S29 - San Juan del Sur - EP13

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod milan » 27 lis 2014, 07:21

Epizóda 13
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Alisch » 11 pro 2014, 09:03

Tady je neobvyklý klid zbraní, že by kromě mě šli na půlnočku Hobita i jiní? :)

Jen ve zkratce, musím běžet do práce. Ano! Jon je venku ze hry. Missy u mě trochu stoupla. Mám fakt radost, věřila jsem že to Nat zvládne :dance:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod brninho » 11 pro 2014, 12:11

Nevím jak Dr.Ben může sám se sebou žít, život Missy ohrožen nebyl ale dlouhodobé následky kvůli nedostatečné léčbě můžou být katastrofální!!

Rozhořčení z přetrvání Missy v hře alespoň vystřídala upřímná radost z vyřazení Jona. Borec totálně nevěděl, nedal si 1 a 1 dohromady, nečetl hru, nedokázal předvídat dění ve hře a po zásluze končí v poli poražených. Ty vole mám HII, partnerku ve hře, je final 6 a na příští TC můžu HII použít naposled...minimálně bych možnost nějáké habaďůry předvídal, i když musím uznat, že Missy odvedla na TC dobrou práci, už jsem myslel, že tuhle epizodu zkurví nadvakrát.

Keith rozhodně má šanci projít do final 3, a víte co, já bych mu to i přál a klidně ať to celý vyhraje..Nic by nesymbolizovalo tuhle sérii líp než nejhorší vítěz v dějinách, možná by to byl i správnej budíček lidem, co se starají o cast.

Jinak víc než celá epizoda mě bavily tweety některých bývalých hráčů, kteří už totálně rezignovali na jakoukoliv serióznost a ze soutěžících si dělají nekompromisní prdel :D Malá ochutnávka níže:
Přílohy
BrCo.png
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Alisch » 11 pro 2014, 12:39

Já bych tedy Keitha jako nejhoršího vítěze v dějinách neviděla. Baylor nebo Jaclyn by byly mnohem horší a Tinu nepřekoná nikdo a J.T. taky měl stratéga který za něj odvedl většinu práce a ve finále pošel na to, že tenkrát se pořád víc jelo na čestnou hru. Na to, jakou roli má Keith naplňovat a tou je "old reliable"a "good ol' boy" si vede naprosto skvěle. Nemá v hlavě strategii a ani ji mít nemá. Hráče jako je Keith by nasadili tak jako tak a upřímně mám radši Keitha než Jeremiaha, Ricka a i tolik opětovaného Big Toma, který spadá do sezóny, kterou tolik lidí zbožňuje. Keith padá do stejně šablony jako Big Tom a myslím, že tenkrát by s Big Tomem jako vítězem až tolik lidí problém nemělo.

Souhlasím, že cast se letos njak extra nepovedl, ale Keith zrovna ano.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod EdBrush » 11 pro 2014, 12:42

Sneak peak z minula byl teda dobře sestříhanej. Říkal jsem si, že Missy asi neopustí hru, ale teda za jakou cenu tam teď je, to je směšný. Její účinkování a slovo Survivor mi teda těžce nejdou dohromady, akorát tam leží, brečí a ještě málem zadělá na jinak extrémně nudný finále (2 páry by se akorát přetahovaly o Natalii). Už mě vůbec unavuje tahle řada a všechny ty emoce, tolik brekotu, dojemných chvilek a srdceryvných příběhů...v prvním BvW se to dalo snést, ale tady je toho fakt moc.

K výzvám o imunitu musím říct, že by to chtělo taky něco jiného než samý balanční a na výdrž soutěže. Je to poměrně nezáživný, navíc teď to bylo stejně o štěstí, když Jonovi to sfoukl vítr a Keith na tom byl dost podobně :-? Proč nedají alespoň 1 skládačku nebo něco...

Jona mi je nakonec vlastně líto, on chudák vlastně ani neví, proč je venku. Netušil celou dobu, zato Jaclyn kupodivu docela tuší, Jenom kdyby se nechovala jak kráva...

Dál fandím Keithovi, ačkoliv si výhru za svoje tragický strategický dovednosti nezaslouží, a (nikdy bych netušil, že to řeknu) asi i té Natalii, bez sestry je taková normální. Zbytek fakt NE.

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod risker » 11 pro 2014, 12:57

Sayonara Jon.. hned je ten den o něco lepší a Missy stále ve hře? jsem teda zvědavej co bude předvádět ve finále
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Earl » 11 pro 2014, 13:17

Jon mal viac počúvať Jaclyn ktorej sa to nepozdávalo už dlhšie ale vždy keď niečo Jaclyn o tom začala tak Jon ju s topol s tým, že všetci sú na jeho strane. V podstate sa videl vo finále a okolnosti prehliadol.
Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod torciollo » 11 pro 2014, 13:32

No pěkný :D

Děsí mě ale jedna věc, že borci na Ponderose vidí v Missy tu, která tahá za nitky a řídí věci :shock: Nevím, kdo jim to tam nakukal, jedinej dost blbej na to je Alec, tak snad je někdo před finále vyvede z omylu, to by nám tak ještě chybělo, aby to nakonec Missy celý vyhrála...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 11 pro 2014, 14:33

Nejlepší postavení po dnešní epizodě mají Missy a Baylor, řekl bych, že do finále si vezmou Natalii, která to pak celý vyhraje. Je tu však jedno velký ALE - a to pokud ovšem nebude Missy evakuována, potom by to mohl být velice zajímavý galimatyáš! :idea:

Pokud vyhraje Natalie, bude to celkem uspokojivý vítěz, ale stejně jí nemám rád, nezapomenu jí ten psychopatickej výlev na Rockera :smile: Missy by byla vzhledem ke kvalitě řady taky přípustná, zbývající trio snad nebude mít šanci, protože mít ve strategický hře jako je Survivor za vítěze plivajícího rednecka, maminčina mazánka, nebo nafrněnou princezničku, to by bylo už fakt moc :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Teribald » 11 pro 2014, 15:20

Tak za prvý: Koukat se na neustále brečící Missy už mě opravdu irituje a když sem viděla ukázky na příští díl, tak už sem z toho předem na prášky.
Jon? To si myslel, že budou happy five a příští díl se porvou o Natalii? Stejnak by u ní s Jaclyn neměli šanci. Nechápu, že to neviděl a nepokusil se teď přetáhnout Keitha sám. Ale líto mi ho samozřejmě není, posledních 15 minut jsem se modlila, aby vše vyšlo a on nebo ta jeho princezna už konečně vypadli! Ještě po těch kecech na kmenovce ..
Myslím, že nás čeká ženský finále (pokud teda Keith nevyhraje imunitu). Nekoukala jsem, jestli je teď finále pro dva nebo pro tři, ale jestli pro tři, tak si myslím, že tam skončí Missy, Baylor, Natalie. Nat má pak hodně slušnou šanci na výhru a je to jedinej člověk, kterýmu to jakžtakž přeju (nic lepšího už tam není). Jen doufám, že porotě objasní, že ona byla v posledních dílech ten, kdo tahal za nitky!

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod adesso » 11 pro 2014, 17:28

Až na Natalii a Keitha budou zbývající tři nebezpečně atakovat Sophiinu pozici nejhoršího vítěze v historii.
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod XtttX » 11 pro 2014, 20:20

Za seba musím povedať že som s vývojom série po zlúčení mimoriadne spokojný(Julie, ešte raz ďakujem!). Každého z F5 mám určitým spôsobom rád, a ani jeden by mi ako víťaz nevadil.

Úplne najviac fandím ale Natalie. :love: Bolton, White aj Tenerelli sú na ňu určite hrdé, nespravila im hanbu. :love:

Uff, totálne stresy celý týždeň aj pri sledovaní epizódy. Missy našťastie odstúpiť nemusela, vďaka bohu. Aj tak mi je strašne ľúto čo sa jej stalo... :-| Toľké nešťastie.

Ty kks, miliónta súťaž na balanc v tejto sérii... :o


Teším sa na finále... Probst chce robiť zase tie vstupy. Preboha... :-?

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Earl » 11 pro 2014, 20:27

Tie na balanc sú asi kvôli zmenám keď museli namiesto duelov na RI pripraviť nové súťaže. Je to všetko nejak narýchlo asi spichnuté. Balanc bol asi určený na dueli tak to teraz dávkujú o imunitu.
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod XtttX » 11 pro 2014, 20:44

Neviem, príde mi divné že by mali na RI súboje pripravených toľko konštrukcií, ale tak možno sa plánovali predzásobiť na ďalšie série, netuším. :)

Súťaže v tejto sérii mi celkovo prídu zvolené/nakombinované úplne otrasne. Zo 7 o imunitu bolo až 6 statických(neuveriteľné...), a tá 1 v ktorej sa hráči hýbali bola v podstate tiež celá hlavne o koordinácii. Ide to dolu vodou... :-?

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod kata_rina » 11 pro 2014, 21:19

"Oh my god!" Vážně Missy, kvůli kotníku tolik povyku! Kdyby byl zlomený ani by nedokončila soutěž, nepostavila by se na něj ... Stejnak pro Keitha nehlasovala jen proto, že jí slouží jako nosič :cry: :D Doufám ve final 2 - Keith, Natalie.
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod honzavohralik » 11 pro 2014, 21:28

Natalie :love: Bez ní by se tahle série naprosto topila ve sračkách, protože se mi zatím v každé sérii jako v Caramoanu Brendu podařilo najít něco zajimavýho a zábavnýho. A představit si tuhle sérii bez ní je děs. Strašně doufám, že dá finále, protože si upřímně myslím, že by mohla mít velkou šanci na vítězství. Možná Keith by jí mohl ohrozit, protože má sympatie u poroty, i když je naprosto mimo strategicky (viz. zkažení Reedova plánu).

Pro mě by bylo skvělý finále Baylor+Natalie+Missy. A dělám mi mega velkou radost, že konečně od Denise bude další ženská vítězka, která by nemusela stát za hovno jako poslední 3 vítězové - Cochran, Tyson a Tony. Ale myslím si, že pokud se Nat ani nedostane do finále klesne oblíbenost série pod bodu mrazu, protože většina lidí fandí právě jí a mohlo by to dopadnout jako s Brendou. Škoda, že teď už se nedá hádat podle editu, jinak by se dalo říct, že má velkou šanci. :D

Fandím: Natalie, Missy
Nevadí mi: Baylor, Keith
Nemám rád: Jaclyn
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Earl » 11 pro 2014, 21:55

Ak sa Jaclyn bude snažiť a hodí trefné argumenty babám, môžu sa Keitha zbaviť skôr než ich bude môcť ohroziť. Záleží tam hlavne na tom či Natalie vidí, že Keith ju môže poraziť a či je Jaclyn na toľko inteligentná aby zabojovala alebo sa oduje ako vždy a počká si na vyhadzov.
Obrázek

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod perr » 12 pro 2014, 00:03

Už dvakrát jsem si myslel, že jsem viděl vrchol z debility J+J, ale vždy dokázali překvapit, Jon netušící absolutně co se děje, Jacyn a její dotaz jestli Alec hlasoval pro sebe:o) Stejně tak jsem moc nechápal Missy, to si jako myslela, že kvůli ní udělají final 4, když dala slovo Jonovi, které musí dodžet, nakonec to naštěstí aspoň pochopila. Celou šaškárnu s kotníkem dávám spíš za vinu Jeffovi, stejně tak jako otřesné imunity.

Příště to pravděpodobně bude mezi Missy a Keithem, dle toho, kdo vyhraje imunitu, pro Keitha by nemuselo být zas tak složité ji vyhrát, Jon je pryč a Natalie s HI by nemusela mít zas takovou motivaci, bylo by fajn kdyby to vyšlo. Fandím Natalie

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod XtttX » 12 pro 2014, 18:50

Earl píše:Ak sa Jaclyn bude snažiť a hodí trefné argumenty babám, môžu sa Keitha zbaviť skôr než ich bude môcť ohroziť. Záleží tam hlavne na tom či Natalie vidí, že Keith ju môže poraziť a či je Jaclyn na toľko inteligentná aby zabojovala alebo sa oduje ako vždy a počká si na vyhadzov.


Ono bude dosť záležať na tom kto vyhraje imunitu... Ak ju vyhraje 1 z dvojice Keith & Jaclyn, ten druhý je automaticky vonku. Ak ju nevyhraje ani jeden, bude to zaujímavé. Nechať si Keitha by bola hlúposť... Podľa mňa má na zisk imunity v F4(na základe doterajších výkonov) výrazne väčšie šance ako Jaclyn + "underdoga" sa neoplatí brať tak ďaleko.
V tomto momente môžme konštatovať jediné, Missy aj Baylor majú finále isté... Alebo sa nájde nejaký samovrah ktorý vyvolá remízu? :D

Ak budem hodnotiť na základe editu, jediný komu nedávam veľkú šancu je Baylor. Asi aj tá Jaclyn... Ale jej výhra by ma celkom potešila, bolo by to dosť nečakané a svojim spôsobom úžasné. :)
Viditeľný "winner edit" má Natalie, ale osobne by som tomu až tak neveril. Je tu reálna možnosť že bude vylúčená v F4, a CBS si ju len "pripravuje" do ďalšej série.
Ďalšia varianta je víťazstvo Keitha. Veľké množstvo spovedí + edit sympatického "normálneho" chlapíka, no napriek tomu poukazovanie na množstvo chýb ktorých sa počas hry dopustil. Prekvapený by som nebol... Len si spomeňte na víťazstvo Fabia.
A potom Missy... Víťazstvo Keitha/Jaclyn v F4 IC jej môže "zachrániť" hru a zabezpečiť možnú výhru.

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod perr » 12 pro 2014, 20:11

XtttX píše:Ono bude dosť záležať na tom kto vyhraje imunitu... Ak ju vyhraje 1 z dvojice Keith & Jaclyn, ten druhý je automaticky vonku.

Ona nemůže Jaclyn zahrát HI, který Jon v této epizodě mazaně pošetřil:o),

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Earl » 12 pro 2014, 22:28

Inak páči sa mi ako Jeffove predsudky opäť nevyšli :D Minulú sériu hovoril, že Spencer bude jeden z prvých vonku a Spencer bol vo F4. Túto sériu ako prvú odpísal Jaclyn a Jaclyn je vo F5. :DČím viac vás jeff odpíše tým máte väčšie šance. :fuck:
Obrázek

jspecialonem
Příspěvky: 1
Registrován: 14 pro 2014, 00:57
Nejoblíbenější série: HvV
Nejoblibenější hráči: Hantz,Boston Rob,Tony
Nejméně oblíbené série: Blood vs Water San Juan Del SUR !!!!

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod jspecialonem » 14 pro 2014, 01:12

Práve som sa sem zaregistroval aby som si mohol vyliať srdce ... táto séria je totálny prepadák .. Za mňa najhoršia séria vôbec podobný otras som dlho nevidel ....Cast totálne mizerný ... boli tu schopný hrať 3 hráči Jeremy,Reed a Josh ..ten zbytok je naprostý odpad .. finalová 5ka je na zasmiatie humus nič viac ...A čo to sakra sa robí na tých odmenách WHAT THE FUCK ?! načo sa teda konajú to sa môžu rovno na každej tej súťaži vopred dohodnuť kto na ňu pôjde keď sa tak milo a štedro neustále predáva ...Jon?! väčšieho idiota som snaď nezažil nedomyslel takmer každú kmeňovku až natu kde "chytro" podrazil Jeremyho ...Baylor ? Reed to vystihol malý nevychovaný rozmaznaný spratek ... už len to že práve ona je vo finalovej 5 aj so svojou "loajalnou" mamkou je na zasmiatie .. k Missy .. bolo to len take mizerné zostrihanie pretože to vyzeralo že má obrovský problém s tým podraziť Jona ..a napokon to urobila a ešte sa neho pokojne usmievala ...Prajem to Keithovi napriek tomu že je to taktiež idiot ktorý ako keby nemal o tej hre ani páru ..dosť som bol nasraný keď hlúpo zrazil Reedov plán ...a tie súťaže to su všetky na výdrž a rovnováhu ... minulú sezónu to bolo zas na skladačky .. to je des ..ešte ráz HUMUS táto séria ... po tom minuloročnom záblesku dobrých časoch kde Cagayan naozaj exceloval prišla ďalšia takmer nepozerateľna séria ... zlatý Spencer,Tony ....tu zas dopasovavali modelky,bejzbalistov,amerických futbalistov,tanečníkov ..všetci maju obrovské ega pritom znalosti o hre nulové nik si za túto sériu milion nezaslúži ... dal by som to Reedovi za ten sympatický pokus ..toď vše prajem Dobrú Noc :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Dejvy » 15 pro 2014, 00:34

Well done Nat, well done! :tlieskam:

Este sa mi nestalo, ze by mi niekto bol na zaciatku tak velmi nesympaticky a nakonci by som mu este fandil. Vsetko je raz prvy krat. Nat je vyborna, jedina rozmysla a dost dobre. Aj ked na zaciatku TC som myslel, ze to zasa strateg Keith posere.
N to bude mat tazke ak sa spoji s matkou a dcerou lebo ufnukana stara bitch este vyhra lebo prekonala sama seba a bla bla. Ale takisto by to mala tazke proti Keithovi ktory tam ma kvazi pol poroty. Neviem ako to vypali, ale ak N vyhra urcite si sezona o nieco splhne. Okrem nej ma sancu len Keith a Missy, u Keitha by ma to vylozene nenahnevalo, ale bola by to riadna parodia zatial co u Missy by som to len tazko predachal.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod cihi » 16 pro 2014, 03:15

vyhodit po tomto dile jaclyn? nejvetsi tuparna! jaclyn je ta nejlepsi volba do finale pro kazdyho... ta holka nepredvedla vubec nic... s nikym nenavazala vztah... a jedinej hlas kterej by dostala... tak od jona.... protoze celou dobu se jenom vezla (a tohle slovo s ni nabylo touto serii daleko vetsich rozmeru) na zadech jonovi uz tak samotne tragicke hry


myslim.. ze natalie all the way.. ve finale ji dle myho nema kdo porazit.. missy/baylor maji v porote nepratele... + ma pravdepodobne jistej hlas od jeremyho

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP13

Příspěvekod Pietro » 04 led 2015, 16:15

Keith For Winner S29!!

To, co si Jon myslel, že fungovalo, už nefungovalo hezkých pár dní, a on to poznal až nyní. Malá bezvýznamná plus pro Missy a náplavu z TAR. Paper Boss "Papírový šéf" je venku.

Survivor vyměkl - za tohle dříve jednoznačný konec, Missy bude radši dál "platná" v táboře, a tu nohu si poničí ještě víc, než aby ještě s kouska cti ukončila své zoufalé působení. Ale já zapomněl, on by nikdo nestál Baylor za zadkem... :cry:
Už jsem myslel, že udělají to, co dělají zvířata - slabší kusy ze stáda se likvidují - čili na TC 4x Missy a hotovo. Odešla by férově. Ale když ony byly jiné plány...

Ale běda, jestli vyhraje Natalie... navštívím nejbližší WC :vomit: A ještě vyhrála imunitu a tom patosu s rýží po návratu z EI radši nic neříkám. Oko Pietrovo pláče...

Tohle by byla celkem skvělá řada min. do TOP 12, ale čachry s odměnami a E. I., teatrální výlevy při věcech, při kterých několik řad nazpět nepřicházely vůbec v potaz... Aneb... jak jedna tradiční odměna z minula dokáže zničit dvě série (návštěvy příbuzných -> celé série s příbuznými...)

USA je zvrhlý národ.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti