S29 - San Juan del Sur - EP04

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod milan » 23 črc 2014, 11:30

Epizóda 4
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod EdBrush » 16 říj 2014, 06:49

Hurá, konečně pohled do Hunahpu, neuvěřitelný! Hlavní hvězda epizody na plný čáře Drew :fuck:
Takhle čistě provedený from hero to zero jsem snad nikdy neviděl. Z relativně v pohodě pozice to dotáhnout vlastnoručně k vyřazení...wow. I když zjevně lidem v kmenu lezl pěkně na nervy, měl poměrně solidní šanci, že by si ho někdo nechal/držel se ho jako snadnýho soupeře do finále. Možná by to mohl i nějak ve finále ukecat, ale když jsem viděl jeho přesvědčovací schopnosti, tak to muselo dopadnout, jak to dopadlo. Nápad zahodit ICH prostě nechápu, ale asi to odpovídá jeho mozkový kapacitě. Asi si myslel, že je druhej Ozzy. Ne že by se od sebe moc lišili...ego jako prase, strategie tragická a to lhaní/přesvědčování rovněž na bodu mrazu.

Tleskání při příchodu Coyopy bez Rockera si mohli odpustit, samozřejmě nejvíc tleskali Jeremyho ovečky. Jak pokrytecký, že ho hned odsuzovali lidi, který do něj šili kvůli jeho předsudkům :vomit:

Překvapilo mě, jak se v Hanahpu nebyli schopní vůbec zformovat do aliancí. Někdo přece vždycky musí stáhnout ocas a imho je to daleko lepší být lehce v ústraní. Hlasování úplně jak v začátcích Survivora :? Jeremy měl sice opět pár záblesků dobrýho hráče (lidí bez blízkýho>lidi stále v páru), ale pak všechno vyklopí na TC. To, že chce jít okamžitě po Keithovi, taky moc nechápu. Proč si to nešli vyříkat někam bokem? Zvlášť když byli v "alianci", od Keitha to ale taky nebylo zrovna chytrý hned rozhlašovat všem. Jon je podle mě jenom takovej nohsled, co jde s Jeremym, a zbytek je nevýraznej. Musím říct, že mě realita v Hunahpu poněkud zklamala a v Coyopě jsou strategicky lepší hráči. Nakonec ale možná bude mít Drew pravdu s Kelley, taková nenápadná, ale vsadil bych si na ní a určitě jí to myslí. Nasrat bych ji nechtěl, zvlášť po tom záběru na její vražednej pohled :mrgreen:

Škoda, že se vytratil další velice zábavnej element, Drew. Štafetu blbce by mohl převzít jeho velkej parťák Jon, ať je se nad čím bavit. Alec dal taky celkem dobře sežrat Baylor její rozmazlenost, takže nakonec se mi díl líbil.

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod _Maty_ » 16 říj 2014, 10:58

Tak to jsem nezažil :D .... podle toho jak Drewa představovali, jsem očekával, že vypadne. Ale že vypadne protože všem leze na nervy, ne protože se z něj vyklube jeden z největších pitomců hry. Bože, vždyť on měl dobou pozici, celkem jej nikdo vyhodit ani nechtěl.. Dokonce, kdyby držel hubu, letěli by úplně jiní. Jenže klučina řekl Kelly, jiný řekl Kei - Ne! Kelly to bude :D :D .. hej, kdyby za celý díl uznal jedno debilní jméno, měl by vlastně vyhráno :D
Druhá věc, on fakt schválně prohrál?!? .. To si ze mě prostě děláš prdelky :D .. někdo s takovým mega egem, snad nikdy tu hru nehrál :D Tak slepý člověk, co si o sobě myslí tak hodně a nedokáže se pořádně podívat okolo sebe, tady nikdy nebyl :D Já dokážu všechny zmanipulovat, bude podle mě, chcu Kelly, půjde Kelly :D :D .. Bože, ten kluk ze sebe udělal dementa před národem :D
Ale trochu je mi líto, že nebude Duel Drew vs. Alec ... Protože stejně jako loni Arase s Vytasem jsem rád pozoroval, tu bratrskou rivalitu, tak je jsem taky chtěl vidět :) Jak mladší bráška nakope staršího prostě :)

No, jsem zvědavý co příště, hlavně, když se spojí kmeny, tak jak budou vypadat ty duely no :) .. A taky už zbývá jen 5 dvojic, kdo ví kolik jich nebude spolu... tak jsem právě zvědavý, jestli budou i normální soutěže o odměnu.. Ty duely mě až tolik zase nebaví... Ale obávám se, že zůstanou.
Možná škoda, že bude příště mixování lidí, protože vidět Hunaphu na další kmenovce nemuselo být na škodu.. Přeci jen si nevzpomínám, kdy naposledy dostali hlas hned 4 lidé :)
.. Ale přeci jen se to trochu rozjelo ta série, už to není ten nudný, idilický začátek, tak snad příště to bude stát za to. Obecně, změny kmenů mám rád, když se k tomu připočte i fakt, že tam jsou páry, tak to bude ještě lepší :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod brninho » 16 říj 2014, 11:02

4 různý hlasy na TC? Tohle je 29. sezona a ne začátek Survivoru...Hlasování nejenom v modrém kmeni, ale i v Coyopě jenom dokazuje, že téhle sérii opravdu chybí osobnost, která by spojila drtivou většinu kmene. Je to jenom přehlídka více či méně trapných lidí a šedých myšek, hráčsky se zatím prokázal jen Josh a to je zatraceně málo. I na Twitteru je vidět, že tahle sezona nebaví ani bývalé hráče. Jsem zvědavý na rating...
Jakési sympatie u mě mají jen Baylor, Josh a Kelley, zbytek je přehlídka stupidity nebo nám je za čtyři epizody nestihli ani představit... :heat:
Chci věřit že promíchání (jak nečekané, že?) změní kurz hry a že se někteří projeví v pozitivním slova smyslu...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 16 říj 2014, 12:20

Jedním slovem - demence. Tahle řada jde díl od dílu dolů a já si jen říkám, kde bude to dno trapnosti a co by se muselo stát, aby si BvW2 ještě zachránilo tvář :?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod rhee » 16 říj 2014, 14:13

Kdo jinému jámu kopá... aneb Survivor San Juan del Sur: Tupec vedle tupce :D
Ale jo, konečně epizoda, která mě aspoň určitým způsobem pobavila a nelitovala jsem těch 40 minut, které jsem u ní strávila. I když jsem věděla, že si Drew užije svých pár minut "slávy" (ego, moc rozumu nepobral, měl o sobě vysoké mínění), tak jsem nečekala, že se odpraví až tak brzo. Hned jsem si vzpomněla na první vyřazení Burtona, Drew to ale dovedl k dokonalosti :D

Favorit - Josh, dál budu sledovat Dalea a Jeremyho, ostatní mě nezajímají
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod risker » 16 říj 2014, 15:25

Tak kde začít asi u zcela náhodného nalezení zmizelého křesadla u Hunahpu, který bylo po celou dobu 20cm od ohniště? tomu už se nedá ani smát jako vizitka kmene dost hrozný řekl bych a následný handlování před soutěží s Jeffem bylo za hranicí trapnosti neměl jsem daleko abych taky sklonil hlavu do dlaní. Následná soutěž o odměnu se mi tentokrát líbila trefit se míčkem do té prostřední díry na čtvrtý pokus dobrý. Jaclyn a Drew na Exilu nic převratnýho jen Drew opět ukázal, že toho v hlavě sebou tolik nenosí. V táboře Hunahpu mě mrzelo Keithovo nařčení Jeremyho z údajného nalezení imunity, kterou o něco později sám Keith našel škoda zrovna jemu a Jeremymu jsem u Hunahpu fandil nejvíc a doufal, že se dají společně dohromady, ale kdybych si mezi nimi měl vybrat kdo má zůstat byl by to Jeremy. V kmeni Coyopa se mi začíná víc zamlouvat Baylor, kterou jsem na začátku hry moc nemusel tak uvidíme jak to s ní dál bude společně s Joshem rozhodně dva mí oblíbenci u Coyopy. Immunity Challenge? nic extra, ale co tam zase předváděl Drew no hrůza a ještě ty jeho průpovídky, jestli jsem nemohl bytostně vystát Rockera tak Drew je ještě o jeden level nad ním tak sapoň, že konečně vyhrála Coyopa a na kmenovku šlo Hunahpu. V táboře Drew dál pokračoval ve svém "tažení" za nejhloupější osobu této série, takže jeho následný vyloučení byla už jen třešnička na dortu tohohle dílu.
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod honzavohralik » 16 říj 2014, 18:13

Tahle epizoda mi zatím přišla nejlepší. Drew je neuvěřitelnej idiot, už od chvíle, kdy vyslovil, že chce zahodit ICH, jsem umíral touhou, aby vypadl právě on. Byl největší idiot série a teď mě štval ještě víc, než Rocker a Baylor dohromady, i když uvidíme Baylor mi připadá epizodu od epizody lepší. Nevím na co si tam kurva hrál, když před Kelly říká, že jí vyloučí a kdyby přistoupila na Keitha/Julie, tak je v pohodě, ale takhle si to posral sám. Za tohle teda palec nahoru Natalie a Missy. :idea: Překvapilo mě, že Jeremy hlasoval s nima, to mě v ukázce hlasování překvapilo, protože jsem myslel, že on hlasoval pro Keitha, ne Jon. Takže vlastně Drew nedoplatil na neschopnost chlapů dohodnout se, protože by šel tak či tak s hlasem od Jeremyho.

Dost se bojím promíchání kmenů, hlavně kvůli Natalie, ale s většinou Hunahpu snad v obou kmenech by mohla být v pohodě, vzhledem k tomu, že tam zůstali hlavní cíle Keith a Julie. Celkově si ale myslím, že se půjde po lidech, kterým stále zbývá "love one" tedy Baylor+Missy/Jon+Jaclyn/Wes+Keith/Kelley+Dale/Reed+Josh. Z toho nejvíce bych se bál o Baylor, Kelley, Keith a Jona (jako hrozbu s blížícím se sloučením.)

Fandím: NATALIE, Jeremy, Jaclyn, Jon, Kelley, Missy
Nevadí mi: Keith, Reed, Josh, Julie,
Nemusím: Baylor, Wes
Chci, aby vypadli: Dale, Alec
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod honzavohralik » 16 říj 2014, 18:13

Tahle epizoda mi zatím přišla nejlepší. Drew je neuvěřitelnej idiot, už od chvíle, kdy vyslovil, že chce zahodit ICH, jsem umíral touhou, aby vypadl právě on. Byl největší idiot série a teď mě štval ještě víc, než Rocker a Baylor dohromady, i když uvidíme Baylor mi připadá epizodu od epizody lepší. Nevím na co si tam kurva hrál, když před Kelly říká, že jí vyloučí a kdyby přistoupila na Keitha/Julie, tak je v pohodě, ale takhle si to posral sám. Za tohle teda palec nahoru Natalie a Missy. :idea: Překvapilo mě, že Jeremy hlasoval s nima, to mě v ukázce hlasování překvapilo, protože jsem myslel, že on hlasoval pro Keitha, ne Jon. Takže vlastně Drew nedoplatil na neschopnost chlapů dohodnout se, protože by šel tak či tak s hlasem od Jeremyho.

Dost se bojím promíchání kmenů, hlavně kvůli Natalie, ale s většinou Hunahpu snad v obou kmenech by mohla být v pohodě, vzhledem k tomu, že tam zůstali hlavní cíle Keith a Julie. Celkově si ale myslím, že se půjde po lidech, kterým stále zbývá "love one" tedy Baylor+Missy/Jon+Jaclyn/Wes+Keith/Kelley+Dale/Reed+Josh. Z toho nejvíce bych se bál o Baylor, Kelley, Keith a Jona (jako hrozbu s blížícím se sloučením.)

Fandím: NATALIE, Jeremy, Josh, Jon, Kelley, Missy, Julie (ještě pořád jsem si nebyl schopnej vybrat menší okruh lidí)
Nevadí mi: Keith, Reed, Jaclyn
Nemusím: Baylor, Wes
Chci, aby vypadli: Dale, Alec
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod mikro » 16 říj 2014, 20:18

Po dlouhé době díl, který mě bavil. Nevím, jestli to bylo tupostí, kterou prokázal Drew, ale byla to fakt zábava.
Protože už jsem dlouho nekomentoval, musím říct, že mám docela problém do téhle řady proniknout. Málo kdo je mi nějak zvlášť sympatický, většina castu si neumí dát dvě a dvě dohromady, nemá to moc náboj. Ale samozřejmě existují i vyjímky.
Baví mě pády samozvaných mastermindů a vůdců kmene, takže jsem si vyloženě užíval, jak si Drew doslova vykopal svůj hrob během jedné epizody, protože ač všem lezl na nervy, nebyl ničím terčem a kdyby mlčel a nesnažil se pasovat se do role strategického krále, tuhle kmenovku by přežil bez úhony. Konečně ukázali Kelley a byla mi vážně sympatická, doufám že se udrží hodně dlouho. Natalie to zahrála výborně, ač je hlučná a sprostá, dovedla ukecat Missy a dokonce i Jeremyho, očividně není strategicky marná a vypadá to, že i její kmen ji docela bere. Jeremymu taky docela fandím, ale pozastavil jsem se nad tím, jak se urazil, když se dohadovali, jestli půjde Kelley nebo Keith (kterému mimochodem přeju ten idol, snad s jeho pomocí zamíchá kartami).
Takže za mě dobrý díl spíš podprůměrné řady, snad se to ještě rozjede!
Favoriti zatím Natalie!, Jeremy, Kelley, Keith, Josh, Baylor

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod torciollo » 16 říj 2014, 21:12

...a cenu pro největší idiota získává... král Drew I. :lol: Tohle udělat ve 29. řadě, to snad ani není možný :?

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod adesso » 16 říj 2014, 21:37

My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod XtttX » 16 říj 2014, 23:32

Súhlasím s názorom že sa jedná zatiaľ o najlepšiu epizódu série.

Drew ma bavil, ach jaj, nemal vypadnúť... :D

Už mám aj hlavného favorita, a je ním Kelley!!! (Sorry Natalie... :) )

Btw, som jediný, ktorému bolo pri všetkých RC dueloch úplne ukradnuté kto tú odmenu pre kmeň vyhrá?

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod hozu » 17 říj 2014, 01:07

No hned v úvodu dílu jsem se zaradoval, jelikož souhrn z minulých částí se hodně zaměřil na Hunahpu a bylo jasné, že půjdou na kmenovku. Že to bude taková sranda se mi nesnilo :D Už na počátku mě mile překvapila herní strategie Drewa a Aleca, jelikož jsem začal mít optimistický pocit, že s tímto to nedotáhnou ani do sloučení. Jsem rád, že je to už z poloviny splněno. V ukázkách mě ale trochu naštvalo to proházení, jelikož ve starém Hunahpu mohla být ještě zábava.

Evergreen s křesadlem, výborné "aliance", hloupost většiny soutěžících. Popravdě se i docela těším co bude v příští epizodě :D

Oblíbení hráči po 4. části: Kelley, Josh, Baylor

XtttX: I mě byly všechny souboje dosud ukradené.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod EdBrush » 17 říj 2014, 02:21

Btw, som jediný, ktorému bolo pri všetkých RC dueloch úplne ukradnuté kto tú odmenu pre kmeň vyhrá?

Přesně. Možná první a druhý duel byly ještě o něčem...já si z toho teď spíš dělám obrázek, kdo by asi tak mohl nějak zazářit při soubojích o imunitu po sloučení.

A ještě k proházení kmenů...doufám, že tam nevzniknou situaci typu 5:2 vybízející k ženský alianci apod.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 17 říj 2014, 05:06

Taky mě soutěže o odměnu nechávaj chladným (narozdíl od věčně řvoucího Jeffa), při týhle epizodě jsem si říkal, že nekoukám na Survivora, ale na nějakej tábor pro dospělý, protože kvalita těch soutěží je na týhle úrovni. Nevím, jestli došly prachy, nebo fantazie, ale je to všechno na jedno brdo, to už ať radši recyklujou soutěže z řad do s20
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Dejvy » 17 říj 2014, 11:02

To som jediný čo stiahol diel ktorý sa skončil ked Jeff chytil urnu a povedal, rozhodnutie je konečne? :mrgreen: Skoro ma drblo tak som si prečital tu ako to dopadlo.

Inak konečne celkom v pohode diel.

Vadia mi hrozne tie sutaže jednotlivcov, ale na druhu stranu musim povedať na sutaže ako take, že su v pohode nezadju sa mi byť zrecyklované.

Čo bolo v ukážkach na další diel?

Fandím: Josh, Baylor :love:
A ven: Cigánka čo jej chýba len červená bodka na čele.

Diel 75%
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Alisch » 17 říj 2014, 11:18

Dejvy píše:
A ven: Cigánka čo jej chýba len červená bodka na čele.

Extra hloupý vtip nebo extra hloupý člověk. O Indech tě ve škole neučili, žádného jsi nepotkal, že? Jinak bys takovou kravinu nenapsal.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod rhee » 17 říj 2014, 12:37

XtttX píše:Btw, som jediný, ktorému bolo pri všetkých RC dueloch úplne ukradnuté kto tú odmenu pre kmeň vyhrá?


Mně to bylo taky úplně jedno, ty souboje vůbec nemají šťávu, navíc jsem si kromě Joshe k žádnému soutěžícímu pořádně nevytvořila vztah a nijak neprožívám to, co se s ostatními děje. Navíc mě EI třeba v Tocantins hodně bavil, hlavně ta interakce mezi hráči z různých kmenů, ale tady... Vůbec nic se tam neděje (když pominu tuhle epizodu, ve které měl Drew ten geniální záblesk a rozhodl se prohrát soutěž). Buď je to tak špatně sestříhané nebo jsou hráči beznadějně nudní. Nebo oboje.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Dejvy » 17 říj 2014, 14:38

Extra hloupý vtip nebo extra hloupý člověk. O Indech tě ve škole neučili, žádného jsi nepotkal, že? Jinak bys takovou kravinu nenapsal.
He?

Narážka na cigáňov ti nevadila? Ja proti Indom ani cigáňom nemám ako takým nič, jednoducho sa mi to hodilo.
Tak ako by som napísal keby mal niekto dlhé fúzy, že keby si ich natočil je ako Maďar.
Evidentne riešiš hovadiny a z toho mi vychádza, že máš periódu.

P.S. Po jednej vete označiť niekoho za hlupáka :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Alisch » 17 říj 2014, 14:45

Periodu fakt nemám. Nelíbí se mi, že se na fóru přirovnávají Indové k Romům a že se to vůbec vytahuje. Tobě vy se líbilo, kdyby někdo tě někdo přirovnával k nesnášené skupině? Asi těžko.

Možná jsem soudila jen podle jedné věty, ale ty jsi svou povahu ještě potvrdil tezí, že ženská + plus něco řeší = má periodu. Prostě jen nemám ráda, když se někdo hloupě trefuje. Tohle prostě na fórum o seriálu nepatří a kíidně si tvrď, že jsem třeba hysterka.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Dejvy » 17 říj 2014, 14:50

To netvrdím podla všetkého si šikovná baba čo dobre ovláda angličtinu. Rýpol som do teba lebo si si to zaslúžila, nie som šovinista.
Ja som napoly Maďar a nemam problem ked sa z nich robi sranda lebo si to často aj zaslúžia :mrgreen:

Jednoducho ma dosť urazilo, že si ma označila za hlupáka na základe takej maličkosti, uznávam, že sa tento "humor" nemusí každému páčiť, ale zasa z toho nerobme to, že hulákam po futbalistoch na štadione "HU-HU-HU".

Pekný deň ;)
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod milan » 17 říj 2014, 14:54

:mrgreen: Môj prvý komentár, len kvôli konfliktu vyššie, rozdielov je tu viac... Dvojčatá nemajú korene v Indii, ale na Srí Lanke, to je asi také porovnanie ako Čečenec = Čech (Bostonský maratón 2013), alebo Slovák = Slovinec, mimochodom cigáni sú najnižšou kastou aj v Indii a je to v podstate odpad spoločnosti aj pre tamojších ľudí (serú si pod vl. okná, incest a podobne). Dvojčatá sú možno otravné (a podľa mňa aj zbytočné), či v TAR alebo Survivor, ale určite nie sú žiadnym odpadom, skôr kontroverznou / komickou vložkou, dokonca nie sú ani z ghetta.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod Dejvy » 17 říj 2014, 14:58

Tak som aspoň rád, že ťa to vyprovokovalo k prvému komentáru :mrgreen: Chýbaš tu. Aj keď momentálne nie je čo hodnotiť moc.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP04

Příspěvekod EdBrush » 17 říj 2014, 20:03

Natalie se spíš hlavně chová jako kdejaká uřvaná cigoška na sídlišti :heat:


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti