Beauty and the Geek S6 (AU) - EP3-EP4

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Beauty and the Geek S6 (AU) - EP3-EP4

Příspěvekod milan » 23 črc 2014, 11:33

Episode 3-4
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP3-EP4

Příspěvekod milan » 24 říj 2014, 18:31

Zvláštny dvojdiel, popravde som sa dosť nudil, k vylúčeným len toľko, karma je sviňa, výmena partneriek asi nebola šťastná voľba zo strany geekov, som ale rád, za páriky, ktoré vypadli, nezaujali ma.
Disciplíny nudné, "pepsi + mentos" - nudné, dobre to zhrnula Chrystal, keď opisovala návštevu múzea.
K makeoveru, popravde ho moc nemám rád, vlastne mal som ho prvé série, keď bol neskôr a nebola to "charita", potom ho začali postupne dávať každému, budem asi krutý, ale niekedy stačí pravidelná hygiena, tie brady sú fakt nechutné, a stačí sa holiť aspoň raz za týždeň-dva, tie vlasy (napr. u Olivera) boli hrozné, a on si nejak vsugeroval, že sú sexy, pristanú mu, a nejakým spôsobom sa na nich naviazal (dá sa chápať, že jeho spoločenský život je nulový, práca + nejaké hry, komiksy a podobné veci), ale také holenie je podľa mňa základom hygieny, a keď už človek chce nejakú bradu/fúzy, tak si to udržiava (holí po krajoch, strihá a podobne), niekedy mám pocit, že produkcia ani nie že robí charitu, ale učí ľudí základy do života, chalani pritom nie sú "škaredí" len sú zanedbaní, ale to je len ich vina, môže byť niekto nesmelý od narodenia, nevie osloviť ženu, ale keď vyzeráš ako niekto kto nevie zobrať žiletku na tvár, tak si viem predstaviť že to dievča odradí. Potom sa nedivím, že tie US baby mali v min. diely odpor ich učiť sa bozkávať, a tie AU to spravili len kvôli tomu aby kus zabodovali a mohli vymeniť tie US (čo sa prekvapivo viacerím podarilo). Na ďalší týždeň = ďalší makeover, to radšej mohli spraviť nejaké bonusy na YT, alebo osobitnú reláciu, úplne sa stráca myšlienka RS, k tomu ako chalani kecajú o tom, že s tými babami budú spojený do konca života na báze kamarátsva, ja som sa bavil s chalanmi z BatG (tie rozhovory na webe) a všetci priznali že sa takmer s nikým nestretávajú (buď diaľka, alebo proste nieje ochota).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP3-EP4

Příspěvekod EdBrush » 25 říj 2014, 22:49

Tak já jsem hlavně rád, že dvojdíl přežily všechny moje oblíbený dvojice - James+Chrystal, Nick+Candice a Alex+Nicole. Nicole mě hrozně baví ve zpovědích, jak se tam natřásá, a příště to dokonce vypadá i na nějakou vážnější zábavu. :dance:

Především při druhým duelu jsem trnul hrůzou, jestli to J+CH dají, protože jinak by vypadli proti snad jednomu z nejhorších párů v historii. Hanna je u mě na první příčce v tuposti, ta byla úplně celou dobu mimo (auta jezdí na korály? :lol: ) a nepamatuju si, že by se jí někdo z BatG vůbec blížil. Když měla otázku na sfingu/svěrač, úplně mi tekly slzy smíchy no a pták a Newton to dorazil totálně. Dylan mi taky nebyl moc sympatickej, z velký části tím, že mluvil jak eunuch. Doteď nevím, jak mohli vyhrát ten první duel...

US beauties mně pořád sedí daleko víc než australský kolegyně. Chtěl jsem jim dát čas se ukázat, ale nic moc ani za 2 díly. Z AU girls mě jakžtakž baví vlastně jenom Emily. Zároveň bych už navždycky zrušil challenge v muzeu, každou řadu je to absolutně to samý. Vlastně kromě natáčení reklamy, to byla všechno recyklace. Při natáčení jsem si ale všiml, že si James docela dost drsně dělá z účastníků prdel a skoro je i shazoval. Jak tam prohazoval pár komentářů a pohledů...Bernarda jsem to nikdy dělat neviděl a asi by ani nikdy nedělal. S Jamesem normálně nemám problém, ale tímhle u mě trošku klesl. Ani nevím, proč vyhrál Oliver, já bych to dal spíš Jamesovi. To bylo vášnivý za 3 další spoty :D

K makeoveru...no já teda viděl hned na první pohled spíš Toma Hiddlestona než Justina Timberlakea. Řekl bych, že celkově dost povedený, ale dlouhovlasý+zarostlý geekové jsou easy materiál k proměně. Já jsem spíš zvědavej, co provedou s Jamesem nebo Nickem. Ono se to zdá, že přišel brzo, ale ono už jich zbývá vlastně jenom 5 že. Na druhou stranu začínali v 8. Doufám teda, že budou nevyřazovací epizody nebo twist v podobě návratu, protože tahle série mě baví a bylo by na nic, kdyby měla jenom cca 8 dílů. Co mě ale nebaví vůbec, jsou ty obrovský spoilery na konci...třeba z půlky odhalený makeovery, dá se tam toho dost poznat.

Let's go #Chrames + US beuaties


Zpět na „Beauty and the Geek S6 (AU)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti