TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 05 srp 2014, 16:08

2. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod TomPato » 13 srp 2014, 09:56

Tak se jede do Kambodže...

Největší looseři tohoto dílu samozřejmě John a Murray, nejen že zaspali, použili express pass ,ale ani nevyhráli etapu :lol:

Všichni se sešli na letišti, nuda

cesta k pavoukům, nuda

žraní pavouků, nuda

cesta tuktukem k angor wat temple, během cesty se ztratili sourozenci, nuda

všichni se nám sešli opět na stejném místě, dostali hodinky s počítáním kroků a kdo bude nejblíže, dostane bonus :lol:

cesta k rodblocku, nuda

rodblock a počítání monků:) nepočítali, jen tipovali...a odevzdání odpovědi monkovi, který není ten "pravý" :lol: snaží se je zmást :? použítí express passu, blokace od matky astronautky (blbky) - trapné..tady mě zklamali fitness maminy, domáhání se nápovědy od úplně cizího monka :cry:

další detour a buď lovení či kulečníkový stůl..nejlepší scéna dílů, vyklopení matky z vesmíru do vody 8)

Cesta do pitstopu byla zase zbytečně dramatizována, zajímalo by mě jaké tam jsou rozdíly ve skutečnosti. Jinak John a Murray a jejich ksichty když nezaplatili tuktuk, k nezaplacení, druhý nej moment dílu.

Vítězství pro sourozence a vypadnutí blbý astronautky, jsem spokojen, příště doufám poletí blbky Aston a Christie, když je vidím, tak bych nejraději roztřískal monitor.

Zatím nudná série, uvidíme co další díl, snad bude zlepšení..jinak to vzdávám.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 13 srp 2014, 19:16

Pripájam sa k vyššie napísanému, týždeň čakania a vo výsledku neskutočná nuda.
Akože to zaspanie ma pobavilo na úvod, neviem či boli tak unavení, nepozorní alebo vedeli, že majú v rukách EP, ale bolo to fakt divné, na druhej strane, žiadne časové rozdiely tam neboli, lebo bolo nutné čakať na let (inak som sklamaný, že z cesty nám nič neukázali a rovno prestrih do Kambodži).
Jedenie pavúkov bola neskutočná nuda, tiež som veľmi prekvapený, koľko zabudnutí, nepozornosti pri čítaní a podobne... som za prvé 2 diely tejto série videli. Počítanie mníchov mi prišlo osobne dosť trápne, a zámer produkcie dať tam 2 na finálny výsledok + jeden bol ten pravý a druhý nie, my prišlo ako krokom mimo. Toto samozrejme padá na triko produkcie, veľmi nešťastné!
Matka = astronautka, podobná chudera ako ten plačko z 24. série TAR U.S., Bože, jak si na nebesiach, vieš že tieto kreatúry fakt nemôžem... bral by som túto vec, ak by to bol nejaký mega strategický ťah, dokonca by som tomu ešte tlieskal, ale v tejto fáze hry, pri tejto disciplíne a všetkom čo k tomu patrí a nadväzuje, mi to prišlo ako zbytočné robenie si nepriateľov.
Ten "do-sestry-zahľadený" predviedol tiež "strategický" krok jak prasa :lol: rovnako si spravil nepriateľov, hlavne, že jemu a jeho sestre pomáhali tí rockeri pri behu, keď mu jeho životná láska - sestra spadla, a tiež chodil za každým s ich pokusmi a len ich využil... mi pripomenul jedného známeho, od všetkých pýtal informácie, čo bolo na písomke a podobne, ale keď sa niekto pýtal jeho tak nevidel, nepočul, nerozprával, potom dostal bundu cez hlavu a mydlom v ponožke po chrbte a hlave a bol zhovorčivý jak babky demokratky na lavičke.

Zvyšok ma fakt nebavil, šťúchanie do gúľ na vodnej plošine vo vode a rybárske aktivity boli asi také zaujímavé ako vyrážky po holení...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 13 srp 2014, 20:22

Preboha, ako môže niekto nazvať túto epizódu nudnou??? :?

Toľko drámy, zábavných momentov, úžasnej scenérie...

milan píše:Počítanie mníchov mi prišlo osobne dosť trápne, a zámer produkcie dať tam 2 na finálny výsledok + jeden bol ten pravý a druhý nie, my prišlo ako krokom mimo. Toto samozrejme padá na triko produkcie, veľmi nešťastné! Matka = astronautka, podobná chudera ako ten plačko z 24. série TAR U.S., Bože, jak si na nebesiach, vieš že tieto kreatúry fakt nemôžem... bral by som túto vec, ak by to bol nejaký mega strategický ťah, dokonca by som tomu ešte tlieskal, ale v tejto fáze hry, pri tejto disciplíne a všetkom čo k tomu patrí a nadväzuje, mi to prišlo ako zbytočné robenie si nepriateľov.
Ten "do-sestry-zahľadený" predviedol tiež "strategický" krok jak prasa :lol: rovnako si spravil nepriateľov, hlavne, že jemu a jeho sestre pomáhali tí rockeri pri behu, keď mu jeho životná láska - sestra spadla, a tiež chodil za každým s ich pokusmi a len ich využil... mi pripomenul jedného známeho, od všetkých pýtal informácie, čo bolo na písomke a podobne, ale keď sa niekto pýtal jeho tak nevidel, nepočul, nerozprával, potom dostal bundu cez hlavu a mydlom v ponožke po chrbte a hlave a bol zhovorčivý jak babky demokratky na lavičke.


Počítanie mníchov bol náhodou veľmi dobre zvolený RB. Neviem či si z tých ktorí TAR sledujú len kvôli súťažiacim, dráme a podobne, alebo z tých čo si prostredníctvom monitorov vychutnávajú aj "cestovateľský zážitok". Ja patrím do druhej kategórie a preto som si túto úlohu celkom užíval... Zámer produkcie bol venovať trošku viacej času Angkor Vat, čo je v podstate symbol(majú ho aj na vlajke) a hlavná turistická atrakcia Kambodže. Zlaňovanie by sa tam asi nedalo veľmi realizovať, a mnísi sú pre AV typickí...

Myslím že bolo celkom evidentné že Elizabeth si rukami len pomáhala pri chôdzi po tých schodoch, a že blokovanie Ashleigh nebol jej primárny úmysel. (bolo to schválne takto zeditované, T & E ani neodvysielali spoveď kde sa k tomuto "incidentu" vyjadrujú...) Je to závod, a ja nevidím dôvod prečo by niekoho mala púšťať pred seba.

Elizabeth a kreatúra... Nezdá sa ti že už to trochu preháňaš? (To isté kolega nad tebou, ale je tu nový, takže nebudem súdiť...)
Je evidentné akému typu súťažiacich v reality show fandíš(a to či sú múdre, tupé, zábavné, nudné a podobne prakticky nezohľadnuješ), ale stále nerozumiem prečo k ostatným - v tvojom prípade neatraktívnym alebo starším ženám, nedokážeš mať aspoň neutrálny vzťah a pravidelne ich tu očierňuješ, a častokrát úplne bezdôvodne a nezmyselne.
Viď Emily & Jono... Eye candy z tvojho komentáru vyviazla bez ujmy, a ten "zlý" je Jono(chlap).
A skutočne nerozumiem čo vám na ich vzťahu príde zvláštne... Možno mi je vás aj trochu ľúto keď to nedokážete pochopiť.



Epizóda veľmi podarená, Kambodža mi prišla omnoho lepšie zvládnutá ako v 13. a 15. sérii US verzie.
Odchod daného tímu ma celkom mrzel, boli skvelý tým.
Hlavní favoriti sú samozrejme Aston & Christie, hneď za nimi Cat & Jesse, Emily & Jono a Daniel & Ryan. Ostatné tímy sú tiež fajn, nejako extrémne mi tam zatiaľ nikto nevadí.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 13 srp 2014, 20:48

Mne sa Kambodža ako lokalita páčila, len mi proste celý ten RB prišiel divný, z tejto série vyslovene fandím asi len tým dvom manželským párom, stále si neviem zafixovať mená a priradiť ich, celkovo mám problém s tými AU menami, už pri BatG som mal veľký problém, keď mali také "typické" respektíve veľmi známe mená až tak nezvyčajne prekombinované.
Mne je v podstate jedno či je niekto starší, mladší, blbší alebo hocijaký, zober si len teraz vysielaný BB U.S. kde fandím Donnymu, čo je muž nad 40. Mne vyslovene vadia v TAR tieto 2-generačné tímy, je jedno v akom zložení, v 24. sérii boli u mňa na päsť rovno 2. Ja TAR beriem ako oddychovú záležitosť, takú "vatu" pri čakaní na BB, takže moje komentáre neber vážne, respektíve ako nejak výpovedné čo do "ultra" fanúšika, nikdy som ním nebol a ani nebudem. ;)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 13 srp 2014, 21:08

Dvojgeneračné tímy(rodič/dieťa) sú práveže najlepšie, a medzi fanúšikmi najobľúbenejšie. (výnimka(Dave & Connor) potvrdzuje pravidlo)

Neviem či si vôbec pochopil čo som sa snažil povedať, ale to je jedno, epizódy sa to netýkalo.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod Alisch » 13 srp 2014, 22:57

Epka se mi líbila. Počítání mnichů a čekání, kdo začne s kým spolupracovat mě bavilo.

Bratříčci jsou asi mí favoriti. Sympaťáci, skvělý příístup.
Matka a syn mi přišli jako že bych je mohla mít v budoucnu ráda. Na konci epizody mi moc nevadilo, že vypadli.
Muzza a spol.: velká chyba na konci a se svým chováním si asi brzy nadělají do bot.
Puppy a partnerka: Dobrá socializace, velké zlepšení.
Sprotmámy: Sympatické, musí zabrat.
Rockrodiče: Underdogs, těším se jak Emily a Jonovi oplatí jejich laskavost.
Emily a Jono: Rozhodně působili lépe než v první epizodě, ale nechat si pomoci a pak ty samé lidi nechat ve svrabu...to se jim prostě vrátí v momentu, kdy to budou čekat nejméně.
Kámošky: Měli víc štěstí než rozumu, snad jim nehrábne. "She can eat a bag of dicks" mě dostalo :mrgreen:

XtttX píše:
Myslím že bolo celkom evidentné že Elizabeth si rukami len pomáhala pri chôdzi po tých schodoch, a že blokovanie Ashleigh nebol jej primárny úmysel. (bolo to schválne takto zeditované, T & E ani neodvysielali spoveď kde sa k tomuto "incidentu" vyjadrujú...) Je to závod, a ja nevidím dôvod prečo by niekoho mala púšťať pred seba.

Viď Emily & Jono... Eye candy z tvojho komentáru vyviazla bez ujmy, a ten "zlý" je Jono(chlap).
A skutočne nerozumiem čo vám na ich vzťahu príde zvláštne... Možno mi je vás aj trochu ľúto keď to nedokážete pochopiť.


Já tedy s Milanem až tak často nesouhlasím a je pravda, že je někdy tvrdý. Ale tady mu musím dát za pravdu.

V případě Elizabethina blokování prostě nejde jen zeditovat situace, kdy se za ní Ashleigh snažila projít a běhala zleva doprava a Elizabeth něco říkala. V tomto případě Elizabeth opravdu úmyslně blokovala. Navíc ty kecy o tom, že byla jako jedna z prvních žen na měsíci, Hantz anynone? Tohle sice je mé první TAR, ale takovéhle chování se těch končinách neoplácí. Což platí i pro Jonův strategický krok - časem jim to dají zaslouženě sežrat.

Nechápu, proč je ti mě líto. Jsou určité vzorce chování, které jsou mezi sourozenci nevhodné i tím jak psychologicky působ na okolí. I když se v dnešní epizodě chovali sourozenci docela v normě a ke konci jsem jim i fandila, ten prvotní šok ze mě neopadl. Sama mám s bráchou skvělý vztah, ale skákání kolem krku, přehnané pusinkování a dotýkání všeho možného do našeho vztahu nepatří, sourozeneckou lásku si prostě vyjadřujeme jinak. A při projíždění fór jsem zaznamenala dost stejných reakcí, takže to rozhodně nepřijde zvláštní jen mně.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 14 srp 2014, 00:19

Alisch, nemyslím si žeby vzťah medzi Jonom a Emily bol nejaký extrém. Chápem že niekomu môže pripadať "nadštandardný", ale ich správanie mi príde v rámci normy, nevidím na ňom nič sexuálne.
Je medzi nimi veľmi malý vekový rozdiel, vyrastali, hrávali sa spolu ako malé deti, takže si časom vybudovali aj takýto pekný vzťah.
Spoločnosť je veľmi konzervatívna, ľudia majú problém pobozkať vlastného rodiča/dieťa(nieto ešte súrodenca), takže potom sa ani nečudujem že sú z tohto v šoku. Lásku si treba prejavovať, nech už je akákoľvek(v tomto prípade súrodenecká). :)



Pre pobavenie...

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod TomPato » 14 srp 2014, 12:03

XtttX píše:Preboha, ako môže niekto nazvať túto epizódu nudnou??? :?


Prostě se mi to nelíbí, proč bych to tak nemohl nazvat? To že se líbí Tobě znamená, že mám taky psát jak jsem z toho hotovej, na to kolik tu máš příspěvků a vedeš to tu, by si mohl vědět, co je diskuze :lol:

A že matka astronautka neblokovala, jen se držela zábradlí? ale prosím Tě :lol:
Vztah sourozenců, souhlas s milanem, už aby byli pryč, jen čekám, kdy si tam vlepí francouzáka :lol:

Pro XtttX: tohle je diskuze, taky se mi nelíbí tvoje názory, občas jak ze školky, ale nepouštím se do Tebe! A že napíšeš, že jsem tu nový a nebudeš soudit? Co to s tím má společného, je to můj názor, pokud se Ti nelíbí, nečti to.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 14 srp 2014, 14:29

TomPato - myslím že inteligentný človek pochopil že som sa nevyjadroval k tvojim názorom, ale k tomu ako si ich(+milan) podal. V tvojom príspevku si pre ostrejšie slovo nechodil ďaleko, a úplne bezdôvodne a bez podporenia nejakým argumentom(keď už tu vyťahuješ tú diskusiu) si niekoľko súťažiacich nazval blbkami(milan použil slová kreatúra a chudera, a primárne som sa vyjadroval k jeho komentáru, btw).

O úrovni mojich príspevkoch by som na tvojom mieste radšej pomlčal, vzhľadom na to že ten tvoj je niekde na úrovni "diskutéra" z topky.sk. ;)

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod TomPato » 14 srp 2014, 15:56

Vyjadřoval ses ke mně, protože jsem tu nový, tak pomlčíš. Děkuji za Tvoje vyjádření teď, nebylo to tak těžké, nevěděl jsem, že slovo blbka je zde zakázáno?
Topky.sk? co to jako je? další Tvoje stránka? fakt nechápu, tohle je diskuze, nevěděl jsem, že se musí můj názor obhajovat.
Ale když si přečteš koment z prvního dílu a tento, tak to pochopíš, jestli ne, je mi Tě líto.

Příště budeš vědět, že mě nemáš číst, aby ses náhodou nezhrozil, jak jsem sprostý :lol:

Škoda, že tu někde není ignorace, aby se Ti moje komenty vůbec nezobrazovaly. Hned by byl klid.
Věřím tomu, že kdybych se podíval na Tvoje příspěvky, taky budu překvapen.
Mám svůj názor a příště ho obhajovat nebudu, nebaví mě se hádat na diskuzích, chci jen vyjádřit pocity z episody a prostě byly takové!

Pokud je tu slovo blbka zakázáno tak ho používat nebudu, najdu jiné. Megera, potvora, mrcha, kráva. Český jazyk je nádherný.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 14 srp 2014, 16:40

Ono je tak nejak pre inteligentnú diskusiu typické, že keď niekto napíše nejaký názor(obzvlášť negatívny), tak ho podporí aj nejakým argumentom. (nevedel si, už to vieš...)

Slovo blbka samozrejme nie je zakázané, lenže oháňať sa ním úplne bezdôvodne, zrejme z dôvodu že ti daný tím len nie je sympatický, je dosť úbohé. Ak by si nám aspoň ráčil vysvetliť prečo vlastne Aston s Christie za tie "blbky" považuješ... Myslím že nikto z užívateľov u nich náznak nižšej inteligencie či iracionálne konanie nepostrehol. Nazvať niekoho len tak blbkou bolo svojho času typické pre divákov z Coolu na vtedajšom survivorwebe, a všetci vieme aký názor na takýchto prispievateľov väčšina webu mala.

A stále nechápem prečo sa akože cítiš dotknutý, či čo, keď som na teba pôvodne ani nereagoval, ale na milana, ktorý je našťastie tak inteligentný, že mi na môj podnet aspoň normálne odpovedal.

Nemám chuť sa tu dohadovať, obzvlášť s niekým ako ty.

A možnosť ignorovania tu samozrejme je...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod Alisch » 14 srp 2014, 19:16

Hádáme se tu pěkně, ale na nejdůležitější otázku jsme úplně zapomněli - KDO BY SNĚDL SMAŽENOU TARANTULI?

Já se bez okolků přiznám, že bych do toho i šla. Ty nohy vypadaly docela křupavě a tělo by mohlo být trochu šťavňatější. V momentě, kdy je to tepelně upravené problém nemám. Syrového zblajznu maximálně lososa ve formě sushi nebo tatarák.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 19:35

Inak je dosť divné, pre mňa ako Európana ani nie tak zjesť niečo také (dal by som to čisto zo záujmu/zvedavosti), ale vidieť živú vzorku pár metrov (/cm) od porcie pre mňa... napadlo ma jedenie hadov v TAR S24 (nech nejdeme tak ďaleko) a tam to bolo rovnaké. Taký neviem, zvláštny pocit, ako keby som sedel na dvore trhal si kuracie biele mäso a hádzal krmivo pre sliepky okolo mňa.
Ja som sa dlho bránil v bežnom živote kačke, nemám problém to mäso zjesť, ale tá vôňa mi vyslovene trhá čuch, podobne si viem predstaviť, že mali s týmto problém (vôňa, možno chuť)... ja osobne moc mäso nejem, respektíve by som párky alebo nejakú šunku bez pečiva alebo niečoho iného nedal do úst, vadí mi chuť a pocit, že mám v ústach len mäso... niekedy ma pohľad na malé deti, ktoré držia v ruke surovú párku a jedia ju príde divný... Inak kopec ľudí na všetky možné aj nemožné jedlá z mäsa (had, krysa a podobne) vraví, že chutia ako kura, neviem či je tým pádom kura také neutrálne a chutné, alebo si len vsugerujú že to tak chutí. Pýtal som sa Gervase raz (a dokonca mi to dal aj ako venovanie na fotku), či tá Krysa v Borneu chutila ako kura (vravel to do kamery), a napísal, že nie. Veľa robí hra mysle, preto palec hore napr. pre manželov-rockerov, keď bolo jasné, že k pavúkom majú fakt odpor a dali to v podstate bez nejakého očividného problému (mali s tým problém, ale nebolo to také afektované skákanie, mimika tváre a neviem čo... aké tam predviedli iné páriky), proste mal som niekedy pocit, že si tam myslia, že namiesto pavúka jedla nutrie z hovna. Pritom si myslím, že ten pavúk mohol mať kopec živín. Ale ten počet čo im dali zjesť bol teda podľa mňa dosť veľký, v S5 - Thajsko (Survivor) mali myslím len 1 (popri iných delikatesách), na druhej strane, dal by som skôr toho tepelne upraveného pavúka, aj s nožičkami, ktoré sa mohli zadierať v ústach, ako napr. tie vajcia s "prekvapením" v Survivor China, to mi prišlo v rámci všetkého asi ako najväčší hnus (perie, sliz, zobáčik a všetko okolo). Myslím, že toto bol taký normálny level.

Toľko moja esej na tému Pavúky :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 15 srp 2014, 09:49

Ja by som toho pavúka určite ochutnal, otázkou zostáva ako by na to zareagovala moja tráviaca sústava. :D
Nám jedenie takýchto "delikaties" príde nechutné a ohŕňame nad tým nosom, ale v daných krajinách ich ľudia bežne a bez problémov konzumujú, a napr. nemôžu pochopiť ako zase my môžeme jesť "hnusné" prasa čo sa válalo dakde v špinavom chlieve. :)

Neviem či niekto pozeral aj 1. sériu TAR AU... Súťažiaci v nej navštívili okrem iného aj Prahu, a jedna z možností v Detour bola zjesť pár kusov jaterníc. 3, 4 tímy si túto úlohu pôvodne aj vybrali, no po jednom zahryznutí všetci okamžite menili. :D
A v Čechách(aj na Slovensku) sú pritom jaternice obľúbená zabíjačková špecialita. ;)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 15 srp 2014, 10:22

XtttX píše:zjesť pár kusov jaterníc.
Nikdy som to nejedol, podobne ako tlačenku, alebo iné špecialitky (rypák, a podobné časti z tela prasaťa), a odrádza ma hlavne vzhľad a zloženie. Poznám, ale ľudí, čo to bežne jedia aj bez pečiva. Ani teľacie párky nejem a ani "obyčajné", a posledné roky ani klobásky. Takže vyslovene to je asi o zvyku. V takom Bavorsku majú tie ich párky a iné špecialitky dlhú tradíciu, v Ázii fičia dosť na hmyze, hlavne z hľadiska finančného (je toho všade a veľa), na druhej strane, vedci už potvrdili, že bielkoviny z tohto hmyzu (ktoré bežne v Ázii kúpite aj vo forme niečoho v čokoláde) sú výživnejšie v čistej forme prísunu bielkovín viac ako povedzme biele mäso (kuracie). Dokonca pri dnešnej populácii je možné, že tieto bielkoviny budú bežnou súčasťou, tak ako teraz jeme pistácie, ktoré kupujeme na kilá, za pár rokov možno budú opekané kobylky v obchod. reťazci. Viem, že v Kórei jedia mäso zo psov (alebo v Rómskych osadách u nás), alebo v Číne polievky z hniezd vtákov (tie sliny), niekde jedia netopierov, inde tarantuly, iný kraj iný mrav... tarantulu by som skúsil, možno by som ju vyvracal, ale skúsil by som...

ale tie zárodky kureniec čo jedli v Survivor to by bolo pre mňa asi fakt výzvou, a určite by som do toho nešiel.
Ja som celkovo dosť vyberavý čo zjem, takže môže mi 9/10 ľudí povedať, že je niečo chutné, pokiaľ to sám nebudem chcieť skúsiť, tak to nedám. Som ten typ, ktorému ani hríby nechutia (zjem, ale vyslovene to neprežívam), a poznám ľudí, ktorí majú orgazmy po každej polievke/praženici z tohto.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 15 srp 2014, 17:24

Ja som to tiež nikdy nejedol, ale viem že veľa ľudí to u nás považuje za lahôdku. :)

A konkrétne ten vyprážaný hmyz vraj chutí ako chipsy. :D
Tie zárodky kačíc(balut) sa v mnohých ázijských krajinách predávajú len tak na ulici, a ľudia si ich kupujú ako "svačinku", niečo ako bagety u nás. :D Netuším či by som to dokázal zjesť(to embryo ma desí), napr. v Survivor(určite sa ho raz zúčastním...) by som sa zrejme k tomu donútil a dáko to do seba dostal, ale ak náhodou zavítam niekde do Ázie a stretnem sa s tým, určite nebudem mať potrebu to ochutnať. (napr. ten hmyz by som chcel raz skúsiť) ;)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 2

Příspěvekod lord_night » 18 srp 2014, 15:07

No podstatě vše o této epizodě bylo už řečeno....paradoxem u mě zůstává, že psát (lépe řečeno překládat) článek o Kambodže mě bavilo víc, než sledovat tuto epizodu. Nicméně nejvíc mě pobavil asi moment Aston & Christie u pavouků, Christie jednoho "zahodí" na zem a Aston se suverénně pro něj sehne a místo toho sebere živého :D
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S3 (AU/NZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti