S29 - San Juan del Sur - EP14

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod milan » 11 pro 2014, 16:01

Epizóda 14
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 18 pro 2014, 07:12

Jeff a jeho opět naprosto debilní živý vstupy, bože!! :cry: To se fakt amíkům líbí, nebo je to prostě jen Jeffovo egomaniactví?!

Nejlepší blindside celý SJDS byl na kmenovce kde byla vyloučená Baylor, to bylo velký zadostiučinění za celou tuhle řadu :mrgreen: Ale chytřejší by bylo vyloučit Missy, Baylor jim mohla pomoct na poslední soutěži o imunitu (i když to nakonec nebylo potřeba)

Jinak na závěrečný kmenovce mě fakt sralo to tlačení na emoce jako Jaclyn "nemám vaječníky, bůůů" pak zas Baylor "moje maminka byla 3x rozvedená, bůůů" :vomit: Nejlepší moment je pak samozřejmě Reed a jeho proslov, plačící spratek Baylor a zlomená Missy, prostě zlatý hřeb této řady a jsem rád, že jsem přetrpěl všechny nudné a špatné epizody pro tento moment :dance:

Natalie je zasloužená vítězka, poslední epizody totálně dominovala a její vítězství mírně zvedlo celkovou kvalitu téhle slabé řady :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod _Maty_ » 18 pro 2014, 11:12

Opravdu si nepamatuji sérii, kdy by mi bylo tak hrozně jedno, kdo z nich to vlastně vyhraje.. Nepřál jsem to ani jedné z nich, jasně, strategicky NAtalie, umím ocenit její hru, vyhození Baylor bylo hezké, ale že bych jí to vítězství přál se říct nedá..

Dokonce ani nevím, jestli bych to přál Keightovi, i když asi jo.. Ale prostě, tohle byla děsná sezona, krom Joshe a Jeremyho bych řekl, že nám naprosto nikoho nepřinesla a jediné za co jsem rád bylo, že Jon a Jackyl stejně jako Baylor a Missy nakonec hru prohráli.. + Reedova řeč, kdy si Missy podal, to bylo velké zadostiučinění stejně jako sledovat jejího brečícího spratka..

Souhlasím s již zmíněným názorem na vstupy.. Hrozně mě to nebaví, opravdu mě nezajímá Jeffovo mluvení s dětmi a i při reunionu mě jeho chození mezi diváky spíše otravuje.. omg, máš tam 18 lidí, tak jim dej více času.. sledovali jsme tu hru 3 měsíce skrze hráčů, ne diváků..

A co se příští sezony týče.. koncept vypadá zajímavě, ale upřímě.. jestli vyberou podobnou grupu lidí, jako v této sezoně, tak to půjde do sraček... Mají miliony přihlášek, 30 sezon zkušeností, tak snad poznají dobré hráče na castinzích ne? ..

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod torciollo » 18 pro 2014, 12:10

Ale jo, to by šlo :idea: Vítězství Natalie zasloužený, 2. místo Jaclyn v rámci možností zasloužený, 3. místo Missy... no ještě že tak, by mě zajímalo, jak jako ty lidi kolem sebe kontrolovala nebo co to tam vykládala...

Já myslím, že ta série nebyla tak odpadová, jak tu někteří tvrdí, až na to neustálý brečení a hraní na city, to celkem šlo (hlavně v druhé půlce) a stejně tak nesouhlasím s názorem výše, že kromě Jeremyho a Joshe série nikoho neobjevila, Natalie se přes prvotní "neviditelnost" nakonec ukázala jako hodně dobrá hráčka a těch několik suprtahů v závěru bylo pro oko diváka naprosto geniálních, nehledě na přínos pro vlastní hru, takže jak mi byla tady v úvodu a v celým TAR nesympatická, tak bych jich ji velmi rád ještě někdy v probstvivorovi viděl :smile:

No a Reedova řeč na konci o byla třešinka na dortu :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod brninho » 18 pro 2014, 13:43

Fuha, nebýt Reedovy řeči tak máme za sebou bezpochyby nejnudnější FTC, takhle alespoň váhám. Celý to jenom podtrhlo jak ten cast stál za houby, až na Reeda nikdo nedokázal říct něco, co by stálo za pozornost, dokonce ani Jeremy a Josh (Jeremyho řeč, co to bylo? :shock: )
Epizoda jinak nic moc potěšení nenabídla, jsem rád že se nenaplnil nejčernější scénář s Missy, Baylor a Jaclyn ve finále a že si Nat zaslouženě dokráčela pro vítězství.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Earl » 18 pro 2014, 13:52

Reed hlasoval pre Jaclyn aby Missy neskončila na 2. mieste s remízou 6-1-1 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Pete » 18 pro 2014, 17:02

Povedená finální epizoda hodně špatné série. Nat jsem to po sloučení přál nejvíc, zasloužený vítěz.
Favs: Reed, Nat
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod risker » 18 pro 2014, 17:03

SJDS Tears vs Water si řadím společně s One World k sezónám, který stačí vidět maximálně jednou a už nikdy víc.. ale jako úplně tu nejhorší řadu bych ji neoznačil.. aspoň s vítězem nemám až takovej problém jak jsem si myslel, když vypadl můj favorit Jeremy.. jsem nakonec rád, že to vyhrála Natalie a ještě víc, že stačila vyloučit královnu slzavého údolí Baylor na Missy se sice nedostalo ,ale to už jsem nějak přetrpěl a když jí dal Reed tu čočku na kmenovce tak jsem cítil i určitý zadostiučinění a spokojenost (holt mám rád když můžu sledovat jak se lidem bortí sny zvlášt když se jedná o někoho koho nemusím)
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod honzavohralik » 18 pro 2014, 18:07

Bože, asi nikdy jsem tak nestresoval o tom, kdo vyhraje! NATALIE!!! :love: :love: :love: :love: :love: Perfektní hra, konečně ženská vítězka, prostě mám strašnou radost. A u mě zvedla vítězka, jak už jsem předtím říkal, oblíbenost řady o DOST. Doufám, že Nat bude v All-Stars, které se podle mě 100% blíží, i když vítězstvím je na to asi menší šance, ale prostě vyhrála a to je tak skvělý, že tomu nemůžu uvěřit. Strašně jsem se bál, že si to zkazila vyloučením Baylor, ale hrála bezchybně, i když hoooooooodně riskovala a ostatní jí podle mě podcenili, protože jim muselo být jasný, že Natalie se jen tak nenechá, už od vyloučení Aleca (i když blbá Jaclyn historce Natalie asi uvěřila). A to že Missy a Baylor Natalie ani nepodezíraly poté, co tak jednoduše podfoukla Jona mi přišlo hloupý. Musím, ale říct, že blindside Baylor jsem vážně nečekal a byl to snad jeden z mála, kde byl teda ten hashtag vážně zasloužený. (Pak už maximálně Jeremy a Jon, ale CBS to cpe skoro ke všemu, podle nich byl blindside i vyloučení Kelley a Dalea, Nadiyi a Val.)

Kdyby vyhrály Jaclyn a Missy, tak mě to tak nasere, že se budu do února přemlouvat, že to byla jen náhodně hloupá porota. Missy jsem měl dřív rád, ale děsně mě zklamala v posledních dílech, kdy nechtěla ani zradit Jona a asi si myslela, že kvůli nim udělají finálovou čtyřku. Jaclyn je hloupá a byla by nejhloupější vítězka Survivor. Přišlo mi hnusný od Jona a Baylor, jak mluvili jen na svoje páry, Baylor aspoň jen mluvila, ale to jak Jon se snažil poukázat na Jaclynini neexistující herní kroky bylo patetický. A to že ona stála za vyloučením Joshe bylo k smíchu. MEGA mě zklamal Reed, když hlasoval pro Jac, nechápu to, byl to hlas ze sympatie, ale tohle fakt nebyla Miss Sympatie, i tu by ale u mě Jaclyn nevyhrála....
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod todilka » 18 pro 2014, 22:48

Nejlepší na celé sérii bylo toto:

Obrázek

A to je dost smutné.....

No, byly světlejší momenty, ale u mě se zařadí někam do té třetí desítky. Čest vítězce, z toho co tam zbylo rozhodně nejvíc zasloužené..a teď se jen těšit jak se svět (survivoru) rozpadne...
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod perr » 18 pro 2014, 23:16

Tak aspoň něco, vyřazení Baylor bylo super, ale spíš bych šel po Missy, konečně taky pořádná odměna za výhru v soutěži, Keith by na takovou soutěž byl aj tak asi favorit, ale toto definitně rozhodlo, v dalším vyřazování bylo škoda, že to muselo být mezi Natálii a Keithem a nemohl jít domů nikdo jiný

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod yero » 19 pro 2014, 00:21

Reed měl parádní závěrečnou řeč :)

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Teribald » 19 pro 2014, 12:06

Takže .. San Juan del Sur u mě skončí v top 5 nejhorších sérií spolu s One World, Nicaragua, Markézama a Vanuatu. Začátek série naprosto nekoukatelnej a nudnej. Jediný dvě dobrý epizody byly ty poslední dvě a to je sakra málo. Za celou sérii jen dva blindsid(e)y - Na Jona a Baylor. Ale ty zase naopak stály za to! Naprosto šílenej cast a pro mě už taky nudná lokace. Reedův final speach byl epickej, jinak docela slabotka. Vítěz zaslouženej!
Téma příští série nevypadá špatně, ale ono nezáleží na tématu, ale zase na tom castu, takže upřímně doufám, že tentokrát uvidíme hrát opravdové survivor fanoušky, ne nějaké televizní hvězdičky, modelky, profesionální sportovce atp.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod rhee » 19 pro 2014, 14:50

Nemám chuť se víc rozepisovat, takže klady a zápory celé série v bodech...

+ Reedova skvělá řeč na FTC, nejlepší moment celé série
+ kmenová rada, na které byla vyloučená Baylor
+ přijatelná vítězka (aneb po vyloučení Reeda jednooký mezi slepými králem)

- nevyužitý potenciál EI
- HIIs everywhere, sakra, kde jsou ty časy, kdy hráči museli běhat z jednoho místa na druhé, aby našli 5. vodítko, které jim už možná prozradí, kde imunita leží?!
- slabý cast
- až na pár výjimek nezajímavé soutěže (většinou statické, balanční soutěže)
- emoce, emoce, emoce (iritoval mě především vztah Missy & Baylor a zpovědi Jaclyn "nemám vaječníky" Schultz)
- špatný střih
- mírné podmínky ("Hej, Probste, hoď nám tu ještě tři pytle rýže, dáme ti za ně mušle a kamínky, co jsme našli na pláži!" - "Tady jich máte rovnou pět, ať nehladovíte. Vezmu si za to dva kamínky a budeme vyrovnaní. Kdybyste ještě něco potřebovali, tak se ozvěte, přijedu a nějak se domluvíme.")

Hráči, kteří za něco stáli - Josh, Reed, Jeremy... a dalo by se říct, že částečně i ta Natalie

Nemožné se stalo možným, po 25 sériích byl Marquesas ukraden titul "nejhorší série vůbec". Objektivně měla sice SJdS o chlup zajímavější průběh než Marquesas a Nicaragua, ale z těch uměle vyvolávaných emocí, z toho neustálého pláče, vzdávání se odměn, bojkotu soutěží a dalších chuťovek se mi chce zvracet.
I přesto budu sledovat 30. sérii a budu doufat, že se stane zázrak a nový rok přinese něco, co se bude blížit úrovni Philippines, a ne další telenovelu...
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 19 pro 2014, 15:25

rhee píše:Nemožné se stalo možným, po 25 sériích byl Marquesas ukraden titul "nejhorší série vůbec". Objektivně měla sice SJdS o chlup zajímavější průběh než Marquesas a Nicaragua, ale z těch uměle vyvolávaných emocí, z toho neustálého pláče, vzdávání se odměn, bojkotu soutěží a dalších chuťovek se mi chce zvracet.

Ono s těma Markézama tam je určitá paralela, akorát že tam byl příšernej konec řady, v SJDS zase začátek... avšak Markézy maj aspoň zajímavý soutěže, inteligentnější a sympatičtější cast, nežongluje se tam s HII a dokonce i ty blindsidy jsou lepší (viz třeba epickej pláč Johna Carrolla po vyloučení)... jediný co má SJDS lepší je vítězka :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Lifty » 19 pro 2014, 18:55

Tak Markezy byly aspon jeste Survivor, ve kterem opravdu slo o preziti hracu... Tahle rada byla maximalne o preziti divaku...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Lifty » 19 pro 2014, 18:57

Ja jen doufam, ze i kdyz bude pristi rada stat za houby, dockame se aspon treti verze funny115.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod rhee » 19 pro 2014, 19:50

Cypher, Lifty - Do puntíku souhlasím. Hlavně, když sama sobě položím otázku "Na kterou sérii bych se raději znovu podívala?", tak je odpověď jasná. Marquesas. I když mám k té řadě spoustu výtek, především mě vůbec nebavila, tak měla aspoň tu správnou atmosféru.

San Juan del Sur...
tor.jpg

Na třetí část funny115 se už hrozně dlouho těším, Mario určitě nezklame :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod XtttX » 19 pro 2014, 22:45

OMG!!! tWIN Nat to vyhrala! :love: :love: :love: :beer:
Vynikajúca víťazka!!! Maximálna spokojnosť... :)

Blindside Baylor som vážne nečakal, ale zo strany Natalie to bol rozhodne logický krok. Celkovo som príjemne prekvapený že podrazení(Jeremy, Jon, Baylor) v tejto sérii nemajú žiadne "hard feelings", a podraz berú v pohode. Nemám rád keď zo seba niektorí robia ukrivdených chudáčikov a nasrane zazerajú z poroty.

Osobne som veľmi rád že sa Jaclyn "neočakávane" dostala do finále, pre mňa najväčšie prekvapenie série, veľmi som si ju obľúbil. To vymieňanie pohľadov medzi ňou a Jonom na TC... :love: Strašne zlaté. (Do TAR s nimi!!!)


Sériu ako takú hodnotím ako priemer. Tie prvé epizódy boli dosť nudné, po zlúčení to bolo výborné. (Julie, ešte raz ďakujem. )

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod honzavohralik » 20 pro 2014, 13:44

XtttX píše:Osobne som veľmi rád že sa Jaclyn "neočakávane" dostala do finále, pre mňa najväčšie prekvapenie série, veľmi som si ju obľúbil. To vymieňanie pohľadov medzi ňou a Jonom na TC... :love: Strašne zlaté. (Do TAR s nimi!!!)


Bože, jen to ne...
Myslím, že produkce si díky Brenchel a Robovi s Amber vštípila, že páry ze Survivor a BB mohou být skvělé, ale po zklamáních jako Jordan a Jeff (i když ti byli před Brenchel), Keith a Whitney a Ethan a Jenna by měli přestat a rozhodně by teda nebyl můj tip Jon a Jaclyn. Nepřijdou mi moc chytří, fyzicky zdatní možná a nemůžu je vystát, co se týče nafoukanosti a hraní na emoce. To by byla asi fakt moje TAR smrt. Ale třeba Laura a Ciera, když už by chtěli další lidi ze Survivor by nebyly špatné.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod cihi » 22 pro 2014, 03:57

tohle byly neskutecny zaseky :D ..absolutne nechapu.. jak tohle muze byt nejakej playboy... jeste jak tam postaval v kosily asi o 3 cisla vetsi...
todilka píše:Nejlepší na celé sérii bylo toto:

Obrázek


no ale k veci :smile:

Teribald píše:Takže .. San Juan del Sur u mě skončí v top 5 nejhorších sérií spolu s One World, Nicaragua, Markézama a Vanuatu....


me treba osobne se vanuatu hodne libilo... vyhra stylem z nuly hrdinou byla pecka :smile: chris mel byt vyloucenej jako prvni a pak to nakonec vyhral cely.... no epicky :idea: u nicaragui jsem byl taky rad za viteze... vyhral to outsider "zaverecny sprintem"... pro me pekny vitezstvi.. fandil jsem mu


jinak je fakt skoda.. ze nevyhral imunitu keith... verim.. ze ve finale by byla natalie + keith a po dlouhe dobe by nas cekalo vyrovnany finale... a osobne bych byl strasne zvedavej komu by to dali... v porote bylo hodne kluku... ale zas hru natalie porota ocenovala... bylo by to zajimavy! :smile:

a chtel bych uz jednou konecne zazit to... ze by pri finalovym cteni.. nastala remiza :D by me zajimalo podle ceho by urcili viteze... mozna by bylo novy hlasovani primo v USA

castielo
Příspěvky: 1
Registrován: 22 pro 2014, 22:32

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod castielo » 22 pro 2014, 22:48

Mne sa tato seria pacila, fandil som Jeremymu, po jeho vypadnuti som drzal prsty Keithovi a Natalii (velmi charizmaticka zena) a som velmi rad ,ze to nakoniec aj cele vyhrala ... ak by to vyhrala jedna z tych dvoch uplakanych, asi by som roztrieskal telku :mrgreen: tie snad placu aj pri pohlade na modre nebo :O Dost ma stve, ze sa zase do finale prebojovali same zenske, nechapem ako to robia :? ... mozno len nemali spravnu chlapsku konkurenciu.

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod hajefr » 24 pro 2014, 13:37

honzavohralik píše: MEGA mě zklamal Reed, když hlasoval pro Jac, nechápu to, byl to hlas ze sympatie, ale tohle fakt nebyla Miss Sympatie, i tu by ale u mě Jaclyn nevyhrála....


A nedošlo ti, že ten hlas dal Jaclyn právě proto, aby Missy skončila na 3.místě? :?

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod Ferenc » 26 pro 2014, 20:01

Tak i já jsem přetrpěl tuhle otřesnou sérii. Tento počin totiž nemá snad žádné plus- slabý cast, nudné výzvy, furt to samé prostředí, emoce všude kam se podíváš. Jediné co to vylepšuje je vítěz teda vítězka, která je snad jediný dobrý na týhle sérii. Dobrých hráčů jako šafránu opravdu doufám že další série kvalitu zlepší. pro mě jedna z nejhorších sérií. :-|
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP14

Příspěvekod XtttX » 26 pro 2014, 20:38

honzavohralik píše: MEGA mě zklamal Reed, když hlasoval pro Jac, nechápu to, byl to hlas ze sympatie, ale tohle fakt nebyla Miss Sympatie, i tu by ale u mě Jaclyn nevyhrála....
hajefr píše:A nedošlo ti, že ten hlas dal Jaclyn právě proto, aby Missy skončila na 3.místě? :?


Reed vraj chcel aby Missy dostala o pár tisíc menej za 3. miesto, preto ten hlas pre Jaclyn. Úbohé...

Čo mu urobila? NIČ!!!!! Vážne som nechápal jeho reč na FTC... Klasika, najdementnejší príhovor býva na záver. Ale tak Penner/Brenda/Spencer mali aspoň nejaký "dôvod" - štvrtotriedny herec Penner závidel Lise úspešnú hereckú kariéru, "pokorná" (a sprostá) Brenda si myslela že jej dobré skutky zaručia FTC, zatrpknutý chudáčik Spencer sa stále nevedel preniesť cez "strápnenie" s krádežou clue...
Reed nemal absolútne žiadny dôvod aby Missy takto dourážal!!! A slová to boli skutočne osobné...


Ty kks, ja si vážne neviem predstaviť že by Julie nequitla, Jon neišiel na EI, Jaclyn následne nezachránila sériu, a my museli sledovať nadvládu pravdepodobne najhoršej aliancie v histórii Survivor(áno, ešte horšej ako tá z OMETEPE!!!). Nepochybujem že potom by bola SJDS v rebríčku obľúbenosti jednotlivých sérii prvá... Od konca, samozrejme. Séria má po zlúčení pravdepodobne najlepší boot order v histórii, vďaka bohu že to dopadlo ako to dopadlo.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti