TAR S25 (US) - Epizoda 9

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod milan » 22 lis 2014, 13:00

9. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod XtttX » 29 lis 2014, 03:37

WOW... V sérii sa už objavilo pár úloh ktoré boli robené "špeciálne" pre Bethany(čajový servis, nosenie pohárov), no v podstate ju nejako extrémne nezvýhodňovali. No FF v tejto etape... :vomit: To myslia vážne??? Kym a Alli... :( :( :( Ich vylúčenie mrzí o to viac že bolo za takýchto okolností.
Aj keď si odmyslím fakt že v caste máme profesionálnych surferov, samotná skratka bola :? :down: :shock: :vomit: .
Viete si na tom surfe predstaviť napríklad Jima? Hneď po Adamovi s Bethany boli na tento typ úlohy "najvhodnejšie" práve Kym s Alli(beriem do úvahy celý cast), no a ako im to išlo sme videli... Vôbec by som sa nedivil ak by kvôli tejto skratke skončili posledné aj bez "pomoci" dotyčného páru.

Na úlohách sa nedal veľmi stratiť/nahnať čas, aspoň to hľadanie "pravého" levíka to trochu oživilo.

U-turn... Vďaka "úžasnému" SAVEu, ostatní ani len neuvažovali o obrátení Misti a Jima. Dúfam že tento twist sa v TAR už viacej neobjaví.

Brooke a Robbie po babách akože chceli aby ich za ručičku doviedli presne k tej obálke? :? A príde mi divné, že na jednu stranu nikoho neobrátia(už len z dôvodu aby si kryli chrbát), no klamanie im problém nerobilo. Amy a Maya nie sú veľká hrozba(oni sami tiež nepatria k najsilnejším závodníkom), a vďaka ich "stratégii" ich takmer nezmyselne poslali domov.
Ale inak v tejto epizóde celkom ušli.

Ani neviem prečo(zrejme edit), tak nejako som v prvé 2/3 epizódy počítal s tým že Amaya vyhraje túto etapu. A oni skončia predposledné... :D Aj tak dúfam že aspoň jedno 1. miesto získajú, ideálne v poslednej etape. ;) A finále dať musia!!!!! Nie, párové finále vidieť netúžim. Obzvlášť keď ho máme garantované v TAR26.

Ukážky na nasledujúcu epizódu - návrat do na Filipíny, switchback!!! :love:

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 29 lis 2014, 12:30

Nějak jsem se přejedl Adama a Bethany, CBS je cpe kudy může, takže se jen začínám modlit, aby nevyhráli. Strašně mi je zhnusila ta Fast Forward, tam mohli dát jízdu na kolech. Prosím, ať klidně mají týmy, kterým fandí, ale snažit se prosadit je je mega trapné. A jestli si tohohle nevšimne ani průměrný americký fanoušek, tak bude TAR pokračovat do S50, kdy se z toho stane nejspíš hraná reality-show a v každém týmu bude někdo s tělesným postižením. Vážně, mě to naštvalo...¨

Kym a Alli :( :( :( :( Bože můj, strašně mě to mrzí, když hledali ty čtyři lvi, tak jsem nehorázně doufal, že se dostanou k tomu správnému dřív než Amy a Maya. Bohužel. Řadím Kym a Alli k jedněm z nejpších F/F týmů v historii TAR spolu s Brooke a Claire, Nat a Kat, Dustin a Kandice, Natalie a Nadiyou, Charlou a Mirnou a Dustin a Kandice. Škoda, že nezávodily před All-Stars, mohly být aspoň nějakou světlou stránkou S24, do které by se snad dostaly. Myslím, že tímhle se s nadějemi na ženské vítězky můžu rozloučit, protože vážně pochybuju, že by se Amy a Maya vůbec dostaly do finále, navíc když vidím ten Switchback, tak tomu nedávám šanci.

Fandím: Amy a Maya???
Nemám rád: Adam a Bethany
Nesnáším: Brooke a Robbie, Misti a Jim

EDIT: Jinak nevím, jestli to někdo postěhl, ale co se týče Average Placing jsou Kym a Alli 3. nejlepší ženský tým. První jsou Dustin a Kandice, druhé Nat a Kat, třetí jsou Kym a Alli spolu s rodinou Godlewski.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod brninho » 29 lis 2014, 13:16

Téhle epizodě nechybělo NIC, za posledních pár sezon si nepamatuju napínavější epizodu...Cyklistek je mi strašně líto, o to víc že při sledovanosti TAR je už asi neuvidíme, nicméně můžou si za to samy, to je potřeba si přiznat. Na místě byly o pár desítek minut dřív než jejich největší konkurenti, v jejich skupině měly ultraslaboučké vědkyně a výsledkově průměrné wrestlery, ten FF, kterej očividně seděl surfařům byla stupidní volba za kterou zaplatily svou další účastí.
Typy soutěžících jako Brooke a Robbie TAR potřebuje jako sůl, mám o afektovanosti Brooke sice svoje mínění, ale týmy které vyvolávají ve hře konflikty mají pro mě vždycky místo, tleskám :idea:
Přístí epizodu snad konečně vypadnou #SweetScientists #CandyGirls nebo jak se jim říká...Zbytečnej tým, vřed na jinak povedené final 5, vtipný nejsou, konflikty nevyvolávají, v jednotlivých etapách jsou vždycky spíš vzadu.
Ale jsem rád, že zpočátku dost průměrná série má slušnej konec, když sečtu sympatie a kvalitu v etapách, nejvíc si výhru u mě zaslouží Adam a Bethany, snad se ale nedočkáme diskutabilního finále jak v minulé sezoně, z toho mám upřímně obavy.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod XtttX » 29 lis 2014, 16:29

brninho píše:Téhle epizodě nechybělo NIC, za posledních pár sezon si nepamatuju napínavější epizodu...Cyklistek je mi strašně líto, o to víc že při sledovanosti TAR je už asi neuvidíme, nicméně můžou si za to samy, to je potřeba si přiznat. Na místě byly o pár desítek minut dřív než jejich největší konkurenti, v jejich skupině měly ultraslaboučké vědkyně a výsledkově průměrné wrestlery, ten FF, kterej očividně seděl surfařům byla stupidní volba za kterou zaplatily svou další účastí.
Typy soutěžících jako Brooke a Robbie TAR potřebuje jako sůl, mám o afektovanosti Brooke sice svoje mínění, ale týmy které vyvolávají ve hře konflikty mají pro mě vždycky místo, tleskám :idea:
Přístí epizodu snad konečně vypadnou #SweetScientists #CandyGirls nebo jak se jim říká...Zbytečnej tým, vřed na jinak povedené final 5, vtipný nejsou, konflikty nevyvolávají, v jednotlivých etapách jsou vždycky spíš vzadu.
Ale jsem rád, že zpočátku dost průměrná série má slušnej konec, když sečtu sympatie a kvalitu v etapách, nejvíc si výhru u mě zaslouží Adam a Bethany, snad se ale nedočkáme diskutabilního finále jak v minulé sezoně, z toho mám upřímně obavy.


Vzhľadom na to že už v polovici epizódy bolo jasné ktorý tím odíde, žiadne napätie pri sledovaní som nepociťoval...

Nesúhlasím že Kym a Alli si za vypadnutie môžu sami. Je to evidentný fail produkcie, ktorá sa už neviem po koľký krát rozhodla zvýhodniť Bethany. Wave world... Človek automaticky čaká že si skúsi len nejakú vodnú atrakciu, a má 1. miesto(netuším prečo by sa ho mali Kym a Alli vzdávať, t. j. kašlať na skratku) v kapse. Veď o tom FF je... Človek ide v podstate na istotu. Musí si vyskúšať nejakú adrenalínovú vec, zjesť miestnu delikatesu a podobne. Proste úlohy ktoré je fyzicky schopný vykonať, aj keď sa môže dostaviť strach/žalúdok.
Táto kokotská FF bola pre niektoré tímy nezvládnuteľná... Neviem si predstaviť na tom surfe napr. Jima, Amy alebo hasičov. Automatická prehra... Keby aspoň ten čas nebol nastavený tak vražedne. Keď to človek v sebe nemá, za pár minút to do seba nedostane. Pri tejto skratke som si hneď spomenul na Viedeň v S23, kde bol RB s tým spievaním(v EL!!!). Tiež neskutočná sprostosť.
To lozenie medzi mrakodrapmi/terapia boli úlohy ktoré sa hodili ako FF omnoho viacej. (FF v F5 etape s dvojitým obratom je samo o sebe na zamyslenie.)

Amaya FTW!!!! Netuším čo ti na nich vadí... Jediný schopný tím čo tam ostal(7. až 5. miesto - :( ).
Zábavné sú(viď Detour), argument že nevyvolávajú konflikty absolútne nechápem, a to že sú takmer vždy vzadu??? No a?
To akože "kvalita" tímu sa hodnotí podľa toho či vyvoláva konflikty/vyhráva etapy???
Dúfam že sa prebojujú do finále, na finálový RB dorazia pol dňa po 2. tíme, jedna z nich superrýchlo vyrieši náročnú finálovú úlohu, cestou do posledného PS sa 10x stratia, potom čo sa im ho konečne podarí nájsť, Maya dobehne na podložku, no keďže Amy nie je taká rýchla, nasleduje niekoľkominútový meganapínavý závod medzi Amy a Adamom s Bethany, ktorí práve odchádzajú z RB, a v posledných sekundách, keď už to vyzerá že surferi Amy predbehnú(už sú cca len pol kilometra za ňou), Amy skočí na podložku a Phill im oznámi že vyhrali milión. :love: :love: :love: :love: :love:




Btw, neviem či má niekto napozeraný TARA, ale ako greeter sa v tejto etape objavila Melody z 1. série. :love:

ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod brninho » 29 lis 2014, 17:35

XtttX :
Ad.1:Já jsem teda napjatej byl, jasně, bylo to dobře sestříhaný, ale historie už pamatuje pár zvratů kdy se beznadějně poslední tým díky failu někoho před ním zachrání.
Ad.2: Je to věc názoru, já bych v jejich situaci spíš bral vrabce v hrsti než holuba na střeše, zvlášť brzo před finále a zvlášť v situaci, kdy sice nevím co to ten "wave world" je, ale je pravděpodobný že to bude sedět nejvíc Adamovi s Bethany...A ta "istota" u FF vždycky neplatí, to si asi nemusíme vysvětlovat. Holky prostě podle mýho měly obětovat možnost vyhrát nějákej blbej zájezd za jistotu že budou pokračovat ve final 4...No a to, že FF byla debilní a jakoby dělaná na míru Adamovi s Bethany s tebou naprosto souhlasím, ale nechtěl jsem psát to, co už bylo psané..
Ad.3: Tady se střetávají naše světy, jak každej vnímáme ideálního hráče do RS. Pro tebe jsou Amy a Maya zajímavé, pro mě prostě nudné. Já v TAR zbožňuju konflikty, proto mě dvakrát nepotěšil konec Shelley a Nici a těch holek, co vypadly první. Rozhodně to nic nevypovídá o kvalitě týmů, ale z mýho pohledu se někteří, kteří nejsou zajímaví ničím jiným můžou právě tou konfliktností vykoupit. Jestli jsou ti Amy a Maya sympatické, tak to respektuju, mě prostě nezaujaly vůbec ničím... :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod XtttX » 29 lis 2014, 18:13

Brninho...

Ad.1: Už v prvých minútach, keď sa edit zameriaval na neistotu Kym a Alli ohľadne robenia FF, som vytušil že je zle nedobre... Tieto súboje o skratku väčšinou končia tím že neúspešný tím v danej etape aj vypadne. Nancy a Emily, Terence a Sarah, Joey a Danny... Bohužiaľ, úlohy boli robené tak že sa na nich nedal stratiť/nahnať čas, takže som neočakával že by cyklistky predviedli comeback.

Ad.2: Neviem do akej miery Kym a Alli tušili o tom že ich chcú ostatné tímy obrátiť, ale zobranie skratky bola logická možnosť ako sa prípadnému obratu vyhnúť. Navyše vždy je tu možnosť, že jednoducho nesadnú úlohy, taxikár nebude poznať cestu a podobne, takže aj z tohto dôvodu to bolo "správne" rozhodnutie. Keď závodia len 4 tímy, býva to veľmi tesné.
Tie skratky sú takmer vždy pár minútovou záležitosťou, kde tímy jednoducho len niečo spravia, a je hotovo. Nedávali im tam veci ktoré vyžadujú nejaké špeciálne schopnosti(balanc), kde je veľká pravdepodobnosť že súťažiaci nemusia uspieť. Takáto bohužiaľ bola táto skratka... Keď majú Kym a Alli napozerané predchádzajúce série, tak takéto niečo jednoducho neočakávali.

Ad.3: Už sa teším na tvoju reakciu po tom ako Amy a Maya celú sériu vyhrajú. :D

Ženstký casting sa v tejto sérii skutočne podaril, s tým musím súhlasiť. Vynikajúco nakombinovaná zostava... :idea: :idea: :idea:
Kym a Alli - alfasamice, po dlhšej dobe opäť nejaký silný ženský tím(v 7 etapách skončili v TOP3)
Amy a Maya - roztomilý "sweathearts" tím
Shelley a Nici - matka s dcérou a ich konflikty, zmierenia... EPIC
Lisa a Michelle - Hot bitches. (Škoda že nevydržali trochu dlhšie...)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod milan » 30 lis 2014, 14:48

Výborný diel, asi najlepší čo som za rok a pol videl (S23, S24 + prvých 8. dielov S25), na začiatku to vyzeralo divne, hlavne ten výber "prvého" letu, tiež mi nieje známe pravidlo o tom, že si nemôžu zmeniť lety, ak to zistia, ešte napr. v kancelárii, ten rozdiel, ktorý mali účastníci prvého letu, bol vlastne rozhodujúci (ak by boli Cyklistky povedzme v druhom lete s favoritmi série, ktorí predtým skončili na prvých 2. miestach, myslím si, žeby do FF nešli, ale samozrejme ťažko súdiť).
Inak som sa celkom divil, že do lezenia išiel Jim, taká drahá bola stavaná pre niekoho ľahšieho, on je dosť objemný, a vôbec sa nedivím, že mal problémy (určite tam bol aj nepríjemný vietor v tej výške). Čo sa týka udalosti, ktoré tam boli.
Treba uznať, že Wrestleri nie sú žiadne hlavičky (ja im fandím, ale robia kopec chýb - zle čítanie inštrukcií a majú aj smolu s taxíkmi), ale na druhej strane Vedkyne im pri tej ich aliancii mohli rovno povedať, kam majú isť (počítali najskôr s klasickou schránkou), tam bolo vidno presne to, čo v min. epizóde pri Cyklistkách, t.j. jedna chce poradiť, druhá má v <>, Brooke je samozrejme konfliktná a vrámci povolania sa vyžíva v tej nenávisti (na jej osobu), preto hrá svoju rolu, ja často pozerám Smackdown a podobné veci, keď zapnem telku, tak to ide na Fandovi a podobne, a presne také typy tam ľudia milujú (alebo nenávidia). Ta masáž bola max. drsná, ale myslím si, že veľa robí aj uvoľnenie, ak sa toho balí a mali napäté svaly, tak to muselo bolieť, hlavne to škrabanie vyzeralo nechutne (neskutočne červená pokožka), mne sa hrozne páčil ten Evil smiech Brooke, i keď potom tiež cítila bolesť, asi také uspokojenie vnútorné ako baby trpia si užívala max.
Zubári inak často idú proti prúdu a volia si veci, ktoré väčšina nie, tie kraby... to mohol byť risk, ale išli si svojim tempom, a bolesť tam musela byť tiež (horúca omáčka ozaj nieje príjemná), no bolo jasné, že s pocitom toho, že majú Save sa moc nepretrhli (ten twist bol fakt na <>).
To, že Brooke zaklamala ohľadne schránky, hold treba si tieto veci skontrolovať, na jednej strane sa "radovali" keď boli pri 3. mieste ako prvé (a nebolo im vôbec divné, že Wrestleri tam nie sú), a potom už to riešili.
Ja mám tiež rád, tieto konfliktné páriky, pozrite len na to, ok spravia si nepriateľov, ale nieje viac falošné, keď sa niekto hrá na neviem akých spojencov a obráti tým? Mohlo aj babám prísť na um, že najskôr po FF sa ide rovno za Philom, tým pádom ten FF bol na prd (jeden z 2 párov, by ho určite absolvoval, ale v podstate to nemohli vedieť, že ktorí, a mohli pokojne obrátil aj Cyklistky, a Wrestleri, ak by chceli tak by sa prispôsobili na základe tabuľky). Zvýhodňovanie Bethany je očividné, ale v US milujú tieto životné príbehy v hocičom (ako napr. oslavovali víťazstvo L.A. po rakovine na Tour de France a podobne).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod lord_night » 04 pro 2014, 13:09

Tak série pro mě tímto dílem skončila, dokoukám to už jen z povinnosti, nemám komu fandit, ty zbylé týmy mi absolutně nic neříkají. Óóó, jaká to bude paráda, že vyhraje tým s handicapem, to tu ještě nebylo, produkce to zařídí -> tohle FF co bylo v této etapě, z toho je mi na blití :vomit: . Nicméně další tým, který doplatil na FF...[spoiler]už jsem podobné zklamání zažil v S20, kde vypadli Joey Fitness & Danny H. kvůli prohře na FF[/spoiler] .Jinak etapa sice dobrá, úkoly nijak kde by se dal nahnat čas...
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod XtttX » 04 pro 2014, 15:49

lord_night píše:Tak série pro mě tímto dílem skončila, dokoukám to už jen z povinnosti, nemám komu fandit, ty zbylé týmy mi absolutně nic neříkají. Óóó, jaká to bude paráda, že vyhraje tým s handicapem, to tu ještě nebylo, produkce to zařídí -> tohle FF co bylo v této etapě, z toho je mi na blití :vomit: . Nicméně další tým, který doplatil na FF...[spoiler]už jsem podobné zklamání zažil v S20, kde vypadli Joey Fitness & Danny H. kvůli prohře na FF[/spoiler]


Ono konkrétne Joey a Danny vedeli do čoho idú(súboj o FF), Kym a Alli nie... Ja osobne nechápem, kde brala Bethany takú istotu ohľadne skratky, keď boli 40 minút za vedúcimi tímami, a získať tú skratku niekto iný(a že bolo úplne logické že na ňu niekto pred nimi pôjde), sú vonku(s istým obratom)... Produkcia???
Mne už lezie krkom jej edit, ktorý nám stále vnucuje aká že je tá Bethany úžasná. (vraj s ňou je v tíme aj nejaký Adam, ale možno je to len klebeta...)
Sorry, ale mne Bethany taká úžasná v závode nepríde... Nech to vyznie akokoľvek hnusne, ten jej hendikep nie je natoľko veľký, aby mala výraznejšie problémy s plnením úloh(btw, je profesionálna športovkyňa). Ešte pred ňou tu bola Charla, Sarah, Luke, Amy... A hej, tí mali "postihnutia" ktoré im účasť v závode sťažovali niekoľkonásobne viacej ako Bethany. A produkcia sa ich rozhodne nesnažila zvýhodňovať, ba čo viac, niektoré etapy boli voči nim pomerne "nespravodlivé". Tu sú niektoré etapy robené vyložene pre Bethany...


Tá F4 je z možností ktoré nám ponúkal cast skôr sklamaním, aj keď vyložene nesympatickí mi tam nie je nikto.
Osobne si najviac prajem výhru Amy a Mayi, a keď nie oni tak Misti a Jim. Jedna zo zostávajúcich dvojíc bude dúfam vyradená tesne pred finále, ideálne Adam a Bethany(v ich prípade sa dosť obávam zmanipulovania finálovej etapy, ako tomu bolo v posledných 3 sériách). Dosť by ma mrzelo, ak by sa v tejto sérii plnej fanúšikov show dostali do finále zrovna tieto 2 superprotekčné "celebritné" tímy.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 04 pro 2014, 20:53

XtttX píše:Ešte pred ňou tu bola Charla, Sarah, Luke, Amy... A hej, tí mali "postihnutia" ktoré im účasť v závode sťažovali niekoľkonásobne viacej ako Bethany. A produkcia sa ich rozhodne nesnažila zvýhodňovať, ba čo viac, niektoré etapy boli voči nim pomerne "nespravodlivé". Tu sú niektoré etapy robené vyložene pre Bethany...
¨

Přesně tak! A proto jí a Adama přestávám mít rád, zhnusila mi je produkce, i kdyby vypadli druzí jako Amy a Daniel, tak je budu mít radši. Bethany prakticky s ničím neměla velký problém a nemusela bojovat, aby zvládla úkol, většinou pro ní byly brnkačka a nebo přímo stavěné tak, aby je zvládla ona, malá špetka naděje ve mně, chce věřit, že neúmyslně. Ale když si vzpomenu na Sarah, jak lezla v Ha Long Bay ve Vietnamu nebo na Čínskou zeď, Amy, která se během vyrovnala prakticky i Abbie a Ryanovi nebo Charle, když předběhla i ty chlapy z S1. (U Lukea si nic nevybavuju, neměl jsem ho rád.) Bethany neměla takový moment, vlastně nikde nebylo nic, kde by jí ten handicap nějak extrémně překážel. Má to těžší, ale to zvýhodňování je vážně.......
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod perr » 07 pro 2014, 15:00

Tak jsem fakt nasraný. To jako fakt? V minulých sériích na zrychlení vždy úkoly, které spíš bylo těžké neudělat než udělat a teď se přijde s úkolem, který pro každého kromě jednoho týmu bude extra náročný. Ještě jak již bylo psáno celkem zajímavé, že surfaři na ten úkol šli, když bylo jasné, že tam první nebudou a (ne)věděli o co přesně jde. Bethnay je hodně sympatická, ale tímto mě režie hodně nasrala a je tu to co bylo v minulé řadě, už jenom chybí každý díl rozhovor o tom jak to má těžké.

Jinak zklamali zubaři chybou s letadly, wrestleři taky opět dokázali potvrdil, že nejsou kvalitní tým a doufám, že budou ve finále chybět, bohužel toto je nutné říct i o vědkyních, kterým bych to naopak přál. Celé etapa ovlivněná tím, že o prvním i posledním místě bylo velmi brzo rozhodnuto a moc mě nebavila, přechod mezi budovy docela klasika, masáže drsné, ale divácky nic moc zajímavé.

Cyklistky se byly jeden z nejsilnějších ženských týmů a zaslouží si all -stars, naopak doufám, že save už neuvidíme.

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Tereeeza » 16 pro 2014, 23:39

Ale nee, tohle mě hodně naštvalo, cyklistky byly prostě top, moc jsem jim to přála a fandila a já byla napnutá až do konce, pořád jsem věřila a po malé lsti wrestlerů ve mně přeci jen určitá naděje byla...
Já Adamovi a Bethany fandím taky, ano, někdy je zarážející, jak jim úkoly padnou, ale stejně Bethany obdivuju, neumím si to představit.
Už je to jen jedno velké kdyby, ale cyklistky byly opravdu namakané, fyzička jim nedělala problém a zároveň jim to myslelo, opravdu jsem za to, aby se objevily znovu. Moc mě jejich vyřazení mrzí, moc často do diskuze nepíšu a vyjadřuju se spíše k rozhovorům, ale jelikož na stránkách ten s nimi ještě není, musím to ventilovat tady.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod sirek » 05 úno 2016, 21:58

Jeden z nejnapínavějších dílů, co jsem viděl. Vážně parádní, dost to pak způsobilo to hledání schránky na konci...
Ale je tu ALE.
A to je FF.
Na jednu stranu, cyklistky si za to zčásti mohou samy. Ale když věděly, že ostatní půjdou po nich, nedá se jim divit. Doteď jsem si nemyslel, že by byla Bethany nějak protěžovaná. Obdivuju ji, je fakt dobrá, oba jsou mi sympatičtí i tím, že jako jeden z mála M/F týmů se nehádají. Ale není trochu divný, že FF je surfování, když je v castu profesionální surfařka? Tohle mě strašně zklamalo.

Bethany s Adamem už nejsou mým top týmem, tím jsou pro mě teď vědkyně. Doufám že se dostanou do finále (i když tomu moc nevěřím). Surfaři jsou druzí. Misti s Jimem už docela překousnu. A wrestleři mě dost naštvali svým lhaním, Na druhou stranu, tohle přesně mám v TAR rád, takže jsem rád za trochu oživení.

Kym s Alli mi bylo v tom cíli strašně líto. Jestli se TAR dostane k ještě nějaké All Star řadě, ty dvě tam musí být a musí vyhrát. Líto mi bylo i Amy, při pohledu na její záda jsem si říkal, že ji to asi fakt musí strašně bolet.

Celkově mě ta epizoda hrozně bavila, ale z toho Zrychlení jsem strašně naštvaný. Jen doufám, že Adam s Bethany nevyhrajou, abych je mohl mít pořád rád. Protože já ji měl rád a obdivoval ji, furt mám, nechci aby mi je produkce zhnusila, protože to není vina Adama a Bethany...


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů