S29 - San Juan del Sur - EP14

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Alisch » 31 pro 2014, 01:03

Já si zase myslím, že si to Missy zasloužila. Už jen to, že na kmenovce se prezentovala jako loajální a čestná hráčka, kterou nikdy nebyla. Kdyby hrála, tak jak hrála ale uznala by, že hrála tvrdě a čest hodila stranou, taky by shrábla jiný počet hlasů. Jaclyn si aspoň na nic nehrála, prostě jen v určitých ohledech nebyla zrovna chytrá. Naopak často Jona strkala k hraní, protože byl tragéd.

Missy si vsadila na hodně špatnou kartu a obrátilo se to poti ní. Přece pokud zrazuji lidi zleva zprava, nemůžu tvrdit, jak jsem děsně čestná. A ty body, které Reed vyjmenoval, seděly. Protlačovala Baylor, neustále fňukala po odměnách atd. Ano, Reed byl zahořklý. Uhodil ale hřebíček na hlavičku.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod XtttX » 31 pro 2014, 02:18

Nesúhlasím že by si to Missy zaslúžila, ale tak to je asi vec názoru. Podľa mňa to bolo až príliš osobné...



Bolo evidentné že tá reč bola z Reedovej strany hlavne pokusom stať sa jednou z "legiend" finálových TC. On sa Reed celkovo veľmi snažil aby si ho diváci zapamätali, viď "funkcia" hovorcu kmeňa a podobne. Je teda celkom irónia že prvých 8 epizód ho napriek snahe edit úplne ignoroval. :D (myslím že v tom momente mal dokonca najmenej spovedí zo všetkých...)

Po výlúčení Josha sa na neho začala kamera zameriavať viac, no a jeho "strategické" kroky boli pomerne diskutabilné... Hrabanie sa vo veciach ostatných hráčov, vzdanie sa odmeny v prospech (nenávidenej) Missy, bezdôvodné nazvanie Baylor spratkom a podobne... Hlavne to darovanie odmeny pôsobí pomerne zvláštne a pokrytecky, vzhľadom na to že epizódu pred tým Natalie a Jeremyho za úplne rovnaký čin v spovedi totálne zdrbal a odsúdil, a neskôr na FTC ešte Missy vyčítal že napriek tomu že nič nevyhrala, zúčastnila sa najviac odmien(on ju v tom vôbec nepodporil, že...).

Nenávisť k Missy... Prečo, to už sa zrejme nedozvieme. Ona mu skutočne NIČ neurobila... (alebo sme to aspoň nemali možnosť vidieť)
Celé to vyvrcholilo onou (ne)slávnou FTC rečou, a následným "zahodením" hlasu len aby "macocha" "spadla" na 3. miesto, a dostala o 15k menej. Skutočne čin hodný človeka ktorý sa prezentuje ako kresťan(lol), ale hlavne veľký fanúšik show.



Btw, možno niekoho bude zaujímať:
Costa RIca non-jury trip Survivor 29

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod brninho » 31 pro 2014, 12:00

Docela se mi líbí článek o zahořklých porotcích na Malcolmově blogu, napsaný v návaznosti na Reedovu řeč: http://whiskeyandninjaturtles.com/survivor-juries/
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Pietro » 04 led 2015, 18:52

Mám vrhnout teď nebo až po dopsání?

Final Three je pro mě na úrovni Caramoanu. (ano, čtete správně) - pro mě naprosto nesympatická náplava z Amazing Race, kde stály obě prý za velký kulový, mamina-kulhan, která poslední 4 IC proflákala na lavičce (jestlipak by vydržela ve své alianci takhle dlouho, kdyby si tu nohu zlomila třetí den hry?) a beauty-queen téhle série, která dovedla max. jeden samostatný čin, jinak bez přítele by si ani nevrzla (to platí oboustranně) opravdu nepůsobí dostatečně na tuhle sérii (v mých očích - viděl jsem do finále lepší kousky - Josh, Keith, Kelley, Jeremy aj.)

Fajn, Náplava udělala nějaké ty dobré kroky, to jí neberu, ale jako vítěz? Zlatý Cochran. Možná, že to časem docením, že asi lepší kandidát nebyl (snad Jaclyn, byť udělala de facto kulový) ale teď jsem velmi rozezlen a zklamán, že vyhrál někdo, kdo z téhle soutěže udělal jarmark s výměnou kde čeho - soutěží, odměn, posíláním na Exil apod. To se mi dost hnusilo a hnusí.

Flusal mi nakonec do finále nedošel, ale rozhodně bych jej takhle vysoko neviděl. :idea:

Jeffovy sentimentální výstupy jsou už kolorit. Ale pokud soutěž od nějakého klučiny (který byl evidentně velmi nadšen, že může být ve studiu :D - ironie) měla takový success, tak dejte volnost fandům show, ať výmýšlí soutěže normálně - 28-30 nej nápadů bude v sezone (cca. 15 dílů x 2 soutěže) a je vymalováno.

Co se FTC týče - thx, Reed - takový kartáč na Missy jsem nečekal, ale mě to potěšilo. Jsem zlý, vím, děkuji. ;)
Ještě Reunion, ale jsem zhnusen. :vomit:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Alisch » 04 led 2015, 19:42

Pietro: Myslím, že Nat subjektivně značně podceňuješ. Jarmark s výměnami dělalo více hráčů a ať byla Nat ze začátku hry nebo v TAR jakákoliv, v klíčovém momentu se začala chovat jinak, než jí diktuje její osobnost - a to je dost obdivuhodné. Já ji z počátku taky neměla ráda, ale to jak tahala bez povšimnutí za nitky a budovala si důvěru byl obdivuhodný kus práce. Kdyby to samé udělal Boston Rob, všichni by slintali...

Kdyby vyhrál Keith, byla bych ráda, ale víc než Nat si to rozhodně nezasloužil. Krom toho by vyhrál částečně kvůli tomu, že polovina poroty byla značně misogynní.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Pietro » 04 led 2015, 19:52

Alisch: Jsem jen zklamaný, to je vše. - Já netvrdím, že bych byl rád za Keitha jako vítěze (dobře, byl bych rád), jen jsem ho viděl jako jednoho z lepších, kteří by (když už ne místo Nat) místo Missy a Jack sedět měli, ale tohle je součást hry, že v F3 většinou nesedí ti, co by sedět měli.

Je to prvotní zklamání - ovšem nezastírám, že mi to časem dojde a nakonec ještě budu za Nat vděčný. (ale v oblibě asi nebude)

Jarmark - mno, trochu jsem ulítnul - neřeknu jednou, fajn, bylo to často, ale dělat to skoro obsoutěž, z toho navíc jednu úplně zrušit, to je kapku moc. Ono jde taky o to, že to dělala strašně okatě, když si k tomu přidáš tu její mimiku, tak to mě prostě chladným nechat nemůže. A zvlášť když ten, kdož tím trpí, je tvůj vybraný favorit, zvlášťě, když jejichž podstatná část nedožila poroty a ten zbylý jen vlastně ten, od koho to čekáš nejméně.

OT: jinak moc díky za práci na titulcích. :idea:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 21 črc 2019, 11:17

Jednooký mezi slepými králem, tohle přísloví nejlépe splňuje atributy vítězky Natalie. Nic moc nemusela předvést, přesto to stačilo na vítězství nad ostatníma. Sezona patří bezesporu k těm horším, určitě ale ne k nejhorším jak tady často čtu.
Nejlepší potencionální stratégové, kteří mohli hru oživit vypadli strašně brzy. Cast celkově nepovedený, bylo těžké si mezi nima najít nějakého oblíbence. Stejně jako u prvního BvW hra na emoce, potoky slz a citové výlevy. Američané to ale milují, nám nezbývá než se s tím smířit.
Jednotvárné Immunity challenges, kde šlo většinou o to udržet balanc. To je výčet největších negativ sezony. Jedna či dvě kmenovky na kterých byl pěkný blindside to nevytrhnou.
Doufám že tenhle koncept Blood vs. Water se už nebude dlouho opakovat. Jednou za 10 let stačí.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů