TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 8-9

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 8-9

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:44

8.-9. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 8-9

Příspěvekod TomPato » 16 zář 2014, 19:47

Jede se do Dubrovniku, opět se všichni sešli na letišti, takže hned plus pro Jarroda a Ashleigh.

První soutěž a přenést kámen a odpovědět na otázku..když jsem viděl ty schody myslel jsem si, že to bude správná odpověď, jsem rád, že na to některé týmy přišli hned napoprvé, Ashleigh a Jarrod si hned zajistili dostatečný čas na speedbump.

Přesun pěšky pro další nápovědu, tři časy pro předání nápovědy jsem nepochopil, hned se tím mažou rozdíly, které se tak získaly. :cry:
Speedbump byl docela jednoduchý, na to že Jarrod a Ashleigh startovali s víc než půl hodinovým zpožděním a speedbump jim trval tak 15 minut.
FastForward byl mnohem zajímavější, "vyhráli ho" Daniel a Ryan, ale nakonec toho asi litovali, hlavně Daniel (6 let pryč za 10 minut) :D škoda, bylo by zajímavé vidět Sally.
V této etapě byly hned dva roadblocky, jeden člen týmu měl slanit po hradní zdi po držce dolů, druhý naopak nahoru, mezi tím museli přeběhnout na druhou stranu města. Nezajímavé, ani ne tak těžké. Nejhůře to zvádli Jesse a Cat, takže nakonec bye bye, byla s nima zábava, ale do finále si nezasloužili jít.

Hned následovala další etapa, tentokrát do Buenos Aires.
Na letišti trochu vzrušení mezi týmy, nic zajímavého, po přistání dva týmy směnily peníze a přesto dorazili k dalšímu RoadBlocku jako první. :shock:
Soutěž v "oblékání koňů" nezáživná, poslední tým Jarrod a Ashleigh měli štěstí na taxikáře, určitě by neměli s Danielem a Ryanem, jejich taxikář chtěl jet domů.
Následoval Detour, tango nebo hledání "posvátných" míst Argentinců.
Tango vypadlo rychlejší, jednodušší, nakonec jen chyba Carly a Hereni při pádlování do cíle je stála závod, za to Ryan a Rob mohou děkovat. Od FastForwardu jsou poloviční, hlavně, že jsou aerodynamičtější :D

Nebyl by to TAR AUS kdyby Terminátor neměl piss break, pobavili hlavně taxikáři, chyby Carly a Hereni a chyba Sally s Terminátorem.
Finálová trojka je asi zasloužená, je mi jedno kdo vyhraje, jen chci vidět lepší etapy než dnes.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 8-9

Příspěvekod Alisch » 17 zář 2014, 23:42

Achjo, bogani se přežili :-? Ale hlavně, že to zvládli mí favoriti.

Sedlací soutež mě bavila, protože jsem to sama dělávala a vím jak to může být složité pro někoho, kdo to nezná. Zrovna Ash ukázala jak bezchybné logické myšlení má, když je přehodila otěže přes krk...to určité bude držet, holka. Jarrod mě svými krátkozrakými komentáři už pěkně sere. Sám umí tak akorát napočítat španělsky do deseti, ale pomlouvá někoho, že neumí perfektně anglicky.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S3 (AU/NZ) - Epizoda 8-9

Příspěvekod milan » 28 zář 2014, 17:03

Dvojitá porcia ma celkom bavila, hlavne Dubrovník, neviem, či som mal ako jediný ten pocit, že ten FF moc nezrýchlil "hru" v podaní týmu, ktorý ho absolvoval, holič bol dosť pomalý (na druhej strane, chalani aj dlho hľadali tie karty a potom robili drahoty s tým, či sa na to vôbec dajú, keď videli pána holiča). Celkovo ich, ale ľutujem, ak by vedeli aké boli RB, a že zbytočne prišli o vlasy, hlavne s dôrazom na fakt, že skončili až na 3. mieste, tak bol celý FF pre nich krokom späť.
Jarrod je chodiaci kus namysleného anglosaského hovna, nemá ten chalan nejaké korene v Spojených štátoch? Podobné pozeranie "zhora" na cudzojazyčných som videl väčšinou len tam, hlavne by si mal uvedomiť, že Angličtina a AU ako krajina, nie sú pupkom sveta (hlavne ma vytáčali tie narážky na Rusko a potom nepriame narážky na Chorvátsko, že či to nebude ako v Rusku a na päsť bol ten jeho prístup v Taxíku v Argentíne), a najviac ľudí rozpráva na svete po Čínsky (Mandarínsky), taktiež je rozšírená Španielčina a Portugalčina, do popredia sa dostáva Ruština & Francúzština, ale čo čakať od niekoho, kto sa nevie vyjadrovať ani v rodnom jazyku. Mám také tušenie že v jeho rodokmeni boli predkovia v zložení brat + sestra manželmi, lebo tieto deformácie vidno často pri týchto ostrovných obyvateľov (napr. Angličania).
Čo sa týka "rockových rodičov", celkovo už dosluhovali nejaké tie etapy, takže ich vylúčenie neberiem tragicky, rovnako ako odchod fitness mamičiek v ďalej etape.
Čo sa týka Argentíny, pre mňa podobne nudná etapa akou bolo napr. Portugalsko, celkom začínam fandiť Sally s Tysonom, u nich platí, že si netreba robiť názor na ľudí po prvej etape, kde napr. ja som ich odpisoval a boli mi nesympatickí, hlavne tými chybami, ktoré zo šťastím prežili, celý priebeh hry pôsobia skromne a pokorne a nevadí mi ani to ich prejavovanie lásky s tými zdrobneninami.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „The Amazing Race S3 (AU/NZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů