Stránka 1 z 1

TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 5

Napsal: 14 srp 2014, 08:44
od milan
5. epizoda

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 5

Napsal: 31 srp 2014, 22:48
od Alisch
Teda nejsem si jistá, jestli tým Ashleigh vybral dobrou strategii. Zrovna Sally a Puppy by jim v budoucnu pomohli, teď už na ně hodí bobek. Rockparents mám ráda a zaráží mě kolik lidí jim schválně nepomáhá. Carla a Hereni se podle mě spojily s nespolehlivým týmem. Kiwi vs Aussie aliance se nám rychle rozpadla.

Team Jesus! se rychle stává mým největším oblíbencem. Kluci jsou chytří, gentlemani. Sally a puppy mi taky přirostli k srdci, klamou tělem.

Ale doufám, že zítra bude na NZ tv další epizoda napřed.

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 5

Napsal: 03 zář 2014, 18:35
od milan
Mne sa diel celkom páčil, konečne niečo známe, respektíve nám Európanom blízke. Petrohrad je krásne mesto a aj všetci úlohy ktoré boli naviazané na toto miesto ma bavili, hlavne najviac tanec kozákov a určite aj kradnutie Fabergého vajíčka.
Popravde ma sklamali mamy, nefandím im nejak vyslovene, ale ani mi nevadia, ale tá nemohúcnosť s "clue", keď ju hľadali fakt, na takých miestách ako R. Hantz imunity ma až zarážala do stoličky, či to fakt myslia vážne. Mali šťastne na pomoc, podobne ako manželia, ktorým zase pomohli "Fitnessáci", inak u nich sa musím pozastaviť, po prvom diely, kde boli u mňa na odpis pre tie tragické chyby, hrajú celkom slušnú sociálnu hru, ak sa dá o niečom takom hovoriť v TAR, pomáhajú, nemajú vyslovene zlé vzťahy s nikým. Moji favoriti sú ale chlapáci :mrgreen: v tejto epizóde (aj keď som kvôli spoileru vedel, že vyhrajú etapu), boli bezkonkurenční a nedá sa im nefandiť, hlavne John ma baví, veľký sympaťák!
Som zvedavý na ďalší diel ;)
Teda nejsem si jistá, jestli tým Ashleigh vybral dobrou strategii. Zrovna Sally a Puppy by jim v budoucnu pomohli, teď už na ně hodí bobek.
Súhlasím do bodky, oni ale celkovo dosť hrajú tvrdo, minulý diel pri tom transporte žrádla pre levy, alebo celkovo tým chovaním, neviem presne v ktorom diely to bolo (myslím, že pri tých perlách & mušliach v Thajsku) moc nechceli pomáhať ani Johnovi & Murrayovi. Ošetrovatelia sú tiež u mňa vysoko, čo do obľúbenosti, dúfam, osobne, že vypadnú mamy, alebo manželia, obe dvojice doslova majú šťastie posledné epizódy, mamy dostali EP, ktorý hneď využili, a z prvého miesta sú na predposlednom/poslednom, proste je to zlá vizitka.