S29 - San Juan del Sur - EP10

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:40

Epizóda 10
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 27 lis 2014, 06:00

Plivající Natalie, rádoby vtipná reference na pravděpodobně další skomírající pořad CBS 2 And Half Men, HII válející se po celým ostrově, Keith a jeho IQ 90, kmenovka plná ne o moc chytřejších lidí atd. :shock: Tahle řada je velký odpad a jediný důvod, proč na to stále ještě koukám je ten, že mě tam nikdo vyloženě neirituje, jako tomu bylo např. v Caramoanu

Pochopil jsem to správně, že příště má bejt 2 hodinová epizoda?!? To teda očekávám minimálně rozchod Jona a Jaclyn, nějakej velkej boj mezi Reedem a Missy završenej pořádným quitem, jinak nevím, proč by měla mít 11. epizoda tolik stopáže :?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod EdBrush » 27 lis 2014, 06:57

V Americe musí asi hodně žrát emoce a ty věci okolo. Tolik času opět věnováno něčemu, co jsme už slyšeli v EP1. Jaclyn nemůže mít děti, Jon si chce teda nějaký adoptovat a rozdávání baseballový radosti...jak sladké, asi z toho snad chytnu cukrovku. Místo toho bych radši viděl Wesovu zpověď z EI, třeba i jenom to, že to tam stojí úplně za hovno. Můžu si taky udělat čárku za další vzdání se odměny, takhle řada je tak strašně sladká a všichni jsou tak "milí"... :heat:

Zbylá sestava potvrzuje, jak jsou všichni (90% - možná Reed a Natalie?) zoufalý. Celá soutěž o imunitu byla jedno velký WOW :shock: Jonovi asi vůbec nedochází, že je první na ráně, když se tam na tu squadru někdo podívá...takový blbý psisko, a nejenom kvůli tomu jak tam vylízával ten talíř. Celkově mi nejde do hlavy, jak můžou být všichni z tý Missyiny aliance tak blbý a takhle okatě se vzdát a jít si pro jídlo. Objednávka pizzy byl podle mě vrchol týhle funny soutěže....to tam funguje jako restaurace? Reedova výhra nepřekvapila, zvlášť po tom, co dělal na konci.

Nová imunita bohužel z mýho pohledu skončila na špatný straně, tím spíš, že jí může částečně využít Baylor. V týhle řadě jde všechno proti mýmu přání a očekávání, a zase to na kmenovce odnesl někdo, kdy si to absolutně nezasloužil. Ale kmenovka byla parádní. Keith je sice takovej redneck, ale mám ho rád, takovej v pohodě, tak snad to dotáhne daleko.

Sneak peak na konci mi dává naději konečně na nějakej Baylor flame, už se těším :fight:


P.S. Alec mi svým výrazem asi od půlky dílu připadal, jako by někde v lese našel keříček koky a trochu si požvejkal

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod Alisch » 27 lis 2014, 07:54

No, tak tahle epizoda se mi líbila. Sice mám trochu bipolární pocity z nové imunity. Mám totiž ráda Nat, ale nesnáším zbytek té aliance. Snad bude mít Nat dost rozumu a pudu sebezáchovy na to, aby si ji použila jen pro sebe.

Celkově mám z téhle série ráda pak už jen Keitha a Reeda, zbytek může táhnout.

Kmenovka byla zajímavá a jsem hrozně zvědavá, jestli to příště Reed přežije. Takovéhle čachrování by logicky měli ostatní potlačit. Faktem ovšem je, že Missy aliance moc mozky nepoužívá.

A jak už zmínil Ed, těším se na Baylor hate. Jen ať se za ni Missy zase pere. Pokaždé když takovou tirádu udělá, řeže si pod sebou větev a to dost kvalitně.

A ten dvoudíl je kvůli stávce, která bude týden na to. No a pak už čeká jen finále.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod torciollo » 27 lis 2014, 10:48

Tak nevím, jestli ta kmenovka byla jen tak sestříhaná, aby to vypadalo, nebo fakt Jon a spol. dostali podezření až po té idiotské Keithově poznámce :shock: Jako on evidentně velkej myslitel není, ale takto zazdít celkem dobrej plán, přijít o HII a nechat si vyloučit syna... jinak být vyloučenej 2 hlasama je taky docela síla :D

To odstupování z té soutěže je vždycky stejný... vždycky u toho půlka lidí nemyslí, ale teda slízt pro ožužlanou marsku od Jeffa a pár želé, navíc den po odměně se zmrzlinou, je extrémní :?

V této fázi se mi to začíná líbit, třetí poměrně dobrá a napínavá epizoda v řadě, tak snad to vydrží...

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod _Maty_ » 27 lis 2014, 11:16

To si ze mě děláš... :D .. Fakt bych chtěl vědět jak moc na tom měla podíl produkce a jak moc to takhle bylo :D .. Fakt nádherný plán, neskutečně mě nasralo, že Jon, kterého mám docela za blbce použil imunitu více méně ze strachu a ze sobeckosti, že on jednou není ve vedení a že své alianci nevěří. No to je moc ... :D Kdyby ji nepoužil, mohli jsme mít nádherné pokračování hry, kdy by počty byly 4:4 a hlavně bych chtěl vidět Baylor, jak je prostě překvapená, že neví co se děje atd..
Teď si Reed udělal neskutečný terč na svých zádech vlastně docela zbytečně, protože mohl mít šance 50:50 se shodnými počty, no nyní to bude docela nuda a obávám se, že příští 2h dlouhá episoda bude o vyřazení 3 kluků, kteří tam jsou momentálně navíc... A pak budou obě dvojice zápasit o Natali, aby se k nim přidala....
Jinak nevím o co jde Amíkům, poté co Jon a Jacklyn 3x pojebou celou hru mám cítit vstřícnost k tomu, že Jac nemůže mít děti? .. Lol ..
Ale jinak, docela slušný díl. Soutěže se mi líbily, výdrž jako ze staré školy a postupné nahlodávání s jídlem, odměna nebyla špatná.. až na ty Jonovy kecy... Navíc v díle byla jistá strategie. Takže jeden z lepších dílů této nahovno série.

Jinak vůbec nechápu, že najednou Natalie našla imunitu... Nápovědu k tomu měli asi 15 dní už, jako času muselo být haba moc, protože ta imunita nebyla těžko naleznutelná, když ji našli za 10 minut... Pardon, ale tady zase vidím od produkce najednou nějaký pokus o zvýšení počtu imunit, když do té doby nebyla žádná zahrána...
....Myslím si, že předtím tam měli nápovědu o tom, že imunita je schována někde v okolí studny, jak původně byla.. a teprve až nyní, jim tu nápovědu prostě změnili.. proto Nat řekla, neblázni, jdem najít tu imunitu hned... Jako fakt at mi nikdo netvrdí, že za 15 dní si nenašli 10 minut, kdy v tom campu nikdo nebyl... LOL

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

kdo do finale

Příspěvekod aqmel » 27 lis 2014, 11:38

tato serie vypada ze vse co se tam deje se toci kolem nejake jackyn ktera moc rozumu nepodelila a jon to je kapitola sama pro sebe ,nebyt rithovy poznamky tak by letel moc detukce nema ,a natalie moc keca aby drzela pusku -baylor si tam jela na dovolenu co rekne mama missy ta k to je svate, kdo vi jestli by hlasovala tez pro matku jak v 1 serie vody a krve ,-a reed a alec tak to nevim jestli taky dosli na dovelenu nebo maji nejaky plan jak se dostat do finale krom toho novy trend v teto rade je se vzdavat odmen a nebo jit na exil

divak to tezke komu fandit a komu ne a rika si jaka by to bylo kdyby natalie a rith drzeli pusku a jon by vyletel vyraz jacklyn ze se neco podelalo by stal za to a missy by byla asi tez mino a nechapala no uvidime snad pary budu v specialnim dile rozdeleni a zbydu tam jen jedinci kdo skoho.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod brninho » 27 lis 2014, 11:52

Tak znovu se asi potvrdilo že Reed a Natalie jsou jediní, kterým se dá z té sestavy fandit. Reed vymyslel fakt dobrej plán, kterej Keith svou tupostí poodkryl a Natalie to bezvadně přečetla. Předpokládám ještě jednu průměrnou epizodu (=nadprůměrnou v téhle sérii) a pak nudnou cestu Missy, Baylor, Natalie do finále (a to jsem ještě optimista, v horším scénáři střídá Natalie Jaclyn).
Třetí idol už je tam "navíc", doufám že se do hry nedostane ještě další, ať už na EI skončí kdokoliv.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod honzavohralik » 27 lis 2014, 18:13

Pro mě spolu se 4. epizodou asi nejlepší téhle řady! Jediné, co mi vadilo bylo tragické ždímání emocí při RCH, protože jasně proč tam nedat 10 min malejch dětí a nešťastný Jaclyn s Jonem, který fakt začínám hodně nemít rád. Ale na to, aby jen ukázali Wese na Exile Island, si čas nenajdou OMG.

Jsem rád, že má Natalie HII! Doufám, že jí pomůže trochu dál, kdyby se pak třeba Baylor+Missy a Jon+Jaclyn otočili proti ní, i když si myslím, že pokud budou F5, tak spíš budou obě strany bojovat o hlas Natalie. Ale pochybuju, že se do F5 dostanou všichni. Nat a její flusací fail bylo něco. :mrgreen: Mrzí mě, že není ve sloučení s Nadiyou, to by s nima bylo víc vtipných momentů jako v TAR.

Reed to hrál skvěle, naprosto skvěle! I když mu nefandím, tak fakt skláním. Posral to jen Keith, když kvůli němu všichni znervóznili na kmenovce a myslím si, že ohledně toho, že by holky předvzaly vedení nad hrou, to nevypadá špatně. Strašně chci ženskoku vítězku po takový době a momentálně je stejně jedinej chlap, který by si to zasloužil Reed. Jon a Jaclyn jsou podle mě idioti a oba brzo půjdou, Jon dřív.

Fandím: Natalie, Missy
Nevadí mi: Reed, Baylor
Chci, aby šli: Jon, Jaclyn, Keith, ALEC!!! KONEČNĚ
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod Dejvy » 28 lis 2014, 00:47

Keith? :shock: pekne si odstavil syna. Som sa modlil aby sa neprezradili, ale ono tam musi byt vzdy jeden blb.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod perr » 28 lis 2014, 20:18

Aspoň se něco dělo, ale celé to stojí za...... Nalezení HI hodně divné, skoro to vypadalo jako kdyby jí tu nápovědu dal až teď nějaký kameraman. To vzdávání se odměny za soutěž taky moc nechápu, vůbec nic z toho nemají, Jeremy šel hned a Reed možná příště. Rozdělení týmů při soutěži vypadalo podivně, 3 z 4 mužů+ Jaclyn, který tam být musela, aby mohla s Jonem na odměnu. Na imunitě překvapil sebejistý Jon, Natalie předvedla skvělý výkon a až když jí bylo jasné, že to nepůjde, tak něco vysmlouvala :o) Reedův plán byl skvělý, bohužel dle toho co bylo v tv vše dosral Keith a asi skvěle odhalila Natalie. Keithovo zahrání HI taky nedávala smysl, mohl ho jen dát Wessovi a nechat se vyloučit.

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod junior1099 » 01 pro 2014, 14:49

Tady jsou zase všichni tak děsně chytří a všichni tam jsou největší blbci... a když se člověk dostane k příspěvku jako od aqmela, tak už je mu vážně špatně.



perr píše:Rozdělení týmů při soutěži vypadalo podivně, 3 z 4 mužů+ Jaclyn, který tam být musela, aby mohla s Jonem na odměnu.

Co na tom vypadalo podivně... nebo spíš čemu nerozumíš na "rozdělení do týmů jako ve škole"?
perr píše:Keithovo zahrání HI taky nedávala smysl

To nemůžeš myslet vážně. :o
"Haters gonna hate" co? Za každou cenu.

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod perr » 01 pro 2014, 17:23

junior1099 píše:Co na tom vypadalo podivně... nebo spíš čemu nerozumíš na "rozdělení do týmů jako ve škole"?

Jsem pochopil, že si navzájem vybírali hráče, a tudíž mně není moc jasné jak mohla nastat tato kombinace, kdy v jednom týmu jsou 3 ze 4 mužů+ vtipná je samozřejmě ta Jaclyn, jinak při vyrovnanosti prvních dvou vybraných je to vyloučená varianta
junior1099 píše:To nemůžeš myslet vážně. :o
"Haters gonna hate" co? Za každou cenu.

Kdyby odešel a nechal synovi HI, tak by to pro něj bylo lepší, takto to byl špatný tah

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod TripleM » 01 pro 2014, 18:03

po 100 rokoch nekomentovania Survivora, som sa rozhodol, že toto stálo zato...

Najprv som myslel, že keď vyletel Jeremy už nemám komu fandiť, ale Natalie, tej to celkom ide, keď ju pritlačila bieda... možno to tak ani neplánovala, ale zbavila sa Jonovej ako aj Keihtovej imunity(ktorá bola zahraná celkom doblba), takže akcie jej imunity sa vyšplhali poriadne vysoko... záver tejto epizody bol poriadne bláznivý a nestrojený ako zvyčajne, kde nám produkcia dopredu dá vedieť, kto určite nevypadne a všetko navodí tak, aby to na kmeňovke vyzeralo ako blindside, pirtom väčšinou ide o obyčajné vylúčenie, ale budiž....

Veľmi som spokojný s touto epizódou, mám rád vytrvalostné súťaže, tam sa vykresľujú charaktery.. ale na nasledujúcu epizódu sa teším ešte viac... budu sa presekovať laná uberať životy spoluhráčom! :dance: To mám najradšej a ani si nespomínam, kedy to bolo naposledy...

takže vyzerá to ešte na veľmi dobrú sériu a za ten chaos nedôvery, čo tam teraz je môže v podstate iba Jon a Jaclyn (ale páči sa mi to!)
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod Sajgon » 02 pro 2014, 01:32

Nemyslim si, ze za to mohl keith, spis to bylo jako vzdy "dobre" sestrihany. Snad vsichni zname ty clanky o tomhle.

Dil zajimavej, az na ubreceny parchanty na hristi a dojemnou historku o detech.

fandim: keith, reed
i dont care: baylor, john
vystrelil na mesic a pritom jim dat analni sondu: miss psychiatricke lecebny, stara krava a indicka kraska

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod EdBrush » 02 pro 2014, 06:52

TripleM píše:zbavila sa Jonovej ako aj Keihtovej imunity(ktorá bola zahraná celkom doblba), takže akcie jej imunity sa vyšplhali poriadne vysoko

Doblba?! :shock: :shock: :shock: Vždyť ho udržela ve hře...se měl jako nechat vyloučit (i když na úkor syna)? V Survivoru se přece hraje za sebe, ne za ostatní jako tragédie typu Rupert. Fakt nevím, proč by se měl obětovávat, navíc když si po sloučení vedl líp jak Wes.
S tou imunitou u Natalie to taky nebude taková sláva. Ví o tom Baylor, takže jí to akorát spíš přidělá terč na záda. Můj názor...

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod perr » 02 pro 2014, 20:47

EdBrush píše:Doblba?! :shock: :shock: :shock: Vždyť ho udržela ve hře...se měl jako nechat vyloučit (i když na úkor syna)? V Survivoru se přece hraje za sebe, ne za ostatní jako tragédie typu Rupert. Fakt nevím, proč by se měl obětovávat, navíc když si po sloučení vedl líp jak Wes.

V normálním survivoru sice hraje každý za sebe, ale tady je příbuzenská dvojice a hraje se o velké peníze. Na jedné straně je sice fajn příbuzenská rivalita, ale ve skutečnosti je jedno, kdo z nich vyhraje, takže pokud má jeden lepší šanci na úspěch, tak je na místě upřednostnit ho. Samozřejmě otázkou je, o kolik by měl Wes s imunitou větší šanci než Keith bez ní.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod jukab » 05 pro 2014, 22:48

Tak si taky jednou přispěju, i když se přiznám, že příspěvky ostatních už ani nečtu. Nechápu, proč sem NEUSTÁLE píše někdo, kdo aktuální řadu "vůbec nesleduje", "nemůže cítit, pže to jsou H.." a podobný kraviny. Uživatelé začínající na "Z", na "M" a asi i další...Fakt nevíte, co s časem? Podsouvejte svoje názory někomu, koho to zajímá a nekažte ostatním, kteří jsou opačného názoru, čtení příspěvků!

Mě se tahle epizoda líbila, konečně byl trošku zmatek, navíc i ftipný scénky po skončení soutěže, trocha toho dramatu i pěkná kmenovka na konci. Nadyia se mi líbí čím dál víc, i když záchranu Jona z její strany až tak nechápu, teď už se ho těžko zbaví. Reed to s pomocí zbytečného Aleca a táty se synem risknul, škoda, že to nevyšlo. Keith, i když jeho obličej mi přijde nevím proč strašně ftipnej, moc nepřemýšlí, čímž trochu připomíná jednu paní z min. řady, ale určitě mě nenudí. To Jacklyn jo, ale aspoň se na ni dá koukat. Missy a Baylor táhnou tuhle řadu ke dnu, jak to jen jde, neváží si ničeho a parazitují na komkoli, ale pořád doufám, že vyletí co nejdřív a že půlu Reuninu nezabijeme povídáním o všech chlapech, který chudáka Missinku zazdili :)

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod TripleM » 07 pro 2014, 01:28

Doblba?! :shock: :shock: :shock: Vždyť ho udržela ve hře...se měl jako nechat vyloučit (i když na úkor syna)? V Survivoru se přece hraje za sebe, ne za ostatní jako tragédie typu Rupert. Fakt nevím, proč by se měl obětovávat, navíc když si po sloučení vedl líp jak Wes.
S tou imunitou u Natalie to taky nebude taková sláva. Ví o tom Baylor, takže jí to akorát spíš přidělá terč na záda. Můj názor...


s Nathaliinou imunitou máš pravdu, Baylor je pohroma...

Keith by však urobil lepšie, kebyže prenechá imunitu Wesovi a nechá sa vylúčiť (čo však nemohol vedieť na 100%, že vyletí on, ale predpokladám, že od Reeda by to mal vedieť), a zaručiť synovi pár dní naviac... takže preto to bol podľa mňa blbý ťah...

A na druhej strane je tu koment od perr, pri ktorom človek nevie či je to o vode alebo o krvi...
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod Pietro » 03 led 2015, 23:00

Půjdu proti proudu.

Hodně jsem kdysi prskal při S21 u Naonky... mám velikou, ba přímo obří chuť totéž páchat i při S29 u Natalie.
Kdyby jednou držela zobák, Jon mohl být dávno venku a zas by se něco dělo, navíc má HII (auuu, proč CBS, proč!!!)
A že vzdá IC kvůli žvanci? Kdby byla co k čemu a nedělala ze sebe samaritánku, mohla se nafutrovat už dávno...

ZAKÁZAL bych: jakékoli směny odměn - vyhrálas, OK, nevyhrálas, máš smůlu. :fuck: A dát to normálně do pravidel. To už bych pak odměnu dal tedy raději každému a odpadly by RC (zase se ušetří). Tohle vážně nesnáším.

Twist Blood/Water dělá ze Surva estrádu a přehlídku falešných samaritánců. :vomit:

Řada je celkem OK, ale top to není. Vážně mě točí tyhle předávky odměn, a kdesicosi.
Aspoň že se příště pobijou. :dance:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S29 - San Juan del Sur - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 19 črc 2019, 23:30

Nejlepší kmenovka sezony zatím.
Dokonalý plán Reeda šel do kytek kvůli Keithově prořízlé hubě. Doplatil na to jeho syn Wes. Před tím jak Keith v jeho věku drží krok s o 25 let mladšíma to klobouk dolů, ale strategie tragická, nebo spíše žádná. Někdy mám pocit že ten člověk neví která bije. Měl by mu někdo připomenou že hlavním cílem je outlast, outwit, outplay.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů