S29 - San Juan del Sur - EP08

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:39

Epizóda 8
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 13 lis 2014, 05:43

Dnešní díl byl asi zatím nejzajímavější z celé řady, protože se konečně něco dělo - rozhodovalo se, která aliance získá převahu, Jeremyho nebo Joshova. Nakonec z toho vytřískal maximum Jeremy, což osobně vítám, Josh mě už pár posledních epizod nebavil.

Během epizody mě pobavilo hlavně chování těch "iqáčů" Aleca, Keitha a Wese v táboře, prostě hloupí burani, takovej Alec je pak ideál do finále :smile: Soutěž o imunitu byla taky vtipná, nezapamatovat si 4 symboly je fakt úlet :shock: Baylor má podle mě až moc pozitivní edit, možná kvůli alianci, možná že bude ve finále, každopádně chápu Keithovu frustraci když ta holka celej den jen leží a nic nedělá...

Jediný dobrý vítěz týhle řady pro mě může být Jeremy, ale rozhodně není v bezpečí, vůbec bych se nedivil, kdyby šel příště, protože i když J+J dnes hlasovali s ním, pořád ho vidí jako velkou hrozbu, kterou on ostatně je... Z editu se ale dost bojím finále Missy+Baylor :-?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod EdBrush » 13 lis 2014, 06:12

Jon a Jaclyn to dokázali, už podruhý posrali tuhle řadu svým hlasováním. Přesně ztělesněná Kassandra akorát rozdělená do dvou lidí, poslední hlasy na základě ublížení a úplně ten samej důvod, nikdo se se mnou nebaví...fňuk fňuk. Transformujou taky pěkně k dvojici Baylor+Missy tím, jak Jon pěkně poslouchá Jaclyn a skáče podle ní. Úplná Baylor ale s pinďourem.

Ty lidi si to tam asi vážně představujou jako dovolenou, nebo já nevim. To si tam chtěj jenom povídat a válet se? Nejspíš jo, když se o ně produkce tak stará a dělá jim tam pěšinky a schůdky z hlíny, tak to je čím dál méně ten starej Survivor. Slečinky si asi myslí, že se tam o ně budou všichni starat jak v lázních nebo co. Jestli je takovej problém dojít pro dřevo nebo jít něco vyhodit, tak to musí být neskutečná radost tam s nima být. Korunu tomu nasadí Missy stěžováním si na prdění a že po ní někdo chce, aby něco dělala... To že tam všichni smrdí jak prasata v hnoji po 20 dnech, to jí nevadí? Keitha třeba vidím pořád tam něco dělat, takže se mu nedivím, že ho to sere. Navíc na kmenovce to vysvětlil prostě tak, jak to je...

I když to nemuseli dávat tolik najevo, tak K+W+A pořád radši fandím, než Baylor s Missy. Baylor je vůbec taková malá svině, např. to sraní na Joshe. Vůbec nevím, proč si myslí, že když je Josh křesťan atd., tak to jí jako má dělat laskavost jen tak? Ne, není vůbec rozmazlená a mám ji už plný zuby, ale dostává s matkou nějak moc prostoru, takže to vypadá, že se dostane daleko...achjo :cry:

Jeremy zabojoval, když potřeboval :idea: Taky mě dostalo, že někdo nezvládne ani první kolo se 4 obrázkama. Tím spíš, že Jon našel idol podle nic moc nápovědy, tak jsem čekal, že by mohl...

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod _Maty_ » 13 lis 2014, 08:25

Já se na to snad ani nebudu dívat. Abych koukal jak 3 píče jdou až do finále, na to vám seru... Ty vole, aby někdo posral celou hru ne 1x, ale hned 2x, to fakt ne. V podstatě jediný kdo mě tam ještě zajímá je Jeremy, ale opravdu, koukat jak bude v F4 s Natali, Baylor a Missy, to se mi chce zvracet. A ještě více se mi bude chtít zvracet až jej ty tři vyloučí...
Opravdu, dívat se na to, jak Baylor znovu a znovu proplouvá hrou a znovu a znovu ji nevyloučili, to mě ničí.. Ta holka měla být už 100 let pryč ze hry.. A to jak arogantně řekla, že je snad jasné, že Josh jako křestan dává a nic za to nechce, to mě fakt dostalo.. Jsem ji chtěl natáhnout jednu skrze tu obrazovku, protože ona tomu prostě fakt věří. Je to pro ni samozřejmost, že ji pomohl jen tak.. OMG...
Ale abych nenadával jen na baby, tak chlapi tomu dali projednou korunku.. Být vyloučen jen na základě toho, že tři prasáci nedokážou své arogantní a prasácké kecy udržet ve své hubě, no to je na mě moc... Opravdu, já v téhle řadě nemám naprosto komu fandit.. Jeremy, ano, jenže to je 1 z celé aliance žen, které nechci vidět ve finále.. je to opravdu smutné...

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Nerd » 13 lis 2014, 10:17

Tak a je to v pr....To snad ani nemá cenu komentovat. Nejdementnější pár v historii hry triumfálně rukou společnou zatlouká poslední hřebíček do rakve jménem Survivor:SJDS Třikrát hurá :cry: Upřímně mě děsí, že by se herní odpad typu Missy, Natalie, Jon a Jaclyn dostal až do finále. Z toho zbytku, co tam zůstal fandím jenom Jeremymu, hraje dobře strategicky a rve se o své místo na slunci, bohužel se ale obklopil příšernými spojenci :vomit: Obrovské zklamání pro mě představuje Baylor. Do promíchání hrála skvěle v alianci s Joshem, teď je ale pevně pod křídly své vypečené matinky a chvílemi mám sto chutí jí zakroutit krkem :angry: I když byl dnešní díl nejlepší z celé řady, je my silně nevolno z toho, kam se nejspíš celá řady bude dále ubírat.
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod brninho » 13 lis 2014, 10:47

Přehlídka debility No.8 :vomit:
Na RC mě pobavilo snad jenom to, že nebyla vybraná Missy, u samotnýho průběhu mě víc zajímal můj šálek kávy než kdo vyhraje, protože stejně...Očekávat u té či oné skupinky že na odměně vytáhnou taktiku by byla čirá fantasmagorie. No a co se nestalo- samozřejmě že taktizování neproběhlo s výmluvou že aliance jsou dané. Náhradou nám byl přežranej a zvracející Wes, což podle mě plně symbolizuje celou tuhle sérii.
No a když už se všechno krásně posralo, tak proč nedat HII na RI s celkem malou rozlohou a ještě pod kámen, kterej sedí fakt "přirozeně". Člověk si vzpomněl na toho Yula, kterej si na té písčité ploše aspoň musel to místo najít a ten idol vyhrabat.
Na IC přišel pro mě zásadní zlom. Na tuhle sérii se už nemá cenu koukat jako na pokračovatele dřívějších klasik s legendami typu Hatch, Boston Rob, Parvati, budu se na ni koukat jako na parodii. A jako parodie je SJDS fakt dobrá, IC je toho důkazem. Takhle početné odpadávání po každém ukázaném symbolu (dobře, schválně přeháním, první ukázali asi všichni dobře) snad nepamatuju. Ve finále "překvapivě" zbyli Josh s Jeremym a stejně "překvapivě" vyhrál ten, jehož vítězství jsem si přál méně.
K samotné TC: nechápu to celý, jak hlasování pro Baylor, která do IC nepředstavuje žádnou hrozbu, je blbá a právě kvůli tomu by šla ještě přetáhnout na druhou stranu (jo a v prvních epizodách jsem ji přeceňoval, ostudně se přiznávám), tak to že Josh vůbec své alianci nepředestřel téma HII, vždyť bylo úplně jasný, že se proti němu bude hlasovat...Od Keitha ani neočekávám, že by sám od sebe HII zahrál, ale když by mu na to téma dal někdo brouka do hlavy...Jon a Jaclyn, škoda mluvit. Jon poslušně poslechl Jaclyn a na její popud přešli na jinou stranu. Dobře. Jenže Jaclyn vadil Keith, Wes a Alec, tak proč sakra nenavrhli jejich vyloučení, že jinak budou hlasovat s jinou stranou? Nevim, asi jsem náročnej divák.
Celkově asi patří gratulace Jeremymu, zvládl to...Josh nebyl moc psycholog, jít na Baylor s nátlakem? C'mon, to je jak dráždit hada bosou nohou, na Missy s Baylor se musí se sladkejma slůvkama. Jako povinnýho gaye do nějáké případné all-stars série si ho ale dovedu představit.
Přílohy
lauram.png
Něco k Baylor...
lauram.png (10.92 KiB) Zobrazeno 7062 x
fishb.png
To mi taky neleze do hlavy...
fishb.png (6.14 KiB) Zobrazeno 7062 x
pennertw.png
Jo, už po dvou minutách bylo jasno..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod honzavohralik » 13 lis 2014, 14:32

Tahle epizoda mi přišla jako jedna z lepších, co zatím byli. Rozhodně byla rozhodující o tom, jak bude hra pokračovat po zbytek série a všechny rivality hlavně holek mezi kluky a Joshe a Jeremyho mě docela bavili.

Strašně nesnáším Aleca a Wese a naštval mě i Keith! To chování vůči Baylor a celkově holkám v táboře bylo tragické. Jsou snad muslimové, že tam žerou chlapi první a holky to, co zbude a holky pak musí uklízet a ještě z nich bude dělat neschopné a líné? Alec, který vypadal ze začátku strašně skvěle je naprosto stejný jako Drew. Kokoti, nesnáším celé spojenectví Joshe. Jediný, kdo mi nevadí je Reed, protože se od všeho drží mimo a dělá co mu, kdo řekne. A naštvat si Jaclyn, bylo dost hloupé. Pokud chcete někoho přetáhnout na svou stranu, musíte mu podlézat a ne ho asi urážet ne? Celkově je Joshova aliance neuvěřitelně hloupá, protože Keith řekne do očí Missy, že jde Baylor a že Jaclyn a John jsou s nima. To je asi něco, co držíte jako tajemství ne? Idioti.

Jeremy si nemohl vybrat lepší čas pro výhru. Rozhodně ho to zachránilo a možná, že kdyby měl jít Jeremy a Jaclyn, tak o přidaní se na stranu Missy, Baylor, Natalie a Jeremyho by nehrozilo ani náhodou. Strašně se mil líbí jeho edit a upřímně si myslím, že vzhledem k tomu jak hodně tam je, se dostane daleko. Jinak by s ním udělali to co s Brendou v S26.

Natalie je tam strašně málo a dost mě to mrzí. Hádám, že se po hádce s Rockerem snaží držet u země, aby nedostala na záda stejný terč jako Nadiya, ale v téhle fázi hry už asi nikdo dvojitou účast v TAR řešit nebude. Je čas, aby konečně převzala otěže a nejen posluhovala Jeremymu. I když je možné, že pro někoho tak výbušného a otravného jako je Natalie, tedy jak jí někteří vidí, je nejlepší strategií se držet u země, co nejvíc. Asi to pro ní musí být těžký! :D Ale vážně mluví skoro jen na TC.

Jsem strašně rád, že šel Josh, protože lidi jako Alec, Wes, Keith a Reed budou bez něj bezmocní a jsem rád, že se tak tedy takovýhle idioti nedostanou daleko. Strašně chci, aby pokračovala Jeremyho hlavní aliance s Missy, Baylor a Natalie dál.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod mikro » 13 lis 2014, 16:10

No vlastně ani moc nevím, co si o téhle řadě myslet. Po Cagayanu rozhodně velký pokles v kvalitě.
Strašně hodně lidí mě vytáčí. Alec, Wes a Keith jsou dementi, pojem sociální hra jim očividně nic neříká, mohou si gratulovat, protože celou svou alianci pohřbili tím, že neuměli držet hubu a chovali se jak dobytek.
Missy a Baylor jsou taky kapitola sama o sobě. Baylor rozmazlený fracek, jejíž hlášky jako že Joshovi nic nedluží na oplátku, byly na pár facek. Jablko opravdu nepadlo daleko od stromu, protože Missy mi taky pěkně pije krev. Bohužel po téhle epizodě souhlasím, že se určitě dostanou daleko a jsou i ideální protivnice do finále, podle mého názoru na konci nikdo moc neocení jejich hru, především Baylor nemá šanci na jediný hlas.
Josh bohužel odnesl chování ostatních lidí ve své alianci, ačkoliv nemůžu říct, že by mě nějak zvlášť bavil, navíc ač Baylor nesnáším, to, jak na ní tlačil, mi taky přišel dost podivný způsob jak získat spojence.
Jon a Jaclyn asi nejsou z nejinteligentnějších, ale mě kupodivu docela baví. Mám pocit, že ani jedno rozhodnutí jim nepřinese o moc větší výhody, u Jeremyho jsou na tom možná ale lépe, protože by mohli pomoci Baylor a Missy zbavit se Jeremyho a Natalie ve F6.
Nejvíc mě nakonec baví Jeremy, který teda hraje docela obstojně a Natalie, která hraje dost pod radarem, ale bavila mě v TAR :D

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod rhee » 13 lis 2014, 16:45

Tahle série se mi ani nechce komentovat, tak to vezmu heslovitě... Solidní soutěž o odměnu - opět neskutečně složitý úkryt pro HII!! - Baylor s Missy mě dál iritují - směšné výkony v soutěži o imunitu, to, že někdo není schopný si zapamatovat ani 4 symboly, je tristní - ani jsem nečekala, že Baylor dneska vypadne, ta baba je nesmrtelná - vyřazení Joshe se dalo očekávat, přesto mě to nasr...
A když jsem u těch dvou, strašně mě rozčílil ten přístup Baylor. A co, že je Josh křesťan a syn pastora? Nečekám samozřejmě, že každý oplatí laskavost, obzvlášť, když se mu to nehodí do hry (což zrovna ani není případ Baylor), ale co třeba alespoň projevit nějaký vděk? Hrozný fracek :vomit:

Jona s Jaclyn s každou další epizodou nesnáším víc a víc. Už poněkolikáté rozhodovali a pokaždé rozhodli tak, jak jsem nechtěla. Fakt ztrácím motivaci dokoukat zbytek série, jestli (spíš by bylo výstižnější napsat ) vyřadí Jeremyho a dejme tomu i Reeda, tak nejspíš končím.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod torciollo » 13 lis 2014, 21:05

No tak Joshe je škoda, o tom žádná, jeden z mála tam přemýšlel, i když teď už bylo vidět, že je v naprosto bezvýchodné situaci a bylo to buď nebo... jediný plus je, že snad díky tomu vyletí king jr. Alec I., ty jeho namachrovaný řeči jsou fakt na facku... zaplať pán bůh že tam nejsou oba Christyovic chlapci spolu...

To že si nezapamatují pár symbolů mě zas tak nepřekvapuje, nám od monitoru se to kecá, ale v tom stresu to asi bude trochu jiná káva ;)

Jinak režie si evidentně libuje v Keithových slinách, jako techniku plivání má slušnou, ale že bych to musel vidět 5x za díl no, navíc jak si plul pod nohy u toho stolu při odměně :shock:

Příště pevně věřím v nějaké lehké přeskupení aliancí, představa Missy ve finální fázi hry mi není úplně po srsti :(

Uživatelský avatar
Malo13
Příspěvky: 9
Registrován: 01 říj 2014, 13:35

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Malo13 » 13 lis 2014, 21:23

S dnešnou epizódou som spokojný, rozhodne viac ako s predošlými.
Je smutné, že skutočne z celého osadenstva ako tak vyniká iba Jeremy, čo sa týka nejakej hry, resp. že je jediný, kto si uvedomuje, že je to SURVIVOR a nie tábor v divočine alebo dovolenka.

Poslednú dobu mi pri RCH vadí to delenie na 2 tími. Prečo sa nevrátia ku koreňom v minulosti, keď každý súťažil sám za seba a potom si na odmenu vybral 2-3 hráčov. To boli ideálne chvíle, keď si ostatní potom lámali hlavu nad tým, kto si koho a prečo vybral, prípadne bolo krásne vidno sympatie či hierarchiu v aliancii.

HII skutočne bez komentára :shock: útes tmavý a na ňom jeden svetlý kameň :lol: kreativita pod bodom krazu, oproti sériam kde HII bol ukrytý pod vodou, v korunách stromov atď.

ICH klasický priemer. Nám sa to možno lahko povie, ale oni... XY dní bez jedla, spánku a miesto znakov na kocke keď človek vidí pizza, burger, hranolky, steak... to je potom ťažko :mrgreen:

Plusom by som videl, aspoň ukážku na ďaľší diel. Vyzerá to tak, že Reed začne kopať okolo seba bez svojej homolásenky a ešte viac zničí svoju alianciu :lol:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Dejvy » 14 lis 2014, 18:08

Missy sa vysplhala na spicu mojho rebricku survivor hate listu a to tam mala statocne nakrocene Nat, ta mi nevadi nema vobec ziadnu story, takze daleko asi nepojde. Necudo, ze je ta zenska 3 x rozvedena. To sa vobec da?!

Nema to uz cenu pozerat nema sa tam uz co poriadne stat. Nech to uz aspon vyhra Jeremy aj ked mu nefandim.

Nech uz je tu S30.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod cihi » 16 lis 2014, 01:57

podle me se stane vitezem jeremy.... a vite proc?

protoze strasne dlouho nevyhral zadnej cernoch... teda "afroamerican" :D ...stab si to urcite preje taky :smile: ...ovsem ikdyz to dneska zvladl.. tak karty nejsou uplne ruzovy

alecovi bych nejradeji vlepil ranu... neskutecnej idiot... kluci jsou vubec idioti... urazet holku.. co ma hlasovat s nima? cira demence :fuck:

parecek uprostred udelal podle me dobre... protoze by byla blbost vylucovat slabou baylor namisto atletickyho chlapa... navic pokud je pro ne jeremy opravdu takova hrozba (a ze je).. tak jej muzou vyloucit v pohode hned priste a prespriste pokracovat zase s tou slabsi zenskou alianci

bylo videt u jona.. jak by rad tahnul dal s klukama.. ale nastesti projevila prekvapive inteligenci miss michigan :idea:

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod XtttX » 16 lis 2014, 20:38

Úprimne, som celkom v šoku, keď čítam koľko ľudí je nespokojných s tím kto sa práve dostal ku kormidlu. To ste si vážne priali aby sériu ovládli Wes a spol.? :o
Ja som veľmi rád že sa JJ pridali tam kam sa pridali. Treba poďakovať Julie, pretože nebyť jej quitu... Uúúú, radšej na to ani nechcem myslieť.

Osobne sa mi séria páči o dosť viac ako pôvodne BvW, ale v porovnaní s ostatnými sa jedná skôr o horší priemer.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod brninho » 17 lis 2014, 23:02

V čem je tohle lepší než první BvW? To by mě celkem zajímalo :D Já když bych se hodně vynasnažil a hledal nějáký pozitiva, tak možná absence RI (i když v předchozím BvW to před sloučením nebyl tak úplně marnej prvek- věc názorů) a menší recyklace soutěží.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod honzavohralik » 18 lis 2014, 07:39

brninho píše:V čem je tohle lepší než první BvW? To by mě celkem zajímalo.


Mě přišel u BVW děsný cast navrátilců třeba. Tady to taky není nic moc, ale rozhodně by se našla půlka lidí, která překoná navrátilce typu Laura, Candice, Tina, Tyson, Gervase nebo Monica. A pak zase ta nepovedená půlka.

A RI bych zrovna v téhle sérii snad i ocenil, protože možnost že se do hry mohly vrátit Kelley/Nadiya/Val je lákavá.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Nerd » 18 lis 2014, 09:39

XtttX píše:Osobne sa mi séria páči o dosť viac ako pôvodne BvW, ale v porovnaní s ostatnými sa jedná skôr o horší priemer.


Já nikdy nebudu fanoušek souboje domácností ale přesto tvrdím, že první BvW je oproti této chujovině strhující a fantastická podívaná, i když jí řadím mezi to horší, co za 29 řad vzniklo. Jsem rád za návrat EI, ale na druhou stranu chci snad tak moc, aby HII nebyla schovaná za první kamenem, kolem kterého půjde první debil okolo :cry: Nemá cenu se rozčilovat, tuhle řadu spolu s OW budou jednou promítat Probstovy v očistci.
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod brninho » 18 lis 2014, 11:40

honzavohralik píše:Mě přišel u BVW děsný cast navrátilců třeba. Tady to taky není nic moc, ale rozhodně by se našla půlka lidí, která překoná navrátilce typu Laura, Candice, Tyson, Gervase nebo Monica. A pak zase ta nepovedená půlka.


No cast navrátilců byl tragickej, chápal jsem jenom návrat Laury která byla v Samoe podle mě druhou největší osobností a kvůli nostalgii Gervase..Nicméně Tyson se vykoupil a přidanou hodnotu přidali loved ones, z nichž aspoň tři si zaslouží návrat.
Já první BvW rozhodně nepovažuju za kdovíjak povedenou sezonu, ale v porovnání s tímhle jednoznačně vítězí, za prvních 8 epizod mě upoutalo (pozitivně i negativně) rozhodně víc hráčů než u aktuální sezony, kde se počet zajímavých osobností smrskl na číslo tři- Josh, Jeremy, Rocker...Celkově nějáká taktika hrála mnohem větší roli, hráči byli víc zapálení (vidím to na Twitteru, hráči z téhle série ani nemají moc potřebu něco komentovat- částečně asi protože se prostě nic neděje :D )....
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Alisch » 18 lis 2014, 13:17

brninho píše:Celkově nějáká taktika hrála mnohem větší roli, hráči byli víc zapálení (vidím to na Twitteru, hráči z téhle série ani nemají moc potřebu něco komentovat- částečně asi protože se prostě nic neděje :D )....


Oni to totiž mají letos zakázané.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod brninho » 18 lis 2014, 13:56

K smíchu
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod XtttX » 18 lis 2014, 14:12

Ako písal honza, hlavným a obrovským mínusom BvW bol cast navrátilcov. Okrem Laury, Arasa, a s prižmúrením oči aj Gervasa, boli všetci ostatní navrátilci otrasní a v Survivor už nemali čo hladať. Nováčikovia podľa mňa tiež neboli takí úžasní ako mnohí hovoria, oslovili ma len Marissa a John, no tí vypadli ešte pred zlúčením.

Kapitola sama o sebe je víťaz, Tyson, ktorý je u mňa niekde na úplnom dne obľúbenosti jednotlivých víťazov. Cca v polovici série už bolo vďaka nadsadenému editu jasné že to vyhrá, takže som sa prestal trápiť, a epizódy začal preklikávať. (ako pri jedinej sérii...) Po S27 neskutočne preceňovaný hráč(nezaslúžená nominácia v RA na webe...), ako keby ľudia úplne zabudli na jeho predchádzajúce 2 série, v ktorých stál ako hráč za hovno a bol v nich vylúčený len kvôli vlastnej hlúposti.

Táto séria je lepšia už len v tom že je čisto nováčikovská. (po Caramoane, BvW a TAR24 už návraty "hviezd" skutočne vidieť netúžim)
Cast možno nepatrí k najlepším, ale pár zaujímavých charakterov sa tam nájde. ;)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Zeck » 19 lis 2014, 14:19

Po této epizodě jsem dal řadě na CSFD odpad! a těch 49%, které jsem zapříčinil, jsem si nesmírně užil. To je taky první a poslední hezký okamžik, který jsem s touto řadou zatím zažil. K ději poslední epizodě se nehodlám vyjadřovat (vyjádřil jsem se jinde a stačilo mi to), jen dodám, že CBS tou manipulací divákem v této epizodě už nemohla být více nápadná. Jaclyn je pro mě píča, která posrala hru Joshovi (jedinému hráči řady) a ještě svému podpantoflákovi Jonovi. Nevím co si ta vypatlaná slepice bez vejcovodů slibuje od toho, že půjdou s jednotlivci. Že je spolu nechají dojít až do finále a jí předají šek na milion? Zřejmě jo. V tom finále bohužel pravděpodobně skončí jedna nebo dvě z nejzkurvěnějšího páru v historii - Missy & Baylor, neschopná indická protekční pizda CBS, nebo ten negr, kterého nám už několik dílů cpe produkce jako toho, komu musíme fandit. Kdyby zvítězila Joshova aliance, ta řada to mohla s důstojností dotáhnout do konce, protože souboj párů by sliboval nějakou zábavu. Teď jsou ale karty rozhozeny až do finále a ti hráči, kteří zůstanou, ti budou evokovat možná tak zeblití, rozhodně ne zábavu.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod risker » 19 lis 2014, 16:43

Po minulé epizodě bylo jasný, že nás čeká souboj těžkých vah v podání Joshe a Jeremyho a docela jsem se na to těšil.. Jak řekl hned v úvodu Jon "Nikdo neví, na které straně s Jaclyn stojíme." no já to vidím tak, že to neví ani oni dva ta jejich přelétavost z nich dělá adepty na vyřazení v následujících dílech.. soutěž o odměnu koncentrovaná nuda pokračující i v Taco Baru snad jen ty hlášky co tam měl Keith mě pobavili.. v táboře před ICH taky nic převratnýho až na Aleca a Wese jejichž řeči a chování mi leze krkem u Aleca je to čistě rodinná blbost která se u nich asi dědí a u Wese zase jeho neomalenost kterou lze vidět i u jeho tatíka Keitha.. Když vyhrál Jeremy imunitu bylo mi už tak nějak jasný, že vypadne Josh po tom co kluci prudili do Jaclyn mě nepřekvapilo, že duo J & J opět změnilo strany.. tenhle díl musím hodnotit kladně konečně se něco dělo jen tak dál..
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Pietro » 03 led 2015, 21:17

Auuuu, mozek mě bolí... Co jen to vymysleli???

Baylor je nezničitelná, jinak nevím. Všem leze nejen krkem, ale štít v podobě Missy a "nepostradatelných" J+J jí zase zachránil krk. Ještě, že jsem ji vyměnil zavčasu za Kelley. Mě by ale hanba fackovala, kdyby mě musela pořád obhajovat matka. :oops:

Josh je v háji a Reed půjde po Keithovi...
Jaclyn si dupla a pobrečela a Jon poskočil. Chlape, čekají tě kruté zážitky po svatbě....

Mě napadá paralela k "chytrákům" z minula - tam likvidovali siláky (rozuměj potřebné hráče jako byl David a Garrett) a žebrotu si nechali (J-Tia a částečně i Kass), tady je to jen rozšířené na celé osazenstvo - kvalita a nějaká ta úroveň jde domů, to bídné přetrvá.

Obavy z opakování F3 a la Caramoan rostou - F3 v podobě Baylor-Missy-Natalie by moje duše asi nedala... :vomit: :vomit: :vomit: No FUUUUUUUUJ! Hrůzná to představa. Až jsem se orosil. Už teď je Natalie v jury, už to je špatně. Takového práskače bych vyrazil ihned zatepla.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S29 - San Juan del Sur - EP08

Příspěvekod Megis » 16 srp 2015, 16:33

Nazvat 6-členou alianci, kde jsou 2 páry a obrovský počet 2! jednotlivců, aliancí jednotlivců, je teda fakt odvaha nebo totální neschopnost umět počítat (no dobře, v druhé alianci bylo přesně o 1 jednotlivce míň, asi proto to tak někteří rozlišují) :D Být J+J,vidím výhodu právě v Jeremyho alianci, kde můžu spolupracovat buď s druhým párem, nebo (lepší varianta) vzít oba jednotlivce a druhého páru se zbavit, přece jenom právě jednotlivci jsou jako "materiál" k taktizování mnohem vhodnější.

Nicméně řada jako celek je oproti výbornému Cagayanu obrovský propad kvalitou dolů, a to klidně až na úroveň OW, kde byl taky minimální počet zajímavých osobností. Snad teda tato řada nebude posílat do hry stejně velký počet navrátilců :vomit:


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti