TAR S25 (US) - Epizoda 3

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:42

3. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 11 říj 2014, 14:05

Další skvělá epizoda! Jsem strašně rád za tuhle řadu, oproti nejhorší řadě v historii, která jí předcházela je tahle skvělá. No a konečně nevypadl tým který mám rád! Na to že jsme byli už 2. etapu v UK, mě stále bavila i lokalita a úkoly, což je zvláštní, protože když tam byli naposledy tuším v S22, jsem si říkal, že už tahle země nemá TAR co nabídnout. Rozhodně bych pochválil Detour, zvlášť ta část s poníky se mi líbila a myslím, že z posledního úkolu se mohl udělat Roadblock. To mi dost vadí, že jsme po 3 etapách viděli 1 Roadblock, takže třeba Misti stále ještě nic dělat nemusela.

Jsem rád, že vypadli Michael a Scott, protože patřili k pár týmům, které jsem opravdu nesnášel a když jejich vyřazení nevyšlo napoprvé ani napodruhé, kdy měli namále, tak alespoň teď. Byli mega nesympatičtí a bude to zní dost hnusně, ale trochu mě to zranění potěšilo.
Další výhra Misti a Jima... :vomit: Prosím, ať vypadnou. Nesnáším bezchybné série ve stylu S20, kdy dominuje jeden či dva páry. Tady tedy Adam a Bethany a Misti a Jim. Navíc si myslím, že až přibudou Roadblock tak ženské částí týmů to poserou, tady je ovšem problém, že oba týmy mají EP a The Save. Maj jistý finále, bohužel. Bethany a Adama mám rád, ale jsou tu týmy, které mám radši a upřímně doufám, že někdo aspoň použije U-Turn na Misti a Jima, pokud má něco v mozku, aby je zbavil SNAD The Save. (Tady by se hodila taktika Twinnies z S21.)

Strašně jsem se bál o Amy a Mayu, škoda že nebyly druhé. Kdybych byl v TAR tak lidí jako dělníci se fakt na takový věci, jako kde to našli archeologové nebudu...

Fandím: Amy a Maya, Shelley a Nici, Kym a Alli, Tim a Te Jay (asi první mega sympatickej pár gayů v TAR)
Nevadí mi: Adam a Bethany, Keith a Whitney
Nesnáším: Misti a Jim, Brook a Robie (nejvíc neschopnej tým)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod XtttX » 11 říj 2014, 15:37

Vynikajúca etapa!!! :)

honzavohralik píše:Na to že jsme byli už 2. etapu v UK, mě stále bavila i lokalita a úkoly, což je zvláštní, protože když tam byli naposledy tuším v S22, jsem si říkal, že už tahle země nemá TAR co nabídnout.

UK toho môže ponúknuť ešte veľmi veľa... ;) A "posledná" návšteva bola v S24. Že by nás čakala Indonézia 2.0? :D

Po 3. etape už napíšem aj nejaké tie dojmy z tímov:
Misti & Jim - tie kecy o tom ako je 2. miesto hrozné a podobne ma iritujú. Už v máji som v nich videl 2. Dave s Rachel, a zatiaľ to vyzerá že som sa nemýlil. Snáď dajú priestor aj ostatným tímom.
Adam & Bethany- nie sú vôbec zlí, pomaly im začínam prichádzať na chuť.
Keith & Whitney - v tejto etape ma celkom bavili, vidím v nich určitý potenciál. Určite najlepší "reality" pár aký sa v TAR objavil.
Shelley & Nici - doterajšie hviezdy série. Sú božie!!! Upútavka na nasledujúcu epizódu ma desí...
Amy & Maya - zlatíčka. Snáď tam ešte chvíľu vydržia.
Brooke & Robbie - Robbie je v pohode, ale Brooke má neskutočne negatívny prístup. :-? Predrať sa z posledného miesta dopredu im vážne ide.
Kym & Alli - super baby, bavia ma. ;)
Tim & Te Jay - veľkí sympaťáci, je s nimi zábava. Nápad s "bariérou" - LOL. :D
Michael & Scott - ich vylúčenie ma potešilo... Neprišlo mi že by si závod užívali, a s tím členkom by sa aj tak ďaleko nedostali.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod EdBrush » 11 říj 2014, 23:53

V epizodě toho bylo opravdu hodně...dost cestování, detour a úkol (roadblock bych z toho nedělal, protože jeden člověk by to nikdy nestihl uběhat). Pobavily mě cyklistky s jejich nápadem jít do hospody :) a celkově se mi líbí jejich přístup. Jsou prostě fajn.
Detoury byly dobrý, ale poníci byli místama nějaký až nebezpečný...já osobně bych se vždycky detourům se zvířatama vyhýbal. Člověk nikdy neví, na jakej kus narazí. Zato na pořádnýho vola narážíme každou epizodu...wrestleři jsou fakt neuvěřitelný kopyta, situaci s hřebíkem snad ani nemohli myslet vážně :cry: Tyhle 2 tupouny bych rád viděl venku asap. Hasiči zaslouženej konec...podle kulhání při úkolu s ovcema, by asi Scott stejně vyhořel někdy jindy při fyzicky náročnějším úkolu, takže ukončený utrpění alespoň. A že by byli páni hasiči nějak sympatický, to taky říct nemůžu. Na druhý straně tu mám zubaře, kteří jsou mi díl od dílu sympatičtější. Líbí se mi, že racionálně uvažujou při úkolech a fungujou opravdu jako tým. Sledovat jejich zuby mě teda už moc netankuje po 3 dílech, ale celkově jinak jo. Keitha s Whitney jsem minule už vlastně odepsal, ale možná jim dám ještě šanci. Tuhle epizodu se poměrně vytáhli. No jsem zvědavej, jak si povedou. Akorát Whitney mi čím dál víc přijde taková panovačná...Keith se nechá poměrně dost buzerovat.

Podle ukázek se těším, co přijde příště. Černošky venku to by byla třešnička na dortu.

Fandím: Misti+Jim, Keith+Whitney, Kym+Alli
Rychlej konec plz: wrestleři, černošky, buzíci a vědkyně
Nevadí mi: Adam+Betthany

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod milan » 12 říj 2014, 12:32

Skvelý diel, Škótsko ma prekvapilo, lietajúce ovce, poníky, typické zvyky domácich, jazdenie opačnou stranou, na ktoré si museli zvykať, úlohy boli zaujímavé. Ja celkom fandím Zubárom, sú namyslení, hlavne tie reči, ako chcú dominovať a podobne, to môže byť kontraproduktívne a pôjde po nich zvyšok castu. Vtipný moment bol tanec v noci na ulici, ale celý diel bol fakt úžasný, až je škoda, že sa blíži najskôr koniec TAR, i keď všetko je možné, aj Survivor bol takto spomínaný pri S26, ale čísla sledovanosti tomu trocha pomohli, no tu to veľmi nehrozí :( žiaľ! Wrestlerom fandím, dokonca aj to predbiehanie pred rohožkou bolo skvelé, ukázali súťaživosť.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod XtttX » 12 říj 2014, 14:59

milan píše: ale celý diel bol fakt úžasný, až je škoda, že sa blíži najskôr koniec TAR, i keď všetko je možné, aj Survivor bol takto spomínaný pri S26, ale čísla sledovanosti tomu trocha pomohli, no tu to veľmi nehrozí :(

Ja stále dúfam že sa CBS spamätá, a TAR vráti (ak zažijeme šok v podobe obnovenia) na nedeľu.
Ono celý ten presun na piatok bol viac menej spôsobený sledovanosťou predchádzajúcej série, kde bolo evidentné(aj na základe komentárov na FB) že nezanedbateľné množstvo divákov sériu jednoducho bojkotuje.

Mne hlava neberie prečo vlastne CBS išla po takej krátkej dobe od UB opäť do série s navrátilcami(a sám BVM sa vyjadril že AS série nemá rád...). Už pri UB sledovanosť oproti S17 výrazne klesla, a následne sa pri S19 opäť zvýšila, čo je dôkaz toho že ľudia o série s navrátilcami jednoducho veľmi nestoja. (Pri S24 sledovanosti určite "pomohol" aj fakt že tí navrátilci boli akí boli... )

Pozeral som si nejaké štatistiky... To že TAR24 mala úplne príšernú sledovanosť je známe, v cieľovke 18-49 získala 1. miesto len raz, a aj to ho zdieľala s inou stanicou. Rok predtým, v "rovnakom" období vysielaná S22 bola jednotkou hneď 10 krát, čo svedčí o tom že TAR na tom vôbec nieje tak zle!!! (Aj keď čísla pri S23 boli slabšie...)
Celé to presunutie na "zabijácky" slot mi prišlo zo strany CBS unáhlené, keďže príčina nízkej sledovanosti danej série bola zrejmá(navrátilci + kvalita série). Veľa ľudí na FB komentuje že chce TAR späť v nedeľu, možno sa nad tým CBS zamyslí, ale skôr to vidím na zrušenie. :(

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod lord_night » 13 říj 2014, 12:30

Tenhle díl byl parádní, škoda že nebyl RB, ale i tak super. Cyklistky si závod užívají - cesta s kachnama, tanec před hospodou :D
Poníci někteří celkem divocí. Pochodně zdá se být snadné ale nejsou...no a neschopnost wrestlerů ohnout hřebík?!!! :D
Zahnání ovcí - trvalo, než přišli na to, že stačí jít klidně a neběhat za nimi... T&T - LOL zábrana ovcím :D
Hasiči vypadli - konečně, i když tuhle etapu nebyli tak neschopní jako předešlé, doplatili na špatnou navigaci a trochu možná i na zranění. Ale jejich vypadnutí by bylo stejně otázkou času, jako pajda by moc šancí už neměl. [spoiler]i když uplakanec DAVE v S22 dokázal vodpajdat a dokonce vyhrát 2 etapy (i když díky Connorovi, kterej víceméně plnil úkoly), než to zabalili[/spoiler]
The world is waiting for you!!!

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Doki » 14 říj 2014, 17:19

Díl mě opět bavil, hlavně chytání ovcí. Skotsko je jinak nádherné.
Vyřazení hasičů strašně potěšilo, všechny tři kola byli tragičtí a s tím kotníkem by se stejně moc dlouho neudrželi.
Přestože jsou zubaři docela namyšlení (teda hlavně Jim), jejich průběžná umístění mluví za vše, takže mi až tak nevadí. Brooke & Robbie byli potřetí poslední a potřetí se z toho dostali, což je celkem obdivuhodné.
Fandím: Kym & Alli (závod si očividně užívají), Amy & Maya


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti