S29 - San Juan del Sur - EP15

San Juan del Sur, Nicaragua
September 24, 2014 – December 17, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod milan » 11 pro 2014, 16:01

Epizóda 15
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 18 pro 2014, 09:52

SJDS hodnotím jako 28. nejlepší řadu :mrgreen: Horší pro mě byl už jen FvF2

Klady řady:
- žádná Dawn či Cochran
- neočekávaný vývoj od sloučení do finále
- uspokojivý vítěz

Zápory řady:
- slabej cast s nízkým IQ
- naprosto zbytečnej Exile
- HII válející se všude kolem
- žádné emocionální pouto s ubrečenými soutěžícími
- hodně chabé odměny
- až moc pohodový život soutěžících = další pytel rýže za směšnou cenu, Missy se sádrou (co by tomu asi řekla třeba Kourtney z OW)
- atd.

A co nás čeká příště? Pravděpodobně nejdelší Survivor název ze všech: "Survivor: Worlds Apart: White Collar vs Blue Collar vs No Collar", lol :mrgreen: Jsem zvědavej, jakej název/zkratka se uchytí, viděl bych to na "WBN" což zní jak nějaká televizní stanice... ale rozhodně lepší než WCvBCvNC :mrgreen: Námět je to ale zajímavej a nemuselo by to bejt špatný, uvidíme ale jakej bude cast

The Probst has spoken, it's time for me to go. Na viděnou v únoru!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod torciollo » 18 pro 2014, 12:20

Reunion je půlrok od půlroku horší a horší... škoda... kde jsou ty časy, kdy s každým prohodil Probst aspoň pár slov, teď ani pomalu netušíme, jestli tam taková Val, Julie, Drew, Dale nebo Kelley vůbec byli, protože je ani jednou nezabrali na kameru :down: Zato půl publika známe dokonale...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod brninho » 18 pro 2014, 14:33

TAK TO MÁME ZA SEBOU!
Nejdřív k Reunionu: Hrůza hrůz, snad jsem ani nemohl očekávat že by všichni hráči dostali alespoň minimální prostor, co mě však dráždí víc je fakt, že se nevzpomnělo na úmrtí Caleba...Poněkolikáté za sebou nezvládnutá práce, potěšil jen Reed, kterej alibisticky nevzal zpět svůj proslov na FTC a ukázky na sezonu, která mě snad donutí zapomenout na tragédii SJDS.

K celé sérii: Špatný. Po vyloučení Jeremyho to byla ta největší žumpa, co Survivor nabídl. Následné Reedovy kroky, zvýšení herních obrátek u Natalie a fakt, že se vítězem nestala žádná z dua Missy, Baylor posunuly u mě sérii z hodnocení "nejhorší" do kategorie "jedna z nejhorších", kde se hřeje společně s OW.

K záporům:
- Otřesnej cast, víc tupých a nudných lidí snad v Survivoru nikdy nebylo
- Už bych se nad tím asi neměl pozastavovat, ale ignorace tradic mi hodně vadí...Intro bylo vždycky chloubou Survivora, člověk se vždycky těšil na aukci, Rites of Passage by se do finálové epizody taky vešlo na úkor zbytečných rozhovorů s dětma..
- Nedomyšlenej koncept EI, kde snad na HII nešlo nenatrefit, atd, atd...


Klady:
- Snad jen jeden, tahle série zdá se vyřešila Probstovi palčivý problém do případné hvězdné řady. Josh s Reedem se rozhodně neřadí k zženštilým gayům, jaké jsme měli možnost téměř výhradně vidět v posledních sériích, navíc jsou herně schopní. To samé Jeremy, po Earlovi zřejmě nejschopnější černoch ve hře.

Celkově jsou snad série BvW už minulostí, první se dokázala zařadit aspoň do průměru, druhá nasadila Probstovi zrcadlo..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 18 pro 2014, 15:54

Mně nejvíc chybí ta atmosféra kdy soutěžící chovali úctu k někdy až mystickým místům (ať už na ostrově nebo v džungli) kde těch 39 dní žili, poznávali místní kulturu a historii a celou jejich zkušenost pak završil onen Rites of Passage s proslovy co si ze hry odnesli... člověk měl pak pocit, že ta soutěž fakt změnila jejich život a třeba i pohled na svět. V současných řadách je to bohužel už jen o uměle vyvolaných emocích a celkově je to celé hrozně povrchní :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod Alisch » 18 pro 2014, 16:56

Hlavně bylo vidět, že si Probst moc dobře uvědomuje, že letošní série se nepovedla. Jinak by se tak dlouho nezdržoval u lákání ke 30. sérii.

Myslím, že Nat jako vítězka SDJS zachránila, i když určitá pachuť zůstává. Hlavně ten tah při F5 byl famózní a určitě jí pár hlasů pojistil. Ale řeknu vám, že párkrát jsem měla hrůzu, že vyhraje Jaclyn.

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod perr » 18 pro 2014, 23:11

Tak nakonec aspoň nějaké pozitiva a to hlavně celkem slušný vítěz, zvláště když hrozila úplná katastrofa. Bohužel u vítěze klady skoro končí, už mě snad jen napadá ne příliš lineární vývoj, záporů je daleko víc a to HI úplně všude, EI o ničem, soutěže, které byly hodně podobné, nepamatuji si skoro nic, jen, že se pořád balancovalo, zbytečné tlačení na emoce, které bohužel asi na Američany zabírá, celý koncept příbuzných, který byl spíše ke škodě, soutěžící, kteří moc nezaujali a byli mně úplně lhostejní, nepamatuji, kdy tomu bylo tak naposledy, i té Natálii jsem spíše fandil jen proto, aby to nebylo úplné fiasko.

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod mikro » 19 pro 2014, 10:31

Tak a další řada je za námi. Souhlasím s tím, že to byla podprůměrná řada, sice ne nejhorší, rozhodně bych vyjmenoval 6-7 řad, které mě osobně bavily méně, ale žádná sláva to nebyla.
Natalie a Nadiyu jsem měl rád v TAR, tak jsem se na tuhle sérii vážně těšil, ale fáze před sloučením byla opravdu snad nejnudnější v historii Survivora. Po sloučení se to naštěstí postupně trochu zvedlo, více se lidí se aspoň snažilo nějak hrát a završila to Natalie jako vítězka, což pro mě sérii o dost zvedlo.
Jinak v podstatě klasika posledních sérií, skryté imunity pohozené doslova na každém kroku, neskutečné ždímání emocí a hraní na diváka a edit, který křičel vítězství Nat někdy od vyloučení Jeremyho. Soutěže taky nebyly nijak zvlášť originální, pořád se opakovaly tématicky podobné, kde jsou ty časy, kde se střídaly soutěže na vytrvalost, na sílu a skládačky?
Pokud by se měl někdo z tohoto castu vrátit, za mě by to byli Jeremy a Reed, Natalie v nějakém rozhovoru říkala, že by asi šla jen do All-Winners řady. Nikoho dalšího vidět znovu nechci, ale vsadím se, že Josh nebo Jon mají taky místo v nějaké z příštích sériích jisté.
Takže nezbývá než se těšit na S30 a doufat, že se povede lépe, tři kmeny se v posledních letech osvědčily.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod jukab » 24 pro 2014, 13:12

Další série za námi...do odpadu ji rozhodně neřadím, když si vzpomenu na Nikaraguu, Thajsko nebo Afriku, tak z těchto sérií si vybavím celkem dva hráče - Ethana a Fabia tuším...jsou to samo staré série, ale přesto tyhle řadím mnohem níž. Pořád mě ta show baví, i když se hodně změnila.

Klady:
- Nataly jako vítěz, poslední díly dominovala a jen díky ní bylo na co se dívat. Z Amazingu ji neznám, ale tady působila hodně
schopně a ke konci i suverénně. Trochu štěstí měla, ale to měl krom snad Roba ve 22 každý vítěz.
- podraz na Baylor
- Reedova parádní řeč na posl.kmenoce
- alespoň dva hráči použitelní do budoucna (Reed!, Jeremy). Svůj hlas Reed podle mě dal Jacklyn proto, aby skončila výš než
Missy, určitě věděl, jak si kdo stojí a Missy opravdu hodně nesnášel, takže dle mě taktika - škoda, že se k tomu na Reu
nedostali
- nepěkný závěr pro Bay+Missy. Ty záběry kulhající Missinky, jak dochází minuty po příchodu ostatních do tábora či na
kmenovku či pohledy při vyloučení Bay a na posl.kmenovce, to stálo za to :)
- v každém díle odměna i imunita
- vyloučení Drewa a jeho namachrovanost, hlášky Jeremyho
- postavička Keitha. Při záběrech na Reu, jak se Keith směje po "Stick to the plan" a jak na to koukal naživo, jsem brečel
smíchy :) Ten jeho balanc, kdy byl netaktní, herně neschopný, jemně homofobní (rozhor s Joshem u ohně), klikař jako
málokdo, furt plival (..."celou hru jsem prošel bez aliance"...). Toho si myslím budu pamatovat dlouho.


Mínusy:
- vstupy s retardy, dětma a nevím kým ještě během vysílání fin.epizody. Bohužel i tohle přispívá ke sledovanosti :(
- díky twistu častá nuda při hlasování, dvakrát pěkně chaos po sloučení a jeden pravej blinside, jinak docela linka
- s přehledem nejhorší Reunion ze všech, jen podle předností Julie při záběrech na Bay jsem poznal, že tam Julie vůbec je atd
- Jeffovy přehmaty při hře (belhající Missy, minimální trest za vyžrané jídlo apod)
- hodně tupých hráčů vs. jeden vzestup (Keith).
- přelétavá Bay a trapně ochranitelská Missy

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod XtttX » 29 pro 2014, 23:34

Tak som sa odhodlal si pozrieť aj Reunion.

Toto som písal v diskusii k 1. epizóde SJDS:
Snáď to Natalie vyhrá, a tím pádom to na Reunione bude vyzerať ako keby Nadiya skončila druhá. :love:

Kua, a oni tam dajú "klasický" zasadací poriadok!!! :) A pritom tu by sa ten z S27 hodil omnoho viacej ako tam, páry by si sadli vedľa seba, Keith by sa v hlavnom rade len vymenil s Nadiyou.

Ak som správne počítal, Jeff dal priestor vyjadriť sa "až" 8 súťažiacim, čo je menej ako polovica. :angry:
Možno niekto postrehol že Cagayan aj SJDS mali cca o 7, 8 minúť kratšie reuniony oproti predchádzajúcim sériam. Ono je to dôsledok "naťahovania" finálovej epizódy Probstovými "obohacujúcimi" vstupmi, ktoré sú na úkor dĺžky Reunionu. Úžasné...

Kde sú tie časy keď sa Jeff na Reunione každého 1 súťažiaceho niečo opýtal. :-? A ešte bol čas aj na kultúrnu vložku.
Baylor bola ukrátená o možnosť odprezentovať svoj talent!!! :( Doceňme si ju aspoň tu!!! :love:



Jonclyn sa zasnúbili! :love: Strašne im to prajem a teším sa spolu s nimi.

Hlasovanie o najlepší edit sa opäť nekonalo(chýba sponzor). Žily mi to netrhá...

Čo potešilo - "normálna" upútavka na nasledujúcu sériu. Tie 10 sekundové v posledných sériách ma vždy vedeli akurát vytočiť.
Keď už spomínam Survivor S30...
Jeff Probst píše:“Person for person and pound for pound, I will say that this is the best group of people I think we’ve ever had,” says Probst. “That doesn’t mean there aren’t duds in the cast, but if you just had to take one entire group of people, I love this group. And I don’t often come up front anymore and say I really like a season because I know that that’s very biased and it’s my own opinion. But just my own Jeff Probst opinion—I have not seen a second of footage cut yet. Just based on my experience, this was one of my favorite seasons of all time.”

Slová tohto človeka treba samozrejme brať s obrovskou rezervou(pred štartom prezentoval ako jednu z najlepších sérií aj Redempshit Island), ale čo som pozeral nejaké info k S30, tak sa má vraj skutočne jednať o najlepšiu sériu za posledné roky. No uvidíme... ;)


brninho píše:Snad jen jeden, tahle série zdá se vyřešila Probstovi palčivý problém do případné hvězdné řady. Josh s Reedem se rozhodně neřadí k zženštilým gayům, jaké jsme měli možnost téměř výhradně vidět v posledních sériích, navíc jsou herně schopní. To samé Jeremy, po Earlovi zřejmě nejschopnější černoch ve hře.

Nie som si úplne istý či CBS "musí" nutne mať v blížiacej sa AS sérii zástupcu homosexuálnej menšiny. V HvV žiadny gay nebol.
Josh ani Reed na návrat do AS potenciál nemajú. Reed je podľa mňa zženštilý celkom výrazne, a obidvoch by som "odhalil" už po 3 vetách, ale tak to je vec názoru. Že herne schopní... :D Asi preto po zlúčení vlastnými silami stratili Jona a Jaclyn, a "dobrovoľne" sa pripravili o vtedajšiu dominantnú pozíciu.
Btw, Reed je neskutočný pokrytec, a charakterovo pravdepodobne najodpudvejší gay ktorý sa v Survivor objavil. (Colton bol v OW aspoň zábavný...)

S tým Jeremym... Tentokrát spomeniem Survivor AS(8). Tiež tam žiadny afroameričan nebol. Jeremy síce dostal pomerne výrazný edit, ale tým návratom by som si vôbec nebol taký istý. Popravde, pre mňa to je taký LJ z Cagayanu. Myslíš si že LJ ešte niekedy uvidíme hrať? Pochybujem... Okrem iného, na Reunione ho Probst totálne odignoroval. (Že by v S30 objavili nejakého "lepšieho" afroameričana?)

Ak sa na to pozriem objektívne, jediný kto má z tejto série potenciál na návrat je Jaclyn(Natalie je ochotná sa vrátiť len v prípadnej AW). Myslím že táto hráčka väčšinu fanúšikov pozitívne prekvapila, a som si istý že bez Jona by hrala úplne inak. A hej, potrebujú Eye Candy... Jefra? Morgan? Pri ich obsadení by to bolo neskutočne okaté(a samotné návraty nezaslúžené). Cieru/Baylor považujem za vzhľadovo priemerné, "funkciu" by podľa mňa neboli schopné plniť dostatočne.

Ako možného navrátilca vidím ešte spomínanú Baylor... Tá je na AS už aj pripravená. :) A dosť sa desím že CBS bude chcieť obsadiť Keitha.

Obrázek
OMG, táto fotografia... :love:

SJDS mal skvelý ženský cast, škoda že ten mužský bol až na pár výnimiek úplne hrozný. :-?

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod brninho » 30 pro 2014, 16:46

XtttX: Víš jak jsem to myslel, Probst a jeho klíč při castu v posledních minimálně šesti sezonách. Bez Jeremyho bych se klidně obešel, popravdě stejně jako bez všech ostatních v SJDS, ale když už to tak vrchnost v CBS chce, tak zrovna v téhle sérii v mých očích dominovali hráči, kteří jim tam typově sedí a kterých je z minulých sezon nedostatek.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod Pietro » 04 led 2015, 20:14

No, co, TOP z dílny Survivora to není a asi bych se přidal k těm, co litují absence full intra (a Mr. Landaua), RoP a všech těch typických věcí, které dělaly show... show.
Full Intro vydrželo 16 sérií, RoP asi 22 (vlastně 21, S22 byla prý online nebo co.)

Pro mě:
+
- pár hráčů - Keith, Kelley, Rocker, Josh
- pár TC
- hashtagy - #SilentTreatment apod. Mám sice Twitter, ale jelikož jsem najel na styl, že si řadu stáhnu a až poté ji zkouknu - poté se tu bavím sám se sebou...

-
- časté výměny odměn a vůbec čachrování
- nedotažené E. I. - on by byl OK, ale kdyby každý návštěvník nedostal u vstupu HII, bylo by to lepší.
- ponechání Missy - nechci, aby to vyznělo zle, ale pokud je někdo zraněný, měl by končit. Nemůžu uznat někoho, kdo poslední 4 soutěže sedí na lavičce a nechá se alianci dovést pomalu k milionu.

a pak ještě to tradiční:
- recyklo-intro (krátké bylo Palau S10) a navíc krátké, nebýt YT, tak ani nevím, že dlouhé bylo.
- absence RoP

Vítěz - ač mi sympaticky nesedí - asi nebylo zbytí. takže OK.

65% možná i 70.

A popojedeme - Survivor 30 - Worlds Apart - White Collars vs. Blue Collars vs. No Collars :arrow:

A na závěr pár cen:
:eee: řady - Flusal Keith
:ass: řady - Jaclyn, možná Kelley, kdyby pobyla déle
na :sex: - Jaclyn, Kelley
:lol: řady - Josh

Ještěže KMPlayer dovede sejmout obrázek z videa - Tu Jaclyn, když jí pozoroval Alec nešlo si neuložit. :eee:
Přílohy
Bez názvu.png
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S29 - San Juan del Sur - EP15

Příspěvekod junior1099 » 05 led 2015, 08:12

Neříkal náhodou Jeff v minulé epizodě v jednom ze vstupů (buď prvním nebo posledním... nebo mezi :)) něco jako:
,,Potom nás čeká reunion, v kterém si popovidám se všemi soutěžícími."

??? Matně si vzpomínám, že mě to tak plesklo do očí/uší a já si říkal, ať nekecá, že to tak určitě nebude. No už se mi to nechce znovu stahovat, abych se přesvědčil... na celou řadu radši zapomenout.

A to jak se Jeff snažil zesměšnit toho twiitera, co mu psal, ať se vysere na kecání s publikem, jehož trapnému odpálkování se nikdo, kromě nějakého kreténa za ním, nezasmál (že by to tak vnímalo víc lidí, Jeffe?)... no prostě FAIL. Kdyby radši o tom twitteru držel hubu... ale ne, on ho výtáhne potom, co z publika vyzpovídá nějakou nánu, která toho řekla "tolik důležitého a pro všechny velice zajímavého" že by se bez toho nikdo neobešel. :cry:

Jeff je fakt pička... já nikdy nebyl ten, co na něj musí furt nadávat, ale v této řadě mě sral jeho přístup ze všeho v této řadě nejvíc. A ty jeho dolíčky na ksichtě mě vážně fest iritovaly... to si nechal ještě nějak zvýraznit nějakou plastikou, sprejem nebo co? Nikdy předtím mě to tak nebilo do očí a vyloženě neotravovalo při pohledu na něj.


Zpět na „S29 - San Juan del Sur — Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti