Beauty and the Geek S6 (AU) - EP5

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Beauty and the Geek S6 (AU) - EP5

Příspěvekod milan » 23 črc 2014, 11:33

Episode 5
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP5

Příspěvekod milan » 06 lis 2014, 19:38

Uf, po 2. týždňoch nový diel a mám zmiešané pocity, diel bol skvelý, nejdem spochybňovať kvalitu, ale ten výsledok ma veľmi zamrzel (i keď ukážky na nový diel mi dávajú nádej), disciplína pre dievčatá bola vtipná, proste taký štandard tejto RS, kde išlo hlavne o prekonanie fóbii a strachu. Makeovery moc nemusím, a aj tu to bola znova charita, i keď vo výsledku boli skvelé, no treba jedným dychom poznamenať, že ten materiál & potenciál tam je vždy, ak máte k dispozícii zanedbaných ľudí (holenie, obliekanie, účes), Nicole mala na milión % mokré nohavičky pri Tateovi :mrgreen: videl som už mnoho povrchných reakcií za tie všetky série (a rečičky o tom, ako mali aj predtým krásne vnútro, si môžu nechať pre divákov, jediná Chrystal v min. diely dala jazýčkovú chalanovi čo ešte nebol po zmene), ale je to vždy vtipné, Nicole má u mňa ale "+", lebo mi vyslovene nevadí, skôr mi vadí tá Tateova partnerka (nespomeniem si teraz na meno), má taký divný výraz v tvári, ako príde mi max. tuctová a nezaujímavá, pri takej Chrystal alebo Nicole môže tak max. handry fajčiť, a to som sa ešte z Tatea smial pred časom, že vymenil US kočku kvôli koničku za AU babu, podľa všetkého išiel skôr po Nicole, takže mu to bolo asi jedno.
Disciplína pre chalanov už bola z iného súdku, veľa robí aj sebavedomie, ktoré nadobudli po zmene fyzického zjavu, u Tatea to bolo najviac badateľné (Nick bol taký aj predtým, proste zjebista).
Výsledok ma zamrzel, no nemilo ma prekvapili tie ukážky z budúceho dielu, ako bude fajn, ak by sa náhodou vrátili práve poslední vyradení, ale najskôr to bude na hlasovaní aktívnych hráčov (dvojíc) v hre + tie "urob si sám" verzie makeoverov sú pekne na grc, už neviem pri ktorej sérii to bolo (myslím, že 3.), ako tam ručne nanášal jeden chalan druhému farbu na pokožku, bolo to na grcku a vo výsledku aj účesy aj "opálenie" bolo ako od profíka, proste uvidíme zase frašku s "urob si sám" za pomoci partnerky, a po vypnutí kamery ich dajú dokopy profíci.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Beauty and the Geek S6 (AU) - EP5

Příspěvekod EdBrush » 13 lis 2014, 06:54

Díl byl vynikající, ale s nejhorším možným koncem :( Když jsem viděl po 3 otázkách, jak James a Chrystal všechno věděli, říkal jsem si OK je to dobrý, půjdou dál...ale potom...
Zrovna Olivera s Frances bych klidně oželel, ale naštěstí je tu naděje na návrat, tak doufám doufám. Bohužel ale to asi nebude na nich, ale na párech v soutěži, koho si vyberou :/
Jamese s Chrystal mám fakt rád, podle mě jeden z nejlepších párů v BatG vůbec. Navíc mám pocit, že to je fakt upřímný, což nevím jestli se po tomhle díle úplně dá říct i o Nicole, to její rande s Tatem :-?

Soutěže byly opět standard, beauties akorát měly jiný kostýmky. U geek challenge se ale produkce pěkně vyšvihla s tou odměnou. By mohli zavést i pravidelně, bylo by to fajn. A někdy v příštích sériích by se mohl vrátit i ten týpek, co je fotil, ten byl taky moc. Oceňuju gesto od Tatea s letenkama, ale na druhou stranu mě stejně sere tím, že je nominoval...kdyby nominoval Nicka s Candice, nemusel by se cítit blbě ani dělat tohle.

Makeovery bych řekl, že se všechny hodně povedly, i když Nicka asi nejde moc předělat :D Trochu mě ale hlodá otázka, jak moc real je BatG, protože už podruhý (Julian z BatG AU3) sundali geekovi rovnátka a to asi není věc nějakýho módního guru, ale regulérního doktora. Dost pochybuju, že byli oba ve stádiu, kdy už je mohli sundat, protože když třeba vidím teď ty Nickovy zuby... Když už jsem u zubů, tak by se vůbec mohli spíš než umělýmu opálení věnovat vybílení zubů. Např. Alex podle mě běžně musí dost kouřit, takže těch pár záběrů na jeho žlutý zuby :vomit: Tate nakonec asi největší změna, ale i tak z něho mám pocit takovýho podivína.

Docela mě baví Emily a její ksichtění se. I to jak podává svoje komentáře na kameru, je docela sranda.


Zpět na „Beauty and the Geek S6 (AU)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů