TAR S25 (US) - Epizoda 11

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod milan » 11 pro 2014, 16:03

11. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod XtttX » 13 pro 2014, 02:59

Amy a Mayu mám najradšej, ale mali byť vylúčené. Tento nový twist sa mi totálne hnusí. :-?

Ten SB bol v tejto etape prakticky bezpredmetný.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod brninho » 13 pro 2014, 12:06

Proč si musí produkce sama zabíjet jinak povedenou sérii, proč?? Phil dneska se slovem "history" silně připomínal Probsta, wrestleři s kovbojema píší historii, poprvé v historii se v TAR pokračuje bez přestávky do finále, poprvé v historii budou ve finále čtyři týmy a já jen dodávám že poprvé v historii jsem viděl v TAR dvě úplně zbytečný epizody po sobě. Gratuluju! :down:

Nejsem fanda konspirací, ale celý to smrdí nějákým náhlým rozhodnutím, aby určitej tým závodil ve finálové etapě (ať už to je Amy/Maya, Adam/Bethany), jinak bych dal NEL do final 5, ne?
A fandím wrestlerům, Brooke je sice afektovaná píča, ale když si spočtu že produkce všem ostatním párům alespoň jednou celkem přes čáru pomohla (situace NEL u zubařů se Savem v kapse, surfařskej FF, debilní "first time in history" u Amy a Mayi), tak mi to vychází celkem jasně.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod honzavohralik » 13 pro 2014, 13:35

Jsem rád, že Amy a Maya nevypadly, protože už nefandím nikomu jinýmu, TEČKA. Pokud byl ten twist předem připravený, aby nevypadli evidentní favoriti produkce Adam a Bethany, tak je to hnus, ale i s idiotskými pravidly The Save a tímhle twistem je série o 50% lepší než S25 a začátek série asi tak o 100%. Myslím si, že je to hodně tím, jak daleko se dostaly neoblíbené týmy. Kdyby tu teď ještě pořád závodily Kym a Alli, bude to u diváku mít větší úspěch. A je mi u prdele, že by podle některých byly nejhorší vítězky, chci aby vyhrály Amy a Maya. Nechci vidět pokračování zasrané sad love story Adama a Bethany, iritující a téměr bezchybné zubaře a afektovanou píču Brooke s jejím tupým přítelem, kteří byli první asi tak o její prsa, když se musel vracet dvakrát, aby si přečetl, co donést. :cry:

Celkově i co do úkolů jedna z nejhorších etap závodu.

Fandím: Amy a Maya
Nesnáším: Brooke a Robbie, vnucovaní Adam a Bethany, Misti a Jim
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod perr » 13 pro 2014, 15:00

Tak toto se nepovedlo, a to ještě vědkyním fandím, ani si nechci představovat jak bych byl nasraný, kdyby 4. byl někdo jiný, 4 týmy ve finále jsou celkem zbytečné a když už je tam někdo chtěl mít, tak aspoň nemusely být dvě nevyřazovací etapy po sobě, klidně mohla být ta etapa s FF nevyřazovací a minulá vyřazovací, ale to by tu pak bylo riziko, že vypadnou surfaři. Vtipný je taky save v souvislosti s tímto nevyřazováním.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod XtttX » 13 pro 2014, 16:13

brninho píše:Nejsem fanda konspirací, ale celý to smrdí nějákým náhlým rozhodnutím, aby určitej tým závodil ve finálové etapě (ať už to je Amy/Maya, Adam/Bethany), jinak bych dal NEL do final 5, ne?


Pochybujem že tento twist bol vymyslený na poslednú chvíľu. Podľa mňa sa jedná o 1 z "úžasných" noviniek (SAVE, Phillove vstupy, hashtagy...) ktorú mala produkcia naplánovanú ešte pred show.
Ale hej, keď mám povedať pravdu, príde mi to tak trochu pripravené ako poistka proti vypadnutiu Bethany. Joj, jak sa ja budem chytať za brucho ak ju bude musieť Phill vylúčiť v priebehu finálovej etapy. :D


Výhru najviac prajem Amy a Mayi, s Misty a Jimom budem tiež spokojný, s ostatnými už pomenej.

Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod torciollo » 13 pro 2014, 17:01

Asi takhle ... :? Co to zase vymysleli, to mi hlava nebere... Pevně věřím, že příště tam budou mít aspoň nějakej "speed bump" (i když žádná zmínka od Philla nebyla, takže asi ne), protože jinak je to nejhorší twist v historii TAR ever... Tak snad aspoň bude spravedlnosti učiněno za dost a candy girls vyletí v průběhu finále, být to někdo jinej, tak :vomit: Stejně tak doufám, že finále nebude v tom duchu, že kdo první vyběhne z letiště, bude mít výhru jistou, protože nebude kde ztratit čas, jako minule...

Jinak dnešní etapa byla fajn, všechny úkoly se mi líbily, i ten speed bump byl celkem v pohodě... Jo a fandím wrestlerům, sice to nejsou raketoví inženýři (i když cyklo přilbu si neumí nasadit jiní :D ), ale je s nima sranda a jak už tu bylo zmíněno všechno si uhráli sami, žádná "pomoc" z vyšších míst (mimochodem to zázračný objevení vodítka od Adama taky smrdělo na sto honů)...

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod lord_night » 15 pro 2014, 13:30

Si už robí prdel z diváků nebo o co jim jde? Zoufalí lidé dělají zoufalé věci - že jde TAR do kopru se ví delší dobu, minulá "all-stars" řada tomu byla jasným důkazem a aj v této řadě řadou "novinek", které tu hru pohřbívají ještě víc, produkce si protlačuje své...další nevyřazovací etapa po sobě....first time ever.... history....i když jsem velký fanda TAR, s USA verzí asi nadobro končím. Tuhle etapu jsem sledoval jen ze zvědavosti, týmům ani jednomu nefandím, ba naopak mě iritují jeden víc než druhý. Úkoly taky nic moc, drama taky žádné, fun scene taky téměř žádná...no finále bude velké utrpení pro mě
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod hozu » 03 črc 2015, 02:05

Filipíny
Celkem mě překvapují ty zděšené/zhnusené reakce, které tu byly z toho závěrečného zvratu. Mě se to osobně celkem líbilo. Pravda, roli v tom hraje i fakt, že to zachránilo můj oblíbený tým, ale toto mi přijde jako celkem zajímavý nápad. Problém s tím tedy rozhodně nemám. Jediná vada kráse toho všeho je v podstatě fakt, že Zubaři měli víceméně finále skoro zaručené. Dvě nevyřazovací kola v kuse jsou celkem dost, ale tak není to v závodě poprvé. Ale možná je to tím, že já to sleduju spíš jako "seriál", takže se radši nechám překvapit nečekaným zvratem, než stále se opakující rutinou.

Úkoly se mi celkem líbily. Hlavně ten s roznáškou kokosových věcí.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S25 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod sirek » 06 úno 2016, 12:51

Myslím si, že za to že jsou 4 týmy ve finále může ten hloupej Save. Protože kdyby ho někdo použil, buď by pak byla double elimination anebo by byl vyřazen jen jeden tým, normálně se pokračovalo a na finále by stejně 4 týmy zůstaly. Jsem rád že to zachránilo vědkyně, Amy mi bylo pak dost líto, fakt vypadala hodně špatně.

Po minulé etapě mě tahle docela bavila. Až teda na Objížďku, ti obránci podle mě moc nebránili, takže to bylo dost jednoduchý (nesnáším konspirace, ale zdálo se mi, že to wrestleři měli těší - možná ale protože to bránili jiní dva, ne ti samí jako surfařům). Spíš mě bavila ta druhá, ta s ježděním na kole. Zátaras byl ale nejlepší.

Jsem rád za výhru Brooke s Robbiem. Ne že bych je měl rád, po Misti a Jimovi jsou mým nejméně oblíbeným týmem, ale docela jsem jim to přál. Co mě ale naštvalo bylo to, že za to nic nedostali. Doufám, že aspoň mimo kameru, že jen kvůli dramatičnu a překvapení jim řekl že pokračují hned.

Celkově epizodu hodnotím kladně, už jsem se dostal z rozčilení po vyřazení cyklistek.


Zpět na „The Amazing Race S25 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů