S29 - San Juan del Sur - EP04

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod honzavohralik » 18 říj 2014, 10:22

EdBrush píše:Natalie se spíš hlavně chová jako kdejaká uřvaná cigoška na sídlišti :heat:


Díky Natalie je tam aspoň nějaký drama, bez její hádky v 3. dílem, by tam nebylo nic. A bez ní a Missy by tahle epizoda dopadla jako první kmenovka po sloučení v Borneu, nebo ani to ne... A přijde mi trapný tu zase vytáhnout cigány, když to tu řešili předtím i jí tak přirovnávat. Fakt mi nepřijde, že se tak chová, kdybys o ní něco vědls, tak studuje vysokou, tak to s ní asi nebude tak strašný. :) Tyhle hnusný přirovnání opravdu nechápu, stačí že to napsal jeden člověk ne??
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod mikro » 18 říj 2014, 19:37

honzavohralik píše:Díky Natalie je tam aspoň nějaký drama, bez její hádky v 3. dílem, by tam nebylo nic. A bez ní a Missy by tahle epizoda dopadla jako první kmenovka po sloučení v Borneu, nebo ani to ne... A přijde mi trapný tu zase vytáhnout cigány, když to tu řešili předtím i jí tak přirovnávat. Fakt mi nepřijde, že se tak chová, kdybys o ní něco vědls, tak studuje vysokou, tak to s ní asi nebude tak strašný. :) Tyhle hnusný přirovnání opravdu nechápu, stačí že to napsal jeden člověk ne??


Přesně tak, byli soutěžící, kteří se chovali stokrát hůř než ona, navíc celý konflikt mezi ní a Johnem byl dost sestříhaný, pamatuju si, že v jednom promu byla část, kdy narážel na její váhu, což v díle vůbec nebylo. Neříkám, že to z její strany nebylo přehnané, ale zas tak bych to nehrotil. Navíc jak bylo řečeno, vyloučení Drewa byla její zásluha a v ukecávání lidí není vůbec špatná, v podstatě ten návrh Missy jen podstrčila a ta se sama chytla, že by bylo nejlepší ho vyřadit jako prvního. Taky moc nerozumím těm extrémním komentářům...

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Doki » 18 říj 2014, 20:56

Asi první epizoda téhle série, která mě bavila.
Jsem rád, že je Drew venku, protože fakt neuměl hrát, ale to je další vyřazený člověk, který to tam dělal trochu zajímavé. Škoda, že už je příště promíchání, Hunahpu mě celkem bavilo. :D
Fandím: KELLEY (konečně nějaký ten prostor), Jaclyn, Jon

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod perr » 18 říj 2014, 23:51

Zatím nejlepší díl. Křesadlo hodně pobavilo, všem kromě Drewa bylo jasné, že žádná výměna nebude. Soutěž o odměnu dost o ničem, všechny jsou skoro stejné a vzhledem k tomu, že EI není co by měl být, tak to nemá ani ten náboj. Jeff dneska trošku méně otravný, zbytečně tak netlačil na pilu jak obvykle. Jaclyn jsem zatím moc kladných bodů za to, že Drew schválně prohrál, nepřipsal, spíš to bylo tím, že byl blbec.ICH nebyla zas tak zajímavá, ale ušla. Nejvíc se toho dnes událo v táborech, Drew se ukázal jako blbec, stačilo jen netrval na Keeley a víc držet hubu, Keith taky zklamal, i Jeremy zbytečně moc řešil Keitha, ale pak bylo super, že se dokázal ovládnout a hlasovat pro Drewa. To, že zbytek mužů hlasoval jak hlasoval jim moc na bodech nepřidalo.
Fandím: Josh, Keeley

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Murphy » 19 říj 2014, 10:52

Série se nám pěkně rozjíždí,každým dílem mi přibejvá víc oblíbenců.Dnes to pro změnu byla Kelley.Sakra to bude dobrá bitch...Natalie s Missy se ukázali,že to tam taky dokážou rozhejbat a teda perfektně využili hlouposti chlapů, kteří se prostě za boha nedokázali dohodnout.Sice tady píšete,jak může proběhnout takováhle kmenovka v 29.sérii, že 4 lidi dostanou hlas, ale tyhle lidi tam jsou poprvý,ne po 29tý.Můžete mít nasledovanej survivor jak chcete, ale realita je potom jiná a hodně záleží s kým na ostrově skončíte.Tady je bohužel spousta tvrdohlavejch chlapů,takže jejich smůla a Drew byl nejen tvrdohlavej ale hlavně natvrdlej.Pořád chcete něco novýho tak tady jste to měli,takovouhle kmenovku jen tak neuvidíte a navíc to byla dost velká zábava.Podle mě série začíná pěkně gradovat a myslím že se její síla ještě ukáže.Včera jsem si pustil první 3 díly znova a líbilo se mi to ještě víc,když jsem si všiml těch detailů.Třeba když Rocker našel imunitu a říká:paráda tohle mi zajistí další 3 dny ve hře.A měl pravdu,zajistilo mu to další 3 dny ve hře ale ani o den víc...Jinak Dejvy jseš rasista a hlupák.I kdyby Alisch měla periodu tak má pravdu.Rasista,protože tady hlásáš o černejch a cigánech a hlupák protože si myslíš že to je černej humor.Jinak nám tady obživla mrtvola jménem Milan,pan zatvrzelý,který nebude nic komentovat a hle..i když to nebyl žádnej komentář,to jak když nákej automat vygeneroval automatickou odpoveď.V něčem má Dejvy pravdu-vela nám tu chýbáš,chiebáš,chubas(nevím jak se ten zasranej ovcomrdkovsko-madarskej jazyk pouziva-tohle byl černej humor,SNAD)...
// čau, pil si mi krv pri S28, takže sa ti zbieralo, milan

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod k.g » 19 říj 2014, 18:18

Musel jsem reagovat :D
epizoda byla opravdu zatím nejlepší, ale pořád pro mě ve srovnání s tou nejhorší epizodou 28 série... Strašně mě to přimomíná One World, kdy vlastně jedinou ,,senzací,, bylo - když Colton donutil svůj kmén jít na kmenovku a odevzdat imunitu druhému kmeni... A víme jak šla ta série dolů (i když já jsem byl upřímně velkej fanoušek jmenované série, po přezkoumání jsem si uvědomil že mě vlastně bavilo vše ostatní, nikoli série samotná a její kvalita). Kéž bych se pletl a bloodvswater II. by se pořádně rozjela, když už nemůžu sledovat přežívání , spokojím se s chaosem, blinsidy a nějakým ,,vzrušením,, (Kelly, Jaclyn) :hungry:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Earl » 19 říj 2014, 18:21

Drew zhodil za 10 dní 10 kilov. Asi s toho nič nerobenia :D
Obrázek

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Alisch » 19 říj 2014, 21:35

Mě by tedy zajímalo, kolik sérií vás bralo už v pre-merge fázi? Vždyť si stačí vzpomenout na BvW 1, FvF 2, Filipíny, ani BvBvB mi přišlo prvních pět epizod blah. Já jsem u každé série opatrná až do sloučení, pak teprve soudím.

Jinak, čte tu někdo blog Michaela Trudeaua? Sledujete secret scenes? Já před chvílí viděla jednu zajmavou s Dalem, kde hrozně opěvoval Wese. Je sice fakt, že Wes je manuálně zručný a zdatný, ale pořád se nemůžu otřepat z jeho rozhovoru s Rockerem, kde mi oba přišli naprosto vypatlaní a počty jim šly hůř než mně...a to už je co říct.

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod hajefr » 19 říj 2014, 22:02

Alisch píše:Já před chvílí viděla jednu zajmavou s Dalem, kde hrozně opěvoval Wese. Je sice fakt, že Wes je manuálně zručný a zdatný, ale pořád se nemůžu otřepat z jeho rozhovoru s Rockerem, kde mi oba přišli naprosto vypatlaní a počty jim šly hůř než mně...a to už je co říct.


S počty určitě souhlas, ale na druhou stranu to byl právě Wes, kdo se dost zasloužil o vyloučení Rockera.

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Sajgon » 20 říj 2014, 00:57

Drew je asi nejvetsi pablb v dejinach, ale popravde jsem se hodne zasmal :DDDD

nechapu jak nekdo muze fandit Kelly, sak za celou dobu nic neudelala :DDDD

na Jullie se fakt pekne diva, vubec se nedivim Rockerovi :))))))

A v neposledni rade cikanska luza ven !!!!

fandim: Wess, Keith, Dale, Josh

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2014, 11:06

Alisch píše:Mě by tedy zajímalo, kolik sérií vás bralo už v pre-merge fázi? Vždyť si stačí vzpomenout na BvW 1, FvF 2, Filipíny, ani BvBvB mi přišlo prvních pět epizod blah. Já jsem u každé série opatrná až do sloučení, pak teprve soudím.

No tak mě teda BvBvB, BvW i Filipíny bavily od začátku daleko víc, než tahle řada. Naproti tomu FvF2 či One World mě od začátku sr*ly a zůstalo tomu tak celou sérii, takže budu hodně v šoku, pokud se můj názor na BvWII ještě změní... Reward Challenge a Exile Island prostě nefungují a jsou nudný, cast mě fakt nebaví a víc a víc irituje, jedinej potenciál vidím v Joshovi (už i ten Jeremy mě začíná štvát) atd. No aspoň že tu není žádná Dawn, Brandon Hantz nebo Colton ;)

Jinak jsem si tu na fóru všiml zajímavé opakující se situace - v nějaké epizodě prohodí některá z pohledných hráček jednu, dvě věty vcelku o ničem na kameru a hned se tu vyrojí několik jejich fandů - viz třeba minule Julia, teď zase Kelley... přitom zatím absolutně nic nepředvedly vyjma tý jedný, dvou vět, který stejně nic neřeknou o tom, jaký jsou to hráčky :smile: A zdá se mi to, nebo Reed ještě neměl vůbec žádnou zpověď na kameru?!? :?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod yero » 21 říj 2014, 10:06

milan píše: Indii, ale na Srí Lanke, to je asi také porovnanie ako Čečenec = Čech


Víš kde leží Sri Lanka? Čečenec - Čech vzniklo jen kvuli podobnému názvu.. kdežto Srí Lanka leží 50metrů od Indie a kultura je více než stejná tak pls

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod honzavohralik » 21 říj 2014, 12:48

yero píše:Víš kde leží Sri Lanka? Čečenec - Čech vzniklo jen kvuli podobnému názvu.. kdežto Srí Lanka leží 50metrů od Indie a kultura je více než stejná tak pls


Dobrý no až na to, že nemaj ani stejný náboženství.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod brninho » 22 říj 2014, 00:25

Celej ten "indickej problém" je celkem k smíchu, jelikož brát jen samotnou Indii (i bez Srí Lanky) jako jednolitej celek je nebetyčná blbost, v Indii je spousta autonomních oblastí s vlastním jazykem, náboženstvím (nejenom hinduismus, třeba i islám, buddhismus,..). No a Srí Lanku obývají většinou Sinhálci a Tamilové, přičemž třeba Tamilové jsou potomci původních Indů...Takže abych se vrátil k počátku- poznámka o Twinnies jako Indkách nemusí být až tak úplně z cesty když na to půjdeme od lesa :D
Není nad to si osvěžit státnice :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Pietro » 02 led 2015, 22:59

EdBrush píše:Natalie se spíš hlavně chová jako kdejaká uřvaná cigoška na sídlišti :heat:


Tak to bych se odstěhoval do nějakého rušného velkoměsta a barák na sídlišti bych prodal i pod cenou....

Konečně sonda do Hunahtamto.
A člověk by měl z těch jejich vztahů maglajs.
Jeden řekne, že druhý je vůl a třetí mu dá do zubů, protože ten druhý se zná se čtvrtým, který je kamarád třetího. :D

Drew mi chybět nebude - záměr vypustit soutěž se minul účinkem (u něj i účinkováním)
Julie - ne prostě ne, pořád mám dojem, že chytrost jí minula, což se o injekcích silikonu říci nedá.
Jeremy - on by byl fajn, ale to co Toník minule pěstoval 39 dní, on zvládne za 12. Děsná paranoia v jeho podání. NA každý problém reaguje podrážděně.
John (modrý) - až je mi líto, že taková koc chytla zrovna tohohle maníka.
Natalie - no comment, už 4 díly přesluhuje. :angry:
No prostě - z modrých ponechat jen Keitha a Kelley. Přijdou mi nejlepší z modrých, ale jen to jen názor jednotlivce.

Co se druhé sorty týče - Baylor se občas chová, jako kdyby od narození spala na sametu a byla krmena lžičkou ze zlata, ale OK, budiž.
Dale se blíží Bobíkovi z Gabonu - zatím jen částečně - výkony.


OK, ať hrají dál: - Josh, Keith a zatím ještě i ta Baylor, Rocker je už venku. Ale uvažuji o výměně Baylor za Kelley. Velmi uvažuji.
KO aneb půjčte mi zhasínadlo: - Natalie, Julie, John
NĚCO MEZI - jsou mi šumák, víceméně - ten zbytek :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 17 črc 2019, 19:51

Takhle roztříštěné hlasování tady dlouho nebylo. Snad v úplně prvních sezonách. Ne že bych si stěžoval, jasně dané aliance které to čistí jednoho po druhém až do sloučení to bývá často nuda.
Drew si může říct že karma zapracovala. patří mu to, záměrně prohrál soutěž a sklidil co zasel.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti