TAR S25 (US) - Epizoda 4

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:42

4. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 18 říj 2014, 11:49

Perfektní epizoda!!! Teda až nakonec kdy šla moje nálada asi o 50% dolů. Vypadá to na úžasnou sérii a troufám si říct, že jednu z nejlepších jakou TAR měl. Schopnou se vyrovnat TAR 11, TAR 17 nebo TAR 5. :idea: Úkoly a státy se mi velmi líbily, i když bylo zbytečné to Švédsko, když tam jen dojeli a jeli zpět. Zato geografický test tam byl něco. Měli zakázat pomoc od ostatních a většina týmů by tam zůstala na pořád. Nechápu, jak můžou být v tomhle ohledu Američani tak hloupí, tohle jsou poměrně velké a známe státy, taky znám hlavní města těch větších států na jejich kontinentu a i těch v USA.

Tak neuvěřitelně moc celý díl doufám, že Misti a Jim přijdou za tenhle otřesnej výkon o Save a ona je to nevyřazovací? Jako vážně? Nejradši bych vinil produkci, že jim nadržuje, ale nemyslím si, že to tak je. Prostě jsem jen naštvanej, protože jsou neuvěřitelně arogantní a doufám, že jim po tomhle spadne hřebínek. Snad je zbaví v příští epizodě U-Turnem toho Save! Modlím se v to.

Jinak musím říct, že tahle série je série comebacků. Snad v každé epizodě se v posledních chvíli před Pit Stop tak moc promíchalo pozadí, že to není možný. Dnes byly důkazem Shelley a Nici, strašně jsem se o ně celý díl bál a na Roadblocku to Shelley vyšvihla! Nepochopil jsem, co se kur*a stalo v tý cestovní kanceláři, že dostali tak blbej let, když tam byli první? To jako neviděl ty o hodiny dřív na pc? V dnešní době PC, kdy mu to všechny určitě našlo? + Strašně jsem se bál, že Nici quitne.

Kym a Alli dominovaly, jsou perfektní tým! Mám je mega rád, jsou vtipné a závod si užívají, ale měli dost štěstí jako s tím papírem na Detour, to mi přišlo, až moc neuvěřitelný, že najde jen tak papír uprostřed ulice. Ale nápad s tím, že si vzali zdobičku s sebou se dost vyplatil, vzhledem k tomu jaké problémy s tím ostatní měli. Doufám, že budou pokračovat podobně skvělě. "Naštvaly mě Amy a Maya," když mohly být druhé a stejně jako minule ve Skotsku zase zřejmě nenašly Pit Stop, ale 4. místo je stále jejich nejlepší.

Brooke a Robbie to zabíjeli celou epizodu, ale jsou vážně hloupí... Jakož splést si "handyman" a "handicap?" Vážně? :mrgreen: :mrgreen: To je upřímně horší než Jeff a Jordan, kteří si spletli Chile a Čínu. Kandice která si myslela, že Chopin žije a která se ptala v jakým státě je Londýn. Ale tohle? To snad ani neumí anglicky ne?
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod XtttX » 18 říj 2014, 15:36

Ďalšia vynikajúca epizóda!!! :) Súhlasím s honzom, séria zatiaľ vyzerá úžasne, a ak sa nič nepokazí, určite sa zaradí medzi TOP TAR série. :)

Ten výlet do Švédska mi prišiel zbytočný, ale tak product placemant, no... Už teraz si na ten Ford šetrím. :)

Hlavné mestá... Myslím že tieto veci patria do všeobecného prehľadu priemerného človeka. A keď už niekto ide do TAR, znalosť by mala byť samozrejmosť(aj keby sa ich mal nabifliť pár dní pred odletom...).

Hneď v úvode som bol pripravený na 2. miesto pre Misti a Jima, neskôr som si užíval ich epický "pád", aby som bol následne sklamaný... SAVE je hlúposť, dúfam že v TAR26 sa ho už nedočkáme! Mali to spraviť ako z HII v Survivor. Keď ho raz použiješ, bude preč. A je jedno či ste nedobehli poslední, alebo je NEL.

Neviem ako ostatní, ale ja ti vám tie hashtagy už ani nevnímam... :) Ale "nový" strih sa nevnímať nedá. Najprv úplne odignorujú štarty "posledných" tímov(takže nepoznáme ich časy), v spovediach polovicu tímu vystrihnú z obrazu, a na záver vypustia klasické "...you are team number...". :-?

Teším sa na Afriku. :love:

Favoriti: Shelley & Nici, Amy & Maya, Tim & Te Jay, Kim & Alli, Keith & Whitney

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod milan » 18 říj 2014, 18:40

S tým "SAVE" ma nasrali, to je ako keby ste použili HII v Survivor a nevyleteli (a Jeff Vám ho vrátil), proste mali oň prísť, ak ho použili (ak by ho nepoužili, tak by som im ho nechal), dostali ale peknú facku (za tie rečičky o dominancii v min. epizóde).
Diel sa mi popravde, až tak nepáčil, ako tie predošlé tri, cyklistky mali najlepšiu stratégiu (rozložiť si tortu a "zlepiť" ju dokopy až na mieste). S tým SAVE sú znova v bezpečí, a môžu ísť do RB alebo DT s menším stresom...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod XtttX » 19 říj 2014, 00:20

milan píše:S tým "SAVE" ma nasrali, to je ako keby ste použili HII v Survivor a nevyleteli (a Jeff Vám ho vrátil), proste mali oň prísť, ak ho použili (ak by ho nepoužili, tak by som im ho nechal), dostali ale peknú facku (za tie rečičky o dominancii v min. epizóde).

Zle si to pochopil... SAVE nie je "klasický HII", ale "Yulov HII". Misty a Jim si nemuseli lámať hlavu či SAVE použiť alebo nepoužiť, jednoducho ak by prišli poslední v EL, boli by automaticky zachránení a SAVE by bol z hry vonku.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod EdBrush » 19 říj 2014, 07:15

Dobrá epizoda. Líbí se mi, když týmy musejí jezdit sami a ne taxíkem apod. Úkol se spotřebou byl fajn zpestření a klidně bych chtěl vidět něco podobnýho i v dalších dílech, i když je to vlastně jenom reklama na Ford. Taky mě překvapilo, že až na gaye, nikdo nevěděl hlavní města. Chtělo to ale něco těžšího, nebo bez nápovědy kolemjdoucích, takhle ztratili tak max 2 minuty a kdo na to šlápl a sral na ekologii, tak na tom byl ještě nakonec líp.

Facka pro zubaře...jenom dobře a snad jim trochu otevře oči, že nejsou až tak skvělí. Fyzický úkoly...super, ale piplačky asi žádná sláva nebudou. Ačkoliv jim fandím, tak jsem nakonec doufal, že alespoň spálí SAVE. Proto mě dost naštvalo, když Phil oznámil nevyřazovací kolo. Příště tím pádem ani nemá smysl dávat jim U-turn, akorát si někdo vyplácá možnost je otočit před/ve finále, kam se podle mě s velkou pravdě podobností dostanou. Kdyby ten SAVE nebyl tak overpowered, a byl třeba jenom na první 3-4 etapy...

Celkově byly úkoly docela náročný, za to dávám :idea: Absolutně nechápu, jak to mohli zvládnout tupouni wrestleři na 2. místě celkově. Doteď nevím, kdo z nich je ten blbější, pořád se trumfujou navzájem :cry: Kym s Alli předvedly dobrej výkon, tak snad budou pokračovat v tomhle duchu. Zato černošky jestli budou trucovat během závodění, tak asi brzo poletěj. Lol...matka uražená celou epizodu, to si to nemůžou vyříkat potom, eventuálně se pak omluvit? Jinak zaujalo mě, že na roadblock nešla Bethany, ale Adam. Čekal bych, že Bethany radši bude automaticky dělat roadblocky, který nevyžadují obě ruce.

Nejlepší momenty epizody byly během roadblocku, jak Robbie recitoval ingredience a Maya válející se po zemi radostí :lol:

P.S. Zdá se mi to, nebo Whitney vypadá, jako by zestárla tak o 5 let během těch 4 epizod?

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod brninho » 19 říj 2014, 11:59

Konečně zajímavý díl!
Týmy se konečně nějákým způsobem vybarvují (i když vědkyně si pořád nepamatuju jménem a K+W jenom kvůli Survu), severské prostředí se v TAR neomrzí a úkoly byly na jedničku (hlavně detour). Baví mě cyklistky (Kym je živel), wrestleři (Robbie a jeho hlad :D ), nesympatie jednoznačně míří k Misty a Jimovi (člověk by řekl, že zubaři by i mohli mít smysl pro detail) a Nici aka nevychovanej spratek.
Kaňkou byl samotnej závěr epizody, chtěl bych vědět, proč se pořadí na konci neshodovalo s pořadím jak týmy opouštěly tu bagetérii (?), to ve starších řadách bylo pravidelně (byť občas přehnaně) obsaženo. No a hlavně ten SAVE....Proboha! S tím si teda produkce moc nevyhrála, jako by vůbec nepočítala s tím, že tým se savem by mohl být poslední v NEL. Fér by bylo to nechat jen na soutěžících , použiješ SAVE v NEL? Ok, beru ti ho, nemusíš absolvovat speedbump. Tohle byl totální kočkopes..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Doki » 20 říj 2014, 16:30

Další výborná epizoda. Oba úkoly mě bavily a i týmy byly zábavné.
Strašně mě potěšilo, že kolo vyhrály Kym & Alli, určitě si to po tom výkonu (0,01 gal) zasloužily.
Taky mě pěkně naštvalo, že Phil zubařům vrátil Save. Když už mu ho dali, měl si ho nechat, i když zrovna byl NEL. Takhle už Save mohl být ze hry a Misti & Jim by se na něj přestali spoléhat.
Jinak mě i celkem sere, že nedávají rovnoměrný prostor každému týmu, mohli přece ukázat, jak se Amy & Maya propadly z 2. místa až na 4. místo...

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod lord_night » 21 říj 2014, 00:25

Souhlas, parádní epizoda, Dánsko - Kodaň, ve které byli vůbec podruhé za celou existenci TAR, jsem spokojen, jak cyklistky etapou prolétly, užívají si za každé situace, a hlavně používají mozek - viz. Detour, kde si vzali zdobičku s sebou a "dort" slepili na místě. Samozřejmě měli štěstí, že ten důležitý papír našli. Už jsem si mnul ruce, že vypadnou buď afektované černošky nebo alespoň padne SAVE. Souhlas, že by jim ho měl vzít a nazdar, v žádném případě bych ho nevracel, jen proto, že je to NE etapa. Jinak wrestleři opět nezklamali, jejich inteligence mě fakt vždy pobaví a zde sedí: chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola...takové štěstí jako maj oni, to snad ani není možné. Jinak hastagy úplně ignoruju, líbí se mi střih, kdy týmy přibíhají a je tam Phil, zároveň bych pochválil, že i intro je pokaždé celé, nezkrácené, jako tomu bylo v S24. Hlavně se mi líbí plno vtipných momentů v každé epizodě. Ale jednoduše bych tuto etapu shrnul asi takto: I když dobrá na destinaci a úkoly, tak zbytečná, protože SAVE zůstal ve hře, i když zubaři byli poslední, díky N-E etapě. A hlavně etapa, zaměřená na onanii nad novým Fordem a jeho vymoženostmi. Nicméně výhru aut bych čekal někde v druhé polovině závodu...
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod brninho » 21 říj 2014, 09:46

Hlavně na nic je, že z Kodaně do Marakéše je přímej let, takže časový rozestupy v cíli nemusí hrát vůbec roli a Misty s Jimem se savem v kapse můžou být zase v popředí bez zásahu double U-turn... :evil:
Optimistická část mýho já doufá, že se přímej let stíhat nebude a nastane klasickej boj o minuty s přestupy... ;)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod perr » 08 lis 2014, 18:16

Pěkná epizoda, postih za nedodržení spotřeby mohl být větší, výhra aut se sice nabízela, ale trochu takto brzo překvapila, na konci jsem byl samozřejmě nasraný, že nepadl save.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod sirek » 03 úno 2016, 20:09

Wow, tahle série mě strašně baví. Od destinací (teď ta Kodaň se mi hodně líbila), přes týmy (i když mi pořád chybí nějaký pořádný villain tým, doufám, že U-Turn je ukáže), až po úkoly (vážně mě baví).

Kym a Alli předvedly perfektní výkon na letišti, zaslouženě vyhrály start-cíl. Tyhle holky jsou mi strašně sympatické, užívají si závod, a nejde jim jen o závod, o výhru, ale líbí se mi, že chtějí doopravdy poznat svět a tak (viz. návštěva hospody v Anglii :D). A vypadají, že mají i mozek. Ten nápad s tím slepováním po cestě byl skvělý, pobavily mě na Roadblocku.

Celá etapa se mi líbila. Z objížďky víc to ježdění, ale na druhou stranu, trochu škodolibě se mi líbilo selhávání Misti a Jima na druhé objížďce. I Zátaras byl supr, Robbie se tam u mě docela zvedl. Ale i tak mi přijdou hloupí. Přirovnal bych je k Nickovi a Vicki ze S17 (ty jsem teda nejdřív dost nesnášel, ale nakonec mi přišli docela ok). Naštvalo mě, že neukázali starty všech týmů, a taky, co bylo za tím, že Amy a Maya dorazily až čtvrté, a to odcházely z Roadblocku 2. Bál jsem se o Adama a Bethany, taky trochu toho, že Nici odstoupí. Naštěstí to dopadlo dobře a já se radoval, že Misti a Jim přijdou o Save. To mě naštvalo nejvíc, to že jim ho vrátil. Dali mu ho, tak si ho měl nechat, je jedno že to bylo nevyřazovací kolo.

Všiml jsem si, že jsem ještě nepřipsal názor ke všem týmům tak:
Kym a Alli: Viz výše
Brooke a Robbie: Nejsou tak špatný tým, ale přijdou mi fakt hrozně hloupí (handyman a handicap, uh).
Keith a Whitney: Vůbec je tam nevnímám, moc je nemusím.
Amy a Maya: Přijdou mi hrozně sympatické a štve mě, že dostávají tak málo prostoru.
Tim a TeJay: Jsou docela fajn, ale zas tak moc jim nefandím.
Shelley a Nici: Mám je rád, přijdou mi docela vtipné. Akorát teda v tomhle díle mi trochu vadilo jejich hádání.
Adam a Bethany: Vůbec si nemyslím, že by ji produkce nějak protěžovala. Sice to je spíš tým "Bethany a ten druhý", ale ona je fakt docela obdivuhodná.
Misti a Jim: Můj nejmíň oblíbený tým, nemám je rád, jsou namachrovaní a přitom ne zas tak skvělí. Jen doufám, že brzo přijdou o ten Save.


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů