TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:44

7. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

Příspěvekod Alisch » 09 zář 2014, 12:09

Uff, Jarrod se projevil jako pravý bogan. Ale měli štěstí.
Po odchodu Johna a Muzza (hurá) tam fakt panuje větší klid a mnohem víc jde o boj mezi Austrálií a NZ. Dřív prostě všichni svorně nesnášeli ty dva osly.

Rockoví rodiče se dostávají dál a dál, i když jsou tam spíš pro to dobrodružství.

Carla a Hereni...občas mi lezou na nervy, ale nevadí mi. Výhru jim ale moc nepřeju.

Sally a Puppy se o tolik zlepšili, první epizodu jsem je nemohla vydýchat, ale teď by mi vůbec nevadilo, kdyby vyhráli.

Sestřičkové jsou pořád největší favoriti, snad se jim nestane žádná katastrofa.

Epizoda mě nějak moc nevzala a ten jejich zpěv už vůbec ne.

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

Příspěvekod TomPato » 09 zář 2014, 13:51

Nechápu, proč měl Daniel a Ryan "Salvage Pass" a tím pádem o hodinu dřívejší start, když se stejně všichni sešli v jednom letadle. :? Asi produkce potřebovala, aby byl "Salvage Pass" použit a zachráněn poslední tým v minulé etapě, tím by byly týmy AUS vs. NZ pořád vyrovnané.

Tak jedeme do Lisabonu, zklamala Sally a její Jižní Amerika, potěšil Jesse s Ronaldem.

První úkol a zpěv, utrpení to poslouchat, ale bavil jsem se. Slečna instruktorka měla nejen krásný hlas. :eee:

Nápověda a běží se na tramvaj, opět všichni spolu, to tam zpěv ani nemusel být, produkce nemůže lépe plánovat? :-?

Detour a Wet or Dry. Deštníky se zdály lepší a také se to potvrdilo, spolupráce týmů to hodně urychlila. Taktika Ashleigh a Jarroda? No raději nemluvit. Ani to nezkusili a jdou na prádlo, opět se vracejí zpátky a začnou počítat všechny deštníky :cry:

Po chybě Sally, která zapomene zmínit, na jakou, že to pláž chtějí, se do vedení dostaly Carla a Hereni a Cat a Jesse. Chybějícíh 100g chobotnice :fuck: a pomalá Cat při jídle a do vedení se opět dostala Sally s Terminátorem a Daniel a Ryan.

Nakonec vítězství pro Daniela a Ryana, myslím, že zasloužené, druhé místo pro Carlu a Hereni a třetí pro Cat a Jesseho, jen díky neschopnosti Sally, která vůbec neumí navigovat, no a piss pauza při doběhu do cíle, to už byla třešnička :D Pamatuji si, že v nějaké verzi US se to někomu vymstilo.

Ashleigh a Jarrod by si zasloužili jít domů, což se nestalo, tak nějak jsem to čekal, když minule nebyl použit "Salvage Pass" s čímž produkce dle mě počítala.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

Příspěvekod Alisch » 09 zář 2014, 14:03

S tou Sally pozor, já se dneska musela dívat dvakrát a všimla jsem si, že jasně říkala místo určení. Tadyvsehrál roli i taxikář, který je naschvál tahal na konec světa...

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

Příspěvekod TomPato » 09 zář 2014, 14:52

Alisch píše:S tou Sally pozor, já se dneska musela dívat dvakrát a všimla jsem si, že jasně říkala místo určení. Tadyvsehrál roli i taxikář, který je naschvál tahal na konec světa...


později v etapě říká, že mu neřekla celý název, jen pláž, že si neuvědomila, že jich tu je víc...proč by je taxikář tahal až na konec světa? Neměl k tomu důvod. Jedině, že by viděl ty sportovní auta a chtěl z nich vytahat peníze :D
Ale i dle reakce Sally bych řekl, že to byla její chyba.

Ale pobavilo, jak si Daniel a Ryan jízdu užívali..než se to pokazilo...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

Příspěvekod milan » 10 zář 2014, 17:26

Taxikár si najskôr zapol počítanie km :mrgreen:
Diel ma ale dosť nudil, ten úvod, ešte v Rusku bol super, klasické panelákové bytovky, proste familiárne prostredie, zato Portugalsko ma už nudilo napr. v takej S23 (US), takže som cca. vedel, do čoho sa ide, samozrejme je to pekná krajina, pamiatky, ale tie disciplíny sú pre mňa neskutočne otravné a nudné, čo aj spievanie po portugalsky potvrdilo... No to nieje nič oproti US S24, kde sa museli naučiť škótsky/walesský dialekt počas básničky, to bolo fakt na päsť.
Ashleigh má celkom rád, mne pripomína tie baby z Beauty and the Geek, ale Jarroda fakt nemusím, nie preto, že je muž a má sexy ženu, ale príde mi ako taký trtko... :mrgreen: Ako už bolo spomenuté cik-cik pauza bola vtipná, ale v takej horúčave, nosiť tie ryby boh vie koľko km, určite ovplyvnilo jeho pitný režim a vypil viac vody, ktorú nestihol vypotiť, ale je to samozrejme niečo nové pre mňa vidieť v TAR WC pauzu. Tyson a Sally mi nevadia, ale je to také trpko-sladké, v prvom diely boli fakt na päsť a želal som si aby vypadli, lebo spravili kopec chýb, ale postupom času sa vykryštalizovali ako sympaťáci, aj to zasnúbenie som bral ako niečo normálne.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 7

Příspěvekod lord_night » 11 zář 2014, 00:31

Mě se tahle etapa dost líbila, zpěv některých byl opravdu otřesný, počítání deštníků bylo určitě snadnější než hledání prádla s danou jmenovkou. No a nošení ryb, abyste nakonec zjistili, že vám chybí 100g, to jistě ty dotyčné vytočilo :D
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S3 (AU/NZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů