TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 10

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 10

Příspěvekod milan » 18 zář 2014, 07:37

10. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 10

Příspěvekod XtttX » 27 zář 2014, 21:15

A je tu finále!
Výhru som najviac prial Sally a Tysonovi, takže klasicky, skončili druhý... Víťazstvo Daniela a Ryana nenadchlo, ale ani neurazilo.

Celkovo sériu hodnotím veľmi pozitívne.
Hlavnou prednosťou je určite trasa závodu a navštívené krajiny. To že by sme sa ešte niekedy mohli dočkať 6 kontinentov som neočakával, o to viac prekvapilo že sa tak odohralo v zahraničnej verzii, a počas (len)10 etáp.
Namíbia, Rusko I a Portugalsko si získali moje srdce. :love: Za najslabšie etapy považujem Thajsko(to doslova premrhali) a Chorvátsko.

Čo nesmierne oceňujem, sú "úlohy naviac" v jednotlivých etapách. Závod vyzerá hneď inak keď nie je len klasické RI-RB/Detour-PS. :)

Ďalšou silnou stránkou tejto série je cast. Cast sa skladal z "reálnych", sympatických, zábavných ľudí. Bolo veľmi príjemné sledovať tímy ktoré sú nadšené už len z možnosti precestovať svet, a bolo na nich vidieť že závod si užívajú.
Obľúbené tímy: Aston & Christie, Elizabeth & Todd, Cat & Jesse, Sally & Tyson

Celá tá vec "Aussie vs. Kiwis" mi prišla skôr mierne otravná, ale som za ňu rád, keďže tímy z NZ mi prišli zaujímavejšie(a nebyť tohto formátu, v show by sme o nich prišli).


Jediná vec čo mi vadila, ale tá sa netýka série ako takej, bol prístup televízie 7.
Vysielať rodinnú show okolo 9. večer(do cca pol jedenástej), a ešte k tomu po ďalšej reality show(X-factor) na vlastnej stanici, je skutočne nešťastné... Nech sa potom nečudujú že tie čísla boli aké boli. Čo mi prišlo ešte nešťastnejšie bolo vysielanie dvojepizód, zrejme v snahe čo najrýchlejšie show "odstrániť".

Možnosť 4. austrálskej TAR nevylučujem, ale ak by tomu tak bolo už budúci rok, bol by som dosť prekvapený.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 10

Příspěvekod milan » 29 zář 2014, 18:13

Tiež som fandil Sally & Tysonovi, po tom úvodnom diely, kde boli trošku na päsť si ma získali, mám pocit, že veľmi často prečúrali (však Tyson) náskok :mrgreen: ale bola neskutočná sranda, ako všetky jeho "piss" pauzy točili.
Čo sa týka cesty do L.A. prišlo mi to zbytočné, ale potom mi docvaklo v tom lietadle keď ukázali mapu, kde všade spoločnosť hl. sponzora lieta, a samozrejme jedna z "doplnkových" cien bola spokojená s nimi.
Inak na konci veľmi vtipne vyznelo, keď dostali všetky tri tými, tie "míle", hlavne ako bolo spomenuté, že 3x cesta okolo sveta, pritom tá spoločnosť lieta v podstate okrem L.A. len do Ázie.
Inak k samotnému dielu, bol trošku nudný (hlavne Austrália), ešte to L.A. ma bavilo, lebo Jarrod je totálny moron, a nebol ani schopný zjesť hot dogy, a jak kričal po vl. žene, ktorá bola frustrovaná akú slečinku má za manžela :D
Ešte som aj pochopil, že išiel do protismeru, pri ceste autom, proste nezvyk, ale že je Idiot, tak s týmto som súhlasil :)

Čo k sérii, článok sa mi písať nechce, ale ak by niekto chcel dať dokopy nejaký pohľad na sériu, rád mu to zverejním na webe.
Séria sa mi páčila, ako spomenul kolega vyššie, malo to svoje čaro, ten cast, lokality, intro :love:
Rád by som veril, že bude aj 4. séria, ale to ukáže čas. Myslím, že ten vysielací čas bol zvolený nešťastne, snáď pri 6. sérii Beauty and the Geek to bude lepšie.
Neľutujem, že som túto sériu pozeral, bola úžasná!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 10

Příspěvekod lord_night » 04 říj 2014, 10:37

Tak asi budu jedinej, kdo je rád, že nevyhrál pochcánek se svojí frajerkou :D Myslím, že to nakonec dopadlo jak nejlíp mohlo, jinak etapa taková nudná, USA - L.A. ještě bylo dobré, ale Austrálie opravdu už taková nudná - z místa na místo a nic. Finálový úkol na paměť - taková klasika TAR.
Jinak osobně si myslím, že další TAR AUS se nedočkáme...ty čísla sledovanosti oproti předešlým dvěma řadám hrozivá, vysílání dvojitých epizod aby to měli z krku tomu taky napovídá, že to považují za propadák. I když cast byl stejně jako dříve naprosto výborný. Jinak když mě popadne pisatelská múza, tak třeba napíšu nějaké to shrnutí.
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S3 (AU/NZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti