S29 - San Juan del Sur - EP07

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod brninho » 09 lis 2014, 19:40

Ta úvaha o návratu quitterek do hry je tak střelená, že si fakt myslím, že je to blízko k pravdě...Už vidim Probsta v preview jak se svým otravným entuziasmem hovoří "O nejpřekvapivějším twistu v historii Survivor".
Vidět otrávenou ultranesympatickou Jennu potřetí? Ne, díky. Návrat Janu a Julie by byl totální výsměch, mrtvý váhy, který samy hru vzdaly...Quit z vlastní vůle je ostuda, tak to dřív platilo a doufám že to tak bude platit nadále.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod yero » 10 lis 2014, 01:27

Od chvíle kdy odešel Rocker je pro mě tato serie velmi nezajímavá.. díly stahuji jen z povinnosti a většinou to jen proklikám.. opravdu nuda. Fandím Keith/Wes protože mám rád jížanskej přízvuk a nesnáším Missy.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Alisch » 10 lis 2014, 01:59

Erik píše:Alish: A proč by si bral Josh Reeda do finále. Podle mě je lepší tam jít sám než s partnerem, je tady riziko že se budou dělit hlasy a vyhreje to ten třetí a navíc jedinec má aspoň jistý jeden hlas poroty. U Joshe to asi nehrozí, že by se dělily hlasy, ale třeba takoví hasiči....

To s kým do finále samozřejmě visí na mnoha faktorech, a pokud bude třetí nesnášený, teoreticky by ve finále pár stát mohl. Tak nějak nemyslím, e by Josh Reeda vyřadil. Ledaže by se strategicky dohodli. A hasiči...Keitha mám opravdu ráda a mám tušení, že to dotáhne daleko. U Wese už to tak nevidím. Nicméně Wes by asi tátu bez problémů vyloučil.

Ono je hezké přemýšlet nad strategií toho, koho vzít do F3, ale pořád v tom hrají roli emoce. Kolik z těch, co vydrželi, by se řídilo čistou logikou? A další věcí je, jak bych vyloučení vlastního blízkého odměnila porota. Může se spoléhat na to, že to podpoří jako strategický tah nebo jako podrazáctví nejvyššího kalibru.

Ale pěkně jsem to zakecala. Mě spíš zarazilo, že Jonovi očivině ani na vteřinu hlavou neprolétlo, že by na F3 byli 4.

diabol
Příspěvky: 4
Registrován: 09 pro 2013, 22:46

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod diabol » 10 lis 2014, 09:41

nakoľko som mal dlhšie technické problémy tak až teraz cez víkend sa mi podarilo si všetkých 7 časti pozrieť.

Občas mám pocit, že ľudia, ktorý sem idú ani nevedia, že čo budú robiť, majú pocit, že to je hotel paradise, kde budú len ležať na pláži a vykrmovať sa a občas niekoho vyhodia :cry: čo sa týka kauza jedlo resp. študentska zmes akože všetci síce nadávali na Julie, že si to schovala ale pritom, akože prečo? že nieje drblina a hneď to nezožrala?? najväčší problém s jedlom mali bratia Alec a Drew. Všetko zožrať a potom požiadať Jeffa o jedlo čo im haraší? :cry:
Najväčšiu chuť hrať vidím od Jeremyho, Josha a prekvapivo od Keitha (ten síce nieje ten social player, ale zato hrá tu menej výraznú hru z pozadia). Baby pred vyhodením Drewa povedali, že muži niesu jednotný a preto ho vedia vyhodiť a je tak, občas najednoduchšie riešenia bývajú najlepšie a to môže byť situácia, ktorá sa môže stať. Síce Josh navrhol J&J žeby šli páry dokopy a jednotlivcov vyhodili, ale pritom stále hovoril, že je tam s nimi Alec (WTF?? :evil: ) už tu je vidno, že chce použiť Aleca ako váhu, ktorú použije aby niekoho z párov vyhodil.

J&J môžu dopadnúť tak, že chudáci vypadnú, už nie raz sa stalo, že práve ten kto mal "najväčšiu moc, resp. možnosť rozhodnúť práve vtedy padol" (viď Sarah v S28) žeby šli páry dokopy spolu si neviem predstaviť z dôvodu, že keď budú 2pary vs 2páry tak pôjdu na kamene na rade a no neviem si predstaviť ako by sa dohodli.

Zo vzťahu Missy a Baylor mi pripomína vzťah Ciera a Laura (S27) kde Ciera odpálila mamu, to jej môže pridať nejaké body navyše + bude hrať sama za seba a bude volnejšia. Čo ale pomôže Joshovi. Missy je dosť jednoduchá a prostohubá ženská vďaka čomu sa nečudujem, že už je 3x rozvedená.

Slabý hráči Alec (nedáva si pozor na ústa, začo ho síce niekto bude ťahať dopredu, ale potom ho odpáli) Jaclyn (len vďaka účasti Johna ešte hrá) Reed (okrem pusinkovania a vyhratia jednej súťaže som ani nevedel, že tam je) John (skvelá muskulatúra, ktorá síce v súťažiach moc nieje vidno, má pocit, že skrz to, že potrebujú jeho hlas tak je dôležitý, ale opak je pravdou) Wes (taký drbko, ktorý skutočne je v tieni svojho otca, je ľahko ovládateľný čo môže byť jeho problem a navyše aj redakcia mu dáva málo priestoru, takže max 3 časti mu dávam) Missy (mamička.... moc kecáš a aj to zle, dosť pravdepodobne ju podpáli vlastna dcéra)

Dobrý hráči Jeremy (hrá, bojuje, snaží sa, je si vedomí, že nemá silnú alianciu, takže si dáva narozdiel od Aleca pozor na slová) Josh (pripomína mi Cochrana, taký nepekný dobre taktizujúci fanúšik, ktorý vie čo má spraviť aby sa dostal hore, aj tým ako priznal, že Jeremy je super hráć, len škoda, že hrá proti nemu) Keith (má alianciu, má imunitu, snažil sa postarať o kmeň a keď ho podviedli tak im to dal aj pekne vyžrať, tento južan ešte môže čo to predviesť, ak chytí správných ľudí okolo seba) Baylor (je prelietava ako jej mama v osobnom živote, ale snaží sa hrať, uvidíme, že čo našá nová Ciera vyvedie) Natalie (je niekde medzi dobrými a slabými hráčmi, je dosť v úzadí, ale vlastne hrá len na Jeremyho, ak sa trošku viac osmelí a zoberie zodpovednosť do svojích rúk, mohla by určite nejaké podrazy spraviť)


séria nieje najlepšia je to taký slabší priemer, ale ak sa to správne rozohrá, dá sa to ešte zachrániť.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Zeck » 10 lis 2014, 21:17

Tempo s vysíláním jsem dohnal až včera. Nejhorší řada v historii. Lidi naprosto debilní a kompletně neschopní, nikdo z nich v podstatě nehraje, protože se jim jednak moc nechce, ale hlavně mají v hlavě natolik nasráno, že to ani nedokážou. Aktuální střet šimpanze s teploušem je to jediné, co ta řada ještě může do finále nabídnout, takže po příští epizodě je definitivně všemu konec. Koncept řady je naprosto na hovno (jako ostatně i před rokem v jedničce), většina dílů je tak strašně nudná, že to člověk neviděl. Soutěže jsou ubohý a ten trapný rodinný patos vše stahuje ještě o level níž. Poslední epizodu jsem proklikal stylem, že jsem z ní viděl 28 minut, víc jsem vidět nepotřeboval a ani nechtěl. Jestli jsem se dřív sral hodiny s jednotlivými články o epizodách, tomuhle by mi bylo líto tvořit i profil řady, ty tři hodiny by za to totiž nestály. Gratuluji překladatelce, že s tím ještě nesekla, já na tuhle podobu pořadu pomalu odmítám koukat, natož abych to viděl třikrát a ještě to musel překládat pro ostatní. Současný pořad, který nám Probst dokurvil k dokonalosti, se bez prdele musí líbit snad už jen vymletým statickým divákům COOLu. Ortodoxní dlouholetý fanoušek buď utekl, nebo si u sledování musí řezat žíly. Od první epizody se tam nestalo ABSOLUTNĚ nic, co by vůbec vybízelo k diskuzím. Je to sračka na úrovni českého Trosečníka, tentokrát bez sebemenší nadsázky, Probst to dokázal.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 11 lis 2014, 13:09

SJdS je rozhodně jedna z nejhorších řad (i když takovej Caramoan či One World mě sral víc), ale pořád bych to neviděl tak černě, jako český Trosečník, ten byl přece jen ještě o několik stupínků níž (ať už castem, soutěžema, či Vašutem v roli moderátora) :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod risker » 19 lis 2014, 16:43

Sloučení.. hostina.. obžerství.. rychle přetáčím až k příchodu do tábora kde se konečně rozjíždí new game a jsem rád, že je Jeremy ve většinové alianci a zajistil si tak další čas ve hře to sice na úkor Joshe, kterej ze začátku byl taky můj oblíbenej player, ale těď už ani nevím proč (asi ty jejich intimnosti s Reedem opravdu nepotřebuji vidět každých 5minut a to ani v případě Jona s Jaclyn..) docela jsem žasl, že musí Missy učit mladou Baylor jak se má hrát Survivor hold tahle máma to může dotáhnout daleko (a né nejsem jejím fanouškem) jinak oříšková story s Jaclyn šla mimo mě, ale nastínila tak věci co měli přijít (naštěstí pro Jeremyho) a jsem za to rád tím následným quitem se zachránil jediný opravdový hráč této série.
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Pietro » 03 led 2015, 20:17

Ty moje milá Oglino, máš kamarádku... Další quitting a tentokrát opravdu zbytečný - Žádné pohádání na nože (Linds), žádná nemoc (Dana), žádná záchrana jiného (Janu), prostě a jednodušě - obyčejné vzdání se. Jako Kathy v Mikrošce.

Josh byl spokojen, Jeremy už méně. Asi budu divný, ale já LoveOne 8 Alliance vidět nechci. Raději bych vyházel pozůstatek Twinnies, to nepovedené napodobení Morettovců a JJ duo. (tedy jen Jona, tu jeho bych nechal - čistě z vizuálních důvodů, samozřejmě.)

A zbytek ať se pak pobije po libosti.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2019, 17:27

Tak další quitting. Těch lidí co to dobrovolně vzdají si nemůžu vážit. Věděli do čeho jdou, nemůžou čekat že budou spát v teplých peřinách a budou jim padat pečené kachny do pusy. Je to o tom překonat sám sebe, šáhnout si na dno. Vím že za klávesnicí je každý hrdina, ale každý přece musí nějak instinktivně vědět jak reaguje na nepohodlí, jak velký kompromis umí udělat nejen v tomto. Jak dokáže nebo nedokáže vycházet s lidmi.
Spousty lidí by dala nevím co, za to aby mohli být v téhle show, a někdo kdo tam je to prostě vzdá. :down: :down: :down:


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů