TAR S25 (US) - Epizoda 7

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:43

7. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 08 lis 2014, 11:07

Skvělá epizoda, ale nevyřazovací etapa mě zase nepotěšilo. Proč vždycky zachrání někoho koho nemám rád, nebo na kom mi nesejde?
Etapa v Itálii byla skvělá, i přestože je to z Evropy asi nejnavštěvovanější TAR země a v Palermu už byli mě etapa strašně bavila a byla velmi povedená. Škoda, že nedali ještě jednou Florencii, která byla jen v S13, kde potenciál a krásu města moc nevyužili.

Misti a Jim. :vomit: Panebože, představa, že se na ně budu muset dívat až do finále s obrovskou pravděpodobností, je vážně děsivá. A ani to, že se trochu bavili s Kym a Alli z nich pro mě neudělalo o něco lidštější tým. Vážně doufám, že jim aspoň vybuchne ten Save. Do kdy ho mají? A kdyby vypadli těsně před finále, byl bych rád. Ale pořád můžu doufat, že poslední etapu budou mít smůlu. To už se stalo kolikrát a třeba se bude opakovat S17. :idea:

V tomhle díle mě strašně začali štvát Tim a Te Jay, ty jejich menší hádky a pak chování, když bojovali na Detour o to 4. místo v kostele, které jim nakonec taky nic nevyneslo. Přišlo mi vážně hnusný, jak Te Jay vystrčil Mayu, když běželi nahoru do věže. Aspoň jim to karma vrátila a kdyby nepřežili příští etapu se Speedbump, tak budu jen je rád, protože by mi to nevadilo ani teď. Zajímavý, že dřív jsem je měl docela rád.

Amy a Maya, konečně nebojovali jen o poslední místo, i když to tak chvílemi vypadalo. Snad se udrží ještě o trošku dýl.
A doufám, že na Maltu zase nepojedou první zubaři, protože jejich pátou výhru jim vážně nepřeju. Jsou mi nesympatičtí, jsou Abbie a Ryan + Rachel a Dave 2.0. To jejich sebevědomí, že vyhrajou ještě pátou, se JIm poměrně rychle oklepal z tý nevyřazovací.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod milan » 08 lis 2014, 12:50

Ja som sa bavil celý diel, dostala ma správa na zadnom okne auta. :lol: Ten záber na Jima, ako leží na zemi a chrápe, to len podčiarkol, "autodráha" bola skvelá, som čakal či sa niekto nevyklepe :mrgreen: Brooke tam predviedla 2 momenty, 1 - za ktorý jej fandím, tá súťaživosť a predbehnutie pánov, a ten 2 - za ktorý trošku stratila sympatie, tá grimasa v aute.
Maľovanie na strop sa nezdá, ale je to ozaj ťažké, nielenže to dá zabrať rukám a svalom, ešte musite dávať pozor na detaily, z tohto hľadiska mi prišla opera jednoduchšia. Neeliminačné kolo sa dalo očakávať, keďže TAR malo výročie.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod brninho » 08 lis 2014, 15:33

Skvělá epizoda, konečně se neletělo jedním letadlem a byly nějáké časové rozestupy. Kym je boží :love: , sex appeal může rozdávat plnými hrstmi, celkově jsou cyklistky jedním z mých TOP ženských týmů, tohle jsou all-stars :idea: Jima s Misty označily naprosto trefně a vlastně celej ten průběh hry, kdy tyhle dva páry byly furt spolu tím byl dost opepřenej :D
Tima a Te Jaye bych klidně oželel, nicméně NEL asi většina z nás očekávala. Ukázka příštího dílu vypadá dost dobře, snad se Misty a Jim konečně zadrhnou.
Přílohy
Buzz_Lightyear_out_of_the_box.jpg
Kvízová otázka: kdo ze soutěžících se podobá Buzzovi Rakeťákovi? :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod XtttX » 08 lis 2014, 15:37

Ten "nový" edit je úplne príšerný... Veď načo by sme ukazovali čas štartu Amy a Mayi, že? Nech teda tie časy neukazujú vôbec(TAR evidentne speje do tohto štádia...). Pôsobí divne keď ich pri niekom ukážu, a pri niekom nie.
Pit Stop... To je des. Ja som si vždy užíval reakcie tímov keď sa dozvedeli umiestnenie, lenže v tejto sérii nám strih pri polovici tímov ani neukáže ako im ho Phill oznámi. Ale o nútené "šaškovanie" ukrátený nie sme...
A to vyeditovanie mien keď Phill oznamoval TT že dobehli poslední? :vomit:
Misti a Jim sú neuveriteľne predetitovaný, a to pritom kecajú prakticky stále o tom istom. Naopak, o takej Amy s Mayou pomaly ani nevieme že tam sú. A že sa v tejto epizóde vyskytli minimálne 2 scény ktoré si zaslúžili byť z ich strany okomentované...

Správanie niektorých tímov v tejto epizóde bolo na facku...
Brooke a Robbie sú neskutoční sedláci. Tá neúcta k miestnym ľudom či kultúre... To ich "spievanie" mi prišlo vyložene trápne. Evidentne za vrchol "umenia" považujú ten ich wrestling.
Čo tam v úvode preboha predvádzali Kym a Alli? Všetky ostatné tímy sú podla nich nudné, len oni sú superúžasné... Ten nápis??? Nie, neprišlo mi to vtipné...
Jima už nemá cenu komentovať.

Úprimne, dosť sa bojím záveru sériu. TT a Amaya pravdepodobne vypadnú v nasledujúcich 2 etapách, a to čo na začiatku vyzeralo ako úžasná séria už nemusí byť také skvelé.
Misti a Jim a Adam a Bethany majú prakticky isté finále, a nedajbože sa k nim namiesto Kym a Alli(resp. by sme sa dočkali prekvapenia) pridajú wrestleri, jedna z najslabších finálových zostáv je na svete.

Etapa bola inak urobená veľmi pekne.
Bol som celkom prekvapený ako tímy zvládli to maľovanie, očakával som niečo takéto:
Obrázek

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod lord_night » 09 lis 2014, 11:53

Super etapa! Team NO-FUN mě fakt nebere, i když pořád vyhrávají. Cyklistky jsou prostě boží 8) Motokáry parádní, soutěžící si to jistě užili. Brooke dostávala snad orgasmus, nicméně ty její grimasy, v autě si mohla odpustit. Detour - vybral bych si taky malování, nicméně opera se nakonec zdála dost jednoduchá. No že T&T zůstali - nevadí mi, ale obešel bych se bez nich, nicméně NE leg se dal očekávat.
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 10 lis 2014, 19:57

Mě překvapuje, že tu víc lidí píše, že čekali, když je to 300. etapa, že to bude nevyřazovací. Mě přišlo, že to bude logicky naopak, že budou chtít udělat nějakou těžkou etapu s vyřazením.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod EdBrush » 12 lis 2014, 02:43

Že to byla třístá etapa jsem vůbec netušil, kdyby to Phil nezmínil. Epizoda jako taková byla dobrá, akorát mohli zkusit jí udělat něčím víc epic, když je to takhle kulatý číslo.

Roadblock s motokárama byl ale skvělej, jenom škoda že nemohli startovat úplně všichni naráz a produkce neměla koule na to poslat je spíš směrem dolů s kopce. Nějáký strkanice a předjíždění by byly libový a taky by chlapi neměli evidentní váhovou nevýhodu. :hungry: K detouru asi tolik, že mi není jasný proč se všichni hrnuli do malování fresek.

Jinak jako obvykle byla radost sledovat Kym s Alli soupeřit se zubařema plus nějáký to pomlouvání za zádama :D Baví mě je sledovat a taky to, jak si týmy na čele závodění užívají, kdežto týmy vzadu vyšilujou apod. Nevyřazovací kolo (bohužel) zachránilo tým, kterej mě nezajímá a občas jsou mi i protivný, ale ze začátku se zdáli daleko horší. Misti a Jima stejně asi uvidíme ve finále, mají ještě na 2 etapy save a minimálně jednou se ještě nebude vyřazovat nebo možná dvojitá etapa? Hůř jak 4. snad nemůžou být, takže finále doufám ve složení surfaři, zubaři a cyklistky, zbytek je podle mě stejně o stupeň níž. Wrestleři jsou tak alespoň o 3 a vůbec mi nejde do hlavy, jak se tihle neskuteční burani pořád drží. To jejich posmívání se místní kultuře a jejich hlavní starosti typu zaběhali/zaposilovali jsme si dneska...ufff, typický paka z posilky.

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod perr » 02 pro 2014, 21:01

Sicílie byla super. Motokáry se mně líbily, jsem čekal aj nějaké bouračky, ale zvládli to dobře. Na objížďce lehčí kostýmy, malování asi pomalejší, ale výtvory docela překvapily (když se to třeba srovná s opisem kroniky nebo čeho v předešlé řadě) Nevyřazování nepotěšilo, bych se bez posledních obešel.
Fandím: cyklistkám
Ven: wrestleři


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti