TAR S25 (US) - Epizoda 6

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:42

6. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod EdBrush » 01 lis 2014, 06:50

Epizoda mi udělala maximální radost.

Matka s dcerou venku, sláva! Vzhledem k tomu, že dostávaly minimum prostoru v epizodě a jak se zadrhly už na začátku, tak to hodně napovídalo. Popravdě řečeno se i divím, že se vůbec dostaly takhle daleko. Můžou být rady, patřily rozhodně k nejslabším týmům a pořád mě serou tím U-turnem na Keitha s Whitney..."karma se o všechno postará" :fuck:

Bethany mě dostává, jak všechno zvládá na pohodu. Na mysli mám hlavně lezení na střechu po žebříku a tahání sena nahoru a hlavně roadblock. Taky obdivuju, jak jsou oba s Adamem neustále v klidu, nevztekají se a podporujou se 24/7. Snad úplně první tým v TAR, kterej se nikdy ani náznakem nehádá. Nemuseli by ale v každým díle 3x pouštět Adama, jak ho Bethany překvapuje...už jsme to slyšeli.

Škoda, že Kym s Alli měnily detour, mohly být klidně zase první. Zajímavý je, že většina volila kozy místo stavění stanu. Ať mi nikdo neříká, že to trvá cca hodinu postavit ten stan. Ze zubařů by mohl závodit vlastně klidně jenom Jim, odvede asi tak 90% práce, dokonce i to šití :D Wrestleři...to je kapitola sama pro sebe. Robbie trolluje Brooke při dojení, Brooke děla elbow drop s balíkem sena a oba k tomu pronáší neuvěřitelný moudra. Tak nevím, jestli vůbec závodí nebo jenom nahání fame v televizi. Jak se tihle 2 pořád drží v závodě? :?

Na vítězství určitě tipuju někoho z trojice zubaři, surfaři nebo cyklistky a nemůžu se dočkat příští epizody....to lezení mezi mrakodrapama :hungry:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod milan » 01 lis 2014, 15:18

Mňa Brooke & Robbie bavia a to max., nie sú to favoriti tejto série, stále sú niekde v strede (alebo si zachraňujú zadok na poslednú chvíľu), ale môžu ešte prekvapiť, celkom vtipná dvojica. Bethany si úžasne dáva úlohy, ak si porovnáme handicapovanú babu bez jednej ruky s víťazom S24, ktorý stále vyplakával, tak tu je ten rozdiel (a o účasti v RB ani nepíšem, proste Bethany je úžasná v tomto, ja som prekvapený, aké heroické výkony podáva, len ma štve ten edit, ktorí z nich robí miláčikov série). Cyklistky sú tiež skvelé, páči sa mi tá ich chémia, proste idú si svoje (podobne ako Brooke & Robbie, ide o celkom nenápadný tím, ktorý môže pokojne vyhrať). Matka s dcérou out, jo ten afekt bol na držku, tam bol hlavne problém vo vzťahu jednej k druhej, nefungovalo to a tá atmosféra sa prenášala do úloh (nervozita, pripomínali mi ale Dvojčatá). Čo ma prekvapilo bolo, aké problémy mali Vedkyne (už keď Brooke poskladá skôr tajničku je samo o sebe divné, v priamom súboji), nepozornosť na cestách, pri tých vreciach (tie tam ukradli vrecia z vedlajšieho stanoviska), proste priveľa chýb, ktoré ich ale neodrovnali (ale neboli ďaleko od vypadnutia). Celkovo som si myslel, že ma Maroko v tejto epizóde už bude baviť (nemám rád 2 epizódy po sebe na jednom mieste), ale ako prišiel na rad kaňon, tak to bolo skvelé. Som zvedavý na budúci diel, Zubári (ktorí ešte majú SAVE) a Surferi (s EP) majú najskôr finále isté, o to tretie miesto sa počas zvyšku závoda pobijú Cyklistky a Wrestleri (môj tip).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod honzavohralik » 01 lis 2014, 19:04

Pro mě zatím asi nejslabší epizoda, přišla mi dost nudná. Většinou mě nebaví, když jsou dvě etapy v jedné zemi, ale tady mě ani nebavili ty úkoly. Roadblock byl asi nejslabší, protože pokud by ho někdo nequitnul, tak ani nezamíchá pořadím.

Z Misti a Jima se mi zvedá žaludek, vážně je nemám rád a pokaždé když je vidím mi na mysl přijdou dvě myšlenky. Jaktože mají stále Save?!!!! Nemyslím jen tu nevyřazovací etapu, ale sakra kdyby se na ně dohodli na U-Turnu. A jejich další vítězná etapa, nevím jestli je to jejich editem, ale jsou mi naprosto proti srsti. Hlavně ty jejich hvězdičky na úsměvu. Jestli vyhrajou, tak to pro mě bude velké mínus téhle série.

Shelley a Nici. :( Mrzí mě, že odešly zrovna ony a nudná byla epizoda taky proto, že jsem věděl už od půlky, že jdou ony. Bylo to jasné, když jsem viděl Roadblock. A strašně mě naštval Phil, protože i když řekl, že jsou vyřazeny, tak jak pak říkal, "I am happy to," tak jsem myslel, že nevypadly. Taková malá jiskra naděje. Celkově se mi nelíbí, že už pro ně asi ani nemá váhá dát do dílu "You are team number." Stačí to přece napsat... Jakože on už si to stejně Phil říká jak chce, když je nechává hádat a kdo ví co všechno. To je jako kdyby Jeff říkal "Hádejte kdo je dvanáctým vyloučeným a třetím členem poroty? No, jseš to ty Shelley. Tak čau." TAR ztrácí řád a to je pro mě docela mínus.

Fandím: Adam a Bethany, Amy a Maya, KYM A ALLI
Nevadí mi: Tim a Te Jay, Brook a Robbie
Ať vypadnou: Misti a Jim
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Pepi » 01 lis 2014, 20:26

Konečně jsou Shelley & Nici - a.k.a. #MomDaughter, chcete-li, venku! :dance: Absolutně nepotřebné a absolutně nudné, až na Niciino zakopnutí před Pit Stop v ep4, hráčky.

Celou epizodu jsem se soustředil jen na to, jak si vedou Kym & Alli a Brooke & Robbie, asi jediné snesitelné zbývající týmy.
Mrzí mě, že se Kym & Alli zbytečně zdržely kvůli Detouru, každopádně tak i tak by Misti & Jim nejspíš dorazili první. Líbilo se mi, jak Kym & Alli vybíraly podle toho, co je větší sranda, než podle toho, co je lehčí, ikdyž pak teda dvakrát měnily Detour.:D:D Jsou prostě nejlepší!

Taky mě celkem štve, že jsou často Misti & Jim první + Amazing Save... zřejmě ale ostatním týmům nevadí, že jsou často první a mají Save, když je minule žádný z nich ne U-Turnoval, tak ať si teda serou do bot dál, jejich blbost...

Epizoda mě celkem, pokud nepočítám, kdo dorazil první do cíle, bavila. Těším se na další sobotu.:)
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod XtttX » 01 lis 2014, 21:48

Epizóda celkom fajn, ale nebavila ma až tak ako tie predchádzajúce.

Opäť ďalšie "samošoférovanie" - :idea: .

Hneď v úvode sa moje obľúbené tímy ocitli na chvoste, takže som sa psychicky pripravoval na vylúčenie niekoho z mojich favoritov.
Shelley a Nici... :( :( :( Celé zle... Ale aspoň tú polovicu série nám rozžarovali naše obrazovky(veď sme o ne takmer prišli už v Anglicku...). Z rôznych dôvodov odmietam špekulovať o ďalšej AS sérii, ale ak by nejaká predsa len bola, tento tím si jednoznačne zaslúži pozvánku!!!

Obrázek
<3 <3 <3

milan píše:Matka s dcérou out, jo ten afekt bol na držku,

O akom afekte to točíš? Veď sa chovali úplne prirodzene...
Keď už by som mal niekoho zo súťažiacich označiť za afektovaného, bola by to Brooke. To hranie na kameru z jej strany mi príde až príliš... (Skákanie po tom vreci, "show" na tom mostíku...)


K možnosti obrátenia Misti a Jima v minulej etape(reagujem na názory v tejto téme)... Čo by z toho daný tím mal? Akurát by si nezmyselne vyplytval možnosť použiť U-turn v neskoršej etape, a reálne by hrozilo že by im túto "láskavosť" Misti a Jim práve vtedy mohli aj vrátiť. SAVE ostatné tímy NIJAKO NEOHROZUJE. Omnoho logickejšie by bolo obrátiť Adama s Bethany, ktorí majú EP. Ten už ohrozuje aj ostatných... Ľahko sa môže stať že sa nejakí tím ocitne spolu s A/B pozadu, a jejda, Bethany vytiahne EP...
Ja úprimne pochybujem že Misti a Jim budú nútený do tej 9. etapy SAVE aj použiť...

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Doki » 02 lis 2014, 21:25

Epizoda nebyla nejhorší, ale zatím nejslabší ze série.
Je škoda, že Kym & Alli znovu nevyhrály, ale podle mě by neskončily dřív než Misti s Jimem i kdyby dvakrát neměnily Detour. Co se týče Detouru, úkol s máslem mě bavil, stavění už tolik ne.
U Roadblocku mě celkem štvala Brooke, když si u té skládačky pořád stěžovala, že ji nechápe... Příště trochu pozitivity. :heat:
Shelley & Nici mě docela bavily, byl to zábavný tým, takže mě trochu mrzí, že odešly zrovna ony.

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod lord_night » 03 lis 2014, 09:39

Dost už tady bylo řečeno, tak jen krátce...další etapa v Maroku mě moc nenadchla, úkoly nijak extrémně složité, i když třeba časově náročné. Každopádně klobouk dolů před Bethany, neuvěřitelně si to dává. Wrestleři, to je kapitola sama o sobě, né že by mě extrémně bavili, ale ani mi extrémně nevadí. No a nikomu jsem nepřál víc, než Shelley & Nici , aby zabloudili. Až do konce jsem se modlil, aby Phil neřekl, že je to neeliminační etapa. Takže sláva, jsou venku! Nicméně, že etapu vyhráli zubaři, mi dojem z etapy trochu kazí, nějak mě iritují, i když se zdají být silným týmem.
The world is waiting for you!!!

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod perr » 14 lis 2014, 21:37

Slabá epizoda, mínusem určitě opakování Maroka a taky nepříliš velká dramatičnost, kladem naopak řízení a taky vypadnuvší dvojice. Zklamaly nepozorné vědkyně a netrpělivé cyklistiky, naopak opět potěšila Bethany.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod sirek » 05 úno 2016, 16:47

V porovnání se všemi epizodami bych tuhle označil za skvělou, ale v této sérii asi nejslabší. Hlavně protože pořadí týmu se určilo ještě před Objížďkou a to že vypadnou Shelley s Nici bylo taky jasné dost brzy.

Objížďka podle mě nebyla nic extra, nijak se na ní nedal dohnat čas. Zátaras byl fajn, ale vlastně docela obyčejný. Obdivuju to, jak Bethany skládala tu skládačku, ona je fakt skvělá... A to nejen tohle, zvedání balíku sena by mohlo dělat problém i člověku s dvěma rukama, a předvedla se taky v minulém díle.

Trochu mě štve další výhra Misti a Jima, jsou mi dost nesympatičtí.
Kym a Alli jsou fakt skvělý tým, hrozně mě baví. A stejně tak Maya s Amy (i když trochu mě zarazilo, jak dlouho Maye trvalo složení skládačky... Celkově dělaly dost chyb).Jediné dva týmy které zrovna nemusím jsou hlavně Misti a Jim, neutrální vztah mám pak k Brooke a Robbiemu, kteří jsou fakt hrozně hloupí, na druhou stranu alespoň pobaví.

Matku a dceru jsem měl docela rád, s jejich vyřazením jsem se smiřoval už u druhé epizody při souboji s Dennisem a Isabelle, potom u čtvrté... A tak mě překvapilo, že se dostaly tak daleko, na to, že patřily mezi ty slabší týmy.

Mno, trochu znuděný dojem pak spravila ukázka na konci. Fakt to vypadá docela epicky :o


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů