TAR S25 (US) - Epizoda 1

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:42

1. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 25 zář 2014, 19:24

Malá ochutnávka... ;)
vymazaný odkaz na video, ktoré už neexistuje... /milan

Séria sa ešte nezačala, a už som vytočený... Čo majú znamenať tie pridrbané hashtagy pod menami súťažiacich???!!!!! :angry: Keď to CBS jebla na promo fotky, nevenoval som tomu pozornosť, ale toto? :vomit:
A niektoré sú vážne od veci(#TeamNashville??? :o ).

Myslím že nie som jediný komu vadí že v posledných sériách sa viac ako na zaujímavé charaktery či vzťahy v tímoch kladie dôraz na povolania účastníkov. Kde sú klasické "friends" tímy akých bola v starších sériách hromada? Nie, nie, "priatelia" musia byť aktuálne spojený prácou či koníčkom, nemôžu mať predsa v podpise "obyčajné" "friends". Nerozumiem tomu... Pri tejto sérii zrejme začína nový trend, a povolaním/koníčkom musia byť spojené aj "rodinné" tímy(matka/dcéra letušky, sestry z realitky).
Od cca 15. série išiel casting dosť dolu, začali sa obsadzovať celebrity a tieto "papierovo zaujímavé" tímy(ktoré nemusia byť zlé, ale ten casting potom pôsobí prvoplánovo...). Čo je horšie, CBS tlačí na súťažiacich aby sa namiesto mien oslovovali práve povolaniami, a mne to príde neuveriteľne otravné. :-?
Akurát dopozerávam aktuálne série austrálskej a kanadskej TAR, a je to úplne o niečom inom. Sally a Tyson či Daniel a Ryan sú pre ostatné tímy Sally a Tyson a Daniel a Ryan, a nie "bodybuilders" a "nurses" ako by to bolo v US verzii.

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Jean » 27 zář 2014, 11:15

No, cast docela jednotvárný, jsou tam skoro jenom páry a navíc jako celek je to jeden velkej TAR stereotyp (hasiči, gayové, postižená, nudný pár, otravný botox pár, asiati, kteří se snaží uspokojit rodiče atd.). Naopak první roadblock byl super, namáhavej, ale kdo o tom něco ví, tak měl obrovskou výhodu. Podle slunce to vypadalo, že tam byli slušnej párek hodin (nakonec se tam objevil čas 3:42)... :) "Save" jsem si názor udělal až poté, co ho získali zubaři a vzhledem k tomu, že mi vůbec nesedli, tak z novýho twistu nejsem moc nadšenej. To, že vypadly blondýny mě nadchlo, instant karma v praxi! :)
Komu fandím: Tim and TJ, Firefighters
Komu přeju vyřazení: nudný Survivor pár
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 27 zář 2014, 12:05

Série zatím vypadá dobře. Líbil se mi začátek v NYC, ale zklamalo mě, že u "Globe" ukázali jen Adama a Bethany, kteří dorazili první. Ne, vůbec není podstatný, jak se tam později dostali ostatní. Virgin Islands byli docela zajímavá lokace, i když to bylo prakticky Bora Bora podruhé a i dějově, jak bylo zmíněno. Jen škoda, že jako na Bora Bora nevypadli hasiči, to by bylo lepší. Úkol se mi líbil, konečně něco těžšího, co dovede zamíchat pořadím, ne jako např. v minulé řadě.

The Save je asi inspirací z AU verze ne? (Zatím jsem na ní nekoukal, ale tuším, že je tam něco, že můžou zachránit jiný tým, který dorazí poslední.) Není to špatný twist, ale pokud se dostane do rukou týmu jako jsou Misti a Jim, kteří rozhodně nebudou mít moc problélmů, nebo na to nevypadají, tak dost upadá. Tohle je něco, co se hodí do rukou slabších týmů, nebo středně silných.

Mrzí mě, že vypadly Lisa a Michelle, protože se mi fakt líbily, hlavně "podvod" při zapisování se charterové lety. Mohlo jít o dobré hráčky a nesnáším když tým vypadne kvůli tomu, že pomaleji běží. Asi by bylo lepší, kdyby nechali penalizaci na Keithovi a Whitney/Michaelovi a Scottovi a sami se snažili to najít. Byly dost blízko, ale to všichni.

Fandím: Adam a Bethany, Kym a Alli, Amy a Maya, Dennis a Isabelle
Nevadí mi: Tim a Te Jay, Shelley a Nici, Kim a Whitney
Nesnáším: Misti a Jim, Brook a Robbie, Michael a Scott
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 27 zář 2014, 15:55

Z prvej epizódy mám veľmi príjemné pocity!!! :) (Dúfam že sa mi z hlavy podarí čím skôr vymazať katastrofu s názvom "All Stars".)

Casting sa nám rozhodol dopriať to čoho bolo v predchádzajúcich 2 sériách málo - páry a F/F tímy. Som pozitívne prekvapený že sa v caste nachádzajú až 4 čisto ženské tímy(aj keď ono to po sausage festoch v castoch posledných sérií bola skôr "nutnosť"), je ale hanba že za 25 sérií je tomu tak len po 2. krát. V "zahraničných" verziách nie je takýto počet ženských tímov vôbec výnimočný, nerozumiem prečo tomu tak nie je aj v US verzii.

Celkovo sa mi ten cast celkom páči, ale chýbajú mi tam trochu "reálnejší" ľudia. Ahaaa, tým by sa ťažko vymýšľali hashtagy... ;)
Akože vážne, mňa tie hasgtagy pod menami namiesto "vzťahov" neskutočne iritovali a kazilo to celkový dojem!!! Ak by boli ako tak normálne, bol by som ich ešte ochotný vziať na milosť, ale niektoré sú úplne mimo... TeamNashville? Really??? Pred "dentists" a "wrestlers" mali dať aspoň "married" a "dating", ako má priemerný divák vedieť či sa jedná o pár, súrodencov a podobne? To isté #MiamiRealtors... Prečo tam nedali #RealtorSisters ako boli pôvodne Lisa s Michelle predstavené? Tie "pôvodné podpisy" by sa až na "model & accountant" hodili omnoho viac. No des... A to sa na to budem musieť pozerať celú sériu. :-?

RB s kompasom sa mi strašne páčil!!! Tie prvé etapy bývajú väčšinou zámerne lineárne, ale tu to perfektne zamiešalo poradím. Čo ma prekvapilo bolo ako hlboko niektorí tie jamy kopali, mohli si všimnúť ako boli zakopané truhlice ostatných tímov... Nedá sa povedať že by ma ten trojitý quit sklamal, ja by som s tým kompasom zrejme tiež nevedel narábať a hľadal by som ihlu v kope sena. Škodoradostne som si prial aby závod za takýchto okolností prehrali Michael a Scott, bola by sranda prísť týmto spôsobom opäť o tím hasičov.(casting nie je vôbec stereotypný...) :D

Vylúčenie Lisi a Michelle celkom zamrzelo, prejavili sa ako tím ktorý "pôjde cez mŕtvoly", a to celkom zábavným spôsobom. No škoda...

Obrázek

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Audrina » 28 zář 2014, 13:45

Díl jako celek se mi líbil, ale cast je opravdu hodně zvláštní. Všichni jsou to krasavci a lidi s vypracovanýma postavama...jako vážně?? Proč prostě nevezmou ženský, který sice nejsou královnami krásy, ale aspoň mají hráčský potenciál. V původních sériích se sice vždy objevil tak jeden dva týmy hezkých lidí, ale bylo to vykompenzováno zbytkem obyčejných týmů...
Co se mi taky nelíbilo byl fakt, že fanouškem hry není ani jeden tým. Nepokládám se za skalního fanouška, ale rozhodně si pamatuju, kde končila první řada. Tyhle týmy neviděly jedinou řadu, to se vsaďte.
Zátaras byl super, je jedno, kdy jste k místu přijeli, měli jste šanci odejít celkem brzo. A tři quity mě fakt zarazily. Já bych tam kopala klidně do rána, protože nechat se vyřadit kvůli takové hlouposti jakým je běh mi připadá zbytečné a pak by mě to mrzelo. A strávit čtyři hodiny na zátarasu zas taková doba není. Pamatuju si doby, kdy jim to zabralo víc času a nikdo se tak lehce nevzdával. Tady to tým nenašel po půl hodině a už byl na zhroucení. A co čekali? Jsem zvědavá, jak se bude řada vyvíjet, ale zatím mi to připadá slabý.
Jinak fandím cyklistkám, po dlouhý době ženský tým, který mě nadchnul :)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 28 zář 2014, 14:44

To bol veru skvelý diel, neskutočne som sa bavil, musím sa priznať, že som mal pred začiatkom série veľké očakávania a taktiež viacero obľúbencov, a súhlasím, že prvý diel bol oproti minulej sérii (ktorá bola "hviezdna") úplne iný a lepší. Tiež súhlasím s hashtagmi, neskutočne ma posledné série irituje v hocijakej RS, ako chcú pôsobiť interaktívne a prepojený s Twitterom. Prvý krát som to videl pri One World, kde som to kvitoval, lebo to bolo niečo nové, ale za tie 2-3 roky sa to neskutočne prehashtagovalo (a to už nepíšem o tých Reunionoch pri Survivor).
Pre mňa, ako diváka, je samozrejme ľahšie si zapamätať tímy podľa prezývok, ale príde mi to i tak strašne neosobné.
Začiatok v NYC sa mi páčil, (možno) návrat ku koreňom, dôraz na formulku so "svetom", fanúšikovia (i keď som čakal popravde omnoho viac ľudí). "Surfisti" takmer spravili osudovú chybu už na letisku, akože nikdy som nebol na takom veľkom letisku, takže im určite nemám čo vyčítať, ale myslím, že to bolo skôr o nepozornosti pri čítaní, ako o orientácii na letisku. "Blondsky" hrali pekne špinavo pri tom zápise, ale páčilo sa mi to, no na druhej strane na konci, ako začali vyťahovať to odstrčenie od taxíku (ako keby čakali Philovo poľutovanie a možný trest) stratili moje sympatie, každá minca má 2 strany, a karma je suka.
Keith & Whitney, ako som predpokladal, nestratili nič na svojej povesti zo Survivoru, on tupý svalovec, ona panovačná suka... :fuck: A áno, nemám ich rád, nikdy nezabudnem na to vybehnutie Whitney voči Cochranovi, a celkovú manipuláciu Keitha ňou, kde jej ten tupec zobal z ruky a prezrádzal jej všetko... samozrejme je to jej šikovnosť a po tejto sérii TAR sa už stihli aj zobrať, ale chalan to bude ťažké, tieto prelietavé husičky, pre ktoré je kariéra a prezentovanie v rôznych RS (v rámci proma na jej skrachovanú tuctovú hudobnú kariéru) prednejšie ako založenie rodiny (t.j. kariéra > deti), ma nikdy nebudú brať... ak by nevytvorili pár po Survivor tak po nich ani pes neštekne, a buďme radi, že taký David zahol Caroline s Aliciou a zrušili svadbu, už len túto kravu vidieť a mám dosť... :D
Ale vrátim sa k epizóde, bavili ma Wrestleri a Zubári (heroický výkon) a ostal som sklamaný z Hasičov, čakal by som, že budú mať väčšie znalosti, čo do takýchto odvetví ako prežitie, alebo armáda (kde sa kompas bežne používa).

Fandím: Misti & Jim #TheDentists + Brooke & Robbie #TheWrestlers
Nefandím: Keith & Whitney #TeamNashville + Tim & Te Jay #CollegeSweethearts
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod EdBrush » 28 zář 2014, 22:11

Vážně jsem se docela dost dobře bavil během dílu. Strkanice o fixu, bloncka, která si plete východ a západ, vystrčení z taxíku... a nejlepší byly asi ukázky skutečnýho umístění bedny. :D Nevím, co se bloncky tak tvářily ve finiši. Krásně se jim to vrátilo, i když upřímně bych je tam viděl o dost radší než třeba Adama s Bethany, protože nemám rád tohle hraní na city...nemá ruku a cpe se do takovýhle soutěže.

Taky jsem nečekal, že hasiči budou takhle špatný. Na Keitha a Whithney jsem byl docela zvedavej, ale asi nemají moc co předvést. Gayové jsou klasicky otravný, ale fakt jako echt otravný....zlatý kluci teď ze survivora.
Zubaři mě mile překvapili, na první pohled bych je tipoval na uměle krásný a hloupý lidi, zvlášť podle toho Jimova příšernýho opálení. Save v jejich rukou se mi ale taky moc nelíbí, jelikož vypadají na silnej tým.

Celkově mi cast v týhle řadě moc nesedí, stejně jako teď v survivoru nemůžu nějak nikomu přijít na chuť, nebo že by mě někdo hned zaujal. Asi to bude možná tím, že v obou RS jsou teď skoro všichni "krásný", vyrýsovaný a všichni vypadají tak nějak stejně.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod brninho » 29 zář 2014, 10:05

Zatím se asi neřadím k těm, co jsou po první epizodě nadšeni, místo rozjezdu série mi je vcelku ukradené, cast dost nevýrazný (Keith a Whitney, které si sotva pamatuju- jako vážně? Ať má produkce koule a riskne to s Hantz týmem..) a vlastně hned po první epizodě ještě oslabený o potenciální motor téhle sezony (že byly sestry nafoukané a arogantní mi je vcelku jedno, strkanice a hádky do TAR patří, navíc obě jsou dost sexy, mohly by toho využívat...hmm vlastně nemohly, cast je plný párů a ženských :evil: ). K samotnému průběhu epizody nemám moc námitek, mělo to přesně to, co TAR dělá TAR, ale zase- hlavní roli sehrály sestry...
Dobrý dojem na mě udělali wrestleři (určitě sympatičtější než Lori a Bolo ze season 6), hezky se kouká na Isabelle, jinak bída a šeď. Pár, který mohl čeřit vody vypadl příliš brzo...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Doki » 29 zář 2014, 15:05

Epizoda byla skvělá, bavila mě o hodně víc, než první díl Survivoru SJDS.
Potěšil mě těžký RB, který absolutně zamíchal pořadím. Misti & Jim si zasloužili 1. místo, ale nepřišli mi sympatičtí. The Save jim je podle mě úplně k ničemu, protože se prezentují jako silný tým a nemám pocit, že by ho nutně potřebovali.
Vyřazení blondýnek mě mrzí, to, jak hasičům ukradly propisku a následně si stěžovaly, že jim nepřenechali taxi mě strašně bavilo a štve mě, že nebyli vyřazeni právě hasiči nebo Keith & Whitney, kteří mě vůbec ničím nezaujali a nechyběli by mi.
Hashtagy mě při sledování dílu taky pěkně sraly, protože mi připadá, že týmy vybírali jen aby měli svůj vlastní hashtag.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 02 říj 2014, 22:30

Audrina píše:Co se mi taky nelíbilo byl fakt, že fanouškem hry není ani jeden tým. Nepokládám se za skalního fanouška, ale rozhodně si pamatuju, kde končila první řada. Tyhle týmy neviděly jedinou řadu, to se vsaďte.

Tim a TeJay a Denis s Isabelle sú veľkými fanúšikmi show... Amy a Maya zrejme tiež, keďže v jednom rozhovore hovorili o tom ako sa do show prihlasovali. Whitney videla minimálne S22(mala tam kamošky), a v rozhovore pre Survivor Oz už dávnejšie spomínala že by sa chceli spolu s Keithom TAR zúčastniť, takže je tu pravdepodobnosť že sa prihlásili aj oni. Lisa bude fanúšičkou tiež, na FB si popridávala mnoho ľudí z minulých sérií, čo svedčí o tom že show pozeráva. Kim a Alli TAR tiež poznajú.
Adam a Bethany sú evidentní "recruiti", to isté Brooke a Robbie. Ako je na tom zvyšok neviem...



Btw, som jediný koho štve ako CBS preťažuje Bethany??? Okrem toho že mala ako jediná "vlastnú" upútavku, už 2. krát je sneak peek o nej, a o tom aká je "úžasná".

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod EdBrush » 03 říj 2014, 01:05

Ne, nejsi. Já taky nejsem nijak odvařenej z toho, že závodí někdo, kdo nemá jednu ruku. Fajn, ať klidně závodí, ale ať mi to pořád nikdo nestrká pod nos. Každej, kdo není retardovanej, tak určitě chápe, že má spoustu věcí složitejších, ale tak to se snad dá čekat ne? Tohle hraní na city mě v americkejch RS fakt sere...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 03 říj 2014, 07:47

Všimnite si promo fotku celého castu, ako je schválne natočená, aby nebolo vidno, že nemá ruku, celkom zvláštne, ako sa snažia ju prezentovať ako normálnu (kvitujem, že napr. dali tie skaly v prvej epizóde a lezenie po nich, či hľadanie truhlice, to by podľa mňa nedala, neviem si predstaviť ako by používala lopatu), na strane druhej jej neskutočne nadržujú čo do emócii (myslím, že aj kvôli diváckemu záujmu). Ja tieto charity v RS nemám rád, stavte sa o čo chcete, že počas šou ak sa dostanú ďaleko, ju ten jej požiada o ruku. :boobs:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 03 říj 2014, 17:42

Mne Bethany ako človek nevadí, ale štve ma ako ju prezentuje CBS... Dosť sa obávam editu ala Cancer v S22. :-? V AU2 bol tím(Sticky & Sam) kde jeden chalan nemal ruku(resp. mal z nej len "polovicu"), a edit ho podľa mňa zvládol úplne perfektne.
Celkovo mám také tušenie, že tím "soul surfers" bude len o Bethany.

Osobne si nemyslím že by pre Bethany bolo používanie lopaty problém...

A požiadanie o ruku nehrozí... Oni manželmi už sú. :D (presne kvôli tomuto majú byť v podpisoch "vzťahy" a nie hashtagy... :evil: )

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 03 říj 2014, 17:45

Aha, to som nevedel, no i tak som im na chuť neprišiel, pre mňa priveľmi "sladký" párik, po tom vymenení partnera v min. sérii a teraz záberov z udalostí, kedy prišla o ruku, je jasné, že CBS tlačí na emócie, podobne ako pri Survivor, totálne "teplé", ja tieto nútené emócie ala Vilo Rozboril fakt nemusím.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod lord_night » 04 říj 2014, 13:30

Celkově po 1.epizodě jsem nadšen. Cast sice takový nemastný neslaný, ale své favority si tam najde každý. Hned na první pohled jsem odepsal hasiče...no a nebyl jsem daleko od toho, že skoro vypadli. Nicméně nemám rád quitery, taky bych to radši hledal celý den, než to vzdát a spoléhat, že dorazím dřív. Pochopit se to dalo v 7.sérii, kde pokud si pamatuju byl první vzdání RB, [spoiler]Boston Rob samozřejmě - ale tam museli sníst nějaký humus[/spoiler] Navíc ty týmy byly dost blízko, tak proč nehledat dál. No ale že vypadli blondýny mi nevadí - sice se na ně pěkně dívalo, ale inteligence se projevila při dohadování kde je západ a východ :D
The world is waiting for you!!!

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod perr » 06 říj 2014, 23:21

Zatím spokojenost, našlo by se pár nedostatků, třeba né příliš mnoho normálních lidí v castu nebo hodně silný Save, ale jde to. Začátek super, škoda, že jim Phill poradil koho se mají ptát na cestu, mohlo to být zajímavější a uviděli by se fanoušci. Největším kladem epizody rozhodně náročný zátaras, zubaři mě už začínali trochu štvát tím jak jsou úžasní, když právě včas ukázali, že nebudou úplně hloupý (těžko říct jak by to bylo bez těch hodinek), surfařka vypadá sympaticky, snad to nebude jak jeden neslyšící v předešlé řadě, který chtěl nějaké výhody a nebo nebude to pořád opakovat režie, taky jako již v jedné z předešlých řad. Blondýnky pobavili jak se západem slunce, tak i když si stěžovali, vypadly zcela zaslouženě, bohužel divácky by bylo asi zajímavější kdyby se chvíli udrželi. Penalizace jsem moc nepochopil, hlavně tu logiku, když jeden tak všichni.
fandím: Dennis & Isabelle?, cyklistky?, surfaři
nefandím: hasiči, whitney & Keith, teplometi

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Tereeeza » 07 říj 2014, 22:08

S prvním dílem jsem poměrně spokojená. Taky se mi, jak už tu padlo, moc líbil začátek a souhlasím i s tím, že toho asi moc nakoukaného nemají. Závěr první série si pamatuju dost podrobně.:))) Každopádně se mi líbilo vidět tváře z řad předchozích.
Už budu asi víceméně opakovat, nejdřív jsem si říkala, že 40 minut je mezi letadly celkem i dost, že jim na začátek nedají nic hrozného, ale zmýlila jsem se, to kopání bylo opravdu výživné..:D Zubaři mi nejsou sympatičtí, ale musím uznat, že si to tam dali fakt dobře, dva týmy ani po radě ještě dlooouho kopali, odměnu si určitě zasloužili. Závěrečné rozhodnutí tří týmů, ale asi jo, zkusili to, měli toho očividně už dost, nejhorší by bylo, kdyby tým, co to navrhl, vypadl, ale to se nestalo.

Dobrý moment u tabule. Blondýny byly fakt mimo, i při tom kopání, vůbec mi jich není líto.

Favority ještě ani nemám, fandím, ale spíš ze zvyku Keithovi a Whitney, i když se u posledního úkolu moc nepředvedli, cyklistky uvidím, jak si povedou dál, Adam a Bethany jsou sympaťáci a na konci se mi líbili i Brooke a Robbie. Nesedli mi zatím moc zubaři, ty dvě holky z laboratoře, blondýny, co vypadly a ke zbytku jsem zatím neutrální.

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Sajgon » 09 říj 2014, 22:36

Fakt uplne nesnasim a uplne me vytaci ty americky usmevy (teda hlavne ty strasny zuby), pripada mi to strasne umely, nechutny a hlavne vsechno stejny. V tyhle serii to je jeste horsi, kdyz na to zubari porad upozornuji. :-| :-| :-|

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod sirek » 02 úno 2016, 15:26

Po kritice jsem přeskočil minulou sérii, ale dost jsem se těšil na tuhle. Někomu asi přijde obsazení dost jednotvárné, ale mě nadchlo. Bethany mi tam nijak extra protěžovaná nepřišla, navíc fakt ji dost obdivuju, doufám že se udrží dlouho, a že je nevyřadí její chybějící ruka. Líbí se mi i Amy a Maya, ačkoliv zatím neměly nějak velkou příležitost aby se předvedly. Jsem nadšen z tolika F/F týmů, které dlouho nebyly. Amy a Maya jsou sympatické, dost silně vypadají i Kym s Alli a líbí se mi i Shelley s Nici. A mrzí mě, že tým který mohl vnést do závodu osvěžení, hádky a být tím villain týmem vypadl hned na začátku. Koho zatím nemohu vystát tak jsou hasiči, Brooke a Robbie a nemám rád ani Misti s Jimem (přijdou mi namachrovaní, i když si u mě polepšili tím, že Adamovi a Timovi poradil).
Líbil se mi celý díl. Sice to byla druhá verze Bora Bora, ale to mi nijak nevadilo. Líbila se mi hudba, a taky dost ty kamerové přelety, které dělaly díl o dost epičtější a napínavější, než ve skutečnosti byl. Já osobně bych si tu penalizaci nevzal, škoda že Lisa s Michelle vypadly kvůli běhu (ačkoliv nejchytřejší asi taky nebyly - viz východ/západ :D). Kor když člověk viděl, jak moc blízko jsou.
Hashtagy mi nijak moc nevadí, já nesledoval ani ty popisky co byly dřív.
Celkově jsem z úvodního dílu nadšen, líbilo se mi vše. Od týmů, přes začátek v NYC... Od začátku až do konce.


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti