TAR S25 (US) - Epizoda 5

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:42

5. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod milan » 25 říj 2014, 13:05

YES!!! Whitney & Keith sú von, konečne som da dočkal, a trvalo to prekvapivo až 5. epizód!
Ale pekne popriadku, let bol iba 1, čo vlastne vynegovalo časové odstupy, prekvapilo ma, že Zubári trošku strategicky nezahrali s tým "neeliminačným" kolom, štýlom, že použili SAVE (protihráči by to zistili až pri tej úlohe navyše pre nich, prípadne, im o tom kole povedať, ale s tým, že SAVE použili, nestalo sa tak).
Musím napísať, že som čakal, že Wrestlerom ten taxikár rozbije ústa, ako si tam robili srandy z jeho rodnej reči (názvu námesta), kde bolo vidno na jeho tvári, že si pomyslel svoje. Rovnako bolo vtipné sledovať mužov, ako sa tvárili, keď sledovali gayov v akcii pri tých stánkoch.
Zubári si celkom siahli na dno a počínali si dobre (hlavne Jim to celé ťahal), pri tom čistení a následnom transporte na bicykli, by som vyzdvihol Beth. Čo sa týka černošiek (matka s dcérou), boli celý diel na facku, cítil som frustráciu (z ich vl. výkonov a tiež škrípanie medzi jednou a druhou čo do osobných vzťahov), Misty ju určite schválne nenabrala, práve naopak chcela sa jej vyhnúť, ale (teraz neviem ktorá, splývajú mi) tam blokovala ten prejazd bicyklom, ale bolo vidno, že to neurobila schválne keď do nej vrazila (to je na margo toho uvažovala pri U-TURNE), to čo spravil Keith, popravde nie som jeho fanda a ani Whitney, ale Whitney stála hneď pri ňom a černošky sa tam dotlačili a pretláčali cez neho, myslím, že sa zachoval správne, ja osobne by som ju vypičoval. Ten U-TURN bol podľa mňa zbytočný, pochopili to všetci (už prvé 2 tímy na to srali) a následne aj pri pohľade na tím, ktorý má U-TURN to nechali aj ostatní (i keď samozrejme už nebolo koho obrátiť). Prekvapuje ma, že matka s dcérou, keď o sebe tvrdia, aké sú veľké fanúšičky robia veľké chyby pri úlohach a za všetko môže práve ich povaha (a ich zlý vzťah, skôr ako sestier, ktoré si konkurujú a súperia a nie matky s dcérou, bez rešpektu k staršiemu).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod XtttX » 25 říj 2014, 16:11

Klasika tejto série... Opäť vynikajúca epizóda! :)

Hneď v úvode ma potešilo že boli zverejnené štarty všetkých tímov... Že by kvôli kritike fanúšikov(netuším do akej miery sa dá zasahovať do ešte neodvysielaných epizód)??? Ak áno - :idea:

Úlohy boli super. ARM, RB, Detour... :love:

Kim a Alli opäť prvé miesto!!! :) Jednoznačne jeden z najsilnejších F/F tímov...
Whitney a Keith vylúčení... Boli celkom fajn. Pre mňa osobne najlepší(ako jediní mi nevadili :D ) RTV pár v TAR.


YES!!! Whitney & Keith sú von, konečne som da dočkal, a trvalo to prekvapivo až 5. epizód!

Prepáč, ale túto tvoju novú "pózu" vôbec nechápem. Pre mňa za mňa si nepozeraj nové série Survivor, je to tvoja osobná vec, ale príde mi zvláštne ako sa túto show(ktorej sledovanie si si nejaký ten piatok užíval) snažíš v poslednej dobe očierňovať. Viď teraz úplne nezmyselná nenávisť ku Keithovi a Whitney... Vraj ťa srali v SP... To myslíš tých 5 minút ktoré im boli venované za celú sériu? A veľmi dobre si pamätám že si Whitney fandil, a mal ju v podpise(aj po odvysielaní S23). V TAR sa tiež neprezentovali niečím kvôli čomu by si ich mohol takto neznášať.

milan píše:Čo sa týka černošiek (matka s dcérou), boli celý diel na facku, cítil som frustráciu (z ich vl. výkonov a tiež škrípanie medzi jednou a druhou čo do osobných vzťahov), Misty ju určite schválne nenabrala, práve naopak chcela sa jej vyhnúť, ale (teraz neviem ktorá, splývajú mi) tam blokovala ten prejazd bicyklom, ale bolo vidno, že to neurobila schválne keď do nej vrazila (to je na margo toho uvažovala pri U-TURNE), to čo spravil Keith, popravde nie som jeho fanda a ani Whitney, ale Whitney stála hneď pri ňom a černošky sa tam dotlačili a pretláčali cez neho, myslím, že sa zachoval správne, ja osobne by som ju vypičoval. Ten U-TURN bol podľa mňa zbytočný, pochopili to všetci (už prvé 2 tímy na to srali) a následne aj pri pohľade na tím, ktorý má U-TURN to nechali aj ostatní (i keď samozrejme už nebolo koho obrátiť). Prekvapuje ma, že matka s dcérou, keď o sebe tvrdia, aké sú veľké fanúšičky robia veľké chyby pri úlohach a za všetko môže práve ich povaha (a ich zlý vzťah, skôr ako sestier, ktoré si konkurujú a súperia a nie matky s dcérou, bez rešpektu k staršiemu).

K U-turnu. Shelly a Nici ani (nahlas) neuvažovali že by obrátili Misti a Jima, bolo evidentné že tie zostrihy tam dala produkcia kvôli "efektu"(+cliffhanger pred reklamou). Nici sa taktiež nikde nevyjadrila že ju Misti "nabrala" úmyselne, a tento "incident" prakticky vôbec neriešila.
Ty si zrejme musel pozerať nejakú inú verziu... Mrkni sa na ten "súboj" ešte raz. Shelly a Nici už boli nastúpené pred tým Maročanom, zatiaľ čo Whitney sa tam ešte len trepala z "čakárne". V epizóde je jasne vidieť ako to bolo naozaj...
Obrázek
A uveď mi prosím nejaký príklad veľkej chyby ktorú tie dve urobili pri úlohách...

Je celkom zrejmé prečo ti tento tím vadí... (farba pleti)

Ja som stále čakal kedy z fóra zmiznú rasistické/homofóbne príspevky/poznámky niektorých užívateľov(ktoré sa tu začali v hojnom počte v novej TV sezóne objavovať), neskôr som dokonca dačo nahlasoval, vzápätí sa opäť strhla "diskusia" plná rasistických poznámok(pri minulej epizóde Survivor - cigoši, černoši, indi), ktorej výsledkom bolo to že ban dostal človek(Murphy) ktorý si dovolil v jeho príspevku menšiny obraňovať a všetci rasisti obišli bez následkov. A teraz pozerám že takýmto prejavom sa už nebráni ani hlavný admin...
Takže asi tak...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod milan » 25 říj 2014, 16:25

Mne nevadí že sú černošky, len som ich definoval, keďže si nepamätám mená (1/2 až 3/4 mien neviem), neviem čo je rasistické na tom, napísať černoška? Keby som napísal neger, tak vtedy by si mohol napísať, že som rasista, ale vôbec nevidím, nič zlé na tom oslovení, v US sa bežne používa black man - black woman, je to dokonca žiadané v rámci definovania aby to nebolo rasistické (i keď originálne sa používa afro-američan, ale pri black man / blak woman do teba nebude nikto nadávať), si pozri aj napr. Survivor SA (začiatok S5), kde dokonca v krajine, kde bol apartheid, ak nevedeli pri výbere meno (nezapamätali si alebo nepočuli) hovorili niečo v zmysle "pekný čierny muž v žltej košeli" (samozrejme príklad), takže nevidím nič na tom, označiť niekoho za černocha, to potom aziatov mám označiť ako? Kebyže napíšem, pri aziatovi že "žltý" tak vtedy by to bolo divné a nežiadúce. Strašne tieto zbytočné veci riešiš, mne je jedno či je niekto biely, žltý, čierny, hnedý, alebo je teplý či hetero, vôbec to neriešim, len sa mi to dobre definuje, keď si nepamätám mená hráčov, ktorým nefandím.
Keitha & Whitney nemám rád, zhnusili sa mi v Ponderose čo som ti aj už raz písal (myslím, dokonca že aj pri tejto sérii, ale nejak si "zabudol" alebo nechcel vidieť, je mi to jedno), nemá to nič spoločné s tým, že sú zo Survivor, ja ich proste ako celok - pár nemám rád, možno aj preto, že Whitney s ním laškovala v dobe, keby bola vydatá - to že bola pred rozvodovom, alebo ako to obhajovala je nepodstatné (niečo podobné, v horšom merítku sledujem teraz v AU BB).
Riešil som to oznámenie, ktoré si dal, písal som dotyčnému, čo sa týka Survivor, to nech rieši Earl, Angie, Rendy a ľudia z vedenia, ktorí tam diskutujú alebo chodia pravidelne čítať, ja som sa tam vyjadroval k problematike Indov, respektíve k Srí Lanke, Murphy dostal ban za tie narážky na mňa, ktoré si už dovoľoval pri S28, a aj na webe, všetko som mu spočítal a rozlúčil sa s ním.
To ako sa kto vyjadruje je vizitkou jeho, nie mojou, je smiešne z tvojej strany útočiť na mňa za môj slovník, keď máš pred očami môj podpis (z ktorého si si z xy rokov dozadu zapamätal Whitney), kde mám moslimov, židov, černochov, aziatov... :mrgreen:
Je prdel, že neriešiš, že nazvem gayov gaymi, ale keby napíšem, že aziati, tak ma tu hneď odstrelíš :D

Slovo "černoch" v našich RASISTICKÝCH médiach:
Americká debata o rase a rasizme
Na Slovensku čoraz viac rezonuje verejná diskusia o rasizme, ktorá sa nápadne ponáša na debatu o postavení černochov v Amerike. Kde končí „biela vina“, či „systémový rasizmus“ a začína zodpovednosť farebných

Komentár: Ale v Amerike lynčujú černochov...
Médiá píšu, že usmrtenie čierneho mladíka Trayvona Martina rozdelilo Ameriku. V skutočnosti len obnažilo priepasť, ktorá bola medzi občanmi USA stále prítomná.

ZAHRANIČIE: Čierny prezident prebudil rasizmus
ZAHRANIČIE: Čierny prezident prebudil rasizmus


Dúfam, že nieje rasistické, že som označil tieto slová tučnou čiernou farbou :mrgreen: (články náhodne vybrané cez Google)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod XtttX » 25 říj 2014, 17:13

Aj keď si po 5. epizóde nie si schopný zapamätať mená súťažiacich, označovať niekoho ako "černocha" je prinajmenšom politicky nekorektné. Shelly a Nici sa dajú úplne jednoducho "identifikovať" ako "matka s dcérou"(čo je konieckoncov aj ich hashtag), a nazývať ich černoškami je rasistické. Písal by si napr. o takej Kym a Alli ako o beloškách? Nie...

A aj oslovenie "black man/woman" je prejavom rasizmu. Len tak na okraj... V TAR FE bola rodina ktorá sa volala "Blacks" a zhodou okolností sa jednalo o afroameričanov. Tesne pred štartom série, počas príprav, keď sa tímy ešte nepoznali a boli len dakde zhromaždení, ľudia s produkcie sa pred ostatnými bavili o "Blacks family". Ostatní súťažiaci boli zhrození keď ten rozhovor počúvali. Takže toľko k tomu ako je takéto pomenovanie vnímané medzi ľuďmi, obzvlášť ak sa jedná o multikultúrnu spoločnosť. (O príhodu sa na internete podelila jedna zo súťažiacich, a vraj sa na tom spolu s Blakovcami neskôr kvalitne zabávali. :D )
Ako by si chcel aziatov označovať??? Je niečo iné keď sa o aziatoch bavíme na inteligentnej úrovni ako o rase, a keď pozeráme reality show, kde človeka ktorý má meno označíme ako aziata.

Samozrejme si pamätám čo si nedávno písal ohľadom Keithney, moja narážka bola ale tentokrát myslená úplne inak. Narážal som na "pózu" ktorú si nahodil, nezmyselné očierňovanie Survivor a velebenie iných RS. Ako príklad uvediem tú trápnu provokácia čo si mal donedávna v podpise... Big Brother > Survivor. Nehovoril si pri štarte tejto stránky že web bude miestom kde sa budú rešpektovať rôzne RS, každý sa bude vyjadrovať k RS ktoré ho bavia, a nebude "znechucovať" ostatné RS pre ich fanúšikov?
Ďalší príklad... Tvoj aktuálny podpis. Nesnaž sa mi nahovoriť že z tých pár sérií TAR čo si videl máš viac favoritov ako za celú históriu Survivora.
Hayden... Poznámky typu ako si ho neznášal v BB pred štartom BvW, a následne, príspevky o tom aký je úžasný, jeden z naj hráčov v Survivor, len aby si ostatným dokázal aký je BB skvelý(lepší než Survivor). A teraz ho máš navyše aj v podpise... Sorry, v BB bol Hayden možno fajn, ale v Survivor to boli len svaly bez štipky charizmy, vôbec ma nebavil, a to som sa na neho celkom tešil(o čom som písal aj na fóre, možno sa pamätáš).

Hej, vyjadrovanie je vizitkou daného človeka. Lenže tu sme na fóre, a ak sa niekto vyjadruje nevhodne, ty ako admin by si to mal riešiť, ak chceš diskusiu udržať na slušnej úrovni.

K tým článkom... Všetky boli o rasizme, takže farba pleti tu bola použitá úplne v inom kontexte. Ale oceňujem snahu...

VIeš čo, nechajme to tak... ;)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod honzavohralik » 26 říj 2014, 14:30

Do debaty nahoře se radši zapojovat nebudu. Snad jen nesouhlasím s milanem, že Shelley a Nici udělaly chybu při použití U-Turn. Nemohli vědět jestli Keith a Whitney zvládnou Detour za 5 minut a nemohly vědět kolik týmů ještě dělá tu s čajem, takže to byl pochopitelný krok, navíc za nimi bylo 5 dalších týmů, takže i kdyby to věděly, tak to smysl mělo. Navíc Keith a Whitney patřili k silnějším týmům a Shelley a Nici nevěděly, kde jsou Misti a Jim. Takže to podle mě byl chytrý krok.

Co mě více šokuje je, že nikdo další nepoužil U-Turn na Misti a Jima. Jo, vzhledem k tomu, jak to celé dojebali Keith a Whitney by to nemělo smysl, protože kdyby oni skončili 2. Detour, tak jsou Keith a Whitney teprve na jejich první, ale to že to nikdo ani nezkusil, co se týče třeba prvních týmů Kym a Alli nebo Adama a Bethany bylo špatné. Vážně doufám, že přijdou o ten Save co nejdříve.

Keith a Whitney mi nevadili, snad jediný důležitý moment jejich byl v E1, kdy přesvědčili Michaela a Scotta a Lisu s Michelle k tomu, aby vzali penalizaci. A možná "dnešní" hádka s Shelley a Nici, kde podle mě oni dva nebyli v právu, ale to je úhel pohledu. Pokud tam přistupovali stejně jako tým a Whitney byla za Shelley a Nici, které tohle zmínily, tak tam měly jít první ony dvě, protože nakonec je Whitney stejně ve frontě předběhla.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod brninho » 26 říj 2014, 15:35

Přesně to, čeho jsem se obával...všichni letěli stejným letadlem. To jsem jedinej, kdo se cítí ochuzenej tím, že se na letištích nebojuje o minuty?
Nejvíc na mě v téhle epizodě kromě cyklistek zapůsobila Bethany, fakt ta holka si zaslouží velkej palec hore, ze začátku jsem byl vůči ní zdrženlivej, člověku se dere na mysl, že jí bude produkce protěžovat, ale co předvedla v téhle etapě se svým handicapem, to bylo neskutečný :idea: Nici je hrozně na přesdržku, právě proto si přeju, aby ještě s její matkou nějákou dobu vydržely, mohlo by se ještě něco zajímavýho odehrát :D Každopádně strategicky jim to nemyslí, byly u U-turnu v celkem dobré pozici a podle mě je přemohly emoce, s mozkem to otočení Keitha a Whitney nemělo nic společnýho. Jsou jeden z nejslabších týmů a dál už U-turn nemůžou použít.
Keith s Whitney už mi nebyli tak nesympatičtí jak zpočátku, nicméně není jich nijak zvlášť škoda.
Fandím:Wrestleři, Bethany, Cyklistky

Btw. ten trend posledních dní tady na fóru ohledně těch rasových záležitostí moc nechápu, ten hloupej Dejvyho koment měl být smazanej a neřešilo by se nic. Sakra "známe" se tady většina už delší dobu a tyhle věci se vytahujou až teď. Jinak ovšem s XtttX v mnohém v téhle debatě souhlasím...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Doki » 27 říj 2014, 10:55

Tradičně vynikající díl.
Bylo jasně vidět, že k tomu chlápkovi s obálkou došly první Shelley & Nici a Keith musel ještě čekat na dobíhající Whitney, takže si myslím, že Shelley v tomto sporu měla pravdu s tím, že tam musí být oba členové týmu (jako na podložce u Phila). U-Turn podle mě použily dobře, vůbec nechápu, proč všichni říkají, že měly dát U-Turn zubařům, když ani nevěděly, jestli jsou za nimi... Každopádně vyřazení Keitha & Whitney je mi celkově jedno, nevadili mi, ale nefandil jsem jim.

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod lord_night » 29 říj 2014, 17:48

Dobrej díl! Afektované černošky mě dosti vytáčí, vyloučení K&W mi nějak nevadí, zase moc výrazní mi nepřišli...jinak vše důležité bylo snad už řečeno výše
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod torciollo » 30 říj 2014, 15:55

XtttX píše:...nazývať ich černoškami je rasistické. Písal by si napr. o takej Kym a Alli ako o beloškách? Nie...


To nějaká nová móda teď do všeho nesmyslně tahat rasismus nebo co :? Za chvilku pomalu, aby se bál člověk na černocha jenom podívat... Já když sleduju soutěž, kde je 10 párů bělochů a 1 pár černochů, tak mi přijde celkem logický, že o nich budu taky mluvit jako o "těch černoších", stejně tak, kdybych to bylo naopak a byl tam jeden pár bělochů, tak budu klidně říkat "ti běloši" nebo jeden pár starších lidí mezi studenty, tak budu říkat "ti důchodci" atd. atd. Asi jsem taky rasista no :D

Jinak k dílu, celkem mě potěšil, zdálo se, časově náročný speed bump, já zas čekal něco ve stylu "udělej tři dřepy" :D

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod perr » 08 lis 2014, 18:58

Další pěkná epizoda, za Afriku jsem rád, dobrá změna oproti předchozím řadám. Zubařům pomohlo, že epizoda nebyla zas tak lineární a vše se dalo dohnat, dnes když měli trochu nahnáno, tak nebyli zas tak protivní přehnaným sebevědomím a působili celkem v pohodě. Bethany velmi sympatická v přístupu jak chodí na úkoly, kde je jasné, že bude v nevýhodě a pere s tím. U drhnutí kůže jsem čekal víc problému, ale všichni to zvládli, zato wrestleří i zubaří opět potvrdili při čaji, že detaily nejsou jejich silná stránka. Keith se zbytečné hádal, i když si myslel, že má pravdu (kterou ve skutečnosti neměl), tak to měl diplomaticky ustát, každopádně nakonec je to závod nestálo, celou dobu na posledním úkolu bylo vidět, že nejsou dostatečně soustředění a nevěří si. Jsem nepochopil proč černošky sebou tahaly ten buben a proč jim to prošlo, měl je Phil poslat zpátky ho vrátit(i když by to nic nezměnilo). Trochu nepříjemně překvapilo, že nikdo nechtěl dát zubařům U-turn. Vypadnutí Keitha a Withney nevadí, je tam hodně sympatičtějších týmů.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod sirek » 05 úno 2016, 16:39

Všechno co chci napsat už bylo napsáno výše, takže jen několika slovy:
Tenhle díl mě dost bavil. Ale naštvalo mě, že nikdo nepoužil U-Turn na Misti s Jimem, mohli by je zbavit to Saveu. Keitha s Whitney jsem v závodu tolik nevnímal, podle mě byla v právu při té hádce Shelley s Nici. A trochu mě mrzelo, že ten U-Turn byl použit jen jednou, proč to je pak Double?


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti