Face Off S7 - EP4

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S7 - EP4

Příspěvekod milan » 23 črc 2014, 07:41

Epizóda 4
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Face Off S7 - EP4

Příspěvekod EdBrush » 14 srp 2014, 03:24

Vážně nechápu, jak porota hodnotí tuhle řadu. Opět další díl, kde zachránily tým zařazením do safe kateogorie (Dina + Rachael), ačkoliv tam rozhodně být neměl, resp. na co teda všechny ty kritický kecy kolem, když se jim to nakonec vlastně líbí. Sice by to asi dopadlo vyřazením Diny, která je podle mě schopná, ale v tomhle díle to prostě nevyšlo a vůči ostatním dost nespravedlivý.

George s Keaghlan byli pro mě takový průměrný, čekal jsem od toho trochu víc podle záběrů při výrobě a nakonec to nebylo žádný terno. Představoval bych si to víc pestrobarevný, takhle to vypadalo jako by se strom vynořil někde z močálu.

Vítěznej tým dejme tomu, obličej a detaily okolo propracovaný, možná můžou být rádi, že jim nevyšly ty ruce a nezkazily jim to. Akorát nějak tam moc nevidím tu "chorobu" - úder bleskem (to zase taky někdo vymyslel, co to je za nemoc? :evil: )...záběrů z boku nebo zezadu na to moc nebylo, tak nevím, jestli tam neudělali něco jako rozervaný/prasklý dřevo, ale na první pohled jenom to nabarvení moc zřetelný nebylo. Ze všech výtvorů ale asi vskutku nejlepší počin (bříze nemůžu prominout ty boxerský rukavice, ty byly fakt příšerný :lol: , přitom zapracování nemoci do designu měly holky super a provedení kůry společně s paintjobem bylo taky výborný...ale ty ruce :heat: ).

Dost jsem čuměl, když vrba přišla bez větví. WTF? To jako nevydrželo tu chvilku nebo si to model sundal? Vždyť se tam s tím procházel při last looks...v každým případě to bez větví vypadalo strašně a makeup byl tím pádem o ničem. A fakt bych k tomuhle chtěl nějaký podroběnjší info, protože kluci regulérně vytvořili kompletní model, který pro mě z nepochopitelnýho důvodu nestál na pódiu ve 100% stavu (net/diskuze jsem zatím neprohledával).

Co mě ale dost naštvalo, bylo vyřazení Vince obzvlášť po tom, co předvedl ve foundation challenge. Imho si nezasloužil být vyřazenej (měl vyhrát imunitu, jeho makeup skvěle seděl ke kostýmu)...no holt stalo se. Jejich návrh byl opravdu mizernej. Kromě těch rukou to byl jenom pařez na hlavě a ještě s takovým nepříjemně lesklým nabarvením (ze záběrů na pravou stranu hlavy se celá hlava hrozně leskla) a pro strom dost nepřirozený. Nemoc tam taky nebyla skoro vidět

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S7 - EP4

Příspěvekod rhee » 21 srp 2014, 12:41

Foundation Challenge - udělání makeupu, který by korespondoval se superhrdinským kostýmem

Zklamala mě vítězka. Výtvor Rachael se mě nijak zvlášť nezaujal, mám pocit, že něco podobného jsem v minulosti viděla už xkrát. Vince, Sasha a Cig byli podle mě mnohem úspěšnější. A vzhledem k soutěžícímu, který nakonec vypadl, mě imunita pro Rachael štve neskutečně.

TOP looks - Vince, Rachael
Imunita - Rachael

a.jpg

Téma epizody - Twisted Trees
► soutěžící musí v týmech po dvou vytvořit strom napadený specifickou nemocí

George & Keaghlan - Taky jsem od téhle dvojice čekala trochu víc. Strom mi hned připomněl medúzu ze starého Souboje titánů :D Vymodelované to je všechno dobře, ale stejně jako ty vidím problém v paintjobu a těmi květy dost šetřili.

Stella & Sasha - Netradiční, maska se hodně lišila od všech ostatních, Stella se Sashou měly vymyšlený i příběh... Za to palec nahoru, ale ty ruce ala boxerské rukavice byly hrozné. Dost pokazily výsledný dojem.

b.jpg

Vince & Damien - Tohle nevypadalo dobře už během návrhu a postupně se to ještě zhoršovalo. Na rozdíl od břízy se mi u téhle masky opravdu líbily ruce. Ale to je to jediné, co můžu pochválit. Nevím, koho napadlo celý strom přetřít lakem nebo takhle lesklou barvou. A i zvolený odstín hnědé, který měl nádech do zlaté... Příšerné. Zaslouženě v bottom looks, ale musím se teď vrátit k foundation challenge - kdyby Vince získal imunitu /a taky že by si ji zasloužil/, tak by mu zachránila prdel. Nečekala jsem, že tak brzo o něj přijdeme.

Cig & Drew - Na vrbu jsem se těšila ze všech stromů nejvíc. Byl tady obrovský prostor pro to ukázat, co v nich je, navíc si ji vybrali moji dva oblíbenci. Už dlouho jsem nebyla tak šokovaná jako když tohle přišlo na stage. Opravdu by mě zajímaly podrobnější informace o tom, co se stalo. Párkrát došlo k tomu, že maska vypadala jinak než při last looks, ale bylo to vysvětlené (po cestě se to odlepilo/soutěžící to na poslední chvíli strhl). Ale Cig s Drewem byli šokovaní stejně jako já. Nepřipadalo mi, že by měli ty větve připevněné špatně a měly by se při sebemenším pohybu zhroutit...Štve mě to kvůli tomu, že v last looks vypadala maska skvěle. A absolutně nesouhlasím s porotcem (nejsem si teď jistá, jestli to řekl Glenn nebo Neville, viděla jsem epizodu skoro před týdnem), který tvrdil, že je maska tak špatná, že by jí ani ty větve nepomohly.

c.jpg

e.jpg

Dina & Rachael - Špatné, špatné a ještě jednou špatné. Skoro bych ani nepoznala, že maska představuje strom. Změna směru "rýhování" tomu jenom uškodila. K tomu všemu toho holky udělaly opravdu málo. Pracovaly jenom na hlavě, zbytek těla je skoro nedotčený, aspoň ty houby se povedly. Dina mě uchvátila svojí první maskou, od té doby se mi od ní nic nelíbilo, škoda.

Doc & Jason - Po minulé epizodě jsem tady oba dva nazývala nejslabšími články série a tvrdila, že ani jeden z nich nevytvořil nic dobrého a už dávno měli být ze soutěže venku... Konečně! Konečně mě aspoň trochu přesvědčili, že jsou tady právem a nějaké kvality mají. Vytřeli mi zrak, jednoznačně nejlepší maska kola. Musím vyzdvihnout krásný paintjob. Doufám, že zase zpátky nesklouznou k tomu, co zatím předváděli.

d.jpg

Top Looks
Stella & Sasha - White Birch (burls)
Doc & Jason - Bristlecone Pine (struck by lightning)

Safe
Dina & Rachael - Banyan (fungus)
George & Keaghlan - Silk Floss Tree (choking vines)

Bottom Looks
Cig & Drew - Weeping Willow (bug infestation)
Vince & Damien - Sequoia (rot)

Vítěz - Jason
Vyřazen - Vince
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů