S29 - San Juan del Sur - EP09

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:40

Epizóda 9
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 20 lis 2014, 06:14

Co se nám to zase snaží produkce naservírovat za bullshit?!? Reed si jen tak čistě náhodou vybere Keithův bágl k prohledání? Fíha, tak tomu říkám "náhoda" :heat: Celkově je těch náhod v posledních řadách nějak moc...

"Jachta" neboli člun byla dost úsměvná, ale už to nikoho nemůže překvapit, stejně jako sendviče nebo co to vůbec jedli...

Jinak pořádnej blindside, byl jsem fakt dost překvapenej, což jsem nečekal, že se mi u týhle řady může stát :mrgreen: Zase o něco víc věřím, že Missy a Baylor dojdou do finále, zatím se jde po "hráčích hrozbách" a tak příště bude ohroženej Jon, i když ukázkám se nedá věřit, takže možná sejmou Jaclyn kvůli Jonově HII... Celý to pak podle mě vyhraje Missy, která hraje under the radar styl Sandry
Završením Survivora měla být 40. řada

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod _Maty_ » 20 lis 2014, 08:47

Lol :D Nevím, jestli mít radost nebo plakat. Každopádně, dva nejlepší hráči vyloučeni za první dvě episody po sloučení, no to si děláš... :D .. mimochodem, vidět ty dva na Ponderose.. :D .. si trochu honili ega, tím kdo co udělal a jaký mají respekt :D

Každopádně ta série bude zajímavější než jsem si myslel. Osobně jsem očekával 4 nudné díly, pak v F6 jeden tah na někoho kdo to nečeká, pak zase nudný díl a F3 stylem Missy, Baylor, Natali... Takže fakt, že se bude něco dít, člověk neví pořádně jak se ted vyvinou aliance, je super. Upřímě bych doufal, že to příště opravdu odnese John, protože v té chvíli by asi nastal chaos :) ale myslím, že to je zase jen hra produkce... dopadne to úplně jinak, nějakým nudným vyloučením. Ano, skeptická slova, protože v tuto řadu moc nevěřím už :/

Btw, po vypadnutí Joshe i Jeremyho je fakt těžké si tam najít favorita, kterému bych ten milion přál.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod torciollo » 20 lis 2014, 11:08

:o ...když jsem minule napsal, že věřím v lehké promíchání aliancí, tak takhle úplně jsem to nemyslel... 2 epizody a mám po obou favoritech... na jednu stranu respekt Jonovi a Jaclyn, že se toho nebojí, na druhou stranu jako nevím, jestli je to úplně chytrý... buď si naserou všechny na ostrově hned tím svým přeskakováním a ti se proti nim spojí nebo dojdou do finále, kde všichni nasraní budou v porotě... tak jak tak, naserou prostě všechny :D Takovej trošku "light Russel" styl...

Trošku se taky bojím toho, jak už byla napsáno výše, že Missy potichoučku kráčí nejen k finále, ale i k výhře :cry:

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod EdBrush » 20 lis 2014, 13:33

Co to jako mělo být to hrabání se a následný kradení z cizích věcí? :shock: Já měl za to, že to je snad zakázaný min. ničit a krást (což je vy výsledku to samý pro oběť). A když nic jinýho, tak alespoň snad nějaká slušnost...navíc to, že se hrabal zrovna v Keithových věcech :? nebo to takhle projel všem? By mě zajímalo, co by kdyby, pokud by mu za to někdo zpřelámal hnáty...např. takovýho Rockera si dokážu představit. No moc se mi nelíbí, jak kolem sebe Reed kope. Docela tím posral hru Keithovi, kterej je tam teď pro mě asi jediná osoba, který se dá fandit.

Samaritánský gesto #2 vyšlo nakonec tak napůl, ale Jona s Jaclyn není zrovna těžký uplatit, skoro se jim to i povedlo. Na můj vkus tohle bylo už moc okatý, i když je fakt, že tím dost znemožnili taktizování na straně poražených. Jeremyho je mi trochu i líto po tom, co si ke konci prošel, než odešel. Alespoň je vidět s jakejma šmejdama tam hraje, Missy hned využila příležitost a Jon jenom hasil, co způsobilo jeho lhaní i idolu.
Jon s Jaclyn se ale stejně odstřelili na kmenovce. Udělali tam ze sebe dobrou drama queen dvojici "musíte se s náma bavit, jinak nebudeme happy"...to jejich hraní si na prince a princeznu, aby ostatní skákali podle nich, si dost koleduje o nějakou tvrdou ránu. Už aby přišla...
Všechny párečky mi jinak slušně lezou na nervy s výjimkou Keitha a Wese

No když už nic jinýho, tak alespoň ta soutěž o imunitu se vážně povedla...až na vítěze teda. Krásně s nima vydrbali tím twistem s nohama :) Ta příprava soutěžících na jednotlivý challenge před natáčením mně docela vadí. Když ty challenge jsou furt stejný, je to trochu jak Ninja faktor, takhle to bylo :idea:

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod risker » 20 lis 2014, 14:48

It's done.. game over. O tom kdo by nakonec mohl dojít do finále nemám páru, ale jedno vím jistě ať už vyhraje SJDS kdokoliv nadšenej z toho nebudu spíš už pomalu očekávám S30 a doufám v zázrak..
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod brninho » 20 lis 2014, 14:59

Bittersweet, to slovo přesně sedí k téhle epizodě, která byla zatím tím nejlepším z toho mála, co SJDS nabídl. Dění se zas trošku převrátilo, ale je to vykoupený ztrátou posledního člověka, kterej mohl být alespoň průměrným vítězem. Teď nezbývá než držet palce podprůměrnému Reedovi, o kterém 8 epizod nebylo slyšet a Natalie, kterou narozdíl od TAR v Survivoru nemusím, ale má rozhodně větší úroveň než zbytek ubožáků.
To vzdání se odměny jsem vůbec nepochopil, všeho moc škodí, přehnaná dobrota bývá v reality show po zásluze potrestána, zdravím Brendu :D
Bůh mi je svědkem, že jakmile Jeff řekl, že IC se bude dělat nohama, tak jsem na vítěze tipnul Baylor a Jaclyn, praktikování footjobu se holt hodí i pro Survivor :D
Já ten Reedův krok s hrabáním se v Keithovu báglu a následné vyslepičení moc nechápu, stoprocentně to zafungovalo, ale ta prvotní idea mi je zcela neznámá proč by chtěl škodit někomu, kdo s ním byl v alianci. Otázky, samé otázky...
Dobrý, ještě 4 takové epizody a možná se SJDS posune před OW na předposlední příčku..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod honzavohralik » 20 lis 2014, 17:01

Dva nejlepší hráči série venku za sebou? Skvělý, tahle série stoupá ke hvězdám, ale budu relativně rád ať vyhraje kdokoliv, pokud to nebude Alec, Wes/Keith a Jon/Jaclyn. Nechápu jak jsem JJ mohl fandit před sloučením...

Jsem rád, že v epizodě měla víc prostoru Natalie a jelikož je teď trochu mimo, bude asi mít i příště. Ona a Jeremy udělali obrovskou chybu, když se vzdali soutěžě nebo nejmíň riskantní krok, který se jim vymstil. Tímhle ze sebe uděláte obrovskou hrozbu na výhru a Nat to už udělal podruhé (předtím šla na EI dobrovolně), pokud by Jeremy nešel na Exile Island, tak to asi neudělají, protože Jonovi hrozilo, že praskne ta lež s HII. Docela mě mrzí, že to se nestalo, protože by to podle mě naštvalo i Missy a Baylor.

Upřímně nechápu nenávist vůči Missy. Přijde mi jako dobrá hráčka a ze starších žen, takových moc není. Baylor je podle mě o dost horší a já jen doufám, že Missy se odpoutá od Jaclyn a Jona, protože spojenectví s nima je jediný důvod, proč bych ji mohl nemít rád. Upřímně si myslím, že se sami můžou zníčit. Nemají čísla na to, aby vyhazovali lidi ze své aliance, takhle brzo. Teď jsou 4 a Reed, Wes, Keith a Alec jsou taky 4. Navíc nemůžou vědět, co udělá Natalie, kterou podrazili!!! Ze strany Jona, to bylo mega hloupý a mrzí mě, že na to Missy kýval. Mohli Jeremyho vyrazit později. Upřímně doufám, že se nejdál dostanou Missy a Natalie, už nemám komu fandit. Možná Reed, ten si mi líbil v tomhle díl poprvé za SJDS, ale jestli bude finálová 3 - Wes, Keith a Alec, tak je to poslední hřebíček téhle série.

A nechápu, proč si Keith stěžuje, že mu někdo čumí do tašky, když se prohledávala taška Julie, tak mu to nevadilo...

Fandím: Natalie, Missy
Nevadí mi: Baylor, Reed
Nemám rád: Jaclyn, Keith
Nesnáším: Alec, Wes, Jon
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod kata_rina » 20 lis 2014, 18:23

honzavohralik píše:
Upřímně nechápu nenávist vůči Missy. Přijde mi jako dobrá hráčka a ze starších žen, takových moc není. Baylor je podle mě o dost horší a já jen doufám, že Missy se odpoutá od Jaclyn a Jona, protože spojenectví s nima je jediný důvod, proč bych ji mohl nemít rád.


Kdyby Missy hrála sama v jiné sérii, možná by to byla dobrá hráčka a získala by si určitě více příznivců, než tady, když se na Baylor nesmí nikdo ani křivým pohledem podívat, jinak by to od ní schytal. Mně osobně tímhle leze na nervy. Zpočátku, když ještě byla sama v původním kmenu, mi připadala jako jedna z těch, kterým bych mohla fandit, to se však změnilo po pomíchání kmenů.
Obrázek

michael.finek
Příspěvky: 1
Registrován: 03 říj 2014, 21:16

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod michael.finek » 22 lis 2014, 23:18

Tak Missy zničí svoji dlouze tvořenou alianci jen kvůli tomu, že se zrovna Jeremy nesměje? :roll: Ten na EI zažil peklo, tak asi nebude skákat do nebes. Pak se Missy navíc dozví, že Jon jim lhal a Jeremy byl na EI zbytečně. S takovým člověkem se přece nespojím, ještě potom co mu darovali odměnu... Opravdu série plná tupců

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod Zeck » 23 lis 2014, 00:10

Text je plný hoven, krav a píč, takže jestli jste citlivky, nečíst. Udivuje mě, že se nikdo (dobře, zase tak podrobně jsem to nečetl) nezmínil o faktu, jak vypatlaná píča je Jaclyn. Jen díky tomu, že se v minulé epizodě z pozice Miss USA a nejsvatější bytosti urazila, protože s ní nikdo nemluvil (až na Joshe, kterého na oplátku vyřadila), a taky zřejmě věděli proč, když jí krom ženských orgánů chybí i mozek, a zcela iracionálně překecala Jona k tomu, aby šli s jednotlivci, stalo se přesně to, co se stál muselo. Silný pár mezi jednotlivci (absolutně neschopné a vypatlané duo Pissy a Gaylor nepočítám) prostě nevydrží. Teď byla záminka imunita, ale kdyby nebyla ona, najde se něco jiného. Kdyby jí Jon poslal k táborákově plotně a myslel za ně oba on, teď se mohli vést s párečkama, největší terč by na sobě měli homoklády, jsou zcela bez stresu až do finálové šestky, vyřadí se ten odpad jako Piss a Gaylor, a divák má příslib řežby párů. Ne, Jaclyn se musela urazit a prosadit si svou, tak teď jim pro změnu nedůvěřuje už absolutně nikdo, protože museli znovu otočit, jinak by letěli v nejbližší době, a vzhledem k tomu, že pomohli vyřadit dvě největší hrozby celé řady ihned po sobě, Joníček se nám rázem stává největším kandidátem na odstřel. Jaclyn, tleskám ti, jsi fakt třída, zůstaň ale u těch přehlídkových mol, tam ti to jde mnohem líp, máš totiž v hlavě nasráno.

Pissy a Gaylor udělaly jen to, co vždy udělají největší hovna v soutěži, které se první den vylodí a pak je konec, a mezitím neudělají absolutně nic. Prostě pomohly vyřadit zdánlivě nejsilnějšího soupeře ve hře, a takhle budou pokračovat až do finále, kam si je určitě někdo přitáhne, protože víc neschopné krávy, které by neporazily ani samy sebe, prostě k sehnání nejsou. Ideální kandidátky do finálové trojky, kdyby se vedle nich posadila kupa hoven, s přehledem získá všechny hlasy.

Díl byl zábavností naprosté DNO, asi nejhorší v historii. Cítil jsem u jeho sledování odpor k celému pořadu a nechutenství to vůbec dokoukat, zkrátil jsem si to na dvacet minut a přesto se mi to zdálo nekonečný. Kmenovka pak díky tomu nevyzněla tak, jak by vyznít měla, protože to byl skutečně první a taky zřejmě poslední blindside celé řady, ačkoliv Probst ve jménu umělé budované představy o zábavnosti pořadu označuje za blindside už úplně všechno.

Fandím: Sám sobě
Nefandím: Všem
Sympatie: Redneck Keith a jeho stařecká demence v přímém přenosu, Jon
Nesympatie: Miss Debilita, Indická protekční pizda CBS, Pissy & Baylor, Jeff Probst
Jsou mi u prdele: Zbytek hráčů a celý současný pořad
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod brninho » 23 lis 2014, 21:24

Já se jenom modlím ať ten lobotomickej pár v další epizodě nenapadne spásná myšlenka, že by se "něják" dali dohromady s buranama Keithem, Wesem a Alecem. Dávalo by to logiku, oba HII ve většinové alianci a v top 5 děj se co děj...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod Pietro » 03 led 2015, 22:11

Kruci, Natálie, tohle není Armáda špásu (eee.... vlastně spásy) :D Já se vzdám tohohle, a pak i tohohle... Ale jdi do háje. Kdyby ses radši vzdala hry... Teďka jí vykopli efektně Jeremyho (dle jeho kvalit celkem škoda), tak jí aspoň rupne v palici. (až teď??)

Jak jsem nastínil otřesnou F3 v komentu k minulému dílu... tak ono to opravdu nabírá tyhle kontury.. :cry:

Kvalitu série zatím nechám ladem. Má to zajímavé prvky, ale zůstávají lidi, kteří dávno měli leštit zadkami židle u sebe doma před televizí. Asi tak.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2019, 22:03

Pro dobrotu na žebrotu Jeremy. Tak to bývá, zvlášt v reality show jménem Survivor.
Zajímaly by mě pravidla ohledně zasahování do osobních věcí. Ještě jsem neviděl aby někdo vytáhl z cizího batohu nějakou věc a ukradl ji...to že zrovna šnupal v Keithově batohu, který má čistě náhodou HII ponechám raději bez komentáře. Samotnou imunitu přece taky nenosíte pořád v kapse. Takže teoreticky ji můžu někomu vytáhnou ve spánku z kapsy nebo osobních věcí a je moje? :-? Reed mi byl totálně nesympatický od začátku, a tímto tomu nasadil korunu.
Každopádně se potvrdilo že série konečně chytila grády a začíná to docela bublat :fight: :mrgreen:


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti