S29 - San Juan del Sur - EP08

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Zeck » 07 zář 2015, 05:16

Nazvat 6-členou alianci, kde jsou 2 páry a obrovský počet 2! jednotlivců, aliancí jednotlivců, je teda fakt odvaha nebo totální neschopnost umět počítat (no dobře, v druhé alianci bylo přesně o 1 jednotlivce míň, asi proto to tak někteří rozlišují)


Hihihi, samozřejmě, že víc než malou násobilku nezvládám, to umí jen ytenlygent jako ty. Tu brutální sračku si už bohudík nepamatuju, nesleduju jí s ročním zpožděním jako "někteří", ale nebyla náhodou ta aliance čtyřčlenná a Jon s Jaclyn uprostřed, kdy jí jen jednorázově využili na jednu konkrétní kmenovou radu? V tom případě by počty trochu haprovaly tobě a jednotlivci tvořili polovinu (znázorněno v procentech: 50%, zlomkem: 1/2, desetinným číslem: 0,5) celé aliance, ale možná se mýlím a jestli jo, je mi to fakt u prdele. Jestli ne, okamžitě si dej facku svým sešitem matematiky pro pátou třídu, kterou jsi vylezla loni. Vzhledem k tomu, jaké rozložení sil tenkrát panovalo, myslím, že i naprostému retardovi došlo, která aliance byla "párů" a která "jednotlivců", aniž by k tomu musel mít matematicko-fyzikální tabulky, kde by mu pod druhou odmocninou vyšlo: "PÁR", "JEDINEC". Ostatně, sami hráči tak ty aliance nazývali (minimálně tu "párů") a alianci párů tvořily semknuté dvojičky, které o nutnosti párů u kormidla neustále žvatlaly, ba co víc, dokonce plánovaly dojít až do konce.

Klidně mě příště cituj a nezaobaluj to za "někteří", jsem dospělej člověk a unesu nějaký ten šťouchanec. Takhle jsem to skoro přehlídl a málem ti ani nevysvětlil tu parafrázi, kterou sice pochopil i šimpanz, ale když ty ne, tak se nic neděje.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2019, 18:55

Konečně!! Konečně se to dalo do pohybu a začne se něco dít. Dost možná zatím nejzajímavější díl.
Byl jsem nadšen ze soutěže o odměnu, jedna z nejlepších soutěží vůbec, bavilo mě to.
Ve hře jsou obě HII a mají je i zajímavý lidé. Podle ukázek z dalšího dílu asi praskne kdo jednu z nich má, což je škoda.
Jinek ke Keithovi, docela mu fandím, je to balík, ale docela se drží mezi mladochy. Boužel neví kdy má držet hubu. Říct do očí před TC Missy do očí, že bude hlasovat pro její dceru? Are you dumb? No, you don't. You are superdumb.
Josh byl určitě jedním z lepších hráčů a jeho vyřazení bylo nasnadě.
Víc a víc se mi začíná líbit Jaclyn, která konečně ukázala že není jen hezký přívěšek.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů