alespoň nějak snažila. A Jim? Nejspíš by šel jako první, i kdyby si neutrhl biceps. Každopádně mi ho bylo líto, když se takhle zranil.

Celkově byla Guatemala velmi dobrou sérií. Byla jen škoda, že se soutěžící nemohli pohybovat moc jinde než v táboře a jeho hodně blízkém okolí. S vítězkou jsem rovněž spokojen, takže za mě jedno velké plus. :)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S11 - Guatemala — The Mayan Empire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů