S29 - San Juan del Sur - EP01

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP01

Příspěvekod honzavohralik » 01 říj 2014, 18:08

lilithka píše:A k tomu hlasování, myslím, že pro Baylor mohl hlasovat John, protože nebyl u domluvy mužské části kmene. A Baylor se nakonec přidala k Joshovi, protože, pro Dala byly nakonec jen tři hlasy. Což znamená Val, Nadiya a Jaclyn.


Vždyť to bylo vidět v epizodě, kdo hlasoval a je to i tady. Josh všechno věděl, ale zbaběle zahodil svůj hlas a hlasoval pro Baylor, která byla v bezpečí, protože nechtěl muset rozhodovat mezi Nadiyou a Dalem, když oběma aliancím slíbil, že bude držet s nimi. A Baylor hlas nezahodila a hlasovala s klukama pro Nadiyu.


A k těm šátkům a losování, tak každá dvojice si brala JEDEN BALÍČEK S DVĚMA ŠÁTKY a hádám, že tam bylo pak napsáno čí je čí, nebo to prostě věděli podle barvy svého oblečení.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP01

Příspěvekod risker » 04 říj 2014, 18:03

Ani jsem původně nechtěl první díl nějak komentovat, ale když vidím kolik "negace" tady je tak musím zasebe říct, že mě se úvodní epizoda zamlouvala a myslím, že i letošní cast je celkem zajímavej mám tam už pár želízek v ohni tak doufám, že bude dál na co koukat.
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S29 - San Juan del Sur - EP01

Příspěvekod Zeck » 06 říj 2014, 03:40

Dle očekávání, nic moc. Otevírací epizoda minulé řady byla mnohem lepší, u této jsem se v podstatě nudil. První BvsW stála za hovno, jak herně, tak konceptem, tohle může jen překvapit. Co mě maximálně sralo, to byla ta trapná hra na city, skoro jak kdybych sledoval Beverly Hills 902 10 nebo jihoamerickou telenovelu, ne drsnej pořad o přežívání. "Právě jsi vyhrál pro svůj kmen odměnu a poslal svojí manželku na EI, popiš, jak se cítíš?". Možná kdyby to popsal jednou, ale když musí popisovat pocity úplně po každém soutěžiním postupu (před soutěží / po soutěži / rozhovor v táboře / druhý rozhovor v táboře). Z Probsta se stal hroznej čajíček, z původně hojně kritizované soutěže, co se týče nároků na lidskou důstojnost (jak to bylo tvrdý), udělal podívanou pro zoufalé manželky s kafíčkem v ruce, a ještě si v tom hoví. Ten se za kousek sledovanosti a prodloužení kariéry zaprodá snad všemu. Cast stojí za nic (hovno), už jen jak v nulté epizodě popisovali způsob jakým se dostali do hry: "Pořád jsem se hlásil a nikdy mě nechtěli, pak mi napsali, jestli nechci soutěžit s manželkou/bráchou/fotrem/dcerou". Polovina těch lidí by se v normální řadě nikdy neobjevila a je tam jen jako doprovod pro zajímavější partnery. Z herního hlediska se nedá nic hodnotit, snad jen kvitovat, že ta děsně debilní černá policajtka, emancipovaná jak hora, ale schopná jak díra do prdele, nevytvořila ženskou alianci, protože aby zrovna tuto řadu ovládly ženy s pomocí submisivního černého podpantofláka, co má "dobré vztahy s ženami", to by se mohla rovnou odpískat. Osobnostně zajímavá holka/ženská tam tentokrát není ani jedna, u chlapů se to bude hledat dost těžko, ale snad se něco najde. Minimálně může pobavit ten rasistickej a homofóbní idiot, určitě bude mít nějaké výlevy, "nenápadně" mu do kmene přibalili jeho oblíbence. Jinak, díky přírodě, že vyrazili tu uřvanou pizdu, příště by mohla jít i ta druhá, aby se za dva roky mohly zase vrátit do All Stars TAR, zabrat místo zajímavějším týmům a vypadnout v první etapě. Nevím, co od nich kdo čekal, už jen za ten profláklej ksicht a debilní pověst z TAR musela jedna z nich na první kmenovce zákonitě letět, pokud by někdo jiný vysloveně něco neposral, což se nestalo. Gay má u mě palec nahoru, že není ženská, jak tvrdí, a nehlasoval s těma slepicema.
Obrázek Obrázek Obrázek

meda.enu
Příspěvky: 1
Registrován: 23 zář 2014, 10:44

Re: S29 - San Juan del Sur - EP01

Příspěvekod meda.enu » 08 říj 2014, 17:09

Na konci dílu při ukázce na to, co v sérii uvidíme, mi přijde, že to spíš vypadá na quit [spoiler]Rockera.[/spoiler]

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP01

Příspěvekod Pietro » 21 pro 2014, 22:05

Chrochtám blahem... Hned první vyhozený mi činí neskutečné potěšení - I Hate Twinnies!!! :vomit: už kvůli jejich popularizaci ale taky proto, že nezavřou zobák! Ani jedna!!

Spousta lidí mi evokuje vzhledem lidi z minulých řad - Dale (Rodger S02), Rocker (Brad S27), Missy (Laura B. S27), Val (Sarah S28) a tak by se dalo určitě pokračovat.

Manželský souboj vyhrál chlap (nepřekvapuje mě to).
A imunitu Hunahtamto (ty modrý) (překvapilo mě to).

I když vybrat favority je těžký úkol, po jednom díle se moc hodnotiti ještě nedá. Byly určitě nudnější začátky.

FAVORITÉ: Keith, Rocker, Baylor, Josh
Je třeba je zhasnout - TWINNIES!!, Julie

A propos Julie, co to zase je?? Asi se mýlím, ale umělá bude nejen v oblasti prsou, a schopná a k užitku bude asi jako kombajn na dálnici. Na mě působí zatím hrozně stupidně a nebudu asi daleko od pravdy, když si myslím, že se asi bude bát listí jako kdysi Cirie... :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 17 črc 2019, 14:49

První sezona B vs. W mě teda nenadchla, ale to bylo hlavně tragickým castem.
Tady to vypadá líp. I když hrami na emoce které mi lezli na nervy se nevyhneme, a bude to zase místama slzavé údolí.
Zaujal hasič Jeremy to je zatím hero jak hrom, a z druhého kmene Baylor která nešla do dívčí aliance a podržela Dalea.
Zklamal mě naopak Josh který se srabácky nepřiklonil ani na jednu stranu a při hlasování vybral právě Baylor které jeden jeho hlas neublížil. Tenhle alibismus se v Survivor nevyplácí.
Značně nesympatičtí jsou tam sportovci, kteří se staly takovou novou modou v posledních sezonách. Tak snad brzo půjdou. :angry:


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů