TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 05 srp 2014, 15:03

1. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 05 srp 2014, 16:06

Celkom slušný úvod série. :)

Casting sa podaril, a aj ten "najhorší" tím je niečím sympatický. Áno, áno... Skvelý cast sa dá zostaviť aj z "obyčajných" ľudí, a nie len z profesionálnych atlétov a rôznych celebrít, TAR US!!!
Aston & Christie <33333
Elizabeth & Todd <33333

Nový Zéland je nádherný. Úlohy mi neprišli nejako extra zaujímavé, ale aj tak boli fajn.

Inga a Tiharna... :( Vypadnúť kvôli takej hlúposti určite zamrzí.
Len mi je ľúto že nebola 1. etapa NEL. V predchádzajúcich sériách bola, a práve tu by sa hodila úplne perfektne, vzhľadom na to že niektoré tímy v podstate "neopustili" krajinu.

Teším sa na Kambodžu!!! :)

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod TomPato » 06 srp 2014, 03:28

Škoda, kočičky vypadly :( Terminátor s přítelkyní mohli být první vyloučení, na to kolik udělali chyb, měli z prd.le kliku...tak snad příště...

Série začala jinak, přetahovanou, i když pointa mi utekla, takhle bylo rozhodnuto o skupinách v letadlech ještě než se vůbec dostali na letiště...

Střih hned na začátku skvělý, což bylo jediné..hned první výlet na NZ, na místo zemětřesení 2011..nevím no..spíše než do soutěže to patřilo někam do zpráv, vyzvednutí času předání další nápovědy..no dobře.. :cry: další jízda, tentokrát k raftu a najít prsten..jediný záživný moment - zapomenutí prstenu, škoda, že to byly zrovna kočičky.. :cry:

Soutěž s traktorem a získání prstenu z hlavy ovce, mohlo to být lepší kdyby do chytání ovce musela druhá polovina týmu.. :D

Už v prvním díle nemohu vystát maminu astronautku a dvě flirtující pindy, za to miluji maminu fitness, tu menší :eee:

Těším se na Kambodžu, doufám, že se nebude opakovat US 24, kdy v první epizodě vypadly také mé oblíbenkyně, Twinnies a série šla poté do kytek..

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 08 srp 2014, 01:13

Pozeral som si pár FBprofilov účastníkov tejto série, veľké množstvo je bloknutých, niektoré nie, a tak som našiel aj toto:

Aston Garratt píše:Well the time has come... SOCIAL MEDIA BLACKOUT IS ON! I will be on FB for occupational, non-race related reasons (like advertising for research participants) only, but minimising FB usage to the bare minimum. Please don't post race-related comments to my timeline as they will have to be deleted. Enjoy the series which airs tomorrow in Australia on 7 and Tuesdays 7:30pm TV2. See you on the other side!


Todd Grant píše:The Powers to Be (Channel 7) have officially inflicted a Facebook Blockout for me as of this evening for the next 2 months! Make sure you watch all the action kick off this Monday night at 9pm. Officially if you need me you will now have to shoot me a text.


Súťažiaci majú evidentne zákaz používania sociálnych sietí v období vysielania show. Netuším čo tím televízia sleduje... :?

Stratégia 7 je celkovo veľmi zaujímavá. Diváci sa napriek dvojmesačným reklamám dátum premiéry (ne)dozvedeli sotva pár dní pred ňou, čo sa samozrejme odzrkadlilo aj na sledovanosti(+nevhodne zvolený neskorší vysielací čas), ktorá bola oproti predchádzajúcim sériám dosť slabá.
Verím že sa to ešte zlepší...



TomPato píše:doufám, že se nebude opakovat US 24, kdy v první epizodě vypadly také mé oblíbenkyně, Twinnies a série šla poté do kytek..

24. sériu by od úplného dna nezachránilo ani keby ju Twinnies vyhrali.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 09 srp 2014, 18:39

Ja mám slabosť na Austrálske RS, takže asi nebudem moc objektívny, ale prvý diel sa mi páčil, to osadenstvo je skvelé, či z NZ tak aj z AU, ohľadne tej "povrazovej" akcie, bol to asi zámer produkcie vygradovať rivalitu, ale myslím, že to viac poškodilo deju ako pomohlo... tie časové rozdiely sa ešte znásobili potom pri tých "časovkách", ďalšia pre mňa nepochopiteľná záležitosť, takéto "hromadné" miesta, kde by sa tímy zrovnali z časových rozdielov by mali byť inak vyriešené.

Ashleigh s tou čelenkou a tým kukučom ala Angie Layton si ma hneď získala :eee: ale celkovo sa prezentovala veľmi sympatickým dojmom podobne aj jej manžel.
Inga & Tiharna doplatili na blbú chybu, je trocha smutné, že iný tím (Sally & Tyson) spravil omnoho viac chýb, a i tak skončil pred nimi, ten Tyson na mňa pôsobil ako hora svalstva, ale bez mozgu o to viac ma mrzí vyradenie týchto dvoch báb, lebo tie ich hlášky k Ashton & Christie ma veru bavili!
Emily ma tiež zaujala, hrozne mi pripomína baby z AU verzie Beauty and the Geek, celkovo som teda rád, že aj keď je z NZ, viem fandiť aj jej a aj vyššie spomenutej Ashleigh (AU).

Emócie u Emily bolo trocha cítiť, pri článku od lorda_nighta, som sa dozvedel, že prežila to zemetrasenie z 2011 roku, a cesta k tomu kostolu musela byť pre ňu dosť emotívna záležitosť.
Neviete či Daniel & Ryan sú pár? Lebo nikde som sa o nich nedočítal či sú gayovia, ale ich povolanie + až priveľká starostlivosť o vlasy a pleť mi to naznačuje, žeby to tak mohlo byť, ale je možné že sú metroši.

Zhrniem to, oproti rovnako vysielanej TAR CANADA S2, ma to baví viac z hľadiska castu, na druhej strane, TAR CAN S2 som prestal pozerať, ale zdalo sa mi, že sú tam lepšie súťaže. Je to moja prvá AU verzia TAR, tak som zatiaľ spokojný!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 09 srp 2014, 19:58

milan píše:Neviete či Daniel & Ryan sú pár? Lebo nikde som sa o nich nedočítal či sú gayovia, ale ich povolanie + až priveľká starostlivosť o vlasy a pleť mi to naznačuje, žeby to tak mohlo byť, ale je možné že sú metroši.

Zhrniem to, oproti rovnako vysielanej TAR CANADA S2, ma to baví viac z hľadiska castu, na druhej strane, TAR CAN S2 som prestal pozerať, ale zdalo sa mi, že sú tam lepšie súťaže. Je to moja prvá AU verzia TAR, tak som zatiaľ spokojný!


Pár určite nie sú,len kolegovia(kamaráti), ako je to s ich orientáciou netuším, ale pôsobia na mňa ako hetero. :)

Austrálska verzia TAR je vo všeobecnosti považovaná za vôbec najlepšiu, takže verím že ťa séria zaujme.
Ja si momentálne touto TAR + TARC spravujem chuť po S24( :vomit: ), pretože to bola vážne katastrofa po všetkých stránkach.

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 10 srp 2014, 07:36

Já si dovolím nevyjádřit tak velké nadšení jako vy ostatní. Mě zkrátka 1. díl moc nebavil.

Nápad soutěžení mezi AU a NZ je super, týmy vypadají dobře, úkoly se mi víceméně líbily. O chvíli dřív jsem ale dokoukala nový díl TAR CAN a hned si pustila AU/NZ a ten se pro mě v porovnání s CAN tak strašně vlekl.

Nejvíce mi asi vadily uměle vytvořené rozestupy mezi týmy. Přetahování na začátku - proč ne, ale získanou výhodou nemusel být časový rozestup, protože okamžitě určil kdo se dostane do jakého letu, což mě jako divákovi přijde nezajímavé.
Stejná situace s časovými rozestupy druhý den. Pochopím to třeba v případě charterových letů, ale ne v případě, kdy jim někdo předává další nápovědu. Ve chvíli, kdy se váš oblíbený tým dostane 2x po sobě do poslední skupiny nějak to ztrácí na atraktivitě...

Rozhodně ale sérii neodepisuji, TAR AU je ve skutečnosti moje nejoblíbenější a věřím, že se i tahle série povede. Možná, kdybych neměla okamžité srovnání s CAN (která mě neuvěřitelně baví), taky bych to viděla jinak.

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod lord_night » 10 srp 2014, 22:32

TAR AUS v NZ....celkově jako předešlé TAR AUS mě baví. Dobrej cast, dobré destinace, dobré úkoly. Epizoda má děj, náboj, dobrej střih, žádné zdlouhavé pitomosti, delší stopáž....

Epizoda začala zvláštně, nicméně jak bylo zmíněno - hned to rozhodlo o pořadí letu atd. ostatní doplňující úlohy nebyli špatné. Do paměti se mi nicméně nejvíce vrylo pravidelné Jaroddovo BLOODY... :D
The world is waiting for you!!!

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod Alisch » 12 srp 2014, 20:24

Jak jen mohli svalovci nevypadnout, ta jejich blbost mlátí futrama. Puppy byl určitě nadšený, když si léta ego nahrazuje svaly a manželka vytroubí do světa jaká je vlastně něžná duše...

Todd s mámou se mi asi zalíbí.
Bratr se sestrou...mě upřímně děsí. Sama mám s bráchou skělý vztah, ale to co mají oni je přes čáru.
Zbytek mi prozatím nějak splynul, i když to asi bude tím, že jsem spíš jen poslouchala. Soudě podle keců mi ale přišla příjemnější ta kiwi půlka. Snad se ozíci proberou, některé kecy byly na proplesknutí.

Docela zajímavá je ta rivalita, obě strany se ji cítí stejnou měrou. třeba Anglie s Austrálií by nebyla vyvážená (angličani by v momentě nadcházející prohry přestali hrát a dělali by, že je to nezajímá). Pokud posloucháte třeba podcasty z robovy stránky, tak tam tvrdí, že ta rivalita vyvane - ani náhodou. Ony se oba tábory budou vzájemně bavit, stejně jako se ty národy nijak extrémně nešpičkují v normálním životě. Jenže jakmile půjde do tuhého, pěkně se to semele a už se na to těším :)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 12 srp 2014, 21:16

Alisch píše:Bratr se sestrou...mě upřímně děsí. Sama mám s bráchou skělý vztah, ale to co mají oni je přes čáru.
Takže môžem otvorene napísať, že asi nie som sám čo tam videl trošku nezdravú (niečo ako incestnú) lásku? :mrgreen: Mne trošku pripomínali tú scénu z Gladiátora, kde Joaquin Phoenix vraví filmovej sestre ako ju miluje, chce s ňou deti a zdieľať posteľ. Keď proste boli zábery ako sa doberajú pri obede s ich kamarátmi, myslím, že ľudia čo sedeli okolo, len čakali kedy si dajú jazýčkovú alebo sa vytratia na toaletu, proste kto nevedel, že sú brat a sestra, musel mať také pocity z nich. Na druhej strane ja mám z "brata" pocit, že je trošku gay, respektíve si myslím, že v tejto sérii nejaký gay predsa musí byť, neverím, žeby tam nedali aj zástupcu tejto skupiny. Jeho sestra mi príde celkom v pohode, ale tá ich láska je ozaj nezdravá.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 1

Příspěvekod Alisch » 13 srp 2014, 15:15

Milan: Nejsi sám. Doma jsme se dohadovali, jestli incest už proběhl nebo ne. Každopádně o tom minimálně přemýšleli. Nu, aspoň že nejsou z Tasmánie, to by byli jasní :mrgreen:


Zpět na „The Amazing Race S3 (AU/NZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů