S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod milan » 10 zář 2014, 12:19

Preview
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod Murphy » 24 zář 2014, 10:41

Tak už je to tady, nová sezóna klepe na dveře.Podle preview to vypadá celkem zajímavě.Při seznamování hráčů mě překvapilo kolik mi jich je sympatickjech.Samozřejmě holky ze Srí Lanky,ty vypadaj na pěkný čísla,teplý kluci z Brodwaye,kteří by si to tam mohli pěkně povodit,policajtka Val,která mi připomíná fasádou Cirii a doufám, že bude podobná i herně, protože Cirie je prostě dobrá bitch,dcera roztleskávačka,která by mohla dělat nějaký šílený tahy,nejkrásnější americkej pár,on vypadá na kliďase kterej by to mohl dotáhnout daleko,snad ale nebude jeho hra nudná,ona by zase mohla pěkně vířit vody,přijde mi trochu jako potvora.Vrací se Exil island,kterej mi nikdy nevadil,navíc třeba v 18.řadě tam vznikla pěkná aliance a v týhle řadě tam prej taky budou chodit 2 lidi z čehož by mohla vzniknout nějaká zajímavá situacia.Vypadá to, že si tentokrát nechali záležet i na kulisách a na soutěžích, který někteří lidi zde kritizovali v minulejch řadách, tak už jenom kvůli nim doufám, že budou soutěže perfektní a zajímavý a nový, aby byli všichni spokojený a šťastný.No brzo se vše dozvíme,hrozně se na to těším,těším se i na vaše komenty, který vždycky rád čtu…

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod cypher.eu » 24 zář 2014, 17:28

Cast je takovej nemastnej neslanej, nějak si neumím představit, že by z něj mohl vzejít třeba další Malcolm apod.

Nejvíc nadějí vkládám do Rockera, i když je asi hodně tupej, může udělat dobrou show, prostě Brad Culpepper 2.0... taky mě dost překvapilo, že o něm uvažovali už dříve, dokonce před 6 lety, jestli jsem rozuměl dobře?! :o Potenciál má v mých očích i ten blonďatej gay. Naopak kdo mi není vůbec sympatickej je duo redneck hasičů a ty holky z TAR :-?

Jeffova nejoblíbenější kmenová rada sice dala asi fakt hodně práce, ale typově mi splývá se všemi za posledních cca 8 řad... Vzpomeňme třeba tu parádní loď v Cook Islands!

PS: To sem nikdo nechodí, nebo proč tu jsou jen 2 komentáře? :shock:
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod Alisch » 24 zář 2014, 20:33

Já nějak nemám sílu cokoliv komenovat....ale pokaždé, když mluvil Drew a John o tom, jak jsou úžasně fyzicky zdatní a lidi si je staví na piedestal, nemohla jsem smíchy. Těším se, až Alec jednou rozdrtí bráchu.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod EdBrush » 24 zář 2014, 23:46

Taky mi cast nepřijde nějak extra zajímavej. Na to, že preview má asi 41 min, tak tam dost dlouho žvaní Probst, kterej má vlastně všechny hrozně moc rád, všichni jsou podle něj hrozně milý a určitě budou hrozba. Mám ale pocit, že tihle jeho favoriti budou tak akorát velkej fail. Viz minulá řada, kde lidi, který udělali řadu zajímavou, se mu ze začátku nepozdávali (Spencer, Tony, Trish např.).
Chybí mi tam někdo výraznej od prvního pohledu a otevření pusy. Samozřejmě nepočítám ty dvě otravný dojčata N+N, protivný mi byly už v TAR. Doufám, že se neudržej moc dlouho, což vzhledem k tomu, jak po sobě štěkaly v TAR, nebude tak nereálný. Další vyloženě protivnej tým jsou Alec a Drew. Hlavně teda z Drewa mám pocit jako by odpadlík Lorenzo Lamas omládnul a vyrazil si do Nikaraguy na výpravu za sluníčkem a holkama :cry: Alec naštěstí vypadá, že není tak namistrovanej. Jižanský hasiči se mi zdají jako jednodušší lidi a bohužel i dost nudný, černošský duo mi přijde, že toho víc napovídají, než ve skutečnosti pak budou dělat a vrchol všeho je asi nejvíc zbytečnej účastník řady Julie. Na Rockera jsem ale zvědavej, i když nečekám, že to dotáhne nějak daleko ($$$ závist dělá svoje...že). Kupodivu katolický gayové nejsou skoro vůbec otravný. Normálně mě ta "povinná" účast buzíků skoro v každý reality show neskutečně sere, ale zrovna tahle dvojice mi zatím nijak nevadí. Josh navíc vypadá trochu jak N. P. Harris (alespoň mně se to z některejch záběrů zdá) a dost normálně na gaye. U Reeda je to daleko víc vidět. Nejvíc mě asi zajímá dvojice Kelley + Dale. Líbí se mi, že jsou takový skromný na rozdíl od Jona s Jaclyn, kteří celou dobu mleli buď o soutěží krásy nebo sportu a jak jsou úžasní. Dale si to asi dost vyžere kvůli věku, ale Kelley by třeba mohla zabodovat, když je to holka z farmy. Zbytek castu (což už jsou snad jenom roztleskávačky?) ani nemám sílu komentovat...hrozně nemastný neslaný.

Ty duely dvojic, losování, kdy kdo půjde atd., mi nejsou moc jasný, ale hlavně že není RI. Tribal council a Probstovo rozplývaní se nad kulisama je mi upřímně úplně u prdele a mohli tam dát radši třeba nějakej sneak peek. První soutěž ale vypadala jako pořádná nálož, takže na to se těším :)

Uživatelský avatar
Boston Rob
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2013, 15:45
Nejoblíbenější série: Cook Islands, All-Stars, Heroes vs. Villains, Micronesia, Redemption Island, Samoa, China, Amazon
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Ozzy, Yau-Man, Russell H., Rupert, Rob C., Randy, James, Jenna M., Stephenie, Amanda, Parvati, Chelsea, Brenda
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, Marquesas, Caramoan

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod Boston Rob » 29 zář 2014, 18:54

Co měl znamenat ten Probstův komentář na TV, když hlasoval na kmenový radě? Čistý mletí hoven, nebo to mělo nějakou hlavu a patu? :?

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod Earl » 29 zář 2014, 19:59

Robil si srandu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Boston Rob
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2013, 15:45
Nejoblíbenější série: Cook Islands, All-Stars, Heroes vs. Villains, Micronesia, Redemption Island, Samoa, China, Amazon
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Ozzy, Yau-Man, Russell H., Rupert, Rob C., Randy, James, Jenna M., Stephenie, Amanda, Parvati, Chelsea, Brenda
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, Marquesas, Caramoan

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod Boston Rob » 29 zář 2014, 21:17

Aha, tak moje chyba, na ten jeho "humor" se fakt nechytám... :cry: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP00 - Preview

Příspěvekod Pietro » 21 pro 2014, 20:46

Díl na výběr favoritů - do užšího výběru prolezli Rocker, Keith a Jeremy. Jsem asi moc vybíravý, ale na ženské je "dvacetdevítka" slabý ročník. Snad možná ta starší roztleskávačka (Missy??) Uvidím v 1. díle. Pak obohatím podpis. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů