Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

Příspěvekod milan » 23 črc 2014, 11:32

Episode 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

Příspěvekod milan » 10 říj 2014, 19:07

:hungry: YES! AU proste vie, ako točiť túto RS!
Takže, najprv k twistu, bol som v rozpakoch, že vybrali US dievčatá namiesto AU, hlavne keď som si predstavil tú typickú karikatúru "vzťahu" geeka a krásky z Amerických filmov (posmechy, šikana, ponižovanie, typický scenár stredoškolských filmov).
Keď som uvidel Jennifer, pretrel som si oči, a rozmýšľal, odkedy vie Jana (Farma 3) po anglicky... :mrgreen: Čo sa týka dievčat, tak som si hneď obľúbil Chrystal, ktorá sa podobá na Summer Glau!!!
Prvotný šok z geekov sa pomaly stráca, popravde mi príde ich cast veľmi nezaujímavý (najlepší cast bol, podľa mňa v 3. a 4. sérii), ale určite je tam šanca na progres.

Súťaž pre geekov v striptíze bola klasicky poňatá ponižujúco (ako asi v každej sérii pri tanci a podobne), musím ale dodať, že som veľmi smutný z toho, ako prebiehalo vyberanie víťaza, nebolo to podľa mňa také jasné, ani celkovo poňaté spravodlivo (ak si zoberiem súťaž pre krásky, tak hlasovanie bolo aspoň spravodlivé a podložené hlasmi).

Súťaž pre krásky, bola super, myslím, že sa veľmi neponížili, videl som podobné súťaže ohľadne zemepisu v predošlých sériach a ani "domáce" nevedeli o AU/NZ viacero vecí (hl. mesto a podobne), takže by som to až tak tragicky nebral, súťaž bola veľmi korektná, ale aj o šťastí (výber témy).

Twist s tým, že nebola v hre nominácia, ale "záchrana" sa mi páčil, samotný kvíz bol zaujímavý, nestáva sa často (a fakt si nespomínam na žiadnu AU sériu), aby bolo toľko párov v nominácii.

Vylúčenie Jennifer a Bowena mi nevadí, mrzí ma, ale že z makeoveru sa stalo niečo "obyčajné" posledné série ho dajú fakt každému a už keď to aspoň robia, tak by mohli ukázať priebeh, tie reakcie sú vždy skvelé (voskovanie a trhanie chlpov, umelé "opálenie", a podobne).

Nevedel som, ale, keďže nesledujem moc informácie po nete, že sa vracajú do AU, popravde som veľmi rád, 5. séria sa mi páčila castom ale Fiji (a začiatok ala Survivor) mi moc k tejto šou nepasovalo, tá vila má svoje čaro, takže to bude zaujímavé + príchod AU kočiek (za ktoré som sa na úvod modlil, lebo som ostal v šoku, že by boli fakt len US baby, pričom AU mám moc rád v každej AU RS) môže zamiešať kartami, i keď niečo podobné tu už bolo, keď v jednej zo sérii ponúkli geekov výmenu krások za šprtky, ale chalani to odmietli zo slušnosti, že hrali s babami od začiatku (popravde toto čakám aj tu), no i tak bude zaujímavé, kto vymení svoju partnerku.

Veľká spokojnosť!!!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

Příspěvekod EdBrush » 13 říj 2014, 05:04

Kdyby se tu neobjevilo téma BatG 6, tak ani nevím, že už se 6. řada vysílá. :dance:

Souhlasím, že AU verze je o něco lepší, respektive AU řady mě bavily víc než US. Ze začátku se mi ani moc nechtělo věřit, že cast je skutečně spojenej AU+US, ale zatím beauties z Ameriky vypadají slibně. V BatG mám obecně u Američanek pocit, že jsou umělejší a často i takový hrubší zrno, ale naštěstí tady v 6. sérii to vypadá fakt dobře. Kromě Jennifer bych asi klidně fandil úplně všem. Ale Jennifer se mi hned zdála tak trochu neurvalá...a podle zpovědí i o dost hloupější než ostatní, takže mi její vyloučení s Bowenem taky nějak nevadí. Cast se mi celkově hodně zamlouvá až na jednu věc, a to že minimálně 3 geekové jsou si na první pohled strašně podobní (Dylan, Alex a Bowen). Poznávám je akorát podle barvy vlasů :mrgreen:

Kdo mě absolutně dostává, je "Nickmeister" Nick :dance: Ten kluk je klenot týhle řady!!! Oceňuju, jak se nebál jít v baru do tý random slečny a vůbec jak se do všeho pouští v duchu týhle reality show (např. geek challenge). Tipoval bych ho na největší pokrok v řadě. A jako bonus je v páru s Candice, která je takovej správnej živel :) Myslím, že mu hodně pomůže se změnit. Docela mě ještě zaujal James a jeho vizáž+oblékání ve stylu Bavorsko. Vypadá, že by tam mohl být ten nejvíc "normální", ale spíš jsem na něj zvědavej, protože je v páru s Chrystal, která mi taky hned padla do oka. Mně teda spíš připomíná Laďku Něrgešovou.
Ostatní jsou taky fajn, z geeků hlavně Alex a jeho výrazy ve tváři, když tuší co ho čeká při challengi :D z beuaties zase Rachel je taky taková hodně živá a je s ní sranda.
Jedinej, kdo mi moc nesedí, je Amber. Má takovej zvláštní přístup a jako by se jí nic nechtělo dělat...a k tomu se tak přiblble směje po tom, když něco vypustí z pusy, především ve zpovědích.

Soutěže mi přišly klasicky v BatG stylu, pro geeky ale teda daleko drsnější než pro krásky. Moc jsem nechápal 2. kolo u holek, proč ještě šly za Olivií. Tím spíš, protože podle mě líp odpovídala Chrystal, respektive neřekla žádnou kravinu jako Nicole. Naštěstí ale zvládli s Jamesem duel, takže mám radost. Jinak trochu mi vadí (a to vlastně ve všech RS) tyhle první epizody, kdy se vyřadí někdo, aniž by ještě oficiálně "začala" show. Kdyby se všichni vrátili do Austrálie, přišlo by mi to lepší. Teď v Las Vegas mohli hrát třeba jenom o odměnu, i když odměny v BatG za moc nestojí že...Lachlan a Jordan a jejich McD večeře/rande :fuck:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

Příspěvekod milan » 13 říj 2014, 07:43

Som atraktívny ako kaktus :mrgreen: top hláška dielu :D
Ja som zvedavý na tie AU baby, ten druhý diel môže byť ešte zaujímavý aj z hľadiska bojov o pozíciu tej "jednej/jedinej".
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

Příspěvekod jukab » 18 říj 2014, 22:15

Právě jsem dokoukal 1. díl a myslím, že druhý už ani mezačnu. Přišlo mi to jak parodie na předch.řady, přehrávání, příšerný cast (všechny "beauties" jak po plastických operacích), naprosto nudné soutěže a vrcholem je střih, který je úplně mimo - ze všeho toho hihňání mě po půlhodině už bolela hlava. Nezasmál jsem se ani jednou, ten vtip o kaktusu (doslova tedy o nopálu) jsem už slyšel jinde. Když si třeba vzpomenu na Jordan a její nesouzení "obalu podle knihy" nebo Cody jak říká, že je webmaster jako Spiderman a Webmasters prefer blonds....a loni Zack a jeho perly - tak to byly jiný začátky, kdy geeci i beuaties měli osobnosti a ftip.

Tohle se nepovedlo :(

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

Příspěvekod EdBrush » 18 říj 2014, 23:41

No kdybych hodnotil řady podle 1. dílu, tak bych většinu Beauty and the Geek sérií nikdy nedokoukal. Spousta lidí se projeví s postupem času. Když si třeba vzpomenu na Gilberta z 3. série...

____________
Btw konečně se mi povedlo na torrentech sehnat plnou verzi dílu. Všude na netu (i tady na fóru) je ke stažení akorát useknutá verze od Hectora, kde chybí první část vyřazování, je to asi 6 minut. Ne že by tam bylo něco moc zásadního, ale i tak. Dal jsem to kdyžtak na uloz.to - link presunutý do DL sekcie, vďaka / milan

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP1

Příspěvekod milan » 19 říj 2014, 09:36

BatG treba brať s nadhľadom, za prvé, už je asi 2. produkcia, vymenili moderátora, minulý rok (destinácia) Fiji bola asi krokom vedľa (zlý twist, ale skvelý cast), teraz sa vrátili s novým twistom. Ja som spokojný, určite najlepšia svetová verzia BatG a cast treba brať hl. z hľadiska geekov, čo napr. v tejto sérii sú asi najhorší (oproti iným sériam). Vždy to ale má vysoký štandard, skvelé dávkovanie (raz do roka nová séria), skvelý strih (ale veľmi účelový, čo potvrdilo kopec hráčov v rozhovoroch na webe pre nás), no i tak AU proste vie točiť, mňa prvý diel bavil.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Beauty and the Geek S6 (AU)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti