S29 - San Juan del Sur - EP07

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:39

Epizóda 7
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod EdBrush » 06 lis 2014, 06:31

Tak jsem se docela hodně těšil na kmenovku, vypadalo to tak všelijak, jenomže quitter Julie. Je to hrozný, ale v posledních letech je to už skoro tradice. Zdravotní důvody chápu, ale tohle? Jako o Julii jsem si nedělal iluze už od preview, ale akorát jenom potvrdila, že byla nejzbytečnější člen castu. I když jí tam asi taky museli docela dobře šikanovat. Btw nikdy jsem neviděl tak dlouhý rozmlouvání ohledně quitu s Jeffem...

Jinak radost mi udělal Keith, že nežral ty kecy (hlavně od Missy) na začátku, a poslal je všechny do řiti. Zbylá čtveřice z Coyopy je fakt směšná. Když k tomu připočítám, jak si povodil s Wesem všechny v IC...Keith byl ten poslední koho bych tipoval. Akorát jestli jim to nepřidělá terč na záda takhle se hned po mergi předvést. Přál bych mu dojít někam dál, je to takovej v pohodě týpek (ještě jak si pokaždý odplivne :D ).
Jeremy shrnul to, co je tak nějak vidět už od startu, on a Josh jsou tam asi jediný skutečný hráči. Jeremy teď schytal docela úder od Julie, tak jsem zvědavej, co udělá dál. Podle editu mu to ale možná zachránilo kejhák a další 3 dny na rozjetí jeho black magic. Trochu mě znervózňuje, že J+J jsou opět v postavení, kdy rozhodnou o dalším průběhu. Doufám, že tuhle sérii něčím neposerou, třeba podporováním Missy. Mimochodem Missy si moc nevidí do pusy, vysvětlit hlasování Keithovi byl fail a s Julií se jí to taky moc nepovedlo. Její úžasnou poznámku "we need you" si imho Julie vyložila jako poslední kapku pro quit. K tomu ještě ty rady pro Baylor...no vůbec celkově to její vystupování...jestli se Baylor bude držet maminky, tak na to nakonec dojede. Bohužel Missy je nějak moc na kameře poslední dobou, tak snad to neznamená, že tam bude ještě dlouho otravovat nebo že tam s něčím zamíchá.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 06 lis 2014, 07:49

Omg, oni jim tam dokonce vykopali malý hlíněný schůdky, aby naši "trosečníci" náhodou neuklouzli na tom extrémně prudkém a nebezpečném svahu :mrgreen: Už ani nevím, proč na to vlastně čumím, díly víc a víc proklikávám, Jeffův dialog s Julií mě byl absolutně volnej, kmenovka tím odpadla, což je dobře, protože by to byl "no win scenario" - vypadnul byl buď Jeremy nebo Josh a to jsou jediní 2 jakž takž zajímaví lidé co se snaží nějak hrát
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod EdBrush » 06 lis 2014, 08:26

Jo no, lol :D taky jsem na čuměl na ty schůdky a tu pěšinku.

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Jean » 06 lis 2014, 08:45

Je mi hrozně líto, že to musím psát, ale oproti skvělé minulé sérii, je tohle úplně něco jiného... Vždyť při merge, by už člověk měl mít nějaké oblíbené hráče, měl by si pamatovat jména všech soutěžících, ale tady jsou všichni tak nudní a nezajímavý, že se přestávám orientovat i v tom, kdo už vypadl a kdo je ještě ve hře. :(
Možná je to jenom moje chyba, že dostatečně nedávám pozor, ale prostě mě to nějak nebaví. Nejde o to, že bych byl nějak nespokojenej, s tím, kdo vypadl, ale i v Caramoanu jsem měl v této době favorita a viděl jsem tam nějakou zajímavou hru, takže u mě tahle série padá až k One World (pořád se ještě dívám, takže oproti OW to má ještě výhodu).
Jo a exile island, na ten jsem se těšil. Škoda, že je ZASE tak jednoduchý najít imunitu.
Tak teď jsem tady vylil city, tak ještě něco konkrétního k hráčům, které si pamatuju:

Baylor: V prvních dvou dílech se mi líbila nejvíc, ale jakmile se spojila se svou matku, hraje druhé housle.
Jeremy: Prostě vůl. Namyšlenej, myslí si, že mu všechno patří, ale je jediný, kdo měl nějakou strategii... A to, že jeho kmen hospodařil tak, že jim došla rýže tak rychle???
Josh: Je pravda, že se mi zdál ze začátku jako dobrý hráč, ale jakmile vyhodili na přání Natalie Johna, absolutně u mě klesl. Kmen má spolu držet a vyhazovat ty slabší, ne silné a srdcaře.

K dnešnímu dílu: Merge. Hrozné rozdělení aliancí, díkybože za quit Julie! Konečně dobrá zpráva! :dance: :dance:
Že by konečně hra dostala nějakou jiskru?
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Earl » 06 lis 2014, 08:47

Julie očividne zlomilo to správanie ostatných voči nej kvôli tomu, že jej frajer je Rocker. Bolo to vidno už od nejakej 3. epizódy takže ten quit sa dal očakávať. Hrabanie sa v jej veciach, nikto s ňou nekomunikoval, ale stále je to lepší dôvod na quit než Lindsey v Cagayane. Inak stále je to dosť nuda táto séria ale boli aj horšie.
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod honzavohralik » 06 lis 2014, 09:21

Julie mě neuvěřitelně mrzí, pořád mi přišlo, že se možná ukáže její potenciál, ale takhle asi ne. Chápu její quit a měla lepší důvody než Colton, který byl na všechny hnusnej a pak se divil, že ho nikdo nemá ráda a Lindsey, které odešel Cliff. Ono tam nebyli žádné přímé slovní útoky, ale myslím si, že když se vrátila a všichni jedli její ovoce a Alec tam dával ty hnusný poznámky, tak to dovršilo to, jak všichni předtím nesnášeli Johna. Vždyť mu nadávala i Natalie. Navíc Missyina řeč jí asi moc nepomohla, když jí Missy jen vysvětlila, že bez ní půjde domů.

Ze začátku jsem byl mega spokojenej s vývojem Jeremy+Natalie+Julie+Missy+Baylor+John+Jaclyn je pro mě perfektní aliance, hlavně protože v druhé polovině jsou naprostý idioti. Neschopnej Reed, Keith, Wes a mega neschopnej Alec. A trochu schopnej Josh. Prosím, ať se k nim John a Jaclyn nepřidají, protože to tuhle sérii totálně dojebe, druhá aliance mi přijde o dost lepší a pro mě to bude rozhodně, pokud tohle bude finálová sedmička, poslední hřebíček do rakve u SJDS.

Fandím: Natalie, Jeremy, Missy, ?Baylor? - i když Baylor už je o ničem, jen je pod palcem svojí mamky místo Joshe, ale aspoň mě neštve
Neřeším: John, Jaclyn, Reed, Keith, Wes
Nesnáším: Josh, Alec
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod brninho » 06 lis 2014, 12:17

Tohle byl snad poslední hřebíček do rakve konceptu jménem Blood vs. Water s nováčky...Mně se to ani nechce moc komentovat, v jiných sériích bych byl na Julie nasranej, že zkazila potenciálně dobrou kmenovku, ale tahle skvadra tatarů s průměrným IQ 80 by stejně nic kloudnýho neudělala a akorát by odešel jeden z dvou lidí, který (spíš ze zoufalství) ještě nazývám hráči.
V dosavadně nejhorších řadách Survivoru se alespoň vždycky objevil aspoň jeden člověk kterej měl reálnou moc, věděl co dělá a neměl dlouhou dobu hlavu na špalku. Tady mají největší moc Jon a Jaclyn...Ne, nebudu se zbytečně naštvávat.
Když se k tomu všemu připočte Survivor Live, moderovanej Jeffem S., jinak dobrým BB moderátorem, ale naprosto nedostačujícím v Survivoru, jenom se držím za hlavu...Snad jsou předpovědi ohledně vysoké kvality příští série pravdivé, jinak vyhasne i moje pochodeň.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Alisch » 06 lis 2014, 13:34

Tady je vidět, že série potřebuje osobnost, byť tu roli vyplňuje šílený Tony. Tato série začíná a hned troskotá na castu. Opravdu tragédi a chytřejšího jedince musí člověk hledat dost pečlivě. Většina castu mě štve. Až na Keitha a překvapivě Wese. I když nejsou nejchytřejší, nedělají vlny. Jeremyho a Joshe tak nějak beru a doufám, že to vyhraje Jeremy nebo Keith. Zbytek ať jde do háje, hlavně matička s dcerunkou a nejblbější pár na Survivor planetě.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Earl » 06 lis 2014, 13:56

Ono tie slovné útoky by možno človek znášal lepšie než to čo robili jej. Proste ju ignorovali lebo jej frajer je Rocker a vyhodil Natalie sestru a Jeremymu manželku. No Bože hrá sa hra a Julie to ovplyvniť nemohla. Myslím, že práve v tej 3/4 epizóde ju začali ignorovať hráči aj produkcia. Nikto s ňou nekomunikoval, chodili za ňou len keď potrebovali hlas.Keď je tam človek 18 dní s toho nejakých 13 s vami nikto nerozpráva tak to položí každého. Ja som aj rád, že dala quit a tej jej aliancií pekne zavarila za to správanie. Julie mám rád aj keď nič nepreviedla bola aspoň sympatická a niečo v hlave mala, možno by sa lepšie ukázala v normálnej sérií bez Rockera.
Obrázek

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Teribald » 06 lis 2014, 22:49

Může to být ještě horší? .. Nechci dělat ukvapený závěry, protože ještě není konec, ale myslím, že mám nového kandidáta na nejnudnější sérii ever ! Sorry One World.

Pulnocni_lzicka
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2014, 20:05

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Pulnocni_lzicka » 06 lis 2014, 23:02

Mě to nedá a musím se zeptat (pokud už se to náhodou řešilo a jen jsem si toho nevšimla, tak se omlouvám), ale kolik těch buffů mají? Měla jsem za to, že vždy dostanou v daném kmeni jeden na osobu (alespoň doteď to tak bylo, ne?). Ale v tomhle díle bylo do očí bijící, jak měla Julie při hovoru s Jeffem jeden na hlavě a jeden na hrudníku místo trička. To samé i Jacklyn. Dík za upřesnění, jak to s těma buffama je :)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Earl » 07 lis 2014, 09:21

Záleží od série. Ak sa buffy menia za prítomnosti Jeffa, tak staré buffy sa zabavujú a berú preč ale ak je zlúčenie ako bolo tu, bez Jeffa, tie staré buffy im zostanú a niektorý ich nosia ako oblečenie. Niekedy sa stane, že ten čo je vyradení na TC nechá v tábore veci a druhý ich nosia, môže sa stať, že si na TC nezoberie buff a podobne. Takže Julie jednoducho nosila buff Hunahphu ako oblečenie a buff Huyopy ako buff. Teda aspoň myslím, neviem či zaviedli nejaké novinky v tejto sérií :D
Obrázek

Pulnocni_lzicka
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2014, 20:05

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Pulnocni_lzicka » 07 lis 2014, 09:35

Dle barvy a novosti mi přišlo, že obě (Julie i Jacklyn) měly dva buffy Huyopy a protože se teprv teď sloučili, po nikom to mít nemohou. A tohle mi přišlo jako novinka, nikde jinde jsem si toho zatím nevšimla.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Earl » 07 lis 2014, 10:04

Ja som si napríklad všimol. že Jon mal v minulej epiz=ode pri jednej spovedi buff Huyopy a spoveď pokračovala ďalším záberom kde mal buff Coyopy :D
Obrázek

_Patrik_
Příspěvky: 2
Registrován: 07 pro 2013, 11:55
Nejoblíbenější série: S: Australia, PI, Palau, Guatemala, Panama, China, Micronesia, Gabon, Tocantins, HvV
TAR: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 17, 18
Nejoblibenější hráči: V podpise ;)
Nejméně oblíbené série: S: Africa, Thailand, Fiji, Samoa
TAR: 8, 16

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod _Patrik_ » 07 lis 2014, 16:35

Ony si ty buffy rozřízly na dva kusy ;)
Survivor: Collen, Rudy, Richard (1) Elisabeth, Rodger, Jerri (2) Kim P.(3) Kathy, Gina (4)Shii Ann (5) Christy, Rob C, Dave (6) Rupert, Sandra, Christa, Darrah (7) Shii Ann, Rupert, Jerri, Kathy (8) Ami, Eliza (9) Tom, Steph, BJ, Jenn, Janu, Angie (10)Danni, Gary, BJ, Lydia, Brian (11) Danielle, Cirie, Bruce (12) Jonathan,Parvati, Sundra (13) Earl, Yau-Man, Michelle (14) James, Amanda, Courtney, Peih-gee (15) Parvati, Amanda, Cirie (16) Matty, Sugar, Crystal, Ken (17) Sierra, Brendan, Taj, Erinn (18) Kelly, Erik, Monica, Laura, Natalie (19) Parvati, Danielle, Sandra, BR, Coach (20) Andrea, Steph, BR (22) Kim, Kat, Chelsea (24) Malcolm, Abi, Katie, RC, Angie, Pete (25) Andrea, Francesca, Brenda, Malcolm, Laura (26) Laura M., Katie, Ciera, Vytas, Hayden (27) Alexis, Tony, Woo, Kass (28) Kelley, Dale, Jaclyn, Julie, Natalie, Jon (29)

TAR: Linda & Caren (4), Charla & Mirna (5, 11), Debbie & Bianca (7), Uchenna & Joyce(7), Meredith & Gretchen(7) Linz family(8), BJ & Tyler(9), Ronald & Christina(12,18), Cara & Jaime(14,18), Kisha & Jen(14,18), Flight Time & Big Easy(15,18), Nat & Cat (17) Gary & Mallory (17,18)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod XtttX » 08 lis 2014, 21:54

Séria vôbec nie je taká zlá ako tu čítam.
Na Cagayan samozrejme nemá, ale od Caramoanu a BvW je výrazne lepšia. Teda aspoň pre mňa...

honzavorhalik píše:Ze začátku jsem byl mega spokojenej s vývojem Jeremy+Natalie+Julie+Missy+Baylor+John+Jaclyn je pro mě perfektní aliance, hlavně protože v druhé polovině jsou naprostý idioti. Neschopnej Reed, Keith, Wes a mega neschopnej Alec. A trochu schopnej Josh. Prosím, ať se k nim John a Jaclyn nepřidají, protože to tuhle sérii totálně dojebe, druhá aliance mi přijde o dost lepší a pro mě to bude rozhodně, pokud tohle bude finálová sedmička, poslední hřebíček do rakve u SJDS.

Tiež dúfam že sa SJDS bude uberať tým správnym smerom... Edit tejto možnosti tiež napovedá. (Reed a Wes sú pomerne neviditeľní, zatiaľ čo Jeremy má edit masterminda, Josh skôr budúceho underdoga, + Jonove "zavádzajúce" komentáre na konci epizódy.)
Ak sa Jeremy a spol. skutočne dostanú k moci, môžme sa dočkať jednej z tých lepších F3.

Favoriti: Jeremy a spol., Alec

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod honzavohralik » 08 lis 2014, 23:01

Myslím si, že naprosto skvělý by bylo, kdyby se ostatní zbavili Jona a Jaclyn, protože ti to rozhodne nečekají. Měl jsem je rád, ale po tribe switch mi lezou na nervy, hlavně to jak Jon říká, že jsou "power couple" a takový. Mají jen štěstí, ale ani jeden z nich nic nepředvedl (ani nic nečekám). Jen odepsali skvělou hráčku jako je Kelley. :( Takže jestli zničí hru i ostatním, tak budou fakt číslo 1 na mým hate listu. :mrgreen:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod junior1099 » 09 lis 2014, 03:07

Nejvíce se bojím toho, že to směřuje k osmičce párů (překecat Missy po quitu Julie by nemělo být těžké, protože si uvědomí, že Jerremyho aliance je na vyhynutí, a půjde se silnějšíma, protože udělá cokoliv, aby ochránila svoje miminko) a teď budou několik epizod odpadávat jen jednotlivci...a úplně nejvíc se bojím toho, že se do finále dostanou J+J. To by byla hodně mizerná série.

No teď jen doufat, že bude Jerremy vyhrávat imunity, jen by potřeboval spíše nějaké rychlostní soutěže. Případně dokázat přežívat jinak. V této ep. přežil ani neví jak. Fandím mu, líbí se mi jeho názory, hraje a je dobrý v soutěžích, v kterých hodně pomáhal svýmu kmeni... teda až na to zaškobrtnutí v předchozí ep. s pytlama na pružinách.

Kéž by se Jerremymu podařilo nějak povyhazovat vždy někoho z páru, vůbec se mi tam ty galánské minialiance, muminkování nebo homoojíždění nelíbí :vomit: . Začal bych u Jona, pokračoval přes Baylor (libí se mi, ale její matka má hráčský bitch potenciál a jeden musí z kola ven) až po Reeda a Wesse.
Potom by se na to dalo dívat lépe než v mých černých představách dalšího vývoje hry.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Earl » 09 lis 2014, 11:21

Inak neviem či to niekto zaregistroval ale Janu, Jenna a Julie sú jediné quitterky, ktoré sa môžu vrátiť do inej série. Julie sa ale nesmie vrátiť do Blood vs Water.
Obrázek

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Alisch » 09 lis 2014, 13:20

Jaký je zdroj a zdůvodnění? U Jenny to tak nějak chápu, ale Julie na hru není stavěmá. Ikdyby se jí nestýskalo po Rockerovi, moc do děje a ani v táboře nepřispívala.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Alisch » 09 lis 2014, 13:32

junior1099 píše:Nejvíce se bojím toho, že to směřuje k osmičce párů (překecat Missy po quitu Julie by nemělo být těžké, protože si uvědomí, že Jerremyho aliance je na vyhynutí, a půjde se silnějšíma, protože udělá cokoliv, aby ochránila svoje miminko) a teď budou několik epizod odpadávat jen jednotlivci...a úplně nejvíc se bojím toho, že se do finále dostanou J+J. To by byla hodně mizerná série.

Missy s druhou aliancí spíš nepůjde. Vždyť je tam Keith, který jí nevěří a Missy není zas tak hloupá. Krom toho Jeremyho aliance na vyhynutí není. Quit Julie je sice pro něj hrozný, ale J & J jsou vrtkaví. Podle mě záleží, kdo za Jonem přijde s argumentem jako poslední před hlasováním. A Josh nehraje až tak skvělou hru. Sám má vrtkavou alianci. Keith je dobrý, ale má imunitu, o které nikdo neví (hraje sám za sebe) a Wes taky není k zahození, ale nevypadá zrovna geniálně. Do toho je tam Alec, u kterého hrozí, že plácne něco v nevhodný moment.

J & J se asi dostanou relativně daleko. Jsou čím dál víc vrtošiví a nepředpovídatelní ve své jednoduchosti. Vždyť John ani neumí počítat, viz ten komentář o tom, že Josh jemu a Jaclyn nabízí finálovou trojku. To ho neťuklo, že Josh má Reeda, kterého se určitě nezbaví na úkor jich dvou. Dřív nebo později aspoň jednoho z nich vyloučí, protože se na ně prostě nedá spolehnout. Skoro si myslím, že Missy zůstane s Jeremym a přitáhne k sobě zpátky Jona, který taaaak rád papá a Missy ho přece krmí. V jednom pohovoru jsem slyšela, jak zvláštní pouto má Missy k Jonovi, že ho vykrmuje a stará se o něj jako o syna. Takže Missy možná sehraje klíčovou roli. Ačkoliv ji nemůžu vystát, babu jednu falešnou.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Earl » 09 lis 2014, 13:54

Rozoberalo sa to na viacerých fórach, istý zdroj prezradil, že Julie je na liste obľúbencov Jeffa, preto bola tak dlho prehováraná aby zostala, vraj to trvalo dosť dlho. Taktiež je na liste quitterov, ktorých Jeff rešpektuje - Jenna, Janu a dá sa povedať aj Dana. VVraj to všetci obhajujú s tým, že Julie hrala v emočne vypätej hre a ona sama povedala, že už je pripravená na ďalšiu hru.
Obrázek

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod Erik » 09 lis 2014, 15:01

Alish: A proč by si bral Josh Reeda do finále. Podle mě je lepší tam jít sám než s partnerem, je tady riziko že se budou dělit hlasy a vyhreje to ten třetí a navíc jedinec má aspoň jistý jeden hlas poroty. U Joshe to asi nehrozí, že by se dělily hlasy, ale třeba takoví hasiči....

halamka
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2013, 17:50

Re: S29 - San Juan del Sur - EP07

Příspěvekod halamka » 09 lis 2014, 15:06

Toto je asi poprvé, kdy mám dva oblíbence a oba si jdou po krku :o

JEREMY a JOSH.

Trochu z toho chytám schízu. Doufám, že ani jeden zatím nevypadne, protože je zajímavé sledovat jejich postoje a reakce :idea:


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti