S29 - San Juan del Sur - EP02

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod milan » 23 črc 2014, 11:29

Epizóda 2
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod _Maty_ » 02 říj 2014, 10:04

Mám rád survivor, takže to neberu tak negativně, ale zatím to je docela nuda. Půl lidí furt neznáme a přišlo mi, že se celkem nic nestalo.
Josh podle mě hraje dobrou hru a vsadil bych se, že to byl on, kdo změnil hlas, čímž zachránil Beylor a neskončilo to 5:3, ale 4:4. Snad se dozvíme, jestli to tak bylo přiště.
Naopak nechápu Johna Rocka.. Když našel imunitu, proč si myslel, že Val má ještě jinou? Opravdu nevím...
Doufám, že příště vyhrají oranžoví, rád bych taky viděl co se děje u modrých trochu více.. Neměl bych vůbec problém, aby John nebo Alecův starší brácha vyletěli... Naopak budu rád, když v soutěži taky zůstane nějaká baba... Protože na co se má potom člověk dívat... Aneb ten souboj Kelly a Jackelin :eee: :sex:

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod Alisch » 02 říj 2014, 10:38

Protože Rocker je blbej jako tágo. To se nám snažili naznačit u scény Johna a Wese když řešili kolik má Rockerovo příjmení písmen a nemohli se dopočítat. Rocker tomu nasadil korunu tím, že ani nezvládl správně vyhláskovat své falešné příjmení.

V téhle sérii je těch lidí, při kterých mám tendenci mlátit hlavou do stolu víc. Rocker je hlupák a namachrovanec. Wes je lehce přilblej, ale jde to. Drew je naivní namachrovanec. Jon je taky hodně naivní. Sice se mu snažili dodat hloubku o umírajícím tatínkovi, což je opravdu smutné...ale posilovat v Survivoru a plácat tak energii, aby náhodou nepřišel o svou namakanou postavu? Ani Jyclyn nehýří inteligencí a Baylor je prostě roztleskávačka.

Co se Joshe týče, myslím že to přehraje.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod brninho » 02 říj 2014, 10:57

Oranžoví se teda "ukázali"...John Rocker byl až na moment, kdy našel HII (což nám produkce ukázala tak něják pofidérně) úplně nulovej, RC nepochopitelně zamáslil (chyby typu na vteřinu se kouknu jak si vede mladá- upss, míček spadl) a v IC je v mých očích hlavní vina na něm, že jeho kmen prohrál, o polovinu menší John si ho mrštností povodil...
Val- to je můj největší pre-season omyl, asi i na základě toho že je tam jistá fyzická podoba s Cirie jsem do ní vkládal velké naděje, čeho se mi ale nakonec dostalo byla jenom tlustá protivná černoška, která ač policistka, tak v soutěžích byla úplně jalová...To její kecání s imunitama bylo taky dobrý, nevím jak tomu mohl někdo uvěřit a když už jí teda JR řekl, ať tu imunitu použije, tak měla jít s barvou ven a ne si hrát na kdovíjak hrdou hráčku, zasloužený odchod.

Ve hře zatím má moje sympatie jen Baylor a Natalie, ještě nelámu hůl nad Jeremym a Johnem Rockerem, zbytek tak něják průměr.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod k.g » 02 říj 2014, 13:41

No začínám mít hodně ale hodně špatný pocit z téhle série :evil: :cry:
--> něco je špatně !
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 02 říj 2014, 13:50

Tak Coyopa nám začíná nějak "ulongovatět", snad se to ještě nějak podaří zvrátit, rád bych viděl kmenovku modrých a jak si tam stojí jejich aliance :hungry:

Baylor mě nijak nezaujala během prvního dílu, v druhém mě spíš odradila tím výstupem při soutěži o imunitu... ta holka na to podle mě nemá...

Hodně pobavil Drew a jeho fandění Joshovi a následně myslím Jon "v našem týmu je ale Reed vole" :mrgreen:

Největší dummy ve hře, Rocker, najde HII, to je gól :mrgreen: Zatím skvěle splňuje to, co jsem od něj před začátkem hry očekával, je to prostě zábavnej element a dle ukázek to tak bude i nadále :dance:

Vyloučení Val vítám, ze všech soutěžících mi byla nejméně sympatická
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod honzavohralik » 02 říj 2014, 14:31

Co je na týhle sérii fakt strašidelný je, že od začátku vypadají ty nejlepší lidi. Val byla moje favoritka a po Nadiye další silná hráčka, která je venku. Hrála to fakt dobře, škoda že to nevyšlo po revote. John podle mě zaplatí. Jsem rád, že zatím vyhrává Hunahpu a doufám, že bude, protože Coyopa je strašná a poslední člověk, kterého tam mám rád je Jaclyn, která jde po další kmenové rádě následováná Baylor. Aspoň doufám, že v Hunahpu převezmou ženy, ale tam to zřejmě povede Jeremy. Chci tribe switch hned!!!

Chtělo se mi skákat do vzduchu, že půjde Baylor, neuvěřitelná píča, která vypadala vážně super v rozhovorech a teď jí nenávidím ze všech nejvíc. Ano, i víc než Rockera. :fuck: :fuck: Bylo ubohé jak na ICH přehrávala to "zranění" a Missy kvůli tomu znervózněla, bylo jí to líto a nešla do toho naplno, což bylo vidět.

Doufám, že Hunahpu bude vyhrávat a pokud prohrají, tak snad půjde Drew, protože by mi bylo líto kdyby šla kvůli neschopnosti Johna Julie jako oběť dohody jeho a Jeremyho, ale nemyslím si, že Jeremy překousne vyloučení jeho ženy. (I když možná překvapí, třeba Natalie mě překvapila, že uronila jen pár slz, čekal jsem nadávky a tak.)

A co ten quit? Co byl i v upoutávce z S01??
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod hozu » 02 říj 2014, 15:53

Další taková...zvláštní epizoda. Ono když není moc komu fandit, je těžké si sérii oblíbit. Vyřazení Val mě vcelku potěšilo, ale v podstatě mám pocit, že by to tak vypadalo i u většiny hráčů. Josh hraje nějaký papírově zaručený recept na vítězství, ale čekám, že se mu to brzy vrátí, přesto je to stále jeden z mála hráčů co mě celkem zaujal. John našel HII, no jsem zvědavý co s tím vykoumá.
No mám trochu strach, že nejzábavnější na této sérii bude spíše "hloupost" hráčů než hra samotná. Další ztracené křesadlo to jen potvrzuje :D

honzavohralik píše:A co ten quit? Co byl i v upoutávce z S01??


To byla ukázka na celou sérii, nikoliv díl :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod Erik » 02 říj 2014, 18:58

Docela zvláštní série, po dlouhý době máme zpět EI, o kterým se si myslel, že se už nikdy nevrátí. Konečně si někdo musí pro HII opravdu něco vytrpět. Kmeny mi moc sympatické nejsou. Ale zpátky k epizodě.
RCH: chápu, že Rocker je nejsilnější článek týmu, ale do týhle soutěže se cpát neměl. Kdokoliv z týmu by měl větší šanci, i tlustá Val. Dvoumetrovej chlap, neměl na týhle překážkový dráze šanci.
ICH: Hunapu opět překvapilo, čekal sem že souboj Rockera a Jona dopadne jako James a Randy v HvV, ale Jon hodně překvapil. Že vyhrálo Hunapu mě hodně překvapilo, myslel sem že Coyopa má výhru jistou
Rocker mi hodně připomíná Brada z předchozí BvsW, ale tenhle má aspoň HII, tak doufám že vydrží do sloučení a rozvíří to tam. Vyřazení Val jsem uvítal, v týhle hře nemám rád černošky, nejsem rasista, ale jediný 2 který uměly hrát byly Cirie a Tasha, a Natalie mi jako výjimka nepřijde.
Doufám, že příští imunitu vyhraje konečně Coyopa. Uvítal bych odchod Miss Silicon (Julie) nebo Natalie.
Favoriti: Jaclyn- neni blbá jak sem si myslel
John R.- Byl bych rád, kdyby jednou vyhrál někdo bohatej, navíc to vypadá, že to tam rozvíří
Drew a Alec- Budou hodně nebezpečný po sloučení pokud vydrží
Jeremy- Inteligentní černoch
Dale- poprvý co fandím staříkovi, má na svůj věk docela slušnou kondičku
Keith- strejda pohodář z venkova
Nemám rád:
Natalie- neni mi sympatická
Jon- Slizoun
Julie- blbka
Wes- mladej blbec, jeho táta taky neni moc chytrej, ale aspoň má zkušenosti
Zbytek je mi ukradenej a doufám, že nikdo z nich nevyhraje.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod EdBrush » 03 říj 2014, 01:56

Podle úvodu epizody se Josh snaží až moc myslet. Zatím vypadá jako solidní hráč, ale jestli pojede takhle dál, tak je pořádnej adept na blindside. Rocker je tam pro mě zatím suverénně nejzajímavější (špíš teda nejzábavnější) člověk. I když evidentně nebude nějákej mastermind, tak aspoň dělá, co může. Prohranej duel bych mu nevyčítal...málem se nevešel pod tu laťku, ani když se ohnul. Že našel idol, to jsem rád. Snad mu pomůže vydržet, po tom, co bylo zase v ukázkách. Neskutečně otravný je, jak mu všichni cpou 15 let starou příhodu a jsou pohoršený z jeho názorů.....'murica! Nejlepší je, že má v něčem docela i pravdu. Jeremy mu určitě dá sežrat vyřazení Val, za který si ale může úplně sama. V Coyopě asi nebudou tak blbý, aby jí věřili 2 idoly takhle na začátku (to nikdy nikde nebylo - i když 100% nevím, všechny řady Survivora jsem neviděl). Kdyby to alespoň Rockerovi řekla narovinu...Prostě na Rockera mě baví koukat a fandím mu, zvlášť když tam teď bude proti takovejm kreténům a ani za to nemůže.

Podle předpokladů se vybarvuje Drew...bože to je dement :lol: "Let's go Josh" ....Jon to samý v bledě modrým. Chtělo by to spíš posilovat mozkový buňky s takovým úsilím jako svaly v campu a vrchol demence je podle mě ztracený křesadlo, k čemuž se ještě přizná (a pomalu ještě s hrdostí).
Baylor u mě dost klesla tím divadlem během ICH, ale v Americe z tohohle určitě stříkají blahem....ty emoce!!!!. Wese bych netipoval na výhru proti Jeremymu, jinak ICH tak nějak podle očekávání.

Po dlouhý době mi ale udělal radost Probst. Jak byl tvrdej při smlouvání... :idea:

Celkově mi epizoda udělala radost...Val venku, Dale v suchu a Rocker idol.

Zatím zajimavý lidi: Dale, Kelley, Rocker, Josh
Bez koho bych se obešel: Drew, Jon

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod avsman19 » 03 říj 2014, 12:08

No tak druhý díl nic extra nepřinesl. Jako pozitivum vnímám Jeffovo vyjednávání o výměně křesadla za právě vyhranou odměnu/fazole. Jestli to nebylo sestříhané tak, že si to mohl rozmyslet, tak to sehrál dle mého perfektně. Pobavila hloupost některých hráčů a moment, kdy musel Rocker, chlap s egem jako hora, zkousnout, že ho porazila jeho drobná přítelkyně :D
Škoda, že na TC museli zase oranžoví (Coyopa), stále nám tak zůstává docela skryta dynamika vztahů ve druhém kmeni.
Sympatičtí mi jsou zatím hlavně Josh a o něco méně i jeho přítel + hacič Keith. Jako pozorovatelná osoba mi přijde i Natalie, Jeremy a překvapivě i Julie. Uvidíme, co hráči ukáží v dalším průběhu hry, protože se mi většina zatím jeví jako banda hlupců, které se prostě nedá fandit.

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod perr » 03 říj 2014, 18:36

Tak trochu očekávané zklamání, hned od druhého dílu mě začaly vadit zbytečně vyhrocené emoce, už ani soutěžící nevypadají, tak nadějně jako původně:o(. Na začátku zaujalo vysvětlení Joshova hlasu pro Baylor, Josh se zatím jeví jako jeden z těch schopnějších hráčů a jsem zvědavý jak si povede. Dále pobavilo jak Julie smetla Rockera, který hodně netakticky se cpal na soutěž, na které neměl být, bohužel tento chybný tah (fakt by mě nepřesvědčil, že prohrál úmyslně) mu přihrál HI, objevení HI vypadalo až moc jednoduše a jestli to tak bylo už ji dávno měla mít Val, ale je dost pravděpodobné, že to bylo náročnější jen jsme to neviděli. Soutěž o imunitu ohraná, ale dobrá a vzhledem k BvW na místě. Při soutěži překvapily Jon proti Rockeorovi, Dale proti Keithovi a Kelley proti Jaclyn. Před hlasováním jsme se toho moc nedozvěděli, možná opět nějaké vysvětlení příště. Zklamání Rocker, posilující pózer Jon, Drew fandící špatnému týmu, Val, skoro brečící Baylor při soutěži. Fandím Josh, jsme zvědavý na: Dale, Kelley, Julie + možná ještě někdo z modrých, od ostatních žlutých nic nečekám.

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod Paeris » 03 říj 2014, 20:31

Zatím jsem z této série zklamaný z již výše zmíněných důvodů. Samozřejmě nejvíce mi vadí cast - přijde mi, že letos se tam sešlo až moc hlupáků. Jediný, kdo mi přijde, že přemýšlí strategicky a dopředu, je Josh. O druhém kmeni toho zatím moc nevíme.
Nevím, jak přesně probíhají casty, ale já bych od všech hráčů předpokládal, že když už se přihlásí, tak aspoň zhlédli všechny ostatní série. Věděli by, že 2 imunity Val jsou nesmysl. Baylor by věděla, že oheň se pomocí brýlí rozdělat dá (viz Michelle Fiji) a neříkala by, že to nikdy neviděla. Když už do Survivora jdou, měli by se naučit takovou tu "Survivor teorii". (při ICH snížit těžiště, když někdo leží na zemi, tak na něj tlačit zdola, aliance hned od začátku, nedělali by kliky před soutěží, nechtěli by radši rybářské náčiní místo křesadla...).
Nakonec jsou u diváků stejně nejoblíbenější ti chytří hráči, takže moc nevím, co tím produkce sleduje (asi ty proklaté emoce).
Přál bych si, aby byla někdy série "Fans" vs "Fans" . Snad to někdo vnímáte podobně, tahle čeládka mi přijde fakt hrozná.
Jon: "I will eat raw fish" :D

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod XtttX » 03 říj 2014, 23:53

Paeris píše:Nakonec jsou u diváků stejně nejoblíbenější ti chytří hráči, takže moc nevím, co tím produkce sleduje

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 04 říj 2014, 01:40

To je hodně výstižný XtttX :mrgreen:

Jinak Val měla v nápovědě k HII jenom že to je někde u studny, kdežto Rocker tam měl přímo napsaný 7 stop (nebo kroků) severně od studny, což by odhalil snad i Brad Culpepper... proto mi nepřijde nijak divný, že HII našel tak rychle ;) Spíš jsem zvědavej, co s touhle taktickou výhodou zvládne člověk jako on udělat, budu dost překvapenej, jestli to zahraje dobře :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod Paeris » 04 říj 2014, 10:42

XtttX,
to jsi mě pobavil. :D obecně bych ale řekl, že to pravd je, že si lidi oblíbí spíše chytré hráče.

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod junior1099 » 08 říj 2014, 05:59

Docela jsem se nasmál. Hlavně u ICH matky s dcérkou hned jaké nastartované postoje, zatímco si Jeff ještě chtěl pokecat, přičemž matka vyhrožuje ,,...I'm gonna... kill her." nacož dcérka "vtipně" naráží na Rockera, když jí říká, ať jí hlavně nezlomí nos a následně kalamita prvního stupně ještě ani nezačali. To že to Baylor psychicky neustála je pochopitelné. Očividně ji maminka, ani nikdo jiný, neuhodila, a tohle s ní otřáslo a bylo jí to líto, když zjistila, že jí může fyzicky ublížit i někdo, kdo ji/koho ona miluje.

Rocker a Julie (nenamalováná, nebo minimálně, nevypadá tak špatně jako ta pizda zezačátku), no to musí být teda zamilovaný páreček, láska největší od věky věků vůbec se neopirající na materiálních základech Rockera a materiálních :boobs: :ass: základech Julie. Úplně to z nich sálá ta pohoda a láska. ;) Rocker správný prototyp dutého obra jak bambus, ale on je tou svou blbostí tak vtipný a svým buranským chováním tak na facku, že by tam mohl ještě chvíli zůstat... myslím, že o to přesně Jeffovi šlo, který měl pro Rockera jasnou vizi a ta se mu myslím na 100% splnila. Nejvíc pobavil na TC, když se ho Jeff na nic neptal, a Rocker zničeho nic nahodil nějakou rádoby motivující frázy ze šatny: ,,Jednou nás to spojí a my imunitu získáme, Jeffe. Budeme tam kde máme být mentálně a fyzicky" :D , snažil se u toho samozřejmě tvářit děsně chytře, a že má k tomu taky co říct, a Jeff to přešel bez jediného slova (nevypadalo to na střih, ale těžko říct). No já jsem brečel. Jó s ním bude ještě kopec srandy. A fakt nechápu, proč se hrnul do te RCH, a proč si při pohledu na soutěž a něho nikdo nespočítal 1+1 a pravděpodobně to nikomu nevadilo? Ach.. Pro Baylor jak dělané... ještě k tomu jestli je rozstleskávačka, nebo co jsem to tu četl.

Btw. Jak může mít někdo jako favorita někoho, kdo se teď poprvé objevil na kameře, a to jen při IC, a potom při nabírání vody ze studně, bez jakéhokoliv projevu? A ještě ve větě předtím napsat ,,Uvítal bych odchod Miss Silicon (Julie)..."? Záměna jmen? :)

_Maty_ píše:Naopak budu rád, když v soutěži taky zůstane nějaká baba... Protože na co se má potom člověk dívat... Aneb ten souboj Kelly a Jackelin :eee: :sex:

Zatím je to v klidu, v těch dvou případech se stejně nebylo na co dívat a jejich brzkému odchodu aplauduji (tedy ne kvůli jejich kráse, tak moc povrchní nejsem)

XtttX: :lol: :idea:

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod Murphy » 08 říj 2014, 09:03

No tak ten rozjezd je opravdu pomalej, protože ani druhej díl mě nějak nenadchl.Mám tam pár lidí, který se mi líběj, ale zatím to nějak postrádá šťávu.Mám pocit, že se z celýho dílu dozvím strašně málo o hráčích, jejich strategii, aliancích a tak.Na co rádi soustředěj pozornost jsou ty uměle vyvolaný emoce, který se Jeff ještě snaží svejma trapnejma irirujícíma otázkama umocnit.Jeff mi vážně leze na nervy asi nejvíc z lidí co jsou na ostrově.On už je jak robot,kterej opakuje stále dokola ty stejný věci,neumí reagovat na situace,dávno je pryč jeho přirozenost a improvizace.Uplně mě rozčilovalo jak chtěli směnit křesadlo za fazole a tak mu to všechno vysvětlili a on tím svým dramatickým hlasem to celý zopakoval jak kdybysme byli natvrdlý a nepochopili to....Val se mi celkem zamlouvala,ale nakonec jsem rád, že Baylor zůstala,ta holka je mi sympatičtější a vidím v ní větší potenciál.U Val oceňuju že bojovala a nevzdala to a vymyslela si celkem zajímavej plán,ale tak nějak se dalo čekat že jí to nevyjde.V jejím plánu byla jedna malá chybička-neměla skrytou imunitu…Dost mě pobavil jeden z bratrů,kterej neví do jakýho týmu kdo patří,panebože to je magor,bratři budou celkově pěkně natvrdlý.Jinak o ostatních jsme se toho moc nedozvěděli.No příští epizoda už to musí rozhejbat jinak to smrdí průserem a to bych rozhodně nechtěl..chci se pořádně pobavit…sice nemá moc prostoru,ale mojí favoritkou se stala Julia,je mi hrozně sympatická a myslím že to bude chytrá baba a mohla by předvíst dobrou hru,no uvidíme...

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod risker » 08 říj 2014, 14:59

I Love Haters! Usedat týden co týden k něčemu co vás tak děsně nebaví a NUDÍ to si zaslouží můj obdiv vážně. A teď už k epizodě myslím, že titul kráva týdne může směle převzít Baylor (při tom jejím brekotu v soutěži s mámou jsem měl chuť tam skočit a pár minut ji tu její tvářičku podržet pod vodou) jinak dobrá soutěž mám rád tyhle výzvy na tělo zvlášt Jon dobře zametl s Rockerem.Tu ztrátu křesadla u Hunahpu ani nebudu komentovat, ale líbilo se mi jak je Jeff setřel když chtěli směnit křesadlo za fazole škoda, že jim pak dal nový za tu rybářskou výbavu.
PS: Chápu ty výčitky na adresu Jeffa a jeho komentářů při soutěžích a ždímání citů na max typu "jak se cítíš teď? a teď? a co teď?" ale chápejte je to série 29 všechno už jsme přece za ty roky viděli a slyšeli xkrát je to jako prodávat někomu oběd kterej už je z půlky snězenej člověk to prostě musí nějak vobkecat.
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod Rendy » 13 říj 2014, 21:48

Tak za mě zatím spokojenost, já se dobře bavím :D
Podruhé ztracené křesadlo a nabídka na change... :lol:
Drew: do toho Joshi! Jon: V našem týmu je ale Reed. Drew: aha... :lol:
Jon padá do vody, prohrává souboj a pak ty oslavy... :lol:

Navíc vypadla Val, za což jsem rád, nevím co je v tom na oskara všem rozhlásit, že má dvě imunity :shock: John věděl, že má imunitu určitě a ještě tam začal špekulovat nějaký taktiky se třema imunitama? To si myslí, že je tam za studnou nějaká plantáž plná imunit či co? :)
Zaplať pánbu zůstala Baylor, na kterou se dá aspoň příjemně koukat a jsem docela zvědav na Jeremyho, ten týpek se mi líbí, jak si to tam zatím připravuje 8) Další na koho se dá aspoň koukat je Julie, ale dost to sráží, že leze do postele s takovým tupounem jako je John :vomit:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod junior1099 » 16 říj 2014, 18:43

"Drew: do toho Joshi! Jon: V našem týmu je ale Reed. Drew: aha.."


Jako taky jsem se u toho zasmál, ale jinak jako všichni tady, kteří nepochopili sarkastickou reakci na "do toho Joshi!" kterou před ním někdo vykřikl z druhého kmene. Prostě jen takové popíchnutí. A určitě neřekl potom "aha", protože během toho tak trochu zakroutil hlavou. Spíš řekl něco jako "to nereš", anglicky možná "whatever", protože Jon to nepochopil taky, u kterého to je pochopitelné, ale tady jsou vždycky všeci tak "chytří", že teda zírám.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod Pietro » 02 led 2015, 21:25

Val je out...
Mrzí mě to? Trochu i jo. Taková Cirie po úspěšné modernizaci (pro případné Indy mezi uživateli - reinkarnaci)...

Tak jsem si zas vybral dokonale... Jak Baylor, tak Rockera. Opravdu jsem zvědav, jak dlouho mi zrovna tahle dvojka vydrží.
S29 má pro mě celkem překvápko - v preview se mi nelíbila žádná ženština, ale teďka??? Kelley & Jacqeline :eee: + Baylor nádavkem. (Jenna a Lindsey jsou ale stále někde jinde...) Ostatní se mi.... nelíbí.

Hunahtamto jede na vítězné vlně a druzí dostávají na zadek. Není to kapku kolorit, že jedni ničí všechno na druhý pomalu jedí písek, protože nevyhrají nic? Chce to změnu.

A jedna zajímavost - kde je Keith, tam se ztrácí křesadla... :?

PS: Asi už blbě slyším, ale recyklace Ancient Voices pokročila hodně - v krátké verzi intra S29 (bez hráčů) normálně slyším prvky z Palau (S10) - takové to "zvolání" ...

--------------------------------------------------------------------------------------

- Můžeš mi vysvětlit, jak výhodné je to pro mě?? - Jeff :D
- Do toho Joshi! Jon: V našem týmu je ale Reed... - musel jsem, ať držím basu. ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 17 črc 2019, 16:29

Nesympatická policistka je pryč a vůbec mi to nevadí. Možná předvedla výkon na Oscara, ale k čemu jí to je když vypadla.
Zatím nemám vyloženého favorita, ale já vždy fandím outsiderům, takže zatím fandím naším staříkům.
Nejvíc pobavila hláška jestli křesadlo(ztratit křesadlo v situaci kdy je ohen alfou a omegou přežití :shock: ) je třeba k rozdělání ohně...it helps :lol:


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti