S29 - San Juan del Sur - EP05

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:39

Epizóda 5
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Malo13
Příspěvky: 9
Registrován: 01 říj 2014, 13:35

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod Malo13 » 23 říj 2014, 10:20

Mám tak pocit, že sa to začína pekne rozbiehať :)
Premiešanie kmeňov vyšlo vskutku zaujímavo.
Imunity challenge originálna, i keď... miesto suchej trávy či čo to bolo, mohli im do toho stromu dať perie, pekne ako v stredoveku aby skončili :mrgreen: celkovo mám pocit a teší ma, že v tejto sérií som zatiaľ samé nové, originálne súťaže.
Fascinuje ma katastrofálne hospodárenie s potravinovými prídelmi u modrých. To fakt nemajú nič na ulovenie na tom ostrove, žiadne rastliny, ovocie? omg

Že sa už neviem dočkať ďaľšej epizódy, čo si Jeff vymyslí za trest :D

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod _Maty_ » 23 říj 2014, 10:30

Musím říct, že za poslední dobu, jedno z nejpovedenějších promíchání kmenů, které jsem viděl... Celkem se mi líbí možnosti dalšího rozvoje, v obou případech, i když u žlutých to už teď zabili no...
Nenávidím fakt, že Baylor má snad 10 životů jako kočka... Chtěl jsem ji už tolikrát vidět pryč. Naprosto nechápu proč John s Jackelyn se připojili na její stranu :/ .. Tak příjemný pár se přidá ke sviním :/
Jinak trochu zklamání, že neudělali hned i nějakou reward challenge... Říkal jsem už minule, že asi padne možnost párů bojovat proti sobě a vzhledem k tomu, ž 4/5 párů byli spolu, tak to tak asi bude...

Doufám, že mnohem atletičtější tým modrých taky někdy prohraje, protože u nich by situace opět mohla být mnohem zajímavější. Ale je vidět, že opravdu člověk co u toho přemýšlí je spíše Jeremy. Přijde mi, že jako jeden z mála má opravdový potenciál.. A Kelly mi bude chybět, když už nic jiného, byl na ni dobrý pohled :eee:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 23 říj 2014, 12:03

Souhlasím, že promíchání kmenů učinilo hru aspoň trochu zajímavější.

Fakt nepobírám Hunahpu a jejich příděly jídla, ale zase jestli to fakt byla jedna z hlavních příčin proč vyhrávali, tak proč ne? No uvidíme, co bude Jeff chtít, tipuju něco kolem přístřešku nebo že budou muset vrátit všechny vyhrané odměny (už nevím, co všechno maj)

Nemám rád Baylor a Missy, třeba za to může střih, ale neseděj mi (Missy doteď nebyla vidět, takže jí soudím podle dnešní epizody). Nechápu moc Jona a Jaclyn, Coyopa potřebuje hlavně vyhrávat a to by jim šlo podle mě lépe s Dalem a Kelley než s maminou Missy a drobnou Baylor... Jako Kelley jsem taky moc nemusel, jde mi hlavně o pozici Dalea, který pár posledních epizod nebyl vidět a já zapomněl, že tam vůbec je :mrgreen:

Furt nikde není ani náznak toho quitu z ukázek na konci prvního dílu, snad to přijde ještě před sloučením a ne až po něm...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod Earl » 23 říj 2014, 12:17

To, že Baylor znova prežila ma neskutočne nasralo. Počas epizód sa veľa krát pristihnem, že mám chuť ju vytiahnuť cez obrazovku, prefackať a hodiť späť do Nikaragui. Neznášam to dievča. Druhá Ciera z nej nebude.
Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod zdenek000 » 23 říj 2014, 16:16

To mě Baylor přijde docela sympatická. Ano, občas má dost nemístní poznámky ke druhým, ale je jí 20 a ještě jí vychovávala jenom matka, takže většinu názorů přebrala od ní. Takže docela chápu proč se chová tak, jak se chová. A myslím si, že tam byli mnohem otravnější lidi. Mně teda sympatická přijde.

To, že se Jon a Jaclyn přidají na stranu Missy a Baylor jsem čekal. Dale a Kelley byli ti víc nebezpeční v další hře a Dale byl taky ten, co chtěl všechny holky pryč, jelikož měl klučičí alianci, což možná ovlivnilo hlavně Jaclyn. Spíš se trochu divím, že s nima volil i Keith, u kterýho jsem čekal, že půjde s Dalem jako postarší pánové, že budou držet spolu.

Spíš mi bylo líto, že do sebe šel Dale a Baylor. Spíš, kdyby odešli Jaclyn a Jon. Ti dva mi jsou tam nejvíc nesympatičtí momentálně.

Jinak už si nepamatuju, kdy naposledy měli nějaké takové problémy s jídlem. To už je hoodně dlouho. Doufám, že je nemine obrovský postih.
Kelley mi bylo líto taky. Jelikož jsem od ní čekal, že předvede dobrou merge hru. Bohužel se jí už nedočká.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod kata_rina » 23 říj 2014, 17:23

Hunahpu přišlo o jídlo, protože u nich kuchtila Missy :D společně s dcérou mi lezou na nervy. :cry: Ta měla už dávno letět. Taky mě dost překvapil Keith, že se nespojil s Dalem. Možná to bude tím, že si v ex Hunaphu více rozuměl s Missy než s Kelley. Jsem jediná komu vadí promíchání? Nelíbí se mi, že v jednom kmeni je tolik párů...
zdenek000 píše:Jinak už si nepamatuju, kdy naposledy měli nějaké takové problémy s jídlem. To už je hoodně dlouho. Doufám, že je nemine obrovský postih.

Myslím, že to bylo v Austrálii :D :D Takže óópravdu dlouho.
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod honzavohralik » 23 říj 2014, 18:21

Epizoda byl dobrá, ale nemá na minulou. Nejradši bych byl, kdyby se kmeny nepromíchaly vůbec, protože už navíc nebylo něco takového od S23 a zrovna v téhle sérii mi to prostě nesedělo. Navíc to odnesla Kelley. :(

Upřímně jsem celou epizodu byl naprosto nerozhodnej komu fandit nemůžu fandit celýmu páru. Nesnáším Baylor a mám rád Missy. Nesnáším Dalea a mám rád Kelley, takže jsem prostě chtěl, aby to kdyžtak odnesl Dale, že by si třeba Kelley příště pomohla, ale bohužel. Myslím si, že po sloučení to mohla dotáhnou hodně daleko a i když nemusím návraty pre-merge, tak zrovna Kelley by mi nevadila, ale pochybuju, že si na ní Jeff vzpomene, až bude nějaká série s navrátilci. Navíc mě štve, že vyletěla další ženská, protože už teď je tam převaha chlapů 8:5 a to je sakra dost a po tolika řadách by to chtělo vítězku holku.

S tou výměnou rýže mě napadlo, že možná budu muset za to jít na TC?
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod brninho » 23 říj 2014, 22:38

Konečně nějákej vzruch v SJDS!
Škoda, že nejvíce ohrožené ke konci byly mé dvě největší oblíbenkyně a ne jejich rodiče, pro vyřazení Kelley nejspíše hovořil komplikovanější vztah mezi ní a Jonem po předchozí TC a to, že na straně holek byl i Keith. Bude mě zajímat, jak se ve hře pohne dál Dave, protože teďka zůstal ve hře úplně sám, v bývalé Coyopě bůhvíjakou pozici neměl a v současné jeho soukmenovci vyřadili jeho dceru...
Baylor je Ciera téhle řady, pořád ji tam prostě vidím, podle mě se teprve v individuální části hry (kam snad projde) ukáže, že v ní něco je, ty příběhy jsou zatím podobné...Jasně, nepatrnej rozdíl je, že Ciera zdědila relativně dobré geny po matce, kdežto Baylor tu výhodu nemá :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod EdBrush » 24 říj 2014, 01:25

Ne, proboha ne :evil: zase někdo vypadl ze hry absolutně nezaslouženě a zbytečně. Navíc to musela být Kelley, na kterou se když už nic jinýho alespoň hezky dívalo :ass: Jenže ona mohla být i dost silnou hráčkou dál ve hře. Minimálně celkem solidně argumentovala a nevšiml jsem si, že by někdy řekla kravinu nebo se prokecla. Vidím to tak, že se prostě stala obětí rozložení kmene, kdy ženský hlasovali pro Kelley a chlapi pro Dalea, aby to i ten největší idiot pochopil a provedl bez problémů :/ Dost mě štve, že to odnesla místo otce, kterej byl jádrem sporu. Ačkoliv byli oba mezi mými oblíbence, tak bych radši viděl jít Dalea než Kelley, protože už nemá tolik co předvést. Strategicky mu nic moc nevyšlo, je vlastně pěšák a fyzicky patří k nejslabším. Navíc teď zůstávají mě osobně 2 dost nesympatický ženský. Missy teď bude dělat všechno pro ochranu Baylor a obětuje tomu úplně všechno. Baylor a její přeskakování, ke komu se jí to hodí, nerespektuju a doufám, že se jí to brzo vrátí. Bohužel přesně jak tu někteří píší, jde čím dál víc a víc ve stopách Ciery a ta mi teda byla übernesympatická, takže ani Baylor není můj kůň.

Promíchání kmenů vyšlo poměrně zajímavě, ale radši bych, kdyby to bylo víc rovnoměrně rozdělěný z pohledu páry vs. jednotlivci (výměna K+D za Jeremyho s Natalie např.). Popravdě jsem se docela bál o Keitha po switchi...k tomu ještě ty záběry na celou Coyopu ve vodě a on opodál chytá ryby.

Problémy s rýží alá Austrálie... :shock: akorát že tam jim do docházelo až spíš ke konci ne? Tím spíš mě překvapuje, že po 29. sériích si lidí nehlídají takhle základní a zásadní věci, jako hospodaření s rýží. Nechci znít moc škodolibě, ale doufám v pořádnej postih ze strany produkce, aby si uvědomili, kde jsou. Jestliže se cpali dvakrát většíma porcema, není divu, že pořád vyhrávali, tak jen ať si to vyžerou

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod risker » 24 říj 2014, 16:31

Osobně nejsem moc velkej fanda promíchávání kmenů už tak brzo (10dní) a raději bych to viděl až těsně před sloučením (zhruba 1-2 TC) jinak rozdělení kmenů jak je máme teď mi nějak nevadí, ale rozhodně to ani neoslavuju. Ještě k té situaci s jídlem u Hunahpu WTF?! pokud to byla strategie k jejich výhrám (a né jen přehnaná žravost) fajn, ale není možný tím zdůvodňovat, že teď už nemají co do žaludku však to už se blíží k samotné podstatě hry o přežití a začíná to připomínat spíš Big Brother. Takže palec dolů jsem zvědavej co k tomu příště řekne Jeff a jaký bude mít podmínky jinak se z toho může stát nepříjemný precedens pro další řady. Jediný co mi příjde fér za novej pytel rýže je automatická prohra v ICH a odchod na TC (kde vyloučí néé jednoho, ale DVA lidi z kmene) teda nedělám si iluze, že by k tomu produkce skutečně přistoupila.
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod Alisch » 25 říj 2014, 18:19

Teda Baylor mě dráždí už od preview. Ty její ksichty a řeči že po ní Dale jde, ona přece nemohla za to, že na něj před první kmenovkou poštvala holky...holka, to si nevidíš do pusy?

A matinka je to samé v bleděmodrém. Ustavičně přehnaně dcerunku opečovává. Ale co se divím, Missy má za sebou tři rozvody a stejný model života přenáší na Baylor. Mám pocit, že v těch rozvodech nesla větší podíl viny spíš Muffin. Děti se mají ochraňovat, ale nic se nesmí přehánět.

A rýže? Hurá, tady je skoro celý pytel, pojďme ho prožrat taky. Nehledě na to, že Dale je tak trochu starý mrzout to Missy opravdu přehání. Nějak si nepamatuju, že by si v nějaké sérii dávali přidat plnou dávku.

Jeffova analýza o neporazitelnosti kmenu není úplně mimo, ale zase to na tom určitě nestálo. Každopádně jsou na tom nejvíc biti bývalí členové Coyopy. Jak už někdo zmínil, taky mě hned napadlo, že bude extra kmenovka. Skoro bych řekla, že je to 100%, Jeff začíná pěkně přitvrzovat navíc by to bylo další A SURVIVOR FIRST!

Začíná se mi líbit Wes, není moc vidět, ale pomáhá. Odchod Kelley mě vyloženě nasrala doufám, že to Dale kmeni pěkně osolí. Proč vyloučili tu, která by nejspíš neměla zábrany s nimi možná po odchodu Dalea spolupracovat. Nemůžu si pomoct, ale po minulém překecu Jaclyn mám pocit, že ona ani Jon nejsou úplně geniální. Nehledě na to, že Coyopa díky vyloučení docela fyzicky zdatné ženské nejspíš při příští příležitosti prohraje. Tato série zrovna není plejádou strategických myslí. Moje sázka pořád stojí na Jeremym a Joshovi. Wes by se do finále taky možná mohl protáhnout. Natalie se mi zdá skoro podceňovaná a málo viditelná (že by byla ve finále ale nedostala ani jediný hlas? nebo se nedostane vůbec daleko).

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod Doki » 25 říj 2014, 19:17

Epizoda docela ušla, promíchání mám obvykle rád, ale teď to kvůli němu odnesla Kelley, takže mě tentokrát nepotěšilo, spíš naopak.
Situace s rýží by mi připadala celkem nefér, pokud by jim Jeff třeba sebral jednu z odměn, protože to by bylo dost málo. Spíš doufám v to, že by se musela zrušit IC a museli by jít na radu, to mi přijde adekvátní.
Strašně mě mrzí odchod Kelley, zrovna jsem ji začal dost fandit, a ještě víc mě sere to, že OPĚT zůstala Baylor. Ta holka dostane hlasy na každé TC, avšak stejně nikdy nevypadne. Snad jim to Dale v táboře dá pěkně sežrat...

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod perr » 25 říj 2014, 19:19

Za promíchání jsem rád, je to oživení a ještě by mohl být konec těm soubojům, které jsou o ničem, ale jako takové se moc nepovedlo, jeden kmen je výrazně slabší a nemá moc šancí ve fyzických soutěžích. Souboj o imunitu dobrý, ale bohužel dle očekávání velmi jednoznačný. Projezené zásoby dle mě sice neměly až takový dopad na soutěže, ale je to až neuvěřitelné, že se něco takového tane ve 29. sérii, chvíli jsem doufal, že by jim Jeff mohl dát ten pytel když půjdou na kmenovku, bohužel se nestalo. V Coyopě mě překvapilo, že úplně unikl Keith, Misty ukázala, že je stejná jako dcera, Jona a Jaclyn úplně nechápu a vyřazení Keeley hodně nasralo.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod XtttX » 25 říj 2014, 21:25

Táto séria má zatiaľ úplne strašný boot order... Nadiya, Val, Drew, teraz Kelley... :( Normálne sa bojím niekomu fandiť.
Inak, epizóda celkom fajn.
Pozerám že Baylor tu nemá veľa priaznivcov... Mňa v prvých epizódach tiež mierne štvala, strašne mi pripomínala preceňovanú Cieru, ale teraz ma začína celkom baviť... Hlasy na každej kmeňovke. LOL :D Myslím že s Missy môžu vytvoriť celkom zaujímavé duo.

Súťaž - :idea:

Ešte 1 odpadlík a zlúčenie? :?

Btw, Doki, "ukradol" si mi avatar!!! :D Týždeň henten gif hľadám na nete, a keď už som to vzdal s tým že neexistuje, tak ho vidím u teba v profilovke... :)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod zdenek000 » 25 říj 2014, 22:58

Tak mě napadlo, že by jejich trest bude nejspíš velká nevýhoda v soutěži o imunitu. Jít na kmenovku jenom kvůli rýži mi přijde trochu nesmysl.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod EdBrush » 25 říj 2014, 23:35

zdenek000 píše: jejich trest bude nejspíš velká nevýhoda v soutěži o imunitu. Jít na kmenovku jenom kvůli rýži mi přijde trochu nesmysl.

To by bylo ale dost výhodný pro ně. Penalizace by spočívala akorát v tom, že by byla šance trestu v podobě kmenovky, takže by nakonec ani nemuseli nic ztratit. Vzhledem k tomu, jak se přitvrdilo např. v aukci, kdy si kupovali jenom šanci na nápovědu, tak bych čekal daleko drsnější věc. Z extra videí z YT, myslím že Julie to říkala, tam tipujou něco jako zabavení veškerý výbavy campu...tak snad minimálně toto.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 26 říj 2014, 05:48

Dost pochybuju, že cenou za novou rýži bude povinná kmenovka, protože pak by buď nebyla soutěž o imunitu a celej díl by tak působil dost divně, a nebo by byly kmenovky dvě - ta "trestná" a pak ta po soutěži o imunitu, což by dost zamíchalo s počty (navíc bude 100% minimálně jeden quit). Spíš bych to prostě viděl na vrácení všech odměn nebo mě ještě napadl nájezd druhého kmene, jak to bylo v Pearl Islands (což by mohlo být pro diváka asi nejzajímavější)
Završením Survivora měla být 40. řada

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod jukab » 01 lis 2014, 08:52

Měli by dostat kmenovku za trest, protože jinak by takhle mohli taktizovat od příště všichni (pořád žrát,něco vyhrát a pak si jen poprosit Jeffa, ať jim to za něco vymění). Navíc když Missy přežila, je jasný, že dlouho jim to nevydrží. Chudák Dale a ostatní spořící, oni se uskromňovali x dní a Missy + Baylor jim to sežerou jak nic :( Proč by mělo někoho zajímat, jaký život Missy měla? Tohle nejsou Vyvolení. Pro mě jedna z nejnenáviděnějších soutěžících za dlouhou dobu, taková AbiMaria měla aspoň šmrnc, tahle ženská nemá nic :(

Osobně fandím Jacklyn a gayům, mají potenciál. Zlepšuje se i Nadyia. Hunahpu by mělo vyhrávat, což je pro další vývoj určitě lepší, pže páry budou dost nudné, 2 lidi = 1, což by znamenalo jen málo zajímavých kmenovek.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 01 lis 2014, 11:41

jukabe, třeba se Nadiya fakt zlepšuje, ale ve hře je Natalie :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod Pietro » 03 led 2015, 14:27

Tak jsem si Baylor vyměnil za Kelley - a oni mě jí vyhodí. :angry:

Už dlouho jsem neviděl tým, který by tak často prudil Probsta s výměnami. Tuhle fazole za křesadlo, tuhle křesadlo za rybářský věci, teďka rejži za něco... Tyhle modrásky bych vysadil v té vesnici v Panamě, co začínaly Perlovky. Tam se tehdy směnilo ve velkém. :D Ale ten trest mě zajímá.

ICH de facto jednoznačná záležitost...

Mě se to zatím líbí celá ta série, takže uvidíme, uvidíme. Ten Quit z E01 nějak vyšuměl...

Už chápete ty tři (nebo čtyři?) manžele, co Missy měla?? :oops: Já jo.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2019, 13:33

Promíchání kmenů je pro mě vždycky stres, ani si nedokážu představit o kolik větší stres to je pro samotné účastníky, protože těm komu fandíte a budované aliance se rázem rozpadnou, a z uplného topu se dostane váš favorit na uplné dno. Vznikne totální chaos a začíná se znovu. Nemám to moc rád tohle míchání. Možná se produkce k tomuhle odhodlala protože postrádala větší grády a potřebovala to tam zozhýbat? Je to klidně možné.
No odnesla to Kelly která byla sympatická, škoda. Myslím že k tomu velkou měrou přispěl její otec Dale a jeho chování nejen k nově příchozím.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti